Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Głośnik JBL Flip 4 warty nawet 300 zł znów do zgarnięcia w zamian za przetestowanie karty Simplicity

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKarta kredytowa

Świetna wiadomość! Citi Handlowy postanowił wznowić Waszą ulubioną promocję, w której za przetestowanie karty Simplicity możesz zgarnąć gwarantowany głośnik JBL Flip 4 o wartości nawet 300 zł. Poprzednia edycja cieszyła się naprawdę sporym zainteresowaniem, pewnie dlatego bank postanowił nie zwlekać i ogłosić nowe rozdanie.

Promocja trwa do 30 września 2019 roku, jednak im szybciej zarejestrujesz się i spełnisz proste warunki, tym szybciej odbierzesz swój gwarantowany głośnik.

W pełni darmowa karta, za którą nie zapłacisz ANI ZŁOTÓWKI a do tego świetny gadżet. Jeśli nie potrzebujesz – może ktoś bliski ucieszy się z prezentu?

Głośnik JBL – czy warto zawracać sobie głowę?

Takie pytania padają bardzo często. Mało tego, pojawiają się linki do stron z zamiennikami, które możesz kupić za 12 zł. Oczywiście możesz kupić zamiennik. Możesz też kupić używany JBL – tylko po co, skoro bank może dać Ci nowiutki sprzęt na gwarancji, zupełnie za darmo?

Swoją drogą, kiedyś zachęcona ceną kupiłam chińską ładowarkę do samochodu. Ta lepsza kosztowała coś koło 50 zł, ja kupiłam za 9 zł i byłam z siebie dumna…. do czasu aż nie odpaliłam silnika. Poczułam smród palonego plastiku. Telefon na szczęście nie ucierpiał, bo nie zdążyłam go podłączyć. Ładowarka się stopiła. Może więc na rynku są oferty tańszych zamienników, które nawet wyglądają podobnie. Jednak czy warto? Sam sobie odpowiedz.

Firmy JBL nie trzeba przedstawiać – znają ją doskonale miłośnicy świetnego dźwięku. A sam głośnik? No cóż, parametry ma całkiem niezłe:

W sieci znajdziesz też sporo opinii o tym głośniku. Większość z nich jest bardzo pozytywna.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów Citi Handlowy, oraz klientów powracających, którzy od 1 stycznia 2017 r. nie posiadali w Citi Handlowy głównej karty kredytowej. Jeśli miałeś kiedyś kartę kredytową w tym banku, ale zamknąłeś ją przed 1 stycznia 2017 roku – możesz wziąć udział w promocji.

Dodatkowo:

 • musisz mieć minimum 18 lat
 • zarabiać min. 1200 zł netto (wynagrodzenie, emerytura, renta)
 • być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące

LUB

 • prowadzić działalność gospodarczą od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł.

Są to warunki minimalne, jednak ostateczną decyzję o wysokości limitu karty podejmuje bank. Jeśli jeszcze nie przekonałeś się, jak wygodna jest karta Citi Simplicity – to teraz możesz to zrobić, a dodatkowo zgarnąć świetnej jakości gadżet wart 300 zł.

Wystarczy, że wejdziesz na specjalną stronę promocyjną, wypełnisz formularz, porozmawiasz z konsultantem i będziesz aktywnie korzystał ze swojej karty podczas zakupów. Bank naprawdę nie wymaga spełnienia wygórowanych warunków. Wszystko dzieje się naturalnie, niejako “przy okazji”.

Dodatkowo nie musisz się obawiać – nie weźmiesz udziału w żadnym losowaniu – nagroda jest gwarantowana przez bank. Jeśli nawet zabrakłoby na całym rynku głośników JBL Flip 4 – co zdarzało się w poprzednich promocjach – bank ZAWSZE wysyłał wyższy model. Nic więc nie ryzykujesz, a możesz tylko zyskać!!

Karta kredytowa – czy to dla mnie?

Być może masz obawy, czy karta kredytowa to produkt dla Ciebie. Pewnie słyszałeś historie, jak ludzie zrujnowali sobie życie i wpadli w spiralę długów. Kiedy widzisz hasło “karta kredytowa” zapala Ci się czerwona lampka i to przeświadczenie “trzymaj się od tego z daleka”.

