PROMOCJA ZAKOŃCZONA BNP Paribasnowy klientKonto osobiste

Załóż Konto Optymalne w BNP Paribas i zgarnij nawet 200 zł premii w gotówce

+ Skrót promocji

Co dostaniesz?

Bonus 200 zł premii w gotówce

Za co?

– otwórz Konto Optymalne z kartą debetową;

– aktywuj aplikację mobilną;

– w maju, czerwcu i lipcu 2019: wykonaj płatności kartą na min. 300 zł w każdym miesiącu oraz zapewnij wpływ na swoje nowe konto w łącznej wysokości min. 1000 zł w każdym miesiącu.

Ile to kosztuje?

0 zł – za prowadzenie konta (bezwarunkowo);
0 zł – za obsługę karty debetowej do konta (bezwarunkowo);
0 zł – za wypłaty z bankomatów Grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance (są to oznaczone bankomaty stowarzyszone na podstawie umowy z największymi bankami na całym świecie: BNP Paribas, Barclays, Bank of America, Deutsche Bank, Westpac, Scotiabank);
0 zł  – za wypłaty z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash w Polsce (w pozostałych bankomatach 5 zł)
0 zł – za wszystkie krajowe przelewy internetowe;
0 zł – za wpłatę gotówki we wpłatomacie.

Kiedy bonus?

– 100 zł – do 25 czerwca 2019 roku;

-100 zł – do 31 sierpnia 2019 roku.

Dla kogo?

Dla nowych klientów banku

Do kiedy promocja?

Do 7 kwietnia 2019 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Bank BNP Paribas znany jest nie tylko z dobrych, w pełni mobilnych kont osobistych i solidnych produktów bankowych, ale też z ciekawych promocji, w których można zgarnąć naprawdę niezłe bonusy. Nie inaczej jest i tym razem.

Bank przygotował nową edycję kultowej promocji, w której za otwarcie i aktywne korzystanie z Konta Optymalnego można zgarnąć nawet 200 zł w gotówce. To jest właśnie to, co każdy lubi najbardziej: proste zasady i gwarantowana kasa, z którą możesz zrobić, co tylko chcesz. Nikt nie mówi Ci, gdzie masz wydać dodatkowe pieniądze, a 200 zł jedynie za aktywne korzystanie z konta to całkiem niezła gratka!

Promocja trwa od 18 marca 2019 roku najpóźniej do 7 kwietnia 2019 roku. Jednak, podobnie jak w poprzednich edycjach, jest limitowana. Bank przewidział JEDYNIE 1500 kont promocyjnych. Biorąc pod uwagę, że poprzednia edycja zakończyła się po 4 dniach – warto się pospieszyć. Zatem – prześwietlę tę promocję dla Ciebie i sama składam wniosek.

Kliknij i zgarnij 200 zł w gotówce za założenie darmowego konta w BNP Paribas>>

Kto może zostać uczestnikiem promocji?

Promocja skierowana jest do nowych klientów, tzn. osób, które w ostatnich 24 miesiącach nie były posiadaczami ani współposiadaczami konta w banku BNP Paribas oraz w przejętym przez BNP Paribasbanku Raiffeisen Bank Polska SA.

Warto jednak wiedzieć też, że z promocji śmiało mogą skorzystać klienci BGŻ Optima. Posiadanie tam jakiegokolwiek produktu nie wyklucza z tej promocji. 

Jeśli nie załapałeś się na poprzednią edycję lub nie zdążyłeś o niej usłyszeć i nie jesteś klientem BNP Paribas – śmiało możesz wziąć udział w promocji. Nie zwlekaj i zarejestruj się na tej specjalnej stronie promocyjnej już teraz, póki limit jeszcze się nie skończył. Potem wystarczy, że otworzysz Konto Optymalne wraz z kartą debetową i 200 zł bonusu już jest na wyciągnięcie ręki.

Pamiętaj jednak, że promocja może zakończyć się wcześniej. Kiedy limit 1500 kont zostanie wyczerpany, strona promocyjna zostanie wyłączona.

Kliknij i zgarnij 200 zł w gotówce za założenie darmowego konta w BNP Paribas>>

Konto Optymalne – ile za nie zapłacisz?

Prowadzenie konta i obsługa karty debetowej jest całkowicie darmowa. W ramach promocji dostaniesz dodatkowo nawet 200 zł bez wielkiego wysiłku. A jak wyglądają inne opłaty?

 • 0 zł – za prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – za obsługę karty debetowej do konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów Grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance (są to oznaczone bankomaty stowarzyszone na podstawie umowy z największymi bankami na całym świecie: BNP Paribas, Barclays, Bank of America, Deutsche Bank, Westpac, Scotiabank);
 • 0 zł  – za wypłaty z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash w Polsce (w pozostałych bankomatach 5 zł)
 • 0 zł – za wszystkie krajowe przelewy internetowe;
 • 0 zł – za wpłatę gotówki we wpłatomacie.

Kliknij i zgarnij 200 zł w gotówce za założenie darmowego konta w BNP Paribas>>

3 proste kroki które dzielą Cię od premii gwarantowanej 200 zł

KROK #1. Zarejestruj się w promocji

Jak najszybciej (limit – 1500 kont) zarejestruj się na stronie promocji. Będziesz poproszony o zaakceptowanie zgód, jednak dotyczą one jedynie obsługi tej promocji. Bank poprosi Cię o zaznaczenie:

 • zgody na przetwarzanie przez organizatora Twoich danych osobowych oraz ich przekazanie do banku w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji, a także
 • o upoważnieniu banku do przekazania organizatorowi informacji o spełnieniu warunków do uzyskania nagrody.

Po kliknięciu przycisku Zarejestruj się” otrzymasz wiadomość e-mail, który potwierdzi Twój udział w promocji oraz będzie zawierał link promocyjny. Jeżeli nie zauważysz wiadomości to koniecznie sprawdź czy nie wpadła do zakładki spam.

KROK #2. Załóż Konto Optymalne wraz z kartą debetową

Po dokonaniu rejestracji, również do 7 kwietnia, użyj linku, który otrzymałeś w mailu i złóż wniosek o otwarcie Konta Optymalnego. Pamiętaj, żeby we wniosku o konto podać takie same dane jak w formularzu rejestracyjnym.

W ciągu 1 dnia roboczego oddzwoni do Ciebie konsultant z banku, aby potwierdzić Twoje dane osobowe. Gotową do podpisania umowę przywiezie Ci kurier do domu lub do pracy (jak będzie Ci wygodniej) – musisz podpisać ją maksymalnie do 22 kwietnia 2019 roku.

KROK #3. Aktywuj aplikację mobilną banku

Najpóźniej do 30 kwietnia 2019 roku aktywuj aplikację mobilną GOmobile. Możesz pobrać ją na telefon lub tablet. Aplikacja działa zarówno na urządzeniach z systemem Android jak i iOs.

Aby zalogować się do aplikacji podaj login, który znajdziesz w swojej umowie o prowadzenie konta, wyraź  zgodę na dostęp do aplikacji mobilnej oraz wypełnij wymagane dane osobowe. Potem system poprosi Cię o nadanie kodu PIN (6-20 cyfr), którym będziesz odblokowywał dostęp do aplikacji. Otrzymasz potwierdzenie na numer telefonu komórkowego ze specjalnym kodem. Po po wprowadzeniu kodu aplikacja jest aktywna.

Tyle wystarczy, aby otrzymać pierwszą część nagrody, czyli 50 zł w gotówce. Proste, prawda?

Kliknij i zgarnij 200 zł w gotówce za założenie darmowego konta w BNP Paribas>>

KROK #4 Aktywnie korzystaj z nowego konta

To już ostatni krok. W KAŻDYM MIESIĄCU – maju, czerwcu i lipcu 2019:

 • wykonaj płatności kartą na min. 300 zł w każdym miesiącu. Może to być jeden większy zakup, może być kilka lub kilkanaście mniejszych płatności, których dokonasz w sklepach lub internecie. Pamiętaj jedynie, że przelewy MUSZĄ być zaksięgowane w konkretnym miesiącu. Płatności BLIK nie są zaliczane jako płatność kartą i nie wchodzą do wymaganego obrotu 300 zł.
 • zapewnij wpływ na swoje nowe konto w łącznej wysokości min. 1000 zł w każdym miesiącu. Może to być jednorazowy wpływ lub kilka wpływów na wskazaną kwotę, ważne jest również to, że po zaksięgowaniu wpływu możesz pieniądze przelać sobie dalej. Pamiętaj, że wszystkie wpływy muszą być zaksięgowane w konkretnym miesiącu.

