Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Behind the blog: Jak to się stało, że zarobiliście 42 600zł w mniej niż 23 dni?

Dzisiejszy „behind the blog” będzie o pieniądzach, zaufaniu i najlepszych czytelnikach na świecie. Wszystko to, dlatego że ostatnio zarobiliście okrągłą sumkę 42 600 zł w akcji banku BZWBK z premią 100zł i należą się Wam za to ogromne gratulacje oraz niemniejsze podziękowania. A za co te podziękowania? O tym dowiesz się za chwilę… zacznijmy od początku.

Nadal raczkujemy…

Prowadzimy naszego bloga już prawie 9 miesięcy. Gdyby był on dzieckiem już nie długo próbowałby stawiać pierwsze kroki. To daje do myślenia, bo ten czas strasznie szybko upłynął. Zrobiliśmy mnóstwo fajnych rzeczy i nie spodziewałem się, że po tak krótkim czasie zbudujemy społeczność, która potrafili zgarnąć z rynku kwotę przekraczającą 42 000 zł. Jesteście świetni!

Na naszym blogu dzieje się sporo. W sierpniu przeprowadziliśmy prawdopodobnie największą w Polsce akcję afiliacyjną robioną w całości na ruchu płatnym – tutaj możesz poczytać o jej szczegółach. Zaliczyliśmy 5 porażek z rzędu w październiku, aby ostatecznie przekuć je w spory sukces (przeczytaj, jak to wtedy było), a dosłownie 3 dni temu zakończyliśmy pierwszy w naszej historii konkurs dla czytelników (sprawdź kto i co wygrał!).

Ale do czego zmierzam…

9 miesięcy to dużo i jednocześnie bardzo mało. Bardzo dużo rzeczy zrobiliśmy, a te powyższe wspomnienia to tylko kroki milowe na naszej drodze. Jednak siłę naszego bloga i relacji, jaką udało nam się nawiązać z czytelnikami odczuliśmy wyraźnie dopiero niedawno. Widać, że zaufanie do naszego zespołu jest znacznie większe niż jeszcze kilka miesięcy temu.

To zaufanie można łatwo wyczytać ze statystyk akcji BZ WBK z premią 100zł, ale widać je również gołym okiem w komentarzach, w których podsumowujecie nawet 3-4 akcje, w których braliście u nas udział:

2015-12-17_1538

Wasze zaufanie jest dla nas bardzo budujące. Osobiście czuję się zaszczycony mogąc autentycznie pomagać Wam w zgarnianiu bonusów z promocji bankowych. Bo oszukać i naciągnąć człowieka można bardzo łatwo… ale tylko raz.

A kiedy ktoś dzięki naszym wskazówkom zgarnia 3 rewelacyjne bonusy o łącznej wartości ponad 800 zł to jest to dla mnie wielki dowód zaufania, miód na moje serce i argument, że to, co robimy ma naprawdę sens. Bo w ostatecznym rozrachunku liczy się efekt naszej pracy, czyli to jak dużo bonusów udaje się Wam zdobyć.

To samo tyczy się 42 600zł zgarniętych w postaci premii przez Was – naszych czytelników – w akcji z BZ WBK. Czytaj dalej i dowiedz się, jak cała akcja toczyła się od kuchni. Poznaj wszystkie wzloty i chwile małej grozy…

Dobrego słabe początki

O tym, jak będzie wyglądała akcja BZWBK z premią 100zł, wiedziałem już kilka dni przed jej startem. Zapoznając się z regulaminem promocji, byłem przekonany, że to jest coś idealnie skrojone właśnie dla naszych czytelników. Napisałem nawet komentarz na facebooku zapowiadający, że nadchodzi naprawdę fajna promocja:

Robert ????: Przebieram nogami, bo dziś będziemy mieli dla Was kolejną naprawdę świetną promocję z bonusem finansowych. O dziwo, zupełnie bez haczyków. Stay Tuned 😉

Posted by Moniaki.pl – Prześwietlamy Oferty Bankowe on Wednesday, November 4, 2015

I nadeszła… ale z opóźnieniem 🙁 Strasznie nie lubię nie dotrzymywać słowa, dlatego tym bardziej wkurzyłem się na całą sytuację. Problemy techniczne zdarzają się każdemu, jasna sprawa, ale wrzucanie na facebooka obietnic, które później nie są realizowane (albo są realizowane, ale później niż się zapowiadało) nie za bardzo sprzyja zaufaniu, które obok wielkich pieniędzy jakie zdobyliście, jest głównym tematem tego tekstu…

Komplikacji ciąg dalszy

Generalnie trzeba przyznać, że akcja w naszym wykonaniu była ogromnym sukcesem. Dzień po dniu z wypiekami na twarzy obserwowałem wyniki, odpowiadałem z Dominiką na wszystkie komentarze (nawet te najtrudniejsze) i główkowałem jak sprawić, aby jeszcze więcej osób dowiedziało się o tej świetnej akcji.

To przyjemne uczucie, kiedy kolejne osoby włączały się do akcji, aby odebrać 100zł premii… Jednak nie obyło się bez komplikacji i wyzwań.

