PROMOCJA ZAKOŃCZONA

mBank: Karta podarunkowa do Rossmanna warta 100 zł lub 4 bilety do kina Helios
– promocja z łatwymi warunkami

Wow! Dawno nie mieliśmy tak łatwej promocji… Banki teraz mocno komplikują dodając dodatkowe warunki – tymczasem mBank robi coś zupełnie przeciwnego!

Za założenie DARMOWEGO eKonta Standard otrzymujesz jedną z poniższych nagród:

 • kartę podarunkową do Rossmanna – o wartości 100 zł
 • 4 bilety do kina Helios – o wartości około 100 zł

Ale to nie wszystko… Przeczytaj ten artykuł do końca, a dowiesz się jak zgarnąć dodatkowe 50 zł premii!

bon1

Jak otrzymać kartę podarunkową lub bilety do kina?

Promocja jest dziecinnie prosta. Wystarczy założyć darmowe eKonto Standard (z kartą) w mBanku oraz wykonać min. 5 aktywności na koncie. Do aktywności na koncie zaliczają się wszystkie przelewy (na konta inne niż mBank), płatności kartą i szybkie płatności internetowe – mTransfer.

Prościej chyba już być nie mogło. Wystarczy zrobić 5 przelewów po 1 zł na konto kogoś z rodziny lub przyjaciela.

Ważne jednak, aby być nowym klientem mBanku, czyli takim, który nigdy nie miał tam konta lub zamknął je przed 1 stycznia 2016. Jeśli posiadasz konto w mBanku to koniecznie poleć tę promocję rodzinie i znajomym bo jest tutaj łatwa gotówka do wzięcia 🙂

Oto szczegóły eKonta Standard:

 • Otwarcie konta – 0 zł
 • Prowadzenie konta – 0 zł
 • Wydanie karty – 0 zł
 • Miesięczna opłata za kartę – 0 zł (po wykonaniu 5 płatności na dowolną kwotę, inaczej 7 zł)
 • Przelewy internetowe – 0 zł
 • Wypłaty z bankomatów BZ WBK, Euronet, Planet Cash – 0 zł (dla wypłat powyżej 100 zł, inaczej 1,30 zł)

Sam posiadam konto w mBanku od wielu, wielu lat. Jestem przekonany, że Ci się spodoba i zechcesz zachować je na dłużej. Natomiast, jeśli będzie inaczej, to oczywiście możesz zamknąć je w dowolnym momencie po odebraniu nagrody – nie ma żadnych zobowiązań.

Możesz więc, śmiało i bez obaw korzystać z tej okazji i zgarnąć łatwe 100 zł. Poniżej podaję co trzeba zrobić krok po kroku:

Instrukcja Krok Po Kroku

Cała procedura jest prosta jak drut:

 1. Wchodzisz na tę specjalną stronę promocyjną wypełniasz puste pola i klikasz “zarejestruj się”, a następnie klikasz link wysłany w wiadomości e-mail.
 2. Po kliknięciu w e-mail przechodzisz na stronę mBanku i zakładasz eKonto Standard z kartą.
 3. Do 15 czerwca 2017 wróć na stronę promocyjną i wybierz nagrodę (100 zł do Rossmanna lub 4 bilety do kina Helios). Możesz zrobić to od razu po wysłaniu wniosku w mBanku.
 4. Do końca kolejnego miesiąca po podpisaniu umowy, wykonaj min. 5 dowolnych aktywności na koncie (przelew, płatność kartą lub mTaransfer)

Konto możesz otworzyć za pośrednictwem kuriera, który przyjedzie do Ciebie do domu lub do Twojego biura z gotową umową do podpisania. Nie będziesz musiał tracić czasu w kolejkach.

Promocja kończy się za:

WAŻNE: Dostępnych jest tylko 1 000 kont promocyjnych, więc promocja może zakończyć się przed czasem. Musisz się spieszyć. Po wyczerpaniu puli nagród, bank zablokuje możliwość wysyłania nowych wniosków, a na stronie promocyjnej pojawi się wielki napis “promocja zakończona”.

Załóż DARMOWE konto i odbierz nagrodę od mBanku >>
(w promocji dostępne jest tylko 1 000 nagród o wartości 100 zł każda)

BONUS – dodatkowe 50 zł

Wypełniając wniosek o eKonto Standard wpisz hasło “moniaki” w pole Identyfikator polecenia lub poproś przyjaciela o jego identyfikator.