Będę z Tobą szczera – to czy karta kredytowa to bezpieczny produkt i nie zrujnuje Cię, zależy tylko do Ciebie. Jeśli potrafisz kontrolować wydatki i spłacać swoje zobowiązania na czas, nie masz się czego bać.

To podobnie jak ze wszystkim, zależy jak z tego korzystasz. Nożem możesz pokroić chleb, ale możesz też kogoś zranić. Czy przez to unikasz używania noża?

Podobnie z kartą kredytową. Może być normalnym narzędziem do płacenia za codzienne zakupy, a jeśli nie posługujesz się nią odpowiedzialnie – może sprawić kłopoty.

W końcu i tak robisz codzienne zakupy, musisz coś jeść i w coś się ubrać, więc skoro płacisz za zakupy kartą debetową, czemu nie przetestować karty Simplicity i spłacić ją kwotą, która nie będzie dla Ciebie zbyt dużym obciążeniem? Masz na to aż 26 dni od daty wystawienia wyciągu, czyli prawie miesiąc! A jeśli nie dasz rady spłacić całości, możesz tę kwotę rozłożyć na wygodne raty i spłacać je co miesiąc.

Jeśli nadal masz wątpliwości, możesz zapoznać się z naszym bestsellerowym poradnikiem o kartach kredytowych.

Skoro więc podejmujesz codzienne ryzyko płacenia kartą za zakupy, opłacasz regularnie rachunki i nie masz tendencji do robienia zaległości płatniczych – nie masz się czego bać! W końcu wszystko jest dla ludzi.

Ile naprawdę kosztuje karta Simplicity?

Pewnie nasłuchałeś się o wysokich opłatach za kartę, odsetkach i innych strasznych rzeczach. Prawda wygląda trochę inaczej. Poza rekordowo długim okresem bezodsetkowym (aż 26 dni), bank oferuje naprawdę rewelacyjne warunki. Przy zastosowaniu kilku prostych trików karta jest zupełnie darmowa, i tak:

 • 0 zł – opłata roczna za wydanie karty Simplicity;
 • 0 zł – prowizja za transakcje bezgotówkowe;
 • 0 zł – za korzystanie z limitu przyznanego na karcie;
 • 0 zł – opłata za usługę CitiAlerts, w tym powiadomienia SMS;
 • 0 zł – przypomnienie o spłacie karty;
 • 0 zł – za dostarczenie karty Pocztą Polską (możesz też skorzystać z przesyłki kurierskiej, ale wówczas opłata wyniesie 30 zł);
 • 5 zł – za naklejkę zbliżeniową – zrezygnuj z niej podczas pierwszej rozmowy z konsultantem;
 • 6 zł – za korzystanie z usługi Citi Phone (wyłącz ją od razu podczas rozmowy w konsultantem lub na infolinii);
 • 10,47% – RRSO – naliczane TYLKO I WYŁĄCZNIE, gdy wykorzystasz przyznany limit i nie spłacisz go w okresie bezodsetkowym.

PRZECZYTAJ UWAŻNIE – jak nie płacić za kartę ani grosza

 • karta kredytowa została stworzona do płatności bezgotówkowych. Nie wypłacaj pieniędzy z bankomatu i nie rób przelewów z karty kredytowej na konto. (Prowizja 8% kwoty transakcji, min. 10 zł).
 • unikaj nadpłacania karty kredytowej, bo to również jest dodatkowo płatne (20 zł), a po co dopłacać? Najpierw wykorzystaj limit, poczekaj na wyciąg z karty, gdzie dowiesz się, ile masz dokładnie do spłacenia i przelej dokładnie taką kwotę.
 • unikaj dokonywania transakcji szczególnych (wyjaśnienie w ramce poniżej).

Czym są transakcje szczególne? To bardzo ściśle określone transakcje, za które bank pobierze prowizję, a są to:
– wypłata środków pieniężnych z limitu karty (wypłata z bankomatu, przelew na inne konto);
– transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych;
– transakcja w urzędzie pocztowym;
– transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie (min. Revoult).
Do tych transakcji NIE POLECAM używania karty Simplicity, do całej reszty zakupów – jak najbardziej.

 • zrezygnuj z dodatkowo płatnych funkcji Citi Phone oraz naklejki zbliżeniowej podczas rozmowy z konsultantem. Nie czekaj, aż pracownik banku Cię o to zapyta, po prostu powiedz, że rezygnujesz tu i teraz ze wszystkich dodatkowo płatnych funkcji;
 • spłacaj kartę regularnie – masz na to aż miesiąc od momentu otrzymania wyciągu karty. Dzięki temu unikniesz odsetek.

Z karty możesz zrezygnować bez dodatkowych opłat po otrzymaniu nagrody – obowiązuje Cię jednomiesięczny okres wypowiedzenia. Albo zachowaj ją – zawsze może się przydać, a przecież nic nie kosztuje, jeśli tylko leży w portfelu.

Jak szybko zgarnąć gwarantowany głośnik JBL Flip 4. Trzy proste kroki

Krok 1. Wypełnij formularz i złóż wniosek o kartę Simplicity

Najpóźniej  do 30 września 2019 roku wejdź na stronę promocji i złóż wniosek online o kartę kredytową Citi Simplicity.

To bardzo ważne. Nie wyrzucaj komputera przez okno kiedy zobaczysz formularz do wypełnienia! Może okazać się długi i czasochłonny na pierwszy rzut oka, ale im więcej danych wypełnisz, tym krótsza będzie rozmowa z konsultantem banku. Jednak najważniejsze jest wypełnienie pierwszej strony i wyrażenie zgody na kontakt z banku, żeby pracownik banku wiedział, gdzie oddzwonić.

W ciągu kilku najbliższych dni (zazwyczaj trwa to max. 7 dni) zadzwoni do Ciebie ktoś z banku, aby potwierdzić i jeszcze raz sprawdzić, czy prawidłowo podałeś wszystkie swoje dane.

Podczas rozmowy z konsultantem:

 • podkreśl, że chcesz założyć kartę Simplicity (w przypadku innych kart są naliczane wyższe opłaty);
 • wybierz dokument, który będzie potwierdzał Twoje dochody (zazwyczaj jest to wyciąg z 3 ostatnich miesięcy lub zaświadczenie o zatrudnieniu);
 • pamiętaj o tym, żeby zrezygnować z dodatkowo płatnych funkcji Citi Phone oraz naklejki zbliżeniowej;
 • jeśli nie chcesz płacić za kuriera poproś o przesyłkę karty pocztą.

Uff, krok 1 masz za sobą, karta jest już w drodze, a głośniki czekają na połączenie z Twoim telefonem i odpalenie muzyki!

Krok 2. Zaloguj się do bankowości internetowej oraz programu Priceless Specials

Najpóźniej do końca kolejnego miesiąca po tym, jak zawarłeś umowę o kartę:

 • zaloguj się min. 1 raz do bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej Citi Mobile;
 • korzystając z formularza który znajdziesz w bankowości internetowej zarejestruj się w programie Priceless Specials.

To było banalne, ale jeszcze przed Tobą krok 3. I ostatni.

Krok 3. Testuj swoją nową kartę podczas codziennych zakupów

Najpóźniej do końca 2-go pełnego miesiąca kalendarzowego po tym, jak zawarłeś umowę o kartę wykonaj płatności swoją nową kartą na łączną kwotę min. 1500 zł. Nie musi to być jedna transakcja, może być mnóstwo drobnych, które w ciągu dwóch miesięcy dadzą kwotę 1500 zł. Możesz płacić w sklepach stacjonarnych, Internecie, w pubach, restauracjach, stacjach benzynowych.

Robiąc codzienne zakupy i wykorzystując do tego kartę Simplicity, szybko przekonasz się, że ten warunek jest naprawdę banalnie łatwy do spełnienia. Płać za zakupy spożywcze, za paliwo, w restauracjach, kinie, pubach, wszędzie. Unikaj jedynie transakcji szczególnych (które wymieniłam w ramce wyżej), gdyż są one wyłączone z promocji (i dodatkowo zapłacisz za nie prowizję).

Żeby spełnić warunki promocji powinieneś wydać codziennie 25 zł. To chyba jest do zrobienia, prawda?

W zasadzie już w dzień po otrzymaniu karty możesz spełnić warunki i to wszystko – głośnik jest Twój! Otrzymujesz kartę, logujesz się do bankowości i rejestrujesz w programie Priceless Specials, dokonujesz dużego zakupu za 1500 zł i czekasz na gwarantowany głośnik JBL.

Warunki spełnione, głośnik w drodze!

Kiedy dostanę swój głośnik?

Za spełnienie tych 3 banalnych warunków bank przyzna Ci aż 21 000 punktów Priceless Specials.

