PROMOCJA ZAKOŃCZONA Getin Banknowy klient obecny klientKarta kredytowa

Przetestuj kartę Getin Banku i zgarnij 150 zł do wydania na stacjach Circle K

+ Skrót promocji

Co dostaniesz?

Voucher na 150 zł do wydania na stacji benzynowej Circle K

Za co?

– podpisz umowę o kartę kredytową Mastercard Standard;

– w kolejnym miesiącu wykonaj min. 5 płatności kartą na dowolną kwotę;

– zarejestruj się w programie Priceless Specials i odbierz swoje punkty.

Ile to kosztuje?

0 zł – opłata za wydanie i wznowienie karty;
0 zł – opłata miesięczna za kartę (pod warunkiem dokonania min. 5 płatności miesięcznie, w przeciwnym wypadku opłata wynosi 5 zł);
0 zł – opłata za przewalutowanie w przypadku zakupów w walutach obcych;
min. 7 zł (3,5% kwoty transakcji) – opłata za wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce i zagranicą;
52 dni – długość okresu bezodsetkowego;
0 zł – opłata za przesłanie karty kredytowej pocztą polską (możesz poprosić o wysyłkę kurierem, ale wtedy kosztuje to 30zł).

Kiedy bonus?

Najpóźniej do do zakończenia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji.

Dla kogo?

Dla nowych oraz obecnych klientów Getin Bank.

Do kiedy promocja?

DO momentu wyczerpania limitu 3000 voucherów

Skorzystaj z tej promocji »

Jeśli jesteś kierowcą, to z pewnością nie raz i nie dwa razy zaciskałeś zęby płacąc za paliwo. Zazwyczaj w takich sytuacjach mam w głowie myśl, że gdyby tak ktoś zechciał zapłacić za mnie… marzenie ściętej głowy? Niekoniecznie.

Getin Bank właśnie wystartował z promocją, w której testując kartę i płacąc za codzienne zakupy możesz dostać voucher nawet na 150 zł do wydania na stacjach Circle K. Brzmi ciekawie? Zdecydowanie tak!

Dlatego postanowiłam prześwietlić tę nową promocję w poszukiwaniu kruczków albo haczyków i… nie znalazłam. Promocja wystartowała 19 marca 2019 i potrwa do momentu osiągnięcia limitu nagród – 3000 voucherów. Zatem nie ma na co czekać, bo darmowe paliwo popłynie w bakach innych, szybszych klientów.

Kto może zgarnąć voucher na paliwo?

Promocja Getin Banku skierowana jest zarówno do nowych jak i obecnych klientów Getin Banku, którzy nie posiadają karty kredytowej. Jeśli nie posiadasz karty kredytowej w Getin Banku, voucher na stację benzynową może być Twój, i to naprawdę w prosty sposób.

Wystarczy podpisać umowę o kartę kredytową Mastercard i dokonać 5 płatności nową kartą w miesiącu. I to wszystko. Tyle wystarczy, żeby voucher na zakupy na stacji Circle K był Twój. Pamiętaj, że promocja jest limitowana. Bank zapewnił jedynie 3000 voucherów, więc kto pierwszy – ten lepszy.

Ile zapłacę za kartę Mastercard Standard w GetinBanku?

 • 0 zł – opłata za wydanie i wznowienie karty;
 • 0 zł – opłata miesięczna za kartę (pod warunkiem dokonania min. 5 płatności miesięcznie, w przeciwnym wypadku opłata wynosi 5 zł);
 • 0 zł – opłata za przewalutowanie w przypadku zakupów w walutach obcych;
 • min. 7 zł (3,5% kwoty transakcji) – opłata za wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce i zagranicą;
 • 52 dni – długość okresu bezodsetkowego;
 • 0 zł – opłata za przesłanie karty kredytowej pocztą polską (możesz poprosić o wysyłkę kurierem, ale wtedy kosztuje to 30zł).

