PROMOCJA ZAKOŃCZONA

150 zł do wykorzystania na Zalando.pl w zamian za założenie konta w Millennium Banku

Ten tydzień wyjątkowo obfituje w dobre promocje bankowe, codziennie coś nowego więc wybór mamy spory. W najnowszej promocji Millennium Banku do odebrania jest karta upominkowa na 150 zł do Zalando.pl.

W oczy od razu rzucają korzyści jakie daje nagroda – można wykorzystać ją na dowolne zakupy markowych ubrań w atrakcyjnych cenach. Plusem jest również to, że kartę możesz wykorzystać w dowolnym momencie ponieważ jest ona bezterminowa, ale równie dobrze możesz ją komuś podarować ponieważ nie jest imienna.

Z promocji możesz skorzystać pod warunkiem, że na dedykowanej przez Bank stronie internetowej, założysz jedno z dwóch kont osobistych: Konto 360 lub Konto 360 Student. Sprawdźmy jak skorzystać z promocji krok po kroku.

Kto może skorzystać z promocji?

Osobiście uważam, że definiując uczestnika promocji, Organizator trochę strzela sobie w kolano ponieważ wymagania są dość restrykcyjne. Do promocji będzie mógł przystąpić nowy lub powracający klient, ale…nie na tym to się kończy.

Za nowego klienta uznawana będzie osoba, która w dniu startu promocji nie posiadały w Millennium żadnego produktu oraz nie wnioskowały o niego tuż przed startem promocji. Nie mogły również być współposiadaczem lub przedstawicielem ustawowym.

Za powracającego klienta będzie uznawana osoba, która miała konto w banku ale nie założone w jakiejkolwiek akcji promocyjnej Millennium lub innego podmiotu i obecnie nie jest już jego klientem.

Jeżeli ktoś przebrnie przez te wymagania to konieczne będzie założenie za pośrednictwem specjalnej strony jednego z dwóch promocyjnych kont. A jak prezentuje się tabela opłat i prowizji? Sprawdźmy:

Karta upominkowa na 150 zł do sklepu Zalando.pl – instrukcja krok po kroku

Zakupy lubi robić każdy z nas, a lubimy je jeszcze bardziej jeżeli towarzyszy im mały rabacik. Dziś takim rabatem będzie karta upominkowa na 150 zł w zamian za wykonaniu kilku kroków.

#1 KROK – do 20 maja 2018 roku przejdź na stronę promocji i załóż konto promocyjne Konto 360 lub Konto 360 Student. Podczas wnioskowania o konto:

 • wyraź zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych Banku i podmiotów współpracujących;

#2 KROK – do 27 maja 2018 roku podpisz umowę o Konto – możesz zrobić to przy kurierze lub w oddziale banku. Pamiętaj, aby w oddziale Banku podpisać umowę pochodzącą z wniosku złożonego internetowo. Jeżeli pracownik Banku skasuje poprzedni wniosek i złoży nowy to nie będzie on uczestniczył w promocji;

#3 KROK – w każdym z dwóch miesięcy – CZERWCU i LIPCU spełnij dwa warunki promocji:

 • zapewnij wpływy na łączną kwotę min. 1 000 zł – możesz wykonać przelew ze swojego konta w innym banku, może być to jednorazowa kwota lub kilka mniejszych, po zaksięgowaniu przelewu możesz możesz cofnąć sobie pieniądze;
 • wykonaj min. 1 płatność na dowolną kwotę kartą i/lub BLIKiem

W tym kroku osobiście polecam co miesiąc przelewać sobie 1 000 zł na konto, aż do momentu odebrania nagrody tak, aby było ono darmowe. Dodatkowo sugeruję comiesięczne wykonywanie płatności kartą lub BLIKiem (aż do momentu odbioru premii) aby uniknąć opłaty za kartę i konto.

>>Karta upominkowa na 150 zł do Zalando.pl – odbierz!<<

To wszystko!

Warunki spełnione więc teraz czas na należną nagrodę, będzie nią wspomniana karta upominkowa na 150 zł do Zalando.pl. Otrzymasz ją w dniu 21 sierpnia 2018 roku w wiadomości SMS.

Przypomnę tylko, że nagrodę możesz wykorzystać w dowolnym momencie, na dowolne zakupy lub komuś podarować.

Podsumowanie

Muszę przyznać, że promocja jest godna uwagi, przede wszystkim dlatego, że fajną nagrodą jest karta upominkowa za 150 zł do Zalando.pl i cieszy mnie to, że warunki odbioru nagrody nie są skomplikowane.

Zakładamy konto, przelewamy sobie na nie 1 000 zł, wykonujemy płatność kartą lub BLIKiem i to wystarczy – nie dość, że spełniamy warunki odebrania nagrody to jeszcze automatycznie zwalniamy się z opłat za konto i kartę.

Ale żeby móc startować do takiej nagrody to najpierw należy spełnić warunek nowego lub powracającego klienta, a to dla wielu z nas może być ciężki do spełnienia warunek. 🙁

 • Promocję oceniam na mocne 4+

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 6

 1. Jan pisze:
  Jak zamknąć konto? Przy 30 dniowym okresie wypowiedzenia gdy konto będzie “puste” naliczy nam się opłata za prowadzenie konta? I jak zapłacić kartą (wymagany jeden raz w miesiącu) gdy złożymy wypowiedzenie?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Robisz tak, składasz wypowiedzenie np. na koniec jakiegoś miesiąca. Przez okres wypowiedzenia masz aktywne konto i kartę więc przelewasz sobie 1 000 zł na konto, wykonujesz 1 płatność kartą np. na 5 zł i już spełniasz warunek bezpłatności konta w miesiącu wypowiedzenia umowy. Pozostałą kwotę przelewasz sobie na inne konto. W dniu zamknięcia rachunku automatycznie zamykane jest konto i karta 🙂
 2. Patryk pisze:
  Nie rozumiem jaki problem w spełnieniu tych zasad przystąpienia do promocji.
  Jeśli nigdy nie miałem żadnego konta w millenium bez problemowo się łapie?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli nigdy nie miałeś konta to się łapiesz 🙂
 3. Aleks pisze:
  Pytanko,po założeniu konta dostaje się jakąś informacje czy bierze się udział w promocji?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Promocja jest już zakończona. Ale każdy kto z niej skorzystał, rejestrował się na stronie MoneyMnaii i tam była informacja o uczestnictwie w promocji.

Napisz komentarz