Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Jak w 3 prostych krokach odebrać od Citibanku darmowy smartphone wart normalnie 499 zł?

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Karta kredytowa

W promocji bankowej, znów do zdobycia jest smartphone LG K4 Dual Sim wart 499 zł. Fundatorem nagrody jest oczywiście Citibank, który tradycyjnie przygotował promocję na naprawdę fajnych warunkach. Wystarczy bowiem założyć darmową kartę kredytową Simplicity, zalogować się do bankowości online i wykonać kilka transakcji kartą.

Co ważne – w promocji nie ma limitów, a co za tym idzie – telefon może odebrać dosłownie każdy kto od 1 stycznia 2015 roku nie posiadał żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku i spełni opisane w artykule warunki. My sprawdzamy, jak zrobić to krok po kroku, szybko i sprawnie.

Kto może skorzystać z promocji?

Tak jak wspominałam, do promocji mogą przystąpić osoby, które od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały w Citibanku żadnej głównej karty kredytowej.

Czyli jeżeli posiadałeś lub posiadasz w Citibanku samo konto osobiste lub posiadasz tylko dodatkową kartę kredytową, albo korzystasz z karty, której właścicielem jest ktoś inny to do tej promocji możesz śmiało przystąpić.

Dodatkowo, jeżeli ktoś pracuję na umowę powinien spełnić poniższe wymagania:

 • wiek – min. 21 lat, dochód netto – min. 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce

Z kolei jeżeli ktoś prowadzi własną firmę to powinien spełniać kryteria:

 • wiek – min. 21 lat, prowadzenie działalności gospodarczej min. 2 lata

Do promocji mogą przystąpić również emeryci i renciści. Powinni oni spełniać kryterium dochodu, a jako dokument potwierdzający dochody będą musieli przedstawić: decyzję o przyznaniu/waloryzacji emerytury/renty.

Jak odebrać LG K4 Dual Sim?

#1 KROK – REJESTRACJA W PROMOCJI [wykonaj do 30 września 2017 roku]

Pierwszy krok wykonasz przechodząc na dedykowaną przez Bank stronę promocyjną i wypełniając formularz zgłoszeniowy przystąpisz do promocji.

>>Odbierz darmowy smartphone LG K4 Dual Sim<<

Kilka dni po wypełnieniu formularza skontaktuje się z Tobą pracownik banku (max. w ciągu 7 dni). Wspólnie dokończycie proces zakładania karty kredytowej. Podczas rozmowy skorzystaj z kilku wskazówek:

 • wybierz koniecznie kartę Simplicity – ona będzie bezwarunkowo darmowa
 • poproś konsultanta o wyłączenie wszystkich dodatkowo płatnych usług
 • pamiętaj, że standardowo karta przysyłana jest pocztą i za to nic nie płacisz, ale jeżeli masz życzenie to możesz zamówić kuriera, ale…wtedy musisz liczyć się z opłatą 30 zł

Później pozostaje już tylko spotkać się z kurierem i podpisać umowę o kartę. Dla Twojej wygody, kurier odwiedzi Cię w takim miejscu jakie będzie dla Ciebie wygodne, może np. podjechać do Twojego zakładu pracy.

Na spotkanie z kurierem będziesz musiał również przygotować xero dowodu osobistego oraz dokument potwierdzający dochody – zazwyczaj jest to wyciąg z konta obejmujący 3 ostatnie miesiące. Wspólnie z kurierem zapakujecie dokumenty dla banku do specjalnej koperty, która w bezpieczny sposób trafi do banku.

#2 KROK – LOGOWANIE DO BANKOWOŚCI ONLINE

Kolejny prosty krok to zalogowanie się do bankowości online. Musisz to zrobić najpóźniej od momentu otrzymania karty do końca pełnego trzeciego miesiąca następującego po miesiącu podpisania przez bank umowy o kartę.

 • podpisanie umowy we wrześniu – na logowanie masz czas do końca grudnia
 • podpisanie umowy w październiku – na logowanie masz czas do końca stycznia

#3 KROK – WYKONAJ TRANSAKCJE KARTĄ

Ostatni już krok polega na wykonaniu płatności bezgotówkowych kartą lub nośnikiem zbliżeniowym, na łączną kwotę min. 3 000 zł. Mogą to być transakcje wykonane w sklepach stacjonarnych lub w sklepach internetowych. Mają to być dowolne transakcje, ważne aby ich łączna wartość wyniosła min. 3 000 zł.

