PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Jesteś klientem ING? Zgarnij 250 zł za założenie karty kredytowej

+ Skrót promocji

Co dostaniesz?

Bonus nawet do 250 zł na rachunek karty kredytowej (5 x 50 zł)

Za co?

– załóż kartę kreytową Master Card ING;

– wykonaj min. 2 płatności w każdym miesiącu od maja do września 2019 roku.

Ile to kosztuje?

0 zł / 50 zł – opłata roczna za obsługę karty kredytowej. Opłata nie jest naliczana, jeśli średnia suma miesięcznych transakcji wynosi min. 500 zł.
2%, min. 5 zł – prowizja za przelew z rachunku karty;
3%, min. 9 zł – wypłata gotówki z bankomatu;

Kiedy bonus?

Najpóźniej do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym spełniłeś warunki promocji.

Dla kogo?

Dla obecnych klientów banku ING, którzy nie posiadali karty kredytowej conajmniej od1 stycznia 2018 roku.

Do kiedy promocja?

Do 29 kwietnia 2019 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Często pytacie nas, dlaczego banki promują bonusami jedynie nowych klientów, zupełnie zaniedbując obecnych klientów. Tym razem gratka dla OBECNYCH klientów banku ING. Za założenie i przetestowanie karty kredytowej możesz zgarnąć nawet 250 zł.

Jeśli chcesz zgarnąć 250 zł w gotówce, musisz się pospieszyć. Promocja jest bardzo ograniczona w czasie, a do tego limitowana. Bank przygotował jedynie 3600 kart promocyjnych, więc pospiesz się, bo promocja potrwa maksymalnie do 29 kwietnia 2019 roku lub do wyczerpania limitu.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja przeznaczona jest dla obecnych klientów ING, którzy nie posiadali tam karty kredytowej przynajmniej od 1 stycznia 2018 roku.

Jeśli jeszcze nie jesteś klientem ING, możesz skorzystać z promocji i zgarnąć nawet 140 zł w gotówce za założenie konta. Zainteresowany? Sprawdź tutaj jak to zrobić.

Jeśli spełniasz ten jeden prosty warunek, wystarczy, że zalogujesz się do swojej bankowości internetowej, aplikujesz o kartę kredytową Master Card i wykonasz min. 2 transakcje każdego miesiąca. Za każde 2 płatności kartą w miesiącu bank zapłaci Ci 50 zł, maksymalnie 250 zł na rachunek karty kredytowej. Możesz przeznaczyć je na zakupy lub na spłatę zadłużenia karty.

To niezła gratka, bo bank nie podaje minimalnej kwoty transakcji. Tak naprawdę możesz kupić chleb dzień po dniu, zapłacić za niego kartą kredytową i już – warunek spełniony!

Czy karta kredytowa mnie zrujnuje?

To pytanie z obawą zadaje sobie wielu klientów. Tak naprawdę karta kredytowa sama w sobie nie jest dobra ani zła. To, w jaki sposób ją wykorzystasz sprawi, że będzie dla Ciebie jednym z codziennych narzędzi albo problemem.

Jeśli będziesz pamiętał o trzech prostych zasadach, karta kredytowa będzie dla Ciebie zupełnie bezpieczna i może okazać się świetnym narzędziem do codziennych zakupów. O czym powinieneś pamiętać?

 • Wydawaj tylko tyle, ile jesteś w stanie spłacić w okresie bezodsetkowym;
 • Nie wykonuj przelewu z karty na konto (wiąże się to z wysoką prowizją);
 • Unikaj wypłat z bankomatów (również wysoka prowizja).

To wszystko. Nie jest tak źle. I tak przecież płacisz kartą za codzienne zakupy, więc dlaczego nie płacić taką, za którą otrzymasz dodatkowo do 250 zł w gotówce?

Ile kosztuje posiadanie karty kredytowej w ING?

Sprawdźmy, jak kształtują się opłaty za kartę kredytową, czy faktycznie jest się czego obawiać.

 • 0 zł – opłata za wydanie karty kredytowej;
 • 0 zł / 50 zł – opłata roczna za obsługę karty kredytowej. Opłata nie jest naliczana, jeśli średnia suma miesięcznych transakcji wynosi min. 500 zł.
 • 0 zł – opłata za transakcje bezgotówkowe;
 • 2%, min. 5 zł – prowizja za przelew z rachunku karty;
 • 3%, min. 9 zł – wypłata gotówki z bankomatu;
 • 0 zł – wpłata gotówki na rachunek karty w oddziale banku;
 • 0 zł – automatyczna spłata zadłużenia karty;
 • 0 zł – zmiana wysokości limitu karty na wniosek klienta;
 • 11,15% – RRSO naliczane jedynie wówczas, gdy nie spłacisz terminowo zadłużenia na karcie kredytowej.
 • max. 52 dni – okres bezodsetkowy.

Nie jest tak źle. Wystarczy, że średnio zrobisz miesięczne zakupy na kwotę 500 zł, będziesz unikać wypłat z bankomatów i przelewów z rachunku karty – a masz ją całkowicie bezpłatnie. Jeśli jednak 6000 zł wydane w ciągu roku to dla Ciebie dużo, to możesz opłatę za kartę potraktować jako świadomy koszt i zgarnąć w sumie 200 zł w promocji (50 zł zapłacisz za obsługę karty).

Jak zgarnąć 250 zł w zamian za kartę Master Card w ING? 2 banalnie proste kroki

Jeśli nie jesteś klientem ING, możesz skorzystać z promocji za założenie konta osobistego, zgarnąć do 140 zł premii oraz aplikować o kartę kredytową i zgarnąć nawet 250 zł premii. Łącznie możesz zgarnąć nawet 390 zł. Tutaj założysz konto osobiste w promocji.

KROK 1. Aplikuj o kartę kredytową

Najpóźniej do 29 kwietnia 2019 roku aplikuj o kartę kredytową Master Card poprzez system bankowości internetowej Moje ING. Możesz też wejść na stronę promocji i stamtąd zalogować się na swoje konto w ING. We wniosku wpisz kod promocji: KM190417922.

Opcje są dwie, otrzymasz błyskawiczną odpowiedź o przyznaniu Ci karty kredytowej lub będzie się z Tobą kontaktował konsultant banku w celu potwierdzenia Twoich danych.

Najpóźniej do dnia 30 kwietnia 2019 roku podpisz umowę o kartę kredytową. Możesz to zrobić za pośrednictwem bankowości internetowej lub w oddziale banku.

KROK 2. Aktywnie korzystaj ze swojej nowej karty

Począwszy od maja aż do września 2019 roku, w każdym miesiącu wykonaj min. 2 płatności kartą kredytową na dowolną kwotę. Tak jak wspominałam wcześniej, możesz kupić dwa bochenki chleba dzień po dniu, zapłacić za zakupy w sklepie internetowym, pubie, restauracji, siłowni lub w kinie.

Nie ma minimalnej kwoty transakcji, ważne jest, aby dwie transakcje były wykonane i zaksięgowane w każdym miesiącu – maju, czerwcu, lipcu, sierpniu, wrześniu 2019 roku.

Pamiętaj, żeby regularnie spłacać zadłużenie na karcie kredytowej. Promocja wymaga, aby było regularnie spłacane min. do 31 października 2019 roku, jednak my rekomendujemy pilnowanie okresu bezodsetkowego zarówno w trakcie trwania promocji jak i po odebraniu bonusów.

To wszystko! Czas na bonus

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki promocji (wykonasz min. 2 transakcje) otrzymasz 50 zł na rachunek karty kredytowej. Pieniądze zostaną przesłane najpóźniej do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym spełniłeś warunki promocji.

Przykładowo: Do 30 czerwca 2019 roku otrzymasz 50 zł za miesiąc maj 2019, jeśli wykonasz w maju min. 2 płatności kartą.

Podsumowanie

Muszę przyznać, że rzadko zdarza się, żeby banki dbały o obecnych klientów, Większość promocji przeznaczona jest dla nowych klientów. To naprawdę fajna promocja.

Spełniając naprawdę jeden banalny warunek miesięcznie zgarniasz 50 zł. Co jest ciekawe, jeśli nie uda Ci się spełnić warunku promocji w jednym miesiącu, nie przekreśla to Twoich szans na premię w kolejnych miesiącach.

Pamiętaj też, że jeśli nie dokonasz w ciągu roku transakcji na min. 6000 zł, to bank obciąży Cię kwotą 50 zł za obsługę karty. Wówczas Twoja premia wyniesie max. 200 zł.

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 21

 1. Adrian pisze:
  50zł w gotówce na rachunek karty kredytowej? to w gotówce czy na rachunek?
  Moniaki zapomnieliście już co to gotówka że strzelacie takie lapsusy?

  Swoją drogą jeżeli chcemy przelać te środki na osobisty rachunek/wypłacić w bankomacie to musimy zapłacić za to prowizję zgadza się?

  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Adrian, promocja dotyczy karty kredytowej, więc bonus wypłacany jest na rachunek karty kredytowej. Możesz je wydać na zakupy lub na spłatę zadłużenia. “W gotówce” w sensie że otrzymujesz złotówki, a nie na przykład bon do sklepu.
  • Adrian pisze:
   Gotówka to fizyczne pieniądze, takie które możemy trzymać w rękach i są prawym środkiem płatniczym 😉
   I jeżeli to instrukcja step-by-step warto zaznaczyć że przy składaniu wniosku trzeba wybrać kaerę MasterCard bo przy domyślnym wyborze (na ten sam kod promocyjny) VIsy otrzymamy kody promocyjne do pyszne
 2. Marek pisze:
  Hej. Mam pytanie. Jak już dostanę oraz wykorzystam 250zł to czy mogę od razu zrezygnować z karty kredytowej (oczywiście płacąc 50zł za tą opłatę roczną) czy jednak składam np. jakiś wniosek o rezygnacje z karty (czyli nie przedłużanie na następny rok), ale muszę czekać aż minie cały rok by karta przestała działać?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Możesz od razu zrezygnować z karty po otrzymaniu 250 zł. Obowiązuje jedynie miesięczny okres wypowiedzenia.
 3. Bogdan pisze:
  Jak wygląda wtedy sprawa tej opłaty. Trzeba zostawić 50 zł na koncie i sobie pobiorą?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Opłata jest naliczana po 12 miesiącach użytkowania karty. Jak wypowiesz umowę wcześniej to Ci opłaty nie pobiorą. Gdybyś zostawił sobie kartę i nie wykonywał średniomiesięcznego obrotu 500 zł to wtedy naliczona zostanie opłata 50 zł. Pamiętaj tylko o tym, żeby iść do oddziału i wypowiedzieć całą umowę, a nie tylko zastrzec kartę w bankowości elektronicznej.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Bogdan, w momencie zamknięcia karty bank Ci ją rozlicza. Pobiera opłaty, ewentualne odsetki (jeśli nie spłaciłeś czegoś na czas) i wtedy przysyła Ci ostateczne rozliczenie karty. Spłacasz kartę w całości, bank ją zamyka i już.
 4. Marek pisze:
  Cześć. Którą kartę mam wybrać ? Visa, Mastercard czy może Złota Visa? Kwota limitu na karcie może być dowolna ?
 5. Marek pisze:
  Dzięki za odpowiedź. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy wyrażenie zgody na przegląd BIK przez następne 5 lat jest konieczne by wziąć udział w promocji ? (Była taka opcja, domyślnie zaznaczona “ptaszkiem”.)
 6. Lucky pisze:
  Zamówiłem kartę i wybrałem okres rozliczeniowy od 10-go do 11-go kolejnego miesiąca, a po bardziej dokładnym przeliczeniu stwierdziłem, że lepsza będzie opcja 27-26 dzień miesiąca. Dowiedziałem się, że cykl rozliczeniowy można zmienić osobiście w oddziale banku. Pytanie tylko czy nie będzie to w żaden sposób rzutować lub wykluczać z promocji? Ktoś, coś? 🙂
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Lucky, okres rozliczeniowy nie ma znaczenia w przypadku tej promocji. Możesz śmiało zmienić. 🙂
 7. Sebastian pisze:
  Witam,
  Piszecie o podaniu kodu promocji, zakładałem kartę wchodząc w wasz link podany na tej stronie i następnie logując się do swojego konta. Nie przypominam sobie o polu w którym mógłbym wpisać kod promocyjny. Przeoczyłem coś czy jeśli jestem klientem banku i miałem wcześniej konto w ING to nie trzeba było wpisywać kodu promocji ?
  Pozdrawiam
  • Sebastian pisze:
   Widzę już to pole.. na 99% nie wpisałem kodu promocyjnego. Karta juz jest u mnie. Czy bez podania tego kodu otrzymam premię ? Jeśli nie czy da się to jeszcze jakoś naprawić ?
  • Sebastian pisze:
   Sytuacja opanowana. Wystarczyło porozmawiać na chat, złożyć reklamację i dopisano mnie do promocji 🙂
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Super 🙂 To powodzenia!!!
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Zgodnie z regulaminem kod promocji był wymagany podczas wniosku o kartę kredytową. Być może ten kod po prostu wskoczył sam, a może coś przeoczyłeś 🙁

Napisz komentarz