PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Jak 3 prostych krokach odebrać DARMOWY smartphone LG K4 Dual Sim warty 499 zł?

Citibank niespodziewanie wraca ze swoją kultową promocją, w której do odebrania jest smartphone. Tym razem, w zamian za założenie karty kredytowej Simplicity, zalogowanie się min. 1 raz do systemu bankowości online oraz wykonanie kilku płatności kartą, można otrzymać LG K4 Dual Sim.

Jednak w promocji jest jeden haczyk, liczba nagród jest ściśle ograniczona i wynosi tylko 1 000 telefonów! Nagrodę odbiera więc ten kto szybciej spełni warunki promocji.

Kto może skorzystać z promocji?

Do promocji mogą przystąpić osoby, które od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały w Citibanku żadnej głównej karty kredytowej. Czyli jeżeli posiadałeś lub posiadasz w Citibanku samo konto osobiste lub posiadasz tylko dodatkową kartę kredytową, albo korzystasz z karty, której właścicielem jest ktoś inny to do tej promocji możesz śmiało przystąpić.

Dodatkowo, jeżeli ktoś pracuję na umowę powinien spełnić poniższe wymagania:

 • wiek – min. 21 lat, dochód netto – min. 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce

Z kolei jeżeli ktoś prowadzi własną firmę to powinien spełniać kryteria:

 • wiek – min. 21 lat, prowadzenie działalności gospodarczej min. 2 lata

Do promocji mogą przystąpić również emeryci i renciści. Powinni oni spełniać kryterium dochodu, a jako dokument potwierdzający dochody będą musieli przedstawić: decyzję o przyznaniu/waloryzacji emerytury/renty.

Jak odebrać LG K4 Dual Sim?

#1 KROK – REJESTRACJA W PROMOCJI [wykonaj do 22 lipca 2017 roku]

Pierwszy krok wykonasz przechodząc na dedykowaną przez bank stronę internetową i wypełniając formularz zgłoszeniowy przystąpisz do promocji.

>>Załóż darmową kartę i odbierz LG K4 Dual Sim<<

Kilka dni po wypełnieniu formularza skontaktuje się z Tobą pracownik banku (max. w ciągu 7 dni). Wspólnie dokończycie proces zakładania karty kredytowej. Podczas rozmowy skorzystaj z kilku wskazówek:

 • wybierz koniecznie kartę Simplicity – ona będzie bezwarunkowo darmowa
 • poproś konsultanta o wyłączenie wszystkich dodatkowo płatnych usług
 • pamiętaj, że standardowo karta przysyłana jest pocztą i za to nic nie płacisz, ale jeżeli masz życzenie to możesz zamówić kuriera, ale…wtedy musisz liczyć się z opłatą 30 zł

Później pozostaje już tylko spotkać się z kurierem i podpisać umowę o kartę. Dla Twojej wygody, kurier odwiedzi Cię w takim miejscu jakie będzie dla Ciebie wygodne, może np. podjechać do Twojego zakładu pracy.

Na spotkanie z kurierem będziesz musiał również przygotować xero dowodu osobistego oraz dokument potwierdzający dochody – zazwyczaj jest to wyciąg z konta obejmujący 3 ostatnie miesiące.

#2 KROK – LOGOWANIE DO BANKOWOŚCI ONLINE

Kolejny prosty krok to zalogowanie się do bankowości online. Musisz to zrobić najpóźniej od momentu otrzymania karty do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu podpisania przez bank umowy o kartę.

 • w lipcu – logujesz się do końca października
 • w sierpniu – logujesz się do końca listopada

#3 KROK – WYKONAJ TRANSAKCJE KARTĄ

Ostatni już krok polega na wykonaniu płatności bezgotówkowych kartą lub nośnikiem zbliżeniowym, na łączną kwotę min. 3 000 zł. Mogą to być transakcje wykonane w sklepach stacjonarnych lub w sklepach internetowych. Mają to być dowolne transakcje, ważne aby ich łączna wartość wyniosła min. 3 000 zł.

Musisz wykonać te transakcje najpóźniej od momentu otrzymania karty do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu podpisania przez bank umowy o kartę.

Czyli jeżeli bank podpisze z Tobą umowę (sprawdź datę na umowie):

 • w lipcu – transakcje wykonujesz do końca października
 • w sierpniu – transakcje wykonujesz do końca listopada

Do promocji nie będą zaliczane:

 • transakcje zwrócone
 • przelewy z karty
 • wypłaty z bankomatów
 • transakcje w urzędzie pocztowym, kasynie i zakładzie bukmacherskim

Ale kartą możesz opłacać różne rachunki. Aby spełniały one warunki promocji, musisz je opłacić kartą, a pomoże Ci w tym aplikacja SprytnyBill, której mechanizm działania opisałam tutaj.

To wszystko!