Następnie, w ciągu 60 dni od podpisania umowy o eKonto, wykonaj minimum 5 płatności kartą na dowolną kwotę, a na Twoje konto wpłynie dodatkowy bonus 50 zł.

Załóż DARMOWE konto i odbierz nagrodę od mBanku >>
(w promocji dostępne jest tylko 1 000 nagród o wartości 100 zł każda)

I to wszystko!

card

Postępuj zgodnie z krokami opisanymi w tym artykule, a zdobędziesz wybraną nagrodę o wartości 100 zł i dodatkowy bonus 50 zł.

Najpóźniej do 20 lipca 2017 roku otrzymasz e-mail informujący o przyznaniu nagrody. Jeżeli wybrałeś dla siebie bilety do kina to zostaną zamieszczone w tej samej wiadomości mailowej (będą ważne 6 miesięcy od dnia ich otrzymania).

Z kolei wybierając kartę podarunkową do Rossmanna do 27 lipca 2017 roku raz jeszcze zalogujesz się na stronę promocyjną http://samekorzysci.zpremia.pl  aby podać adres do wysyłki karty. Karta podarunkowa będzie ważna przez 12 miesięcy.

Łatwiej być chyba nie mogło!

Zaskakująco łatwa promocja, która nie wymaga wiele wysiłku. Teraz możesz w łatwy sposób zgarnąć wybraną nagrodę o wartości 100 zł oraz dodatkowy bonus 50 zł za podanie “Identyfikatora polecenia”. Skorzystaj już dziś, póki promocja jest jeszcze aktywna:

Załóż DARMOWE konto i odbierz nagrodę od mBanku >>
(w promocji dostępne jest tylko 1 000 nagród o wartości 100 zł każda)

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji:

komentarze 33

 1. ireneusz pisze:
  no i super wiadomość
  • Danuta Langowska pisze:
   A dla stalych klientow nic nie ma?troche przykro…
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   No niestety – w bankach rzadko opłaca się być stałym i wiernym klientem 🙁
 2. Aleksandra pisze:
  jak sprawdzić ile nagród jest jeszcze dostępnych?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jak promocyjne konta zostaną wykorzystane to strona promocyjna przestanie działać. Tylko to jest wyznacznikiem tego “czy jeszcze są konta promocyjne”.
 3. Piotr pisze:
  Czy można zrobić te 5 przelewów na swoje konto ale w innym banku ?
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Tak Piotrze, jeśli będzie to konto w innym banku to wtedy będzie to zaliczone.
 4. Anna pisze:
  Zarejestrowałam się, chciałabym wrócić na stronę promocyjną i wybrać nagrodę, a tak tylko formularz, aby założyć kolejne konto.. czy już się pula wyczerpała czy robię coś nie tak?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   To może być jakieś opóźnienie systemowe. Poczekaj na to aż podpiszesz umowę i wtedy wybór nagrody powinien się uaktywnić. 🙂 Jak coś to daj znać to zawsze pomożemy 🙂
 5. Dominika pisze:
  Czy trzeba korzystać z aplikacji mobilnej, żeby złapać się na promocję bilety/karta rossman + 50zł za Moniaki? Coś mi babeczka w placówce o tym męczyła ale w warunkach promocji nie widzę żeby zalogowanie do aplikacji było konieczne. Potwierdzicie?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Logowanie się do aplikacji mobilnej nie jest konieczne, aby odebrać 50 zł i Kartę Podarunkową/bilety. 😉 Logować się do aplikacji musisz jak chcesz skorzystać jeszcze z moneyback’u, czyli zwrotu za zakupy robione kartą lub BLIKiem. 🙂
 6. Emka pisze:
  Nie mogłam słownie wpisać olecanj osoby. Aktywna była tylko klawiatura numeryczna. Skopiowałam moniaki i wkleiłam. Wyszły inne znaki typu “#[email protected]&” czy mimo to będzie przyznana premia 50zl, czy polecenie jest konieczne aby ją uzyskać?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tu wpisanie czytelnego kodu polecenia jest raczej konieczne dla prawidłowego uczestniczenia w promocji z poleceniem. Ale to z czego wynikał błąd, że nie mogłaś wpisać normalnie hasła?
 7. leszek pisze:
  Witam, czy podpisując umowę nie trzeba mieć przypadkiem wpływów na to konto czy można np. przelać z innego konta oraz jak długo trzeba mieć to konto i kartę czy np. 3 miesiące, wykonać przelewy odebrać nagrodę i zamknąć.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Samo utrzymanie konta miesięcznie nic nie kosztuje i nie jest tu wymagane zapewnianie stałych wpływów. 🙂 Opłata może być tylko za kartę – 4 zł/m-c ale unikniesz jej po wykonaniu min. 5 transakcji kartą w miesiącu. 🙂
   Oczywiście w ramach promocji musisz mieć jakieś pieniądze na koncie żeby wykonać np. 5 dowolnych aktywności, aby odebrać nagrodę. 🙂 Z kolei po odebraniu nagrody możesz zamknąć konto i kartę, bez konsekwencji. 🙂
 8. Mariusz pisze:
  A jak mam tam konto firmowe to tez nie mogę?
 9. Maciej pisze:
  Hmm żeby otrzymać premię 50 PLN wystarczy wpisać “moniaki” w tym formularzu? ;> a nie jest przypadkiem tak że dopiero jeśli zrobię zakupy(x5) za pomocą blika/karty za łączną sumę 2500? ;> (naliczane jest 2% premii z transakcji blik/karta) więc to nie taka znowu “dowolna kwota” tych pięciu płatności 😉
  Nieładnie tak kręcić c:
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   No właśnie tak nie jest. Ty mówisz o moneyback’u w którym faktycznie otrzymuje się 2% zwrotu za zakupy – max. 50 zł w miesiącu przez okres 6 miesięcy i wtedy ma się 300 zł premii. A to o czym my piszemy to jednorazowa premia 50 zł za samo wpisanie kodu + wykonanie min. 5 płatności kartą. Macieju nie ładnie tak mieszać promocje 😉
 10. Elek pisze:
  Czy jest możliwość sprawdzenia czy aby na pewno wybrałam nagrodę, bo nie pamiętam czy to na 100% zrobiłam. No i jeśli tak to chciałabym podać adres do wysyłki a tu strona już nie istnieje.