Musisz wykonać te transakcje najpóźniej od momentu otrzymania karty do końca pełnego trzeciego miesiąca następującego po miesiącu podpisania przez bank umowy o kartę.

Czyli jeżeli bank podpisze z Tobą umowę (sprawdź datę na umowie):

 • we wrześniu – transakcje wykonujesz do końca grudnia
 • w październiku – transakcje wykonujesz do końca stycznia

WAŻNE: Transakcje muszę być i wykonane i zaksięgowane.

Do promocji nie będą zaliczane:

 • transakcje zwrócone
 • przelewy z karty (to transakcja gotówkowa od której pobierana jest prowizja)
 • wypłaty z bankomatów (transakcja gotówkowa od której pobierana jest prowizja)
 • transakcje w urzędzie pocztowym, kasynie i zakładzie bukmacherskim

Ale kartą możesz opłacać różne rachunki. Aby spełniały one warunki promocji, musisz je opłacić kartą, a pomoże Ci w tym aplikacja SprytnyBill, której mechanizm działania opisałam tutaj.

To wszystko!

Teraz czas na przyznanie Ci nagrody. O jej otrzymaniu zostaniesz poinformowany poprzez system online banku – wiadomość trafi do zakładki wiadomości, najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Czyli jeżeli logowanie i płatności kartą wykonasz np. do końca grudnia to wiadomość o przyznaniu telefonu otrzymasz do końca stycznia 2018 roku. Z kolei jak logowanie i płatności wykonasz do końca stycznia to informacja o przyznaniu telefonu trafi do Ciebie do końca lutego.

Następnie w ciągu 30 dni odwiedzi Cię kurier z paczką, w której będzie znajdował się smartphone LG K4 Dual Sim.

>>Odbierz darmowy smartphone LG K4 Dual Sim<<

Na co zwrócić uwagę?

Jako, że korzystałam z jednej z promocji Citibanku, pozwolę sobie dodać jeszcze kilka wskazówek. Przede wszystkim, pamiętajmy że w promocji zakładamy samą kartę kredytową. Nie potrzebujemy żadnego konta osobistego i nie musimy zapewniać żadnych stałych wpływów.

No właśnie, zakładamy kartę kredytową, a co za tym idzie, jeżeli wydamy nią pieniądze to musimy je oddać. Na całe szczęście spłacając kartę w ciągu 26 dni od dnia wystawienia wyciągu (wyciąg bank generuje raz w miesiącu, na którym widnieje kwota na jaką płatności wykonałeś w danym miesiącu) oddamy dokładnie tyle ile wydaliśmy.

Tym którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z kartą polecam przeczytać nasz unikalny poradnik o kartach kredytowych. Zachęcam również do kontaktu, chętnie poświęcę Ci czas i wytłumaczę działanie tej karty.

Pamiętaj również, że z kartą nie związujesz się na zawsze, po odebraniu nagrody możesz z niej zrezygnować z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia, jak to zrobić bezboleśnie opisałam w innym naszym poradniku.

Zwróć również uwagę, że w taki sposób na promocjach bankowych zyskuje wielu naszych czytelników, czym bardzo chętnie się chwalą. O promocji Citibanku z telefonem, zrobiło się ostatnio naprawdę głośno, kiedy została ona przetestowana przez twórcę „Bez Kanału”

>>Odbierz darmowy smartphone LG K4 Dual Sim<<

Podsumowanie

Promocja Citibanku znów idealnie opracowana z prostym i zrozumiałym regulaminem. Ogromny plus promocji to to, że należy w niej założyć kartę kredytową, której miesięczne utrzymanie nic nie kosztuje.

Dodatkowo, łatwe są warunki promocji, w prawdzie należy wykonać płatności kartą na 3 000 zł, ale…mamy na to aż 3 miesiące, a co za tym idzie średnio wychodzi 1 000 zł/m-c. Wystarczy tylko np. tankować samochód i robić zwykłe, standardowe zakupy i warunki będą spełnione.

Mój znajomy korzystał już z takiej promocji i on kupił sobie nowy laptop (którego kupno i tak planował) a dodatkowo kilka kart podarunkowych na paliwo (i tak sporo tankuje w każdym miesiącu). A w zamian za to odebrał nowy telefon, czyli całkowicie przy okazji. 🙂

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 2

 1. Klaudia pisze:
  Chodzi o umowę o pracę, czy umowa zlecenie również się do tego zalicza?

Napisz komentarz