PROMOCJA ZAKOŃCZONA Bank Millenniumobecny klientKarta kredytowa

Sierpień z kartą kredytową – zgarnij 200 zł od Banku Millenium

Bank Millenium ostatnio rozpieszcza nas promocjami. Otworzyłeś niedawno Konto 360° w Banku i jesteś w trakcie spełniania warunków, by otrzymać premię w gotówce?

Jeśli chcesz jeszcze bardziej zasilić swoje konto, to Bank przygotował świetną promocję – do zgarnięcia aż 200 zł za wydanie łącznie 600 zł za pomocą karty w trzech kolejnych miesiącach. Ale, ale… żeby nie było tak kolorowo, to Bank ograniczył promocję tylko dla pierwszych 2000 osób, jednak promocja kończy się 31.08.2019, więc czas start!

Dodatkowym plusem jest fakt, że przez pierwsze 12 miesięcy od momentu założenia karty, wykonując 1 transakcję miesięcznie będziesz zwolniony z opłat.

Odbierz dodatkowe 200 zł z Bankiem Millenium >>

Karta kredytowa – zło konieczne, czy sprytny sposób na zarabianie na promocjach?

Dużo osób broni się rękami i nogami przed korzystaniem z karty kredytowej. Świetnie to rozumiem – łatwo wpaść w wir zakupów nie widząc ile pieniędzy “zeszło” z limitu. Jednak, jeśli zarządzamy nią sprytnie i rozsądnie, może to być dobry patent, by np. nie zrywać lokaty, jeśli mamy pilny wydatek lub korzystać z promocji, takich jak ta.

W poniższym artykule możesz przeczytać, jak korzystać z kart kredytowych

Do kogo skierowana jest promocja?

Uczestnikiem promocji może być każda osoba fizyczna, która w okresie promocji (01-31 sierpnia 2019 roku) złoży wniosek kredytowy o wydanie karty kredytowej Banku Millenium i zawrze umowę o tę kartę. Ale pamiętaj! bank przygotował tylko 2 000 premii.

Niestety, bank stosuje okres karencji, tzn. z promocji wykluczone są osoby które od 1 stycznia 2017 roku posiadają lub posiadały kartę kredytową w Banku, bądź były w okresie wypowiedzenia umowy karty kredytowej. Na szczęście, nie ma ani słowa o tym, że obecni klienci są wykluczeni z promocji, więc jeśli posiadasz konto w Banku Millenium, zaloguj się do bankowości internetowej i składaj wniosek o kartę.

Karty które objęte są promocją to: Millennium Visa Impresja, Millennium MasterCard Impresja, Millennium Visa Alfa, Millennium Visa Gold oraz Millennium MasterCard Gold.

Wniosek o tę kartę, która będzie uprawniać do skorzystania z promocji można złożyć w bankowości internetowej Millenet lub w aplikacji mobilnej (w tej ostatniej, tylko dla klientów, którym została udostępniona dedykowana oferta kart kredytowych).

W ramach tej promocji, każdy może otworzyć tylko jedną główną kartę (i z tego tytułu zgarnąć bonus), a karty dodatkowe nie są objęte promocją.

Odbierz dodatkowe 200 zł z Bankiem Millenium >>

Ile to kosztuje?

Jestem przekonana, że pomimo tego, że opisujemy dużo promocji i pokazujemy, że nasi czytelnicy otrzymują bonusy, sporo z Was jeszcze się zastanawia czy na pewno te wszystkie produkty są bezpłatne.

Każdy bank ma na swojej stronie Tabelę Opłat i Prowizji (zamieszczona jest na dole, pod artykułem) i można tam sprawdzić wszystkie opłaty, jakie musimy ponieść korzystając z karty kredytowej.

W obecnej promocji możemy wybrać jedną z aż 5 kart. Bank gwarantuje w regulaminie, że w pierwszych 12 miesiącach od zawarcia umowy, zniesione zostaną opłaty, pod warunkiem dokonania jednej płatności w miesiącu. Po tym okresie, obowiązuje tabela opłat i prowizji.

Ponieważ Karty kredytowe Impresja i Alfa są tańsze w utrzymaniu, to dla nich przedstawię opłaty:

 • 0 zł – za wydanie karty
 • 0 zł – za obsługę karty przez pierwsze 12 miesięcy jeżeli dokonasz co najmniej jedną transakcje bezgotówkową w miesiącu, w innym przypadku zapłacisz 7,99 zł miesięcznie. W II roku warunkiem darmowej karty jest dokonanie 5 płatności bezgotówkowych co miesiąc;
 • 0 zł – za płatności bezgotówkowe dokonywane w walucie PLN;
 • 3% min 7zł – za dokonywanie płatności w kasynach, zakładach bukmacherskich itp.;
 • 3,99% min 9,99 zł – za wypłaty z bankomatów
 • 51 dni – okresu bez odsetkowego;
 • 14,18% – RRSO.

Dodatkowym, ogromnym plusem kart Impresja oraz Alfa jest zwrot 5% (do 760 zł rocznie) za zakupy u partnerów.

I tak, Impresja to zwroty w poniższych sklepach:

Natomiast karta Alfa daje zwroty w poniższych:

Dla mnie to dodatkowy superbonus, ponieważ przy codziennych zakupach, na moje konto wpada jeszcze więcej gotówki.