  “Z kolei wybierając kartę podarunkową do Rossmanna do 27 lipca 2017 roku raz jeszcze zalogujesz się na stronę promocyjną http://samekorzysci.zpremia.pl aby podać adres do wysyłki karty. Karta podarunkowa będzie ważna przez 12 miesięcy.”

 11. Maciej pisze:
  Witam, również nie posiadam takiej opcji, natomiast po próbie kontaktu z mojej strony żadnej odpowiedzi.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jakiej nie masz opcji? Poproszę o kontakt w wiadomości prywatnej – zajmę się problemem. 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Dowiedziałam się, że na chwilę obecną jeszcze w panelu nie ma możliwości uzupełnienia adresu do wysyłki nagrody, wszystko pojawi się ok. 20.07. Również otrzymasz maila z informacją o konieczności uzupełnienia danych. Dodatkowo jak tylko w panelu pojawi się możliwość uzupełnienia danych to w razie konieczności wrzucimy jakiś screen co i jak zrobić. 🙂
 12. Elek pisze:
  Przyszedł mail z gratulacjami, że nagroda została przyznana oraz prośba o uzupełnienie adresu. Zaraz po zalogowaniu pokazują się okienka do uzupełnienia.
  Dzięki za wcześniejszą pomoc 😉
  Pozdrawiam
 13. Jan pisze:
  Witam, karta już do mnie idzie, a co z 50zł za polecenie? Od ponad 2 miesięcy mam konto i żadna premia 50zł nie wpłyneła…
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Kilka osób zgłaszała podobny problem, ale po tym jak napisali wiadomość do banku (poprzez system bankowości online) to otrzymywali premię więc proponuję abyś Ty również tak postąpił.
  • Jan pisze:
   Dostałem odpowiedź:

   Przyjmę reklamację na Pana życzenie gdyż jest ona niezasadna.
   Promocja Warto Polecać nie łączy się z promocją Agory.

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie, proszę nie dać się zbywać. Uczestnicy reklamowali promocję (https://www.google.pl/search?q=zyskuj+z+ekontem+iv+edycja&cad=h) i wskutek tego otrzymali i kartę podarunkową do Rossmanna/bilet do kina Helios i 50 zł premii. Zawsze była to kwestia kilku dniu od momentu zgłoszenia problemu.
 14. Damian pisze:
  Właśnie po zakupach w Rossmann, super moniaki, dzięki za informacje, właśnie zaczynam zabawe z kolejnymi promocjami ;p

Napisz komentarz