Punkty otrzymasz na swoje konto w Priceless Specials maksymalnie do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji. Ilość posiadanych punktów sprawdzisz logując się w programie Priceless Specials. Tam też wymienisz swoje punkty na głośnik JBL.

Przykład:
Józek zarejestrował się w promocji i podpisał umowę o kartę Simplicity 3 sierpnia 2019 roku. Aby otrzymać swój wymarzony głośnik Józek musi:
– zalogować się do bankowości internetowej max.do końca września.
– zarejestrować się w programie Priceless Specials max. do końca września;
– max. do końca października wykonać płatności na kwotę min. 1500 zł.

Józek postanowił spełnić warunki jak najszybciej i już 10 sierpnia wykonał transakcje na kwotę 1500 zł.
Punkty Priceless Specials zostaną naliczona maksymalnie do końca września 2019 roku. Józek wymieni punkty na głośnik JBL logując się na stronie Priceless Specials.

Czy te promocje Citibanku w ogóle działają?

Tutaj oddamy głos naszym czytelnikom, którzy sami się wypowiedzą:

I tak moglibyśmy jeszcze długo.  Generalnie, jeśli obawiasz się, że te promocje to ściema – mylisz się!

Podsumowanie

Nie taki diab… hmm karta straszna jak ją malują.  Oczywiście, ma swoich zwolenników i przeciwników. Największym zarzutem jest fakt naliczania prowizji za doładowania typu Revolut, jednak – jeśli je pominiesz i po prostu będziesz nią płacił za zakupy, paliwo czy bilety do kina – łatwo spełnisz warunki promocji i unikniesz jakichkolwiek prowizji.

Większość banków pobiera roczne opłaty za używanie karty kredytowej. Tutaj nawet jeśli Twoja karta jedynie leży w portfelu lub szufladzie – nic za nią nie płacisz.

Do tego wszystkiego możesz zgarnąć naprawdę fany gadżet – a jeśli nie jesteś fanem takich urządzeń – zawsze możesz zrobić komuś prezent. W końcu jak głośnik poleży do Mikołajek lub Gwiazdki to nic się nie stanie, a ktoś na pewno się z niego bardzo ucieszy. Możesz również po prostu sprzedać go i zgarnąć kasę.

