Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Jak zupełnie ZA DARMO odebrać nowy telefon lub tablet, dzięki tej 1 karcie, w świątecznej ofercie Citibanku?

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Karta kredytowa

Święta za pasem, a Citibank już wystartował z kolejną edycją promocji, tym razem , świątecznej, w której nowym klientom banku rozdaje nowe sprzęty marki Samsung i Lenovo.

W tej promocji, możesz liczyć na to, że w Twoje ręce wpadnie tablet lub telefon:

 •  telefon Samsung Galaxy J1, model SM–J100HZKAXEO, każdy o wartości 449 zł brutto
 •  tablet Lenovo TAB 2 A7–30, każdy o wartości 449 zł brutto

Za prezent oczywiście nic nie zapłacisz, a co więcej będzie on objęty 24 miesięczną gwarancją. Dostajesz zatem sprzęt, z wyższej pułki, niemalże jak z salonu! Regulamin, mówi również, że każdy z gadżetów, jest całkowicie zwolniony z podatku.

Jednak, aby odebrać, któryś z tych upominków, konieczna jest rejestracja na specjalnie przygotowanej do tego stronie internetowej:

„Świąteczna oferta banku Citi Handlowy – odbierz DARMOWY gadżet na święta”

Jednak zanim to zrobisz, przeczytaj ten artykuł do końca, aby później nic Cię nie zaskoczyło.

3 edycja citi

Sprawdź, czy Ty również możesz odebrać jeden z gadżetów?

Tradycyjnie, jak na Citibank przystało, oferta skierowana jest do nowych klientów. Dokładnie do tych osób, które od 1.01.2013 roku nie posiadały w Citibanku, żadnej karty głównej.

Czyli, jeżeli miałeś kartę w Citibanku, ale przed 2013 rokiem, to ta oferta obejmuje również Ciebie!

Dodatkowo, Citibank określa szczegółowe wymagania, dotyczące osób, które chcą skorzystać ze świątecznej promocji z gadżetami:

a) OSOBA PRYWATNA

 • 21 lat
 • zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy – min. 3 miesiące
 • dochód w wysokości min. 1200 zł

b) FIRMA

 • osoba prowadząca powinna mieć mi. 25 lat
 • firma, powinna być prowadzona min. 2 lata

Emeryci i renciści, zainteresowani, najnowszą propozycją Citibanku, jak najbardziej MOGĄ z niej skorzystać i złożyć wniosek o przyznanie karty. Swoje dochody będą musieli udowodnić przedstawiając dokument z decyzją o przyznaniu/waloryzacji emerytury lub renty.

Sprawdź, co zrobić, aby jeden z tych DARMOWYCH upominków trafił właśnie w Twoje ręce!

W całej promocji chodzi o to, że aby wziąć w niej udział, konieczne jest podpisanie przez klienta umowy o kartę kredytową. Ci, którzy mieli już okazję skorzystać z poprzednich ofert Citibanku, doskonale wiedzą, jaka prosta i przyjemna jest cała ta procedura.

KROK#1

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i załóż kartę Master Card World

Aby wypełnić formularz, musis skorzystać z tej strony banku:

>>Citibank świąteczna oferta z nagrodami – wypełnij formularz<<

Podczas wypełniania formularza, wybierasz również nagrodę jaką chcesz otrzymać. Przypomnę, że do wyboru masz: telefon Samsung Galaxy J1, albo tablet Lenovo TAB 2.

W czasie, do dwóch dni roboczych od dnia rejestracji, skontaktuje się z Tobą przedstawiciel banku, w celu potwierdzenia zgłoszenia. Podczas rozmowy z konsultantem, należy złożyć wniosek o wydanie karty kredytowej Master Card World.

Jednocześnie, razem z konsultantem, ustalicie termin, w którym odwiedzi Cię kurier, z umową do podpisania. Od razu mówię, że musisz pamiętać, aby do umowy, którą podpiszesz, dołączyć aktualny dokument, który potwierdzi Twoje dochody.

Aby, nie było zamieszania, poniżej przedstawiam tabelę, zamieszczoną w regulaminie. Opisuje ona, jaki dokument jest akceptowany przy konkretnej formie zatrudnienia.

