Jak krok po kroku zamknąć konto w T-Mobile Usługi Bankowe?

Jeżeli komuś znudziło się posiadanie konta w T-Mobile Usługi Bankowe to w bardzo prosty sposób może je zamknąć:

  • w systemie bankowości online;
  • na infolinii (19 506);
  • podczas wideo rozmowy z konsultantem;

Zanim jednak przejdziemy do zamykania konta, zlikwidujmy kartę – dzięki temu nie będzie za nią pobrana opłata w okresie wypowiedzenia umowy rachunku.

#1 KROK – logujemy się do bankowości online, a następnie klikamy na „Karty” wybieramy opcję „Zarządzaj” i zmieniamy status karty z aktywnej na zastrzeżoną.

Karta zamknięta to teraz czas na konto. Infolinia, wideo rozmowa to rozwiązania, z którymi poradzi sobie każdy. Jeżeli chodzi o listowne rozwiązanie umowy to śmiało możecie skorzystać z naszego wzoru wypowiedzenia – pobrać, wypełnić (dopisujące, że chcecie jednocześnie rozwiązać umowę o świadczenie usług elektronicznych) wydrukować , podpisać i wysłać:

Alior Bank S.A. Oddział T-Mobile Usługi Bankowe

 Postępu 18B

02-676 Warszawa

Myślę jednak, że większość z Was skorzysta z możliwości zamknięcia umowy poprzez system bankowości online. W tym celu logujemy się do niego i klikamy w zakładkę wiadomości. Następnie tworzymy wiadomość wybierając kategorię „Pytania” i w temacie „Rozwiązanie umowy” .

Jeżeli chodzi o treść wiadomości to możecie przekopiować to co znajduje się w naszym wzorze wypowiedzenia i wkleić do rubryki.

T-Mobile Usługi Bankowe wzór wypowiedzenia umowy z bankiem – do pobrania za darmo

Ważne wskazówki:

  1. Przed likwidacją konta opróżnij je ze środków. Zostaw tylko tyle ile będziesz potrzebować na pokrycie comiesięcznych opłat. Jeżeli wiesz, że zostanie jakaś nadwyżka to podaj numer rachunku, na który bank ma Ci ją przelać – przy czym informuję, że może on naliczyć za to prowizję.