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 99

 1. Feliks pisze:
  Chrzańcie się… Tylko dla nowych i powracających klientów… To jako wierny (czytaj: durny) klient wkrótce dzięki takim akcjom, prędzej zrezygnuję z waszych usług. Jest przecież na rynku tyle banków… Nie szanujecie długoletnich klientów. Tak jak w reklamie T-Mobile… To nonsens, że promocje są tylko dla nowych!
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Dokładnie tak 🙂 Zawsze możesz zmienić konto i założyć w nowym banku, dla którego jesteś nowym klientem 🙂
  • jinx pisze:
   jaki staly Klient masz dostep do Priceless Specials i Citi Specials gdzie tez wymieniasz punkty na rabaty i inne atrakcje
 2. Adam pisze:
  Jeśli to test karty, to po jakim czasie mogę z niej zrezygnować ?
 3. Imię pisze:
  Dobra,
  Jeśli posiadam firmę od niedawna, bo od 4 miesięcy to nie mogę wziąć udziału jak mniemam? 🙂
  „prowadzić działalność gospodarczą od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł.”
  Czy to bank decyduje czy mogę czy nie mogę?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Oczywiście, to bank decyduje 🙂 Bierz udział, jest szansa, że wniosek zostanie zaakceptowany.
 4. Adam pisze:
  jak się cos kupuje w chinach to się patrzy na feedbacki bo tam tez sa porządne i tanie ładowarki to tyle z mojej strony w temacie ładowarki samochodowej
 5. Łukasz pisze:
  W jaki sposób odbywa się weryfikacja dochodów? Często biorę coś na raty mimo, że mogę kupić za gotówkę bo buduję sobie historię kredytową, a np. przy zakupach ratalnych na Allegro nie generuje, to kosztów lub są znikome. Tutaj jest tak na prawdę jedna rzecz która może mnie zablokować przed tą promocją. Czy muszę fizycznie przedłożyć dokument potwierdzający dochody/zatrudnienie? Na Allegro np. wpisuje czas zatrudnienia dochody i dane pracodawcy oraz poświadczam, że wpisałem wszystko zgodnie z prawdą, a że mam rozbudowaną historię i wszystko spłacone na czas, to wniosek przechodzi w 5 min i nikt w firmie nie musi wiedzieć, że się bawię w takie rzeczy. Zwłaszcza, że firma ma strukturę korporacyjną i nie pracuję nawet w jej głównej siedzibie tylko na jednym z kontraktów. Problemu by nie było, bo mam oprócz etatu DG ale dopiero od roku.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   To już powie Ci konsultant w czasie rozmowy. Czasami proszą o przesłanie potwierdzenia wpływu dochodów na konto, czasem nie potrzebują niczego, bo masz „czysto” w bazach. Każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie.
 6. Danuta pisze:
  Jestem zainteresowana
 7. Sandra pisze:
  Jestem zainteresowana 😉
 8. Edyta pisze:
  Witam właśnie zamierzam kupić taki głośnik a tu taka promocja. Niestety nie znam się na bankach . Może ktoś mi opisać dzień po dniu jak mam to zrobić? Powiedzmy że zrobię tak:
  1. Wejdę na stronę z waszej stawki
  2. Wyoelnie wniosek 3 sierpnia.
  3 czekam na kartę?
  4. Dzwoni do mnie konsultant mówię mu że rezygnują z naklejki tak?
  5. Używam karty tylko w supermarketach płacąc za towary tak by w ciągu 2 miesięcy nabić naruchen na kartę 1500zl
  6. Dostaje po 2 miesiącach wyciąg z karty by ją spłacic .
  7. Z innego konta w innym banku place za kartę , rozumiem że karta ma swoj nr bankowy?
  8. Po spłaceniu wymieniam punkty na głośnik
  9 dostaje głośnik i zamykam konto
  10. Jak zamyka się takie konto? Trzeba być w placówce?
  Proszę o podpowiedz
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Edyta, punkty 1-5 – tak. Możesz też płacić za zakupy przez Internet, na stacjach benzynowych, w restauracjach, wszędzie.
   6. Wyciąg dostajesz po miesiącu i masz 26 dni na spłatę karty.
   7. Tak – karta ma swój numer konta, spłacasz ją na ten numer konta.
   8. Po spełnieniu warunków dostajesz punkty i wymieniasz je na głośnik.
   9. Konto możesz zamknąć listownie, w placówce albo przez bankowość internetową.
  • Maciej pisze:
   Czy muszę zrobić zakupy u konkretnych partnerów jak np. Euro AGD RTV, czy mogę np. w Media Markt? I też punkty mi się naliczą?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Punkty promocyjne naliczają się wszędzie. 🙂 Możesz zrobić zakupy gdziekolwiek.
 9. Ewelina pisze:
  Chce glosnik dla syna
 10. Michal pisze:
  Chce glosnik tez dla syna
  • Tomasz pisze:
   A ja chcę głośnik dla mojego psa, bo lubi tańczyć przy tym głośniku… Ludzie jak chcecie głośnik to „se” kupcie albo skorzystajcie z tej oferty, a nie tylko chce i chce i chce jak jakaś pazerna baba z Radomia ;P Dość jasno jest napisane co trzeba zrobić, żeby zdobyć taki głośnik, ale zamiast zacząć działać w tym kierunku to wy tu piszecie, że chcecie głośnik i co myślicie, że Wam już go wysyłają? Jeśli macie problem ze zrozumieniem promocji i przejściem przez te wymagania to ani nie zaczynajcie, bo zapewne się wyłożycie gdzieś, na którymś punkcie promocji i zamiast głośnika bank naliczy Was, na którejś rzeczy, na której się potkniecie (wypłata z bankomatu przelew na inne konto etc.) i przyjdzie zapłacić wysokie prowizje. Na kimś przecież bank musi zarobić, żeby komuś coś dać >:D >:D Wiadomo skorzystają Ci bystrzejsi, a Ci co wołają dajta głośnik dla syna czy córki, zapewne dołożą do tych głośników.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   🙂 Dzięki Tomasz 🙂
 11. Patrycja pisze:
  Poproszę głośnik bardzo mi się przyda w pracy
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Patrycja, zarejestruj się i spełnij warunki, głośnik będzie Twój!
 12. Moje_imie pisze:
  Totalna bzdura ze tylko Ci, którzy pracują w Polsce mogą założyć kartę kredytową. Mimo potwierdzenia moich dochodów (kilkukrotnie wyższych niż wymagane 1200zł) bank odrzucił mi wniosek.

  PS. Czy emeryt może założyć kartę kredytową? Zgodnie z waszym opisem i tak i nie gdyż musi być zatrudnionym w obecnej firmie przez mon. 3 miesiące ale dochód z emerytury się liczy… proszę o odpowiedź.

  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Decyzje w sprawie kart kredytowych podejmuje bank, to są indywidualne decyzje. Zdarza się, że wnioski są odrzucone. Tak, emeryt może się ubiegać o kartę.
 13. Ogarniety Obywatel pisze:
  To jes mydlenie oczu ludziom, chcesz glosnik ? Odloz te 300 czy 400 zl po 25 zl dziennie i kup! Wydasz jedynie 300 lub 400 zl a nie 1500zl.
  Nie kazdy moze sobie pozwolic zeby wydac 750 zl na proste zakupy w miesiacu. Dogodne raty na karcie simplycity ? Super + odsetki ?
  Przerabialem juz taka historie dziekuje postoje. Drozej nie wypadnie.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Ogarnięty Obywatelu! Nikt nie każe Ci przecież wydawać dodatkowo 1500 zł, to byłoby niedorzeczne :). Skoro i tak robisz codziennie zakupy, wystarczy zmienić kartę na kartę Simplicity, za którą nic nie zapłacisz, a odłożone 25 zł możesz wydać na coś innego, bo głośnik dostaniesz za darmo 🙂
 14. Patryk pisze:
  Chce glosnik bo sa dobre i dobrze daje
 15. Damian Strycharczuk pisze:
  Chce glosnik dla syna
 16. Sylwia pisze:
  Czy tą kartę mogę spłacić z innego konta czy musi być kasa na koncie waszego banku?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   My nie jesteśmy bankiem 🙂 tylko blogiem opisującym promocje bankowe. A kartę w Citi Handlowy możesz spłacić z dowolnego konta, nie musi być konto w Citibanku.
 17. Patrycja pisze:
  Chce taki czerwony
 18. Kinga pisze:
  Chce głośnik dla córki.
 19. Daniel pisze:
  No nie ukrywam że jest super:-)
 20. Tobiasz pisze:
  Wszystkim Dajcie a mi nie spoko…🤪😁
 21. slawek pisze:
  Dejta JBL Tuner to zastanowie sie 🙂
 22. Małgorzata pisze:
  Jestem zainteresowana
 23. Leszek matyjasek pisze:
  Ja hce ten głosniki
 24. Luiza pisze:
  Ja spełniła wszytkie warunki, taka sama promocja obowiązywała do końca czerwca dlatego wzielam kartę. Po rozliczeniu programu infolinia mnie poinformowała że nie mogę brać udziału w promocji dot głośnika bo wybrałam promocje na bon do Biedronki za 200zl. Po zadaniu pytania dlaczego nie zostałam poinformowała o ty że mogę wybrać głośnik zamiast bonu nie otrzymałam odpowiedzi. Jestem zgedustowana i tyle. Z karty zrezygnuje. Proszę informować Klienta w trakcie zawierania umowy, że jeśli bierze kartę i chce jakiś gratis od banku nie ma prawa do udziału w innych promocjach.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Luiza, w każdym banku jedna promocja wyklucza z drugiej. Jeśli wybrałaś bon do Biedronki, to niestety wyklucza z udziału w innch promocjach Citibanku przez najbliższe dwa lata. Piszemy o tym w każdym artykule.
 25. Andrzej pisze:
  Czy te 21000 punktów można wymienić tylko na głośnik ? Wolałbym je wymienić na 26 biletów do Cinema Citi.
 26. Anna pisze:
  Chcę taki głośnik
 27. Michał pisze:
  Czy można jakoś sprawdzić kiedy się zamknęło kartę ? Brałem kiedyś udział w promocji z LG K8 ale nie pamiętam kiedy dokladnie zrezygnowałem z karty
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Najlepiej na Infolinii, chyba, że znajdziesz jakieś dokumenty. Możesz też spróbować zalogować się do bankowości internetowej i sprawdzić.
 28. Asia pisze:
  Czy dobrze zrozumiałam że za te 21tys punktów mogę wybrać inną nagrodę? To dlaczego reklamujące głośnik?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Dlatego, że taka jest promocja banku, jednak bank nie będzie Cię ścigał za wymianę punktów na inną nagrodę.
 29. Asia pisze:
  Jeszcze jedno pytanie a w jaki sposób wybieram głośnik (kolor też?)