Fragment Tabeli Dotyczącej Dokumentów Potwierdzających Dochody - więcej w regulaminie

Fragment Tabeli Dotyczącej Dokumentów Potwierdzających Dochody – więcej w regulaminie

KROK #2

Spełnij warunki przyznania nam nagrody

Podpisałeś umowę i aktywowałeś kartę, co zatem teraz? Kolejnym krokiem, jaki musisz wykonać jest:

 • pobranie i zalogowanie się do aplikacji bankowości mobilnej Citi Mobile w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty podpisania przez Bank umowy o Kartę.

Aplikację pobierzesz za pośrednictwem tej strony internetowej: Aplikacja Citi Mobile

 • dokonanie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 4000 zł nowo wydaną Kartą w ciągu 90 dni kalendarzowych od daty podpisania przez Bank umowy o Kartę

UWAGA!

Zatrzymam się na chwilę w tym miejscu, otóż za transakcje bezgotówkowe będą uznawane, wszystkie wykonane transakcje kartą. Zaliczają się tu również transakcje wykonywane przez internet, opłacone kartą.

Natomiast, bank nie zalicza do promocji, transakcji związanych z utrzymaniem domu/mieszkania. Mam tu na myśli, opłacanie różnego rodzaju rachunków czy też spłatę kredytu, albo opłatę czynszu.

I to by było na tyle…

Dwa proste kroki i w Twoje ręce wpada jeden z super gadżetów w świątecznej promocji Citibanku.

 W pierwszym tygodniu miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz powyższe warunki, bank wyśle do Ciebie e-mail z informacją o przyznaniu nagrody.

Do 30 dni później, w drzwiach spotkasz kuriera, który dostarczy sprzęt, jaki wybrałeś podczas wypełniania formularza rejestracyjnego. Taki więc, zaraz po nowym roku możesz, zupełnie za darmo otrzymać jeden z rewelacyjnych sprzętów.

Z serii: „a gdzie haczyk?”

Jak większość promocji, tak i ta, ma w regulaminie, dodatkowe wymagania, o których musisz wiedzieć, aby nie dać się zaskoczyć podczas korzystania z usługi banku.

 • Karta Master Card World – kosztuje nas 18 zł/m-c, ale przez dwa miesiące możesz mieć ją całkowicie ZA DARMO.

To za sprawą  „Citipunktów” Po wykonaniu pierwszej transakcji kartą otrzymujesz ich 1000 – zupełnie za darmo. Później możesz wymienić je na darmowy miesiąc utrzymania karty – 1 miesiąc bez opłat kosztuje 500 „Citipunktów”. Tym sposobem aktywujesz sobie 2 miesiące darmowej karty bez żadnego wysiłku.

 • Ważność oferty – z promocji świątecznej Citibanku, skorzystać możesz maksymalnie do 31.12.2015 do godz 23:59.

Ale radzę jak najszybciej założyć karę, w końcu niedługo święta, prezenty i inne zakupy, to najlepszy moment, aby wykonywać transakcje właśnie tą kartą i spełnić główny warunek przyznania nagrody.

 • Utrzymanie karty – kartę musisz utrzymać, minimum do dnia w którym odbierzesz nagrodę od banku.

Później, możesz ją zamknąć, oczywiście z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia. Jednak, jeżeli ktoś chciałby jeszcze dodatkowo zarobić, może nadal być posiadaczem karty.

Wtedy bank przewidział, dla wszystkich uczestników comiesięczny bonus za użytkowanie karty, przez okres kolejnych 12 miesięcy.

W każdym miesiącu, w którym zalogujesz się do bankowości mobilnej przez aplikację Citi Mobile oraz wykonasz min. 1 transakcję bezgotówkową, na dowolną kwotę, otrzymasz dodatkowo 20 zł. W sumie, możesz zarobić 240 zł w rok.

 • Spłata karty – karta na którą się zdecydujesz, to karta kredytowa, którą oczywiście trzeba spłacić. Aby nie zapłacić więcej niż powinieneś, należy spłacić kartę w okresie bezodsetkowym, który w tym przypadku wynosi 56 dni.

Podsumowanie

Dwie poprzednie edycje, promocji przygotowanych przez Citibank, gdzie klienci byli nagradzani nowym sprzętem, cieszyły się ogromną popularnością. Czy ta również przypadnie do gustu nowym klientom? Ciężko powiedzieć, bowiem bank trochę podniósł poprzeczkę, wymagając transakcji bezgotówkowych na kwotę 4 000 zł.

Z drugiej jednak strony, zbliżają się święta i Twoje wydatki na pewno wzrosną. Mam tu na myśli przygotowanie świątecznej kolacji i oczywiście prezenty. Co roku wydajemy na to fortunę.

Do tego pewnie jakaś zabawa sylwestrowa i związane z tym wydatki np. na ubrania czy przygotowanie imprezy dla znajomych. A może jakiś wyjazd za granicę?

Ponad to, 4 000 zł musimy wydać, ale w ciągu aż 3 miesięcy. Jest to dłuższy czas niż zazwyczaj wymaga bank. Możemy zatem, rozłożyć konieczność wydania tej większej sumy na dwa miesiące. To powinno ułatwić nam spełnienie tego warunku.

Promocja jest prosta, zrozumiała i uczciwa, świadczyć o tym mogą opinie zadowolonych klientów, którzy już skorzystali z innych promocji Citibanku:

2015-10-15_0852

2015-10-16_1041

Świąteczna oferta Citibanku – w skrócie

Już tylko 4 kroki dzielą Cię od zdobycia, wysokiej klasy sprzętu marki Samsung lub Lenovo. Sprawdź jeszcze raz co musisz zrobić:

1. Wypełnij ten formularz rejestracyjny i wybierz nagrodę jaką chcesz zdobyć.

2. W obecności kuriera podpisz umowę o kartę i załącz do niej aktualny dokument potwierdzający Twoje dochody.

3. Zaloguj się do bankowości online oraz dokonaj transakcji kartą na kwotę 4 000 zł w czasie 90 dni.

4. Odbierz wybraną przez siebie nagrodę.

Nasze praktyczne porady  

 • Po aktywowaniu karty wyłącz usługę CitiPhone – to kosztuje aż 6 zł/m-c i szkoda tracić pieniądze. Wyłączysz ją kilkoma kliknięciami w panelu on-line.
 • Jeszcze w trakcie rozmowy z konsultantem poproś, aby nie włączał usługi CitiAlerts – pierwszy miesiąc jest gratis, a później kosztuje 6zł i 10zł (odpowiednio dla opcji Standard i Premium).

Niezbędne dokumenty

Regulamin oferty „Świąteczna oferta Citi Handlowy– Zamów Kartę Kredytową Citibank World i wybierz nagrodę”

Regulamin Kart Kredytowych w Citibanku 

Tabela opłat i prowizji

Wzór umowy o Kartę Kredytową

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 6

 1. anonim_wierny fan moniaki pisze:
  super oferta
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Pracownikom Citibanku dziękujemy za usilne przekonywanie nas do swojej oferty i zachęcamy do otwartego dialogu oraz podpisywania się oficjalnymi danymi 😉
 2. Daniel pisze:
  KROK #2:
  dokonanie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 4000 zł nowo wydaną Kartą w ciągu 90 dni kalendarzowych od daty podpisania przez Bank umowy o Kartę.
  Podsumowanie:
  Ponad to, 4 000 zł musimy wydać, ale w ciągu aż 2 miesięcy. Jest to dłuższy czas niż zazwyczaj wymaga bank. Możemy zatem, rozłożyć konieczność wydania tej większej sumy na dwa miesiące. To powinno ułatwić nam spełnienie tego warunku.
  W takim razie mamy 2 czy 3 miesiące na wydanie tych 4000 zł?
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Dzięki Daniel za uwagę. Poprawiłem to. Chodzi o to, że data podpisania umowy przez bank zazwyczaj jest kilka czy kilkanaście dni przed otrzymaniem przez Ciebie karty (w zależności od różnych czynników). Regulaminowo masz 90 dni, ale w rzeczywistości kilka(naście) dni czekasz na kartę, więc jest ich mniej niż 90. Tak czy inaczej to nadal sporo czasu 😉
 3. Tomasz pisze:
  Czy oferowany tablet ma wejście na kartę SIM ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Z tego co się orientuję, większość tabletów ma takie wejście, ale nie wszystkie. Jak jest w przypadku tego modelu, nie mam pojęcia. Proponuję dopytać o to w Citibanku. 😉

Napisz komentarz