Teraz czas na przyznanie Ci nagrody. O jej otrzymaniu zostaniesz poinformowany poprzez system online banku – wiadomość trafi do zakładki wiadomości, najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Czyli jeżeli logowanie i płatności kartą wykonasz np. do końca października to wiadomość o przyznaniu telefonu otrzymasz do końca listopada.

Następnie w ciągu 30 dni odwiedzi Cię kurier z paczką, w której będzie znajdował się smartphone LG K4 Dual Sim.

>>Załóż darmową kartę i odbierz LG K4 Dual Sim<<

Na co zwrócić uwagę?

Jako, że korzystałam z jednej z promocji Citibanku, pozwolę sobie dodać jeszcze kilka wskazówek. Przede wszystkim, pamiętajmy że w promocji zakładamy samą kartę. Nie potrzebujemy żadnego konta osobistego i nie musimy zapewniać żadnych stałych wpływów.

No właśnie, zakładamy kartę kredytową, a co za tym idzie, jeżeli wydamy pieniądze to musimy je oddać. Na całe szczęście spłacając kartę w ciągu 26 dni od dnia wystawienia wyciągu oddamy dokładnie tyle ile wydaliśmy. Tym którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z kartą polecam przeczytać nasz unikalny poradnik o kartach kredytowych.

Podsumowanie

Promocja jest bardzo ciekawa i na przystępnych warunkach, szkoda tylko że tym razem Citibank chce nagradzać telefonami tylko 1 000 osób, a nie jak było zawsze wszystkich.

Wydaje się, że jest to jedyny minus tej promocji, reszta jest prosta i zrozumiała: zakładamy darmową kartę kredytową, logujemy się min. 1 raz do bankowości online i wykonujemy płatności kartą – tylko tyle – LG K4 Dual Sim jest Twój!

>>Załóż darmową kartę i odbierz LG K4 Dual Sim<<

Ale jeżeli ta promocja nie spełnia Twoich oczekiwań to nie zapominaj o innych, fajnych promocjach Citibanku:

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 9

 1. ADAM pisze:
  brałem udział w ich wcześniejszej promocji , problemy z płatnością kartami , najpierw przysłali mi pierwszą kartę którą nie mogłem dokonać płatności , po wykonaniu telefonu do banku przysłali mi 2 kartę którą dokonałem kilku płatności i czar prysł …………… kilkukrotnie najadłem się wstydu na stacjach paliw , sklepach i na koniec w biurze podróży gdzie chciałem dokonać płatności za wycieczkę , na czytnikach pojawiał się komunikat BŁĄD KARTY , UŻYJ KARTY ZBLIŻENIOWO itp. mimo prób sprzedawczyń nie można było dokonać płatności,konsultantka podczas rozmowy oświadczyła , że nie ma informacji w systemie że transakcje zostały odrzucone itd. tak żę w dniu wczorajszym zrezygnowałem z karty spłaciłem zadłużenie i nie chcę mieć z tym bankiem nic wspólnego, nie polecam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Ok, rozumiem Twoje stanowisko. Przykro mi, że coś takiego miało miejsce.
 2. Zbyszek pisze:
  Promocja poprzednia gdzie nie było ograniczeń ilościowych tylko czasowe miała sens, natomiast ta wydaje się być naciąganiem klienta. Bo tak na prawdę to wielka ruletka. Czy załapiesz się jako ten 999 czy taż nie, bo będziesz 1001 klientem który spełni warunki. W porzednią promocję wszedłem i otrzymałem telefon, w tą chciałem wciągnąć kilka osób, ale to jest bez sensu. Rezygnuję. Bank powinien się zastanowić, albo dajesz wszystkim, albo nie proponuj gier hazardowych – bo to zabronione.
  Pozdrawiam Zbyszek.
  Ps. Dzięki Moniaki – tak jak napisałem powyżej skorzystałem.
 3. Jacek pisze:
  Witam! Czy wyraz “transakcje” należy rozumieć w liczbie mnogiej? Czy jeśli wezmę tę kartę i kupię raz np. skuter za 4500 to też jest spełniony warunek, czy muszę dodatkowo robić transakcje co miesiąc?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Możesz wykonać jedną płatność kartą na kwotę min. 3 000 zł i spełnisz warunek promocji, ale równie dobrze można wykonać kilka transakcji na łączną kwotę min. 3 000 zł i warunki też będą spełnione 🙂
 4. Paweł pisze:
  witam serdecznie mam pytanie ; wybieram sie na wakacje na Węgry i chciałem sie dowiedzieć czy płatność kartą na węgrzech będzie brana pod uwagę czy też muszą to być płatności realizowane w kraju. Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Regulamin nie wyklucza takich płatności, ale…pamiętaj, że dodatkowo będziesz płacić prowizję za płatności za granicą + może być Ci ciężko sprawdzić czy kwota wydana obcą walutą będzie odpowiadała regulaminowym 3 000 zł.
 5. Piotr pisze:
  A gdzie pisze ze to promocja dla pierwszego 1000 osob bo nie pisze nic w regulaminie a nie wiem czy warto w takim razie brac w tym udział

Napisz komentarz