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Logujesz się do programu Priceless Specials i wybierasz głośnik. Co do koloru nie jestem pewna, więc nie chcę wprowadzać w błąd.
 30. Ola pisze:
  Mam już moją kartę, zarejestrowałam się w programie Priceless Specials, pobrałam dokumenty. teraz chcę się tam zalogować i po wprowadzeniu numeru mojej karty, pokazuje mi się komunikat: „Wprowadzony nr karty nie może zostać zweryfikowany, proszę wprowadzić ponownie.” Próbowałam wielokrotnie, za każdym razem to samo. Co mam zrobić?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Spróbuj z innej przeglądarki, wyczyść pliki cookies na komputerze, a jeśli to nie pomoże to dzwoń na Infolinię.
  • Michał pisze:
   Hej Ola! Dostęp do Priceless Special otrzymujesz do 4 dni od rejestracji. Spróbuj ponownie po tym okresie czasu 🙂
 31. Krzysztof pisze:
  Wart 400 złotych z oficjalnego źródła drodzy Państwo.
 32. Bartosz pisze:
  Czyli żeby skorzystać z promocji to muszę w pracy podać nowy nr konta bankowego żeby przelewy tam przychodziły?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Ale gdzie? Simplicity to karta kredytowa, nie musisz podawać jej numeru konta w pracy 🙂 zakładasz ją, robisz zakupy i potem spłacasz przelewem 🙂
 33. JBL pisze:
  Czy punkty dostaję za zakupy robione gdziekolwiek czy tylko u partnerów priceless specjal? I po jakim czasie od transakcji widzę punkty na swoim koncie? Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Promocyjne punkty dostajesz za dowolne zakupy. Bank ma czas do 60 dni żeby naliczyć punkty.
 34. Wiktor pisze:
  Chce wygrać głosnik
 35. Asia pisze:
  Czy wiadomo jak długo się czeka na zawarcie umowy po kontakcie z doradcą?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   To różnie, czasem kilka dni, czasem więcej. Trudno stwierdzić, od czego to zależy.
 36. Agnieszka pisze:
  Czy można robić przelewy np za mieszkanie do osoby prywatnej? Czy taka transakcja już jest płatna?
  Czy jeżeli dostanę kartę, wydam 1500 zł, od razu oddam (zrobię przelew na ta kartę czy jak to tam wygląda) to od razu nie złożyć wypowiedzenie?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Przelewy z karty są płatne i bank pobiera za nie prowizję, min. 10 zł. Jeśli dostaniesz kartę, wydasz 1500 zł, spłacisz ją, to musisz poczekać na wydanie nagrody i dopiero potem zamknąć kartę.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Przelewy z karty są płatne i bank pobiera za nie prowizję, min. 10 zł. Jeśli dostaniesz kartę, wydasz 1500 zł, spłacisz ją, to musisz poczekać na wydanie nagrody i dopiero potem zamknąć kartę.
 37. Michał pisze:
  Witam,
  zrobiłem już kartą zakupy na ponad 2200zł a przyznało mi zaledwie 61pkt plus 3 400pkt co daje zaledwie 3 461pkt. Głośnik JBL jest warty 21 000pkt. W artykule jest napisane, że wystarczy wydać 1 500zł. O co więc chodzi?
  Pozdrawiam.
  • Michał pisze:
   Zapomniałem wpisać, że te 3 400pkt przyznał mi bank na początek.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Chodzi oto, że bank ma aż 60 dni na naliczenie Ci punktów promocyjnych po spełnieniu warunków. To, co zostało naliczone to punkty za transakcje, które zbiera się niezależnie od promocji płacąc kartą. Cierpliwości, punkty pojawią się na koncie na pewno 🙂
  • Dominik pisze:
   Co jeśli w danym dniu nie uda mi się wydać te 25zl? Następnego dnia muszę wydać wtedy 50?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Możesz wydać jednego dnia 1500 zł, możesz codziennie 25 zł, jak wolisz.
 38. Maciej pisze:
  Mam małe pytanie. Zamówiłem kartę i dostałem limit ok. 10000. A co jeśli wezmę od razu większy zakup na np. 5000 i rozłożę na raty to nie będę mógł otrzymać głośnika?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Warunkiem udziału w promocji jest terminowa spłata. Trudno powiedzieć, jak bank potraktuje rozłożenie płatności na raty.
