PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Alior Bank dla firm: Łatwe 120 zł premii na start i nawet 1 500 zł za dodatkowe aktywności

Prowadzisz firmę? Ten artykuł jest dla Ciebie i gwarantuję, że 6 minut zainwestowane w jego przeczytanie zwróci Ci się wielokrotnie. Filarem każdej firmy są finanse, a to oznacza, że potrzebujesz (oprócz dobrej księgowej) taniego, wygodnego i nowoczesnego konta firmowego.

Takie konto ma w swojej ofercie Alior Bank. iKonto Biznes (bo o nim tu mowa) jest bezwarunkowo darmowe, a teraz, dostępne jest w wersji promocyjnej z premią 120 zł, którą otrzymasz za zapewnienie 1 wpływu w kwocie 500 zł. Bardziej aktywni mogą zgarnąć dodatkowe 1 500 zł za wykonywanie standardowych czynności na koncie firmowym.

Czytaj dalej, aby poznać dokładną instrukcję jak zgarnąć łącznie te 1 620 zł w gotówce!

Kto może skorzystać z promocji? 

Promocja została przygotowana z myślą o nowych, firmowych klientach Banku. Uznawane za nich będą osoby, które nigdy nie posiadały w Alior Banku konta firmowego, założonego na konkretny NIP firmy.

Aby wziąć udział w tej promocji trzeba przede wszystkim założyć iKonto Biznes w Alior Banku za pośrednictwem tej strony promocyjnej, a później spełnić warunki, o których piszę w instrukcji poniżej.

Istotne jest również to, że iKonto Biznes jest przeznaczone dla osób, które prowadzą indywidualną działalność gospodarczą. Tak, jak już wspominałam na początku, konto jest wygodne, nowoczesne i przede wszystkim bezwarunkowo darmowe wraz z pakietem bezpłatnych przelewów natychmiastowych. Krótko mówiąc – będziesz nim zachwycony!

Tabela opłat opłat i prowizji kształtuje się następując:

 • 0 zł – za otwarcie i prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – za wydanie karty do konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł/8 zł – opłata za kartę – opłaty nie będzie jeżeli w danym okresie rozliczeniowym wykonamy kartą min. 4 płatności;
 • 0 zł – za wypłatę gotówki z bankomatów Alior Banku;
 • 0 zł/2 zł – wypłaty z pozostałych bankomatów – pierwsze 5 jest darmowych, 6 i każdy kolejny to koszt 2 zł;
 • 0 zł – przelewy internetowe;
 • 0 zł – przelewy do ZUS i US;
 • 0 zł/10 zł – 5 pierwszych przelewów natychmiastowych jest za 0 zł, 6 i każdy kolejny to koszt 10 zł;
 • 0 zł/5 zł – przelewy SEPA – 5 pierwszych przelewów to koszt 0 zł, 6 i każdy kolejny to 5 zł;
 • 0 zł/0,20 zł – sms kody – 10 pierwszych kodów jest darmowych, 11 i każdy kolejny to koszt 0,20 zł.

Jak zapewniając 1 wpływ na konto odebrać 120 zł?

#1 KROK – do 15.10.2018 roku przejdź na stronę promocyjną i dokonaj rejestracji wpisując aktualny adres mailowy oraz akceptując regulamin promocji (3 okienko). Następnie złóż wniosek o konto firmowe, a podczas składania wniosku:

 • zwolnij Bank z tajemnicy bankowej – tak aby współorganizator (Bankier.pl) mógł uzyskać informację o tym, że spełniłeś warunki promocji, a tym samym wypłacić Ci premię;

#2 KROK – w ciągu 30 dni od dnia złożenia wniosku, ale najpóźniej do 15.11.2018 roku – podpisz umowę o konto;

#3 KROK – w ciągu 60 dni od dnia otwarcia konta, ale najpóźniej do 15.01.2018 roku – zapewnij wpływ/wpłatę na konto w kwocie min. 500 zł – może być to jednorazowo lub suma wpływów/wpłat.

To wszystko! 

Warunki mega proste – tak jak mówiłam! Teraz do 28.02.2018 roku otrzymasz maila (sprawdź również spam) z informacją o przyznaniu Ci premii. Następnie w ciągu 5 dni roboczych (do 06.03.2018 roku) będziesz musiał kliknąć w link znajdujący się w wiadomości i uzupełnić numer konta a Alior Banku do wypłaty premii.

Nagroda zostanie przelana w ciągu 14 dni roboczych od dnia poinformowania o jej przyznaniu, czyli do 19.03.2018 roku.

>>Załóż konto firmowe w Alior Banku i odbierz nawet 1 620 zł premii<<

Aktywnie korzystasz z konta – odbierz dodatkowe 1 500 zł

Zakładając konto w tej promocji, możesz ją jednocześnie połączyć z inną rewelacyjną promocją, w której za rok aktywnego korzystania z iKonta Biznes można odebrać aż 1 500 zł premii.

Mechanizm działania tej promocji jest taki, że Ty w każdym miesiącu (licząc też miesiąc założenia konta) wykonujesz określone czynności i za każdą z nich odbierzesz premię jaką przewidział Bank. Maksymalnie w jednym miesiącu możesz odebrać 125 zł co przez 12 miesięcy daje 1 500 zł.

To jakie aktywności możemy wykonać i jaka jest za nie wysokość premii wygląda to następująco:

 • 10 zł – za pierwszy w miesiącu przelew natychmiastowy na kwotę min. 500 zł;
 • 10 zł – za pierwszy w miesiącu przelew SEPA na min. 100 euro (tu pamiętajmy opłacie za przewalutowanie);
 • 25 zł – za pierwszy przelew w miesiącu do ZUSu na kwotę min. 250 zł;
 • 25 zł – za pierwszy przelew w miesiącu do US na kwotę min. 500 zł;
 • 15 zł– za korzystanie w danym miesiącu z oferty kas fiskalnych za pośrednictwem Alior Banku – premia naliczana jeżeli na Rachunek Uczestnika wpłynie bonusowy przelew z PCKF w kwocie 100 zł. ;
 • max. 60 zł – za utrzymanie konkretnego średniomiesięcznego salda na koncie (w danym miesiącu) – maksymalny zysk odbierze ten kto utrzyma saldo powyżej 50 000 zł, 30 zł premii odbierze ten kto będzie miał saldo od 25 000 zł do 50 000 zł, 15 zł otrzyma ten kto utrzyma saldo od 10 000 zł do 25 000 zł, premia 5 zł będzie przyznana za saldo do 10 000 zł;
 • 10 zł – za aktywne płacenie kartą – w każdym miesiącu należy wykonać płatności kartą na min. 500 zł – trzeba tu zwrócić uwagę, że Alior Bank wyklucza niektóre punkty ze względu na kod MCC i należą do nich:

*Transakcje wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

 • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne;
 • 4111 – usługi transportowe;
 • 4900 – płatności rachunków np. prąd, gaz;
 • 6012 – określający instytucje finansowe;
 • 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
 • 6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych;
 • 7995 – określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • 8999 – określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
  zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska).

Premia będzie naliczana za aktywności wykonywane przez 12 miesięcy i do tego zalicza się już miesiąc, w którym otworzymy konto. Premia za spełnienie warunków w danym miesiącu będzie wypłacana do końca miesiąca po nim następującego.

Trzeba również pamiętać, że aktywności nie można powtarzać i liczyć, że za wykonanie w miesiącu 2 tych samych aktywności bank wypłaci podwójną premię. Dla przykładu – jeżeli w danym miesiącu wykonasz 5 przelewów do ZUSu to i tak premię otrzymasz za 1 z nich czyli 25 zł. Jeżeli zrobisz 10 przelewów natychmiastowych to Bank i tak przyzna 10 zł za jeden przelew.

>>Załóż konto firmowe w Alior Banku i odbierz nawet 1 620 zł premii<<

Podsumowanie w dwóch słowach

Świetna okazja – tak można w skrócie opowiedzieć o tej promocji dla klientów firmowych. Premia 1 620 zł to prawdopodobnie najwyższa kwota jaką kiedykolwiek było można zgarnąć w jednej promocji bankowej. Jeśli prowadzisz firmę, nie możesz przejść obok niej obojętnie. Promocja jest ograniczona czasowo, więc wyślij wniosek o konto już teraz:

>>Załóż konto firmowe w Alior Banku i odbierz nawet 1 620 zł premii<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz