PROMOCJA ZAKOŃCZONA

20% zniżki na jedzenie w McDonald’s (i nie tylko) aż przez pół roku! Wystarczy założyć 1 BEZPŁATNE konto w PKO BP

Bank PKO BP wraz z portalem Comperia.pl przygotowali bardzo atrakcyjną propozycję dla młodych. Za samo otwarcie konta (dostępne po rejestracji tutaj) – bez żadnych dodatkowych warunków, gwiazdek i małego druczku – otrzymujesz 20% zniżki na jedzenie w McDonald’s i innych knajpach, restauracjach i barach.

Do tego, w prezencie, otrzymujesz dwa bilety do Multikina oraz podwójną wejściówkę na 3-daniowy posiłek w wybranej restauracji uczestniczącej w Restaurant Week.

Za chwilę opiszę kolejno wszystkie szczegóły.

Wyobraź sobie, że od teraz, przez kolejne pół roku, każda impreza i wyjście ze znajomymi jest aż 20% tańsze. Nie ważne czy będzie to McDonald’s, KFC, piwko w pobliskim pubie czy obiad w klimatycznej knajpce – Twoje jedzenie (i picie) na mieście od teraz (przez pół roku) będzie 20% tańsze…

Wszystko dzięki karcie w banku PKO, która w ramach tej promocji gwarantuje Ci 20% zwrotu za płacenie kartą w terminalach oznaczonych następującymi numerami MCC:

5811 Firmy cateringowe
5812 Restauracje, gastronomia, pizzerie
5813 Pijalnie (napoje alkoholowe), bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki
5814 Fast foody

Maksymalny zwrot to 50 zł miesięcznie, przez kolejne 6 miesięcy. Oznacza to dla Ciebie łączną korzyść w wysokości 300 zł.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji możesz wziąć udział, jeśli masz między 18 a 26 lat, oraz nie posiadałeś nigdy konta w PKO (ani Inteligo) lub zamknąłeś je przed 31.08.2016. Natomiast, jeżeli masz konto w innym banku, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś teraz przetestował drugie w tej promocji. Oczywiście nie musisz zamykać tego pierwszego 🙂

Promocja dotyczy konta „PKO Konto dla młodych”, które jest bardzo atrakcyjne biorąc pod uwagę rynkowe realia:

 • Otwarcie konta – 0 zł
 • Prowadzenie konta – 0 zł
 • Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce – 0 zł
 • Karta do konta – 0 zł (po wykonaniu dowolnych 5-ciu płatności, inaczej 5 zł)

Promocja trwa tylko do 30 września 2017r. do godziny 23:59. Lub do wyczerpania 2 000 kont promocyjnych [konta promocyjne są nadal dostępne].

Do końca promocji pozostało:


Kliknij tutaj i zarejestruj się w promocji >>

(po rejestracji zaloguj się, załóż konto dla młodych i czekaj na bonusy)

A teraz krok po kroku prześledźmy regulamin promocji, aby zdobyć wszystkie te bonusy wymienione na początku:

Instrukcja, jak dostać 2 bilety do Multikina?

Cała procedura na zdobycie 2 biletów do Multikina jest prosta jak drut:

 1. Kliknij tutaj i wypełnij formularz rejestracyjny w fast50club, a następnie odbierz e-mail aktywacyjny.
 2. Zaloguj się na nowo-utworzone konto, kliknij w przycisk kierujący do otwarcia konta „PKO Konto dla młodych w promocji Serce na talerzu” i wypełnij wniosek.
 3. Zakładając konto wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i nie cofaj tej zgody aż do otrzymania wszystkich bonusów (wymaga tego regulamin!).
 4. I to wszystko! Do 15.11.2017r. na adres mailowy podany podczas rejestracji w fast50club zostaną wysłane kody wymienne na 2 bilety w kasie Multikina. Nie musisz nic robić, ani nigdzie się zgłaszać. Po prostu czekasz na bilety.

Porada: Premia w postaci 2 biletów do Multikina dostępna jest TYLKO za pośrednictwem fast50club’u należącego do firmy Comperia.pl. Kierują do niego wszystkie linki podane w tym artykule. Zakładając konto w inny sposób nie otrzymasz biletów do Multikina.

Co ważne! Wypełniając wniosek o konto nie musisz brać do niego karty, więc wszystko będzie bezwzględnie DARMOWE.

Niestety zakładając konto bez karty zablokujesz sobie możliwość zdobycia darmowej kolacji dla dwojga, więc warto założyć konto z kartą. Napiszę o tym za chwilę.

Z konta w PKO możesz zrezygnować w dowolnym momencie po odebraniu bonusów, natomiast samo konto jest na tyle fajne, że jestem przekonany, że zechcesz zatrzymać je na dłużej.

A jak dostać ZA DARMO kolację dla dwojga?

Kiedy założysz konto w PKO z kartą Master Card oprócz 2 biletów do kina dostaniesz również podwójną wejściówkę na elegancką kolację w ramach Restaurant Week.

Restaurant Week to cykliczna impreza zrzeszająca najlepsze restauracje i osoby, które potrafią docenić wyszukane smaki i lubią poza domem spędzać czas w miłym towarzystwie. Tutaj dostajesz podwójną wejściówkę na 3-daniową kolację, na którą możesz zabrać swoją drugą połówkę lub przyjaciela.

Najbliższa impreza Restaurant Week wzorem Nowego Jorku czy Kopenhagi, odbędzie się w Polsce w dniach 20-29 października 2017 r. i wtedy będziesz mógł zrealizować otrzymane wejściówki.

Tak wygląda instrukcja krok po kroku, aby zabrać swoją drugą połówkę na romantyczną kolację:

 1. Podczas zakładania konta dla młodych (patrz instrukcja powyżej) zaznacz chęć otwarcia konta z kartą.
 2. Do 30 września 2017 r. zarejestruj się w promocji na pkobp.pl/sercenatalerzu
 3. I to wszystko! Pierwsze 2 000 osób otrzyma podwójną wejściówkę na Restaurant Week. O kolejności decyduje data otwarcia konta i wypełnienia rejestracji.

Wejściówki będą przyznawane w formie kodu na skrzynkę w bankowości elektronicznej iPKO w dwóch turach: 25 września oraz 9 października. Otrzymany kod zrealizujesz podczas rezerwacji stolika na restaurantweek.pl. Rezerwacje zostaną uruchomione już 27 września 2017 r.

Kliknij tutaj i zarejestruj się w promocji >>
(po rejestracji zaloguj się, załóż konto dla młodych z kartą i wykonaj powyższe kroki)

Dodatkowo: 20% zniżki za jedzenie na mieście

… i nie tylko za jedzenie. Za napoje, alkohol i wyjścia do klubów również.

Oto co zrobić, aby korzystać ze zwrotu:

 1. Załóż konto w promocji wyrażając zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (patrz pierwsza instrukcja o biletach do Multikina) i nie cofaj jej przez 6 miesięcy.
 2. Zarejestruj się w promocji na pkobp.pl/sercenatalerzu
 3. Płać kartą za jedzenie i napoje, a kolejnego miesiąca otrzymasz 20% zwrotu wydatków (maksymalnie 50 zł miesięcznie)

Zwrot naliczany będzie od pierwszego pełnego miesiąca, czyli dla kont założonych w sierpniu, pierwszy zwrot naliczy się za wrzesień (otrzymasz go w październiku). Natomiast dla kont założonych we wrześniu, pierwszy zwrot będzie naliczony za październik i otrzymasz go w listopadzie.

Nie musisz robić nic więcej. Po prostu płacisz kartą w miejscach wymienionych powyżej i bank automatycznie będzie zwracał Ci 20% wydatków.

Kliknij tutaj i zarejestruj się w promocji >>
(po rejestracji zaloguj się, załóż konto dla młodych z kartą i wykonaj powyższe kroki)

Podsumowanie tej dziecinnie prostej promocji

Gdyby wszystko podsumować to w tej promocji otrzymujesz GRATISY o wartości około 431 zł, a jedyne co musisz zrobić to założyć DARMOWE konto z kartą i zarejestrować się na stronie promocyjnej pkobp.pl/sercenatalerzu. Nie wyobrażam sobie łatwiejszej i bardziej atrakcyjnej promocji. To zdecydowanie must-have obecnego sezonu lato-jesień 2017 🙂

Zdecydowanie polecam 🙂

Moja ocena promocji: 5star

Pamiętaj: Promocja ze wszystkimi 3 bonusami (bilety do kina, kolacja dla dwojga, 20% zniżki na jedzenie) Dostępne są tylko na tej specjalnej stronie promocyjnej: >> Odbierz wszystkie bonusy <<. Zakładając konto w inny sposób nie otrzymasz ich wszystkich razem.

Lista dokumentów obowiązujących w promocji: