Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Odbierz 200 zł za założenie karty kredytowej w Banku Millennium

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Bank Millenniumobecny klientKarta kredytowa

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

200 zł do wykorzystania przekazywane na rachunek karty kredytowej.

Za co?

– Za założenie karty kredytowej Impresja z minimalnym limitem 3000 zł lub karty kredytowej Gold z minimalnym limitem 5000 zł przez bankowość internetową bądź aplikację mobilną oraz;

– Za płatności bezgotówkowe kartą na minimalne kwoty 250 zł miesięcznie przez trzy kolejne miesiące następujące po miesiącu, w którym założyłeś kartę.

Ile to kosztuje?

Karta Impresja: 0 zł za założenie, 0 zł opłaty miesięcznej w ciągu pierwszych 12 miesięcy pod warunkiem dokonania jednaj płatności kartą w każdym z miesięcy; RRSO w przypadku niespłacenia karty w terminie 14,18%

Kiedy bonus?

Najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji.

Dla kogo?

Obecni klienci banku Millennium, którzy od 1 stycznia 2017 roku nie posiadali w banku karty kredytowej.

Do kiedy promocja?

Do 10 stycznia 2020 roku lub do wyczerpania puli 4000 wniosków.

Skorzystaj z tej promocji »

Powoli rozpoczynamy przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Już niedługo musimy zacząć myśleć o prezentach. 🙂 Do tego na pewno przydadzą Ci się dodatkowe pieniądze. Już teraz możesz zgarnąć aż 200 zł do wydania na całkowicie dowolny cel. A to wszystko za założenie karty w Banku Millennium i spełnienie banalnie prostych warunków.

Promocja trwa do 10 stycznia 2020 roku ale UWAGA jest limit! W promocji może wziąć jedynie 4 000 osób. Należy się więc śpieszyć aby załapać się na udział. O wyczerpaniu puli nagród bank poinformuje na swojej stronie internetowej.

Kto może wziąć udział?

Kolejny raz promocja skierowana jest dla obecnych klientów banku, którzy nie posiadają karty kredytowej.

Za klienta banku uważa się każdą osobę posiadającą dowolny produkt w Banku Millennium. To oznacza, że aby wziąć udział w promocji wystarczy założyć np. ROR, lokatę, rachunek oszczędnościowy czy inny dowolny produkt z oferty banku.

UWAGA! Z promocji wykluczone są osoby które od 1 stycznia 2017 roku posiadają lub posiadały kartę kredytową w Banku, bądź były w okresie wypowiedzenia umowy karty kredytowej.

Jeżeli nie jesteś klientem Banku Millennium to nic nie stoi na przeszkodzie aby nim zostać. Otwórz konto 360° – możesz zrobić to składając wniosek przez internet korzystając tej strony, a później postępuj zgodnie z poniższymi wytycznymi. Tylko pamiętaj, że bank organizuje też regularnie promocje na konto osobiste dla nowych klientów, gdzie można zdobyć dodatkowo 200 zł bonusu. Obecnie nie ma takiej promocji, ale może się niedługo pojawić.

Ile kosztuje karta?

Do wyboru jest kilka kart dostępnych w ofercie banku. Jednak nam, zależy na zarabianiu a nie wydawaniu, więc polecam skorzystać z najtańszej opcji aby nie martwić się o opłaty.

Moja propozycja to karta kredytowa Impresja lub Alfa. Co tu dużo pisać, to najtańszy wybór. Wybierając te karty, masz dostęp do dodatkowych korzyści. A przy spełnieniu prostego warunku karta jest całkowicie za 0 zł. Sam wybierz, które korzyści są dla Ciebie. Dobra! Sprawdźmy szczegóły.

Millennium Alfa lub Impresja Visa/ Mastercard

 • 0 zł – za wydanie karty
 • 0 zł – za obsługę karty przez pierwsze 12 miesięcy jeżeli dokonasz co najmniej jedną transakcje bezgotówkową w miesiącu, w innym przypadku zapłacisz 7,99 zł miesięcznie.
 • W II roku (i w kolejnych latach) warunkiem darmowej karty jest dokonanie 5 płatności bezgotówkowych co miesiąc;
 • 0 zł – za płatności bezgotówkowe dokonywane w walucie PLN;
 • 3% min 7zł – za dokonywanie płatności w kasynach, zakładach bukmacherskich itp.;
 • 3,99% min 9,99 zł – za wypłaty z bankomatów
 • 51 dni – okresu bez odsetkowego;
 • 14,18% – RRSO.
 • dodatkowe korzyści z posiadania kart.

Jak widzisz, karta może być całkowicie darmowa jeżeli chociaż raz w miesiącu dokonasz płatności kartą na dowolną kwotę.