Jeśli spełnisz warunki promocji i dokonasz min. 5 płatności kartą – nie poniesiesz żadnych opłat, a na spłatę karty bez odsetek masz nawet 52 dni.

Karta kredytowa – czy to bezpieczne?

Pewnie zastanawiasz się, czy karta kredytowa to bezpieczny produkt dla Ciebie. Powiem tak – to zależy tylko od Ciebie. Wiele osób obawia się zaciągania zobowiązania i faktu, że kartę trzeba spłacić. No trzeba. Z drugiej strony, jeśli korzystasz z karty odpowiedzialnie, wydajesz tyle, ile jesteś w stanie spłacić – nie masz się czego obawiać.

W końcu i tak robisz codzienne zakupy – jedzenie, ubrania, sprzęty, płacisz w restauracjach. Wydajesz pieniądze. Nie ma więc różnicy, czy zapłacisz kartą kredytową, czy debetową. Masz całe 52 dni na spłatę karty bez żadnych dodatkowych kosztów. To prawie dwa miesiące.

Dodatkowo jest to karta, za którą bez prowizji i dodatkowych opłat dokonasz transakcji bezgotówkowych. Możesz wypłacić gotówkę z bankomatu, ale jest to obarczone dodatkową prowizją. Podobnie jak przelewy z rachunku karty. Generalnie, podobnie jak inne karty kredytowe – karta Getin Banku służy do wykonywania płatności w sklepach czy Internecie. Wówczas jest bezpiecznie i nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat.

Jeśli wciąż masz wątpliwości, zapoznaj się z naszym bestsellerowym poradnikiem, a wszystko stanie się jasne: https://moniaki.pl/poradnik-o-kartach-kredytowych/?label=home

3 proste kroki, które dzielą Cię od vouchera na paliwo

KROK @1. Jak najszybciej (limit 3000 voucherów) złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard Standard na stronie banku. Możesz wypełnić formularz online na stronie, wówczas konsultant oddzwoni do Ciebie lub aplikować o kartę w oddziale banku.

Dodatkowo, aby wziąć udział w promocji konieczne jest udzielenie zgód marketingowych:

 • na przesyłanie oferty handlowej dotyczącej produktów i usług banku za pomocą sms, drogą telefoniczną i elektroniczną;
 • brak wyrażonego sprzeciwu co do przetwarzania danych w celu marketingowym.

KROK @2. W kolejnym miesiącu wykonaj min. 5 płatności swoją kartą kredytową. Nie ma ustalonej kwoty transakcji. Ważne jest, żeby płatności zostały zaksięgowane w danym miesiącu. Do promocji nie wliczają się przelewy z rachunku karty na konto (zresztą są one płatne).

Przykładowo, podpisujesz umowę o kartę Mastercard Standard w marcu, musisz dokonać 5 płatności tą kartą w kwietniu. I to wszystko. Nieważne na jaką kwotę będą to płatności. Możesz nawet kupić jednego dnia w różnych sklepach 5 paczek chusteczek higienicznych. Ważne, żeby transakcje były zaksięgowane w danym miesiącu.

Tyle wystarczy, aby otrzymać voucher na kwotę 100 zł do wydania na Circle K. A co z pozostałymi 50 zł?

KROK @3. Zarejestruj swoją kartę Mastercard Standard w programie Priceless Specials w ciągu 14 dni od dnia podpisania umowy o kartę kredytową. Otrzymasz za to 3000 punktów, które wymienisz na 50 zł do wydania na stacji Circle K lub u wielu innych partnerów programu. Więcej o programie Priceless Specials znajdziesz na tej stronie.

Kiedy otrzymam swój voucher?

Voucher otrzymasz jako kod SMS oraz w wiadomości e-mail na adres podany podczas rejestracji. Voucher jest ważny do 31 lipca 2019 roku. Bank gwarantuje, że wyśle kody najpóźniej do zakończenia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji.