 39. Marcin pisze:
  Mam umowę od 1 lipca br. Czy jak złożę wniosek 30 września to mam szanse załapać się na głośnik?
 40. Krzysiek pisze:
  Czy przelewy za zakupy online są bezpłatne i wliczane są do programu ? Czy przelewy za gaz, prąd, abonament Canal+, abonament telefoniczny są bezpłatne a punkty wliczane do programu ?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Przelewy z karty będą miały naliczoną prpwizję i nie wliczają się do promocji. Do promocji wliczają się zakupy kartą w sklepach stacjonarnych i Internecie.
 41. Krystian pisze:
  A jak wydałem 1500 zł przed zarejestrowaniem się do programu Priceless Specials, to dostanę bonus?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Oj, to może być kłopot. Spróbuj się zarejestrować i ewentualnie zapytać w banku o to. Może uznają.
 42. Bartek pisze:
  Po jakim czasie zazwyczaj naliczają się punkty ?
 43. Michał pisze:
  Nie wiem czy Pani robi to jawnie (citi płaci Pani za promocje oferty) czy po prostu wciska pani kit nieświadomie? Trafiłem na Pani recenzje w Maju. Zachęcony tym co Pani pisze złożyłem wniosek. Po otrzymaniu karty zarejestrowałem sie w priceless specials i tak jak Pani pięknie pisze wydałem te magiczne 1500 zl w 2 miesiące po czym kartę spłaciłem. Bank nie przyznał mi 21000 punktów ponieważ regulamin oferty stanowi całkiem inaczej niż to co Pani tutaj wypisuje. Czytała Pani w ogole regulamin oferty?
  Pisze Pani: „Najpóźniej do końca 2-go pełnego miesiąca kalendarzowego po tym, jak zawarłeś umowę o kartę wykonaj płatności swoją nową kartą na łączną kwotę min. 1500 zł. Nie musi to być jedna transakcja, może być mnóstwo drobnych, które w ciągu dwóch miesięcy dadzą kwotę 1500 zł”
  a w rzeczywistości regulamin oferty stanowi: „w każdym z 3 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę (data zawarcia Umowy o Kartę będzie widoczna
  na Umowie o Kartę), będą dokonywać Kartą lub Nośnikiem zbliżeniowym, lub Użytkownik będzie dokonywał Kartą dodatkową
  wydaną do Karty transakcji o łącznej miesięcznej wartości wynoszącej co najmniej 500 PLN”
  Niby drobnostka aczkolwiek jak ktoś nie przeczyta dokładnie regulaminu (wiem sam sobie jestem winien) tych ounktów nie dostanie. I to jest chyba jawne robienie ludzi w bambuko. Podejrzewam ze wspólnie i w porozumieniu wciska Pani kit ludziom którzy nie doczytują dokładnie regulaminu 🙂
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Panie Michale, warunki wcześniejszych edycji były inne, teraz regulamin mówi jasno (pkt. 3 ppkt. g): „nie później niż do końca 2 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę (data zawarcia Umowy o Kartę będzie widoczna na Umowie o Kartę) dokonają Kartą lub Nośnikiem zbliżeniowym, lub Użytkownik dokona Kartą dodatkową wydaną do Karty transakcji o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 1500 PLN,”
 44. Asia pisze:
  Gdzie mogę przeczytać że moge wymienić punkty na model jbl flip 4 . W Regulaminie prmocji pisze tylko ze nagrodą jest 21000 punktów w programie.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Możesz je wymienić na cokolwiek chcesz w programie Priceless Specials, na przkład na głośnik JBL Flip 4, który jest wart dokładnie tyle punktów 🙂
 45. Marek pisze:
  Witam, mam takie pytanie, głośnik miał być nagrodą gwarantowaną, ja zapisałem się do promocji z Waszego polecenia, zdobyłem wreszcie moje punkty, ale teraz nie ma już głośnika do wyboru z katalogu nagród. Ja zarejestrowałem się do tej promocji tylko ze względu na ten głośnik, wytłumaczcie o co chodzi i co dalej z tym zrobić?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Marek, napisz do nich bezpośrednio wiadomość, kiedy będą dostępne. Zdażały się już takie sytuacje i po kilku dniach głośniki pojawiały się na powrót w katalogu.

Napisz komentarz