Odbierz dodatkowe 200 zł z Bankiem Millenium >>

Odbieram premię 200 zł w gotówce – w trzech prostych krokach

Krok 1. Złóż wniosek o kartę kredytową w Millenet lub w Aplikacji Mobilnej

Za pomocą bankowości internetowej Millenet lub Aplikacji Mobilnej złóż wniosek o kartę do 31.08.2019 – to jest termin, który uprawnia Cię do wzięcia udziału w promocji.

Bank wymaga by limit kredytowy na karcie wynosił odpowiednio:

a) 3 000 zł dla kart Millenium MasterCard Impresja, Millenium Visa Impresja, Millenium Visa Alfa

lub

b) 5 000 zł dla kart Millenium MasterCard Gold oraz Millenium Visa Gold

Krok. 2. Zawrzyj umowę o kartę kredytową.

Żeby podpisać umowę, nie musisz czekać na kuriera ani iść do oddziału – podpisujesz ją przez bankowość internetową Millenet – to jest dopiero XXI wiek 🙂

Krok 3. W każdym z trzech kolejnych okresów wydaj po 200 zł

Do 30.09.2019 oraz w okresie 01-31.10.2019 oraz w okresie 01-30.11.2019 wykonaj transakcje na takie kwoty, by łącznie w każdym miesiącu było ich po 200 zł robiąc płatności bezgotówkowe kartą lub BLIKiem.

UWAGA! Promocją nie są objęte transakcje, w których dokonano zwrotu towaru lub usługi, odrzucone bądź nieautoryzowane.

Odbierz dodatkowe 200 zł z Bankiem Millenium >>

Kiedy otrzymam swoja premię?

No dobra, warunki spełnione, a kiedy wypłacą nam premię? Wypłata będzie w formie zwrotu na konto karty kredytowej najpóźniej do końca grudnia 2019 roku.

UWAGA! Ważne, by do momentu wypłaty premii nie zamykać karty kredytowej ani nie składać wypowiedzenia umowy – inaczej bonus przepadanie.

Podsumowując

Bank Millenium jest obecnie moim ulubionym bankiem. Nie dość, że ma jasny i prosty interface, to jeszcze co chwilę “odpala” nowe promocje i mogę je polecać kolejnym osobom.

A ta promocja z kartą kredytową to kolejny ogromny plus, nie dość, że warunki proste, to i premia bardzo fajna – nic tylko korzystać.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 14

 1. Kacper pisze:
  Witam
  Gdyby ktoś nie miał jeszcze konta w Millenium (a jest ono potrzebne do skorzystania z tej promocji KK), to dodatkowo można zarobić 80 – 90 zł. za otwarcie konta z polecenia. Zachęcam do skorzystania z mojego kodu polecenia: 25405073. Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 2. Fabian pisze:
  Niestety nie było tak nowocześnie jak podano w artykule 🙁
  Po złożeniu wniosku z poziomu systemu transakcyjnego (mam konto 360), pojawił się komunikat by oczekiwać na telefon z banku i przygotować się do podpisania umowy za pośrednictwem kuriera (!) lub w placówce banku (!). Żaden XXI wiek…
 3. B pisze:
  Ja zawarłem umowę wpisując jedynie kod sms
  • Fabian pisze:
   Wniosek złożony 6 sierpnia, do 10 sierpnia jeszcze nikt z banku nie kontaktował się ze mną.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   To czas urlopowy, mogą być lekkie opóźnienia. Na pewno się odezwą.
  • Hann* pisze:
   a mi niestety również wyświetliło, że jeśli zaakceptują mój wniosek to wówczas skontaktują się w terminu kiedy mam stawić się w banku lub oczekiwać kuriera… :/
   Czyli jednak XIX wiek… :/
  • Fabian pisze:
   Konsultantka z banku telefonowała 14 sierpnia by potwierdzić dane we wniosku internetowym i zaprosiła do podpisania umowy i jej odbioru w dogodnym mi oddziale banku (ustaliła ze mną gdzie to ma być). Jednocześnie na moją uwagę, że niektórzy chwalą się zawarciem umowy w systemie transakcyjnym, Pani oświadczyła w produktach kredytowych nie jest to możliwe bez okazania dokumentu tożsamości więc pozostaje tylko oddział lub kurier.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Hmm.. co konsultant to inna metoda. Skoro tak, bank widocznie musi potwierdzić tożsamość.
 4. Hann* pisze:
  odrzuciło mi pierwszą formę wypełnienia wniosku o kartę i przekierowało do nowego wniosku, że muszę wnioskować na podstawie dochodów (bo w pierwszym o dochody nie pytali). Chyba dlatego, że zawnioskowałam o wyższą niż 3000 kwotę limitu na karcie. Całość robiłam przez Millenet, bo mam już u nich ROR i kartę debetową (z poprzedniej promocji 😉
  Czy nadal będę uczestnikiem promocji, jeśli mój wniosek rozpatrzą pozytywnie, czy już nie?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Powinni zaliczyć to do promocji, choć to już decyzja banku.. Teoretycznie nie miałaś karty kredytowej, więc powinni uznać udział w promocji.
 5. ANDRZEJ pisze:
  Gdyby ktoś otwierał konto osobiste w Millenium to zapraszam do użycia kodu poleceń 19667357
  Pozdrawiam
 6. olo pisze:
  Po ponad 3 tygodniach oczekiwania wniosek o KK z limitem 4000zł został odrzucony (listowna informacja). Mam jedną KK w citi z limitem 32000zł więc to może dlatego?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Może tak być. Być może bank uznał, że to zbyt duże obciążenie kredytowe dla Ciebie.

Napisz komentarz