Punkty Priceless Specials otrzymasz max. do 14 dni od momentu rejestracji w programie. Sam zdecydujesz, czy chcesz zbierać je nadal, czy po prostu wymienić na voucher do jednego z partnerów.

Podpowiedź: Ania podpisała umowę o kartę kredytową Mastercard Standard 28 marca 2019 roku. Aby zgarnąć voucher musi dokonać 5 dowolnych płatności kartą najpóźniej do końca kwietnia 2019 roku. Voucher otrzyma w wiadomości SMS najpóźniej do 31 maja 2019 roku.

Podsumowanie

Promocja jest ciekawa. Voucher na paliwo przyda się każdemu kierowcy, zwłaszcza, gdy jesteś “pod kreską”. A jeśli można go zgarnąć w prosty sposób niejako przy okazji robienia codziennych zakupów – to z pewnością warto. Dla mnie ważne jest to, że bank nie narzuca minimalnej kwoty transakcji, więc mogę dokonać ich nawet jednego dnia, na minimalne kwoty, nawet płacąc za bułkę w osiedlowym spożywczaku.

Taka kwota z pewnością nie będzie trudna do spłaty, a nawet jeśli zdarzą Ci się większe zakupy.

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 29

 1. Pio pisze:
  Gdyby ktoś chciał założyć konto w Getinie i dodatkowo zgarnąć 50 zł z tego tytułu (za otwarcie konta przy użyciu kodu polecenia) to zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego i działającego kodu dla III edycji programu poleceń Getin Bank (mam wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie): 6P9XZN
 2. Jurek pisze:
  Również mam wszystkie zgody i aktualny kod polecającgo: 6QJ95K
  Zapraszam do promocji: https://moniaki.pl/getin-konto-oszczednosciowe-35-w-skali-roku/?label=home#cp.1259127748
  Pozdrawiam
 3. Krzysztof pisze:
  Konto w Getinie mam od 5 lat, więc nie zakładam tylko na okres promocji. Mój kod polecenia to Y1HGH4 . Będę wdzięczny jeśli ktoś skorzysta. Serdecznie polecam
  • Krzysztof pisze:
   Polecam Proste Zasady w Getin Banku! Otwórz konto, użyj kodu polecenia F1DPE2, spełnij warunki promocji i odbierz 50 zł. Szczegóły na getinbank.pl/polecam. Serdecznie zapraszam i zachęcam do skorzystania.
 4. Tomasz pisze:
  Konto w Getinie fajna sprawa,posiadam i polecam,bardzo prosty warunek aby mieć je za darmo-wystarczy jednak płatność kartą albo Blikiem.
  Mój kod polecenia to: Q43RZR.
  Dodatkowo zachęcam abyście zarejestrowali kartę Mastercard dobraną do konta do programu Mastercard pricless- otrzymacie 1600 pkt po wykonaniu 5 dowolnych tranzakcji kartą dzięki czemu wymienicie te punkty na 2 bilety do Cinema City (fajny bonus dzieki któremu można z kimś wybrać się do kina)
  • Tomasz pisze:
   Oczywiście skorzystanie z kodu polecenia da dodatkowe 50 zł dla Ciebie( kod: Q43RZR) Szczegóły na getinbank.pl/polecam
 5. karolina pisze:
  PNKR44 zapraszam do wykorzystania , pozdrawiam i dziekuje:)
 6. Andy59 pisze:
  Promocja dawno skończona
 7. Gringo pisze:
  do każdej karty po jednej toksycznej obligacji GetBack dają ?
 8. Adam Rudzki pisze:
  Byłem w banku, pytałem, pani dzwoniła do centrali, pytała, i już nie ma voucherów. Bank nie zwiększa puli.