Bank przez sporą część czasu miał większe lub mniejsze problemy techniczne, za które trochę mi wstyd, bo polecać firmę, która nie radzi sobie z napływającymi wnioskami to nie jest za dobrze dla zaufania czytelników.

Wszystkimi możliwymi kanałami staraliśmy się promować nasze prześwietlenie i jak największą ilość osób poinformować o tak atrakcyjnej promocji. Nie było to łatwe.

Facebook zdecydowanie był przeciwko nam i nie chciał żebyś dowiedział się o tej promocji… Podejrzewam, że musieliśmy przekroczyć jakiś magiczny limit fanów, bo regularnie facebook obcina zasięgi naszych postów i nawet doładowując je sporą gotówką, nie zawsze docieramy do wszystkich naszych fanów. A szkoda, bo to była naprawdę rewelacyjna promocja…

Podobne trudności spotkaliśmy próbując reklamować ten artykuł poza naszą społecznością. Spotkaliśmy się z betonowa ścianą oporu i niedowierzania. Dla ludzi na facebooku to było nie do przyjęcia, że naprawdę można dostać gotówkę uczestnicząc w promocji bankowej. Dostaliśmy więcej wyzwisk w komentarzach niż przekonaliśmy osób do odebrania premii. Ta promocja była chyba zbyt piękna, aby ludzie niezaznajomieni z tematem zarabiania na bankach mogli jej zaufać… Ich strata.

Ale życie potrafi mile zaskakiwać

Bo musisz wiedzieć, że przez ten cały okres wydarzyło się zdecydowanie więcej miłych rzeczy niż tych przykrych. Ostatecznie (pewnie, jako rekompensata tych problemów technicznych) bank przedłużył całą promocję, a nawet po jej zakończeniu obiecał, że wraz z Agorą indywidualnie rozpatrzy reklamację od każdej osoby, która z powodów technicznych nie dała rady dołączyć do promocji.

Jednak najbardziej zaskakującym, miłym momentem była pewna leniwa niedziela, kiedy rano zastałem na blogu taki oto komentarz:

zryty

Ostatecznie wywołał on całą serię rymowanek (możesz odszukać je tutaj w komentarzach) i uśmiech na cały dzień.

Innym, bardzo miłym momentem w tym czasie był dla mnie, zaplanowany kilka miesięcy wcześniej, wylot do Grecji. Ot, kilkudniowy wypad tanimi liniami, skutkujący wygrzewaniem się na słońcu, oglądaniem baaardzo starych kamieni i obcowaniem z entuzjastyczną grecką kulturą.

grecja-ateny

Fotografem nie jestem, ale ładne mi wyszło… 🙂

Jednak najbardziej w całym tym wyjeździe cieszy mnie fakt, że wreszcie, po bardzo, bardzo długim czasie udało mi się odstawić na bok mój pracoholizm i wyłączyć się na kilka dni z tego całego zabiegania.

Miałem czas, aby przemyśleć sobie kilka spraw, poczuć jak to jest być wolnym od deadlineów, planów, targetów i ciągłego zabiegania. W efekcie tego zacząłem krok po kroku wprowadzać małe zmiany w moim życiu, ale o tym napiszę może innym razem.

Jesteś super!

Jak nie trudno się doliczyć z całej akcji skorzystało 426 osób (tyle wniosków widnieje w naszym panelu), co łącznie daje ogromną kwotę zdobytą przez Was w tej promocji.

Z komentarzy wiem, że niektórzy zakładali konta nie tylko dla siebie, ale również dla całej rodziny, zgarniając nawet 400zł. Świetna sprawa!

Niektóre dobre dusze podsyłały nasze prześwietlenie promocji swoim znajomym, co również jest ogromnym znakiem Waszego zaufania do nas i co szalenie bardzo mnie cieszy.

Warto również zaznaczyć, że tych 426 szczęśliwców zgarniających po 100zł z promocji BZ WBK to również zarobek niemałej kwoty dla nas i piękne wynagrodzenie wysiłku, jaki wkładamy, aby pomóc Wam sprawnie przejść przez wszystkie najlepsze promocje.

W imieniu całego zespołu serdecznie za to dziękuję. Bardzo doceniamy Twoje zaufanie i obiecuję, że z całych sił będziemy się starać, aby nasza praca włożona w blog w przyszłości procentowała dla Ciebie kolejnymi premiami i bonusami, które odbierzesz z promocji bankowych. Dziękuję! Jesteś Super!

PS. Jako swego rodzaju uściślenie chcę jeszcze wspomnieć, że zaprezentowana tutaj kwota to wartość szacunkowa. Jednak z racji, że dokładniejszymi danymi będziemy dysponować dopiero za 2-3 miesiące, postanowiłem już teraz podziękować Wam za zaufanie i posłużyć się tą niedokładną liczbą. Kiedy tylko dostanę ostateczne wyniki akcji, to uzupełnię tę informację tutaj w tekście.

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 3

 1. Monika pisze:
  założyłam konto w promocji listopadowej, jeszcze nie dostałam nic z Banku
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Spokojnie, do 31 stycznia bank ma czas na poinformowanie uczestników promocji o uzyskaniu bonusu 🙂
 2. Monika pisze:
  a więc czekam 😉

Napisz komentarz