Dodatkowe korzyści karty Impresja – 5% zwrotu za zakupy

Jeżeli przejdziesz już przez proces wnioskowania o kartę i skorzystasz z promocji, to warto zyskać dodatkowe bonusy, 5% zwrotu za zakupy u partnerów:

Zwroty naliczane są automatycznie podczas zakupów. Po dokonaniu płatności u powyższych partnerów bank nalicza zwrot do 5% wartości zakupów. Zwroty otrzymujesz na swoją kartę kredytową na początku każdego miesiąca następującego po dokonaniu płatności.

W przypadku zakupów w sklepach Carrefour premie o wartości 1,50 zł za każde wydane 30 zł otrzymujesz niemalże od razu w postaci e-Bonu do wykorzystania podczas kolejnych zakupów.

Premia w sieci Carrefour dotyczy zakupów dokonanych w poniedziałki i piątki z wyłączeniem: alkoholu, papierosów, paliwa, doładowań energetycznych i telefonicznych prepaid, produktów do początkowego żywienia niemowląt oraz wszelkich produktów, dla których potwierdzeniem zakupu jest paragon niefiskalny, np. ubezpieczeń, kart podarunkowych, Lotto, Eurojackpot, a także usługi „Moje Rachunki).

Dodatkowe korzyści karty Alfa

Posiadając kartę kredytową Alfa możesz liczyć dodatkowo na zwrot 5% wartości zakupów. Możesz uzyskać do 760 zł zwrotu dokonując płatności kartą kredytową Alfa w sklepach Partnerów:

Zwrot 5% tak jak w karcie Impresja, dokonywany jest automatycznie. Bonus w postaci zwrotu otrzymasz na swoją kartę, na początku kolejnego miesiąca po dokonaniu płatności u partnerów.

WAŻNE! Zwrot 5% w:

 • Inter Cars – dotyczy zakupów online na www.sklep.intercars.com.pl;
 • Empik – dotyczy zakupów w salonach stacjonarnych;
 • Cinema City – nie dotyczy zakupów online.

Jak odebrać nagrodę? Instrukcja krok po kroku

Czas na kluczową część czyli spełnienie warunków. Promocja Banku Millennium z nagrodą 200 zł za kartę kredytową pojawia się co jakiś czas. To co łączy wszystkie wersje promocji to przede wszystkim super proste warunki do spełnienia. Nie ma tu nic skomplikowanego. Wszystko jest proste i jasne.

Pamiętaj jednak o limicie. Tylko pierwsze 4 000 wniosków może zgarnąć nagrodę. Czas na wyjaśnienie całego procesu.

# Krok 1 – złóż wniosek o kartę kredytową

Najpóźniej do 10 stycznia 2020 roku złóż wniosek o kartę kredytową Impresja z limitem 3 000 zł lub Gold z limitem 5 000 zł. Pamiętaj, że Impresja jest najtańszą opcją. Jak to zrobić? Masz dwie możliwości:

 • bankowość elektroniczna;
 • aplikacja mobilna na telefonie.

Jeżeli Twoje wynagrodzenie od co najmniej 3 miesięcy wpływa na konto w Banku Millennium, to do założenia karty wystarczy Twój dowód osobisty.

Jeżeli dostajesz wynagrodzenie na konto w innym banku, wówczas do uzupełnienia wniosku będzie Ci potrzebny jeden z poniższych dokumentów:

 • zaświadczenie o dochodach;
 • PIT za 2018 rok;
 • wyciąg z przelewami wynagrodzenia z ostatnich 3 miesięcy.

# Krok 2 – spełnij warunek, płać kartą

Jeżeli masz już plastikową kartę w ręku to czas na zakupy. Aby spełnić warunki promocji należy w każdym z kolejnych 3 miesięcy (następujących po miesiącu, w którym złożyłeś wniosek o kartę) dokonać płatności bezgotówkowych (w tym BLIK) na kwotę 250 zł .

Płać kartą za zakupy, obiad, kino, paliwo i wiele innych.

Bank zastrzega sobie prawo do nie wypłacenia premii w przypadku kiedy wykonane transakcje w danym miesiącu będą:

 • odrzucone i nieautoryzowane;
 • w których dokonano zwrotu towaru lub usługi.

Złota rada: transakcje najlepiej dokonać na początku miesiąca aby mieć pewność, że zostaną one zaksięgowane w danym miesiącu.

Kiedy otrzymam swoją premię?

Po spełnieniu wszystkich wymaganych warunków, bank zasili konto Twojej karty kredytowej o dodatkowe 200 zł najpóźniej do końca miesiąca, następującego po ostatnim miesiącu spełnienia warunków.

Przykład: jeżeli wniosek złożysz w listopadzie, to płatności kartą musisz robić w grudniu, styczniu i lutym. Premię otrzymasz do końca marca.

WAŻNE! Do czasu otrzymania premii powinieneś w dalszym ciągu być posiadaczem karty, o którą wnioskowałeś w okresie promocji. Jeżeli chcesz otrzymać 200 zł to nie możesz też złożyć wniosku o zamknięcie karty przed otrzymaniem nagrody.

Podsumowanie

Na początku napisałam, że warunki są bardzo proste. Jak widzisz nie były to słowa rzucone na wiatr. Twoja nagroda czyli 200 zł jest niemalże na wyciągnięcie ręki. Nie trzeba tu pilnować specjalnych terminów. Wystarczy, że w każdym z kolejnych 3 miesięcy zapłacisz kartą na kwotę 250 zł i po sprawie. A nie oszukujmy, się w obecnych czasach idąc do supermarketu i robiąc zakupy na cały tydzień wydajemy o wiele więcej.

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 20

 1. Tn pisze:
  Niewiem kiedy zamnilem karte. Czy jak sie sklada to bank jakos zweryfikuje to I bede wiedzial czy lapoe sie na promocje LG? Bo w moim miescie njema milenium I niewiem kiwdy zamknilem
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tomek, bank na pewno weryfikuje, ale nie wiem czy otrzymujesz tę informację. Zadzwoń na infolinię bądź napisz wiadomość w bankowości internetowej – wtedy będziesz wiedział na 100%
 2. Joanna pisze:
  Mam rozumieć, że w oddziale banku nie mogę złożyć wniosku o kartę kredytową, bo podano bankowość internetowa lub aplikacja ?
 3. Marcin pisze:
  Technicznie się pogubiłem:
  „dokonać płatności bezgotówkowych (w tym BLIK) na kwotę 250 zł .”
  Ale to chodzi o BLIK z konta czy karta dostanie dodatkowy moduł BLIK?
 4. Agnieszka pisze:
  Czy z karty można bezpiecznie zrezygnować po wypłacie bonusu?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Agnieszka, jak najbardziej. 200 zł wpłynie na Twoją kredytówkę, wykorzystasz je i możesz spokojnie zamknąć kartę.
 5. Marta pisze:
  W jaki sposób można odebrać kartę?
 6. Marta pisze:
  Przy wypełnianiu wniosku o kartę w bankowości elektronicznej pojawił się wymóg podania danych małżonka. Na jakiej podstawie Bank żąda tych informacji skoro wnioskuję samodzielnie, a Bank do kwoty 50 tys zł nie wymaga zgody współmałżonka? Czy da się to jakoś pominąć (ja nie mam tej możliwości we wniosku)?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Marta, a czy posiadasz w banku inne produkty kredytowe? Czy to będzie Twój pierwszy?
  • Marta pisze:
   Mam konto osobiste, założyłam je we wtorek.
  • Marta pisze:
   A produktów kredytowych nie mam innych i nie miałam w tym Banku.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Marta, podejrzewam błąd aplikacji kredytowej. Masz rację że do 50.000 zł nie powinna być wymagana zgoda męża. Spróbuj anulować wniosek i wprowadzić go na nowo, a jeżeli to się nie uda trzeba będzie skontaktować się z bankiem – pracownik podejrzy aplikację i doradzi, co można w tej sytuacji zrobić.
 7. Grzegorz pisze:
  Ponawiam pytanie kolegi wyżej
  „echnicznie się pogubiłem:
  “dokonać płatności bezgotówkowych (w tym BLIK) na kwotę 250 zł .”
  Ale to chodzi o BLIK z konta czy karta dostanie dodatkowy moduł BLIK?”
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   W aplikacji mobilnej jest możliwość wybrania konta do płatności BLIK i można też ustawić sobie kartę kredytową i płacić BLIKiem z jej limitu. Za płatności BLIK-iem w sklepach nie ma prowizji, tak jak za płatności bezgotówkowe kartą.
 8. Krzysztof pisze:
  Czy mając kartę kredytową Visa wydaną jeszcze przez Eurobank (obecnie Millenium) mogę wziąć udział w promocji, czy tez jestem już niej wykluczony? Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Krzysztof, niestety po fuzji jesteś traktowany jako klient Millennium i nie możesz wziąć udziału w tej promocji.
 9. Krystyna pisze:
  czy przy tej promocji działa program poleceń?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Krystyna, chodzi Ci o założenie karty z polecenia czy konta? Jeżeli nie masz jeszcze konta w banku to możesz skorzystać z polecenia (pod warunkiem że spełniasz warunki opisane w artykule o programie poleceń).

Napisz komentarz