  Informację zatem traktuję jako pewną.
  Dziękuję i myślę że temat do zamknięcia

  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Adam, dzięki Ci za tę wiadomość. Czasami zdarza się, że ludzie pracujący na Infolinii sami nie do końca czytają regulaminy. Tutaj regulamin mówi wyraźnie że “kto pierwszy ten lepszy” Liczy się spełnienie warunków promocji, a nie czas rejestracji do promocji. Szkoda, że bank w taki sposób działa. Sprawdziliśmy to też sami i dostaliśmy informację, że promocja jest aktualna i vouchery są do zgarnięcia po spełnieniu warunków promocji. Być może tutaj konsultant z centrali pomylił to z inną promocją, która już się zakończyła? Może w Centrali trafiło na kogoś, kto nie wiedział o tej promocji i łatwiej było powiedzieć, że jest zakończona? Trudno mi teraz spekulować. Nas też drażni chaos informacyjny, który czasami pojawia się w bankach. Jednak zawsze sprawdzamy dokładnie wszystkie warunki i działamy zgodnie z regulaminami promocji, które są stworzone przez sam bank, więc oni muszą tego przestrzegać. Tak czy siak – sprawdziliśmy to osobiście i otrzymaliśmy potwierdzenie z banku, że można śmiało przystąpić do promocji, bo jest aktualna. Czy chcesz? To już Twoja decyzja.
 9. Adam Rudzki pisze:
  Jeżeli informację otrzymuję w banku po weryfikacji pracownika banku w centrali, to taką informację uznaję jako pewną. Ale faktycznie zapis, że “warunek pięciu płatności kartą w następnym miesiącu” również wzmógł moją niepewność teraz. Na wnioski o kartę jednakże jest już za późno, bo kredytówki pocztą przesyłają, a to trwa ok. tygodnia, więc już po ptakach.
 10. Gringo pisze:
  Znając uczciwość tego BANKU to promocja się skończyła za nim zaczeła
  Unikać produktów Leszka C
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Gringo, promocja jest aktualna, wczoraj sprawdzaliśmy to dokładnie.
 11. Adam Rudzki pisze:
  Jeszcze raz dzwoniłem na infolinię i powiedziano mi że pula nagród została wyczerpana. Nie mają nawet w systemie możliwości dodania promocji. Myślę że to wyczerpuje temat.
  Pani Ewelino a gdzie sprawdzaliście?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Panie Adamie, sprawdzaliśmy również na Infolinii, dzisiaj jeszcze jedna osoba z Moniaków otrzymała informację, że promocja jest aktualna. Przykro nam, że tak wygląda polityka informacyjna tego banku.
 12. Gringo pisze:
  Nie tylko tak wygląda polityka informacyjna tego banku Analogicznie wyglądają nieuczciwe praktyki Parabanków pana CZ
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Na temat parabanków się nie wypowiadamy, bo to osobny temat. Z Infoliniami czasem tak jest, wszędzie pracują tylko ludzie, a Ci, niestety, są omylni. My bazujemy na tym, co jest w regulaminie, ale oczywiście jeśli ktoś nie ma zaufania, to może wybrać sobie inna może lepszą promocję 🙂
 13. Michał pisze:
  No i karta przyszla rano 1 kwietniacczyli nici z 5 dyszek szla tydzien i juz nie mam szansy bo karty nie mozna zweryfikowac
 14. Kris pisze:
  Temat karty jest jeszcze aktualny?
 15. Adam pisze:
  Wszystkich chętnych do otwarcia nowego konta zapraszam do użycia mojego kodu polecenia 6GH6Z3 w programie Polecam Proste Zasady. Niezbędne zgody marketingowe wyrażone, bonus za użycie kodu pewny. Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję!
 16. Michał pisze:
  pytanie. jestem juz programie priceless dzisiaj sie zalogowałem, mam 3100 pkt. jak je wymienic na bon na paliwo za 50 zł na circleK?
 17. Olga pisze:
  Jeśli chcesz mieć pewność, że kod jest aktualny,to napisz do mnie 🙂
  [email protected]
  Jak najszybciej wyślę Ci kod 🙂
 18. Krzysiek pisze:
  Nadal promocja obowiązuje?

Napisz komentarz