UWAGA! Wpływy na konto nie mogą pochodzić z przelewu między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz z wpłat gotówkowych. Możesz za to przelać pieniądze ze swojego konta w innym banku.

I to wszystko. Tyle wystarczy, żeby zgarnąć 200 zł w gotówce. A kiedy otrzymasz premię?

Kliknij i zgarnij 200 zł w gotówce za założenie darmowego konta w BNP Paribas>>

Kiedy i jak bank wypłaci mi premię?

Organizator podzielił nagrodę na trzy części. Za zarejestrowanie się w promocji, podpisanie umowy o Konto Optymalne wraz z kartą oraz aktywację aplikacji mobilnej otrzymasz 50 zł. Kolejne 50 zł otrzymasz za spełnienie wszystkich warunków w maju 2019 roku, a ostatnią część – czyli 100 zł w gotówce – za wypełnienie warunków w czerwcu i lipcu 2019. I tak:

 • najpóźniej do dnia 19 czerwca 2019 otrzymasz wiadomość e-mail, która potwierdzi, że spełniłeś warunki do otrzymania dwóch pierwszych części nagrody, czyli łącznie 100 zł. Gdybyś nie zauważył wiadomości to sprawdź również zakładkę spam. W wiadomości e-mail otrzymasz specjalny link wraz z kodem, który posłuży Ci do zalogowania się na dedykowanej stronie. Zostaniesz poproszony o podanie swojego numeru konta w banku BNP Paribas najpóźniej do 25 czerwca 2019 roku. Nagrodę otrzymasz najpóźniej do końca czerwca 2019 roku.
 • najpóźniej do dnia 19 sierpnia 2019 roku otrzymasz powiadomienie e-mail o przyznaniu Ci trzeciej nagrody. Gwarantowane 100 zł otrzymasz przelewem na swoje konto najpóźniej do 31 sierpnia 2019 roku.

Pamiętaj, aby nie zamykać konta ani karty przed otrzymaniem wszystkich gwarantowanych nagród.

Kliknij i zgarnij 200 zł w gotówce za założenie darmowego konta w BNP Paribas>>

Podsumowanie

To ciekawa i warta uwagi promocja. Nie dość, że otrzymujesz w pełni darmowe Konto Optymalne, mobilne i łatwe w obsłudze, to jeszcze za aktywne korzystanie z konta dostaniesz nawet 200 zł gwarantowanej premii w gotówce. Nie ma żadnych haczyków ani ukrytych zapisów, a warunki promocji są naprawdę proste do spełnienia.

Pamiętaj tylko, żeby nie przyglądać się zbyt długo. Liczba konto promocyjnych jest ograniczona. Jeśli ta strona wciąż działa – to znaczy, że zdążyłeś. Jednak poprzednie tego typu promocje kończyły się zaledwie po dwóch dniach.

Kliknij i zgarnij 200 zł w gotówce za założenie darmowego konta w BNP Paribas>>

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 8

 1. Ela pisze:
  uuu ciekawa ta nowa promocja! Śledzę bgż i ich promocje od jakiegoś czasu i czekam na coś co mnie skusi na 100% do założenia konta 😀
  • alicja pisze:
   @Ela pytanie co dla Ciebie jest atrakcyjne, czy kasa, czy karnety na siłkę czy lego 😀 Musisz się zdecydować i działać szybko bo każda promka ma ograniczoną ilość rejestracji.
   Poza tym promocji ostatnio jest w bród w bgż, więc na bank coś dla siebie znajdziesz 😀
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Co chwilę pojawia się coś nowego 🙂
 2. Ewa pisze:
  @Ela konto za 0 zł bez ściem samo w sobie jest bardzo kuszące. Mnie to przekonało. @Alicja – jakie lego? O tym nic nie słyszałam
 3. Janusz pisze:
  Dnia 4. kwietnia złożyłem wniosek o konto i do dziś nikt nie zadzwonił. To mi się już nie podoba 🙁
  I z konta chyba nic nie będzie, muszę tylko cofnąć zgody marketingowe. Właśnie, jak to zrobić?
 4. Piotr pisze:
  Witam,
  czy promocja jest nadal aktualna?
  pozdrawiam

Napisz komentarz