PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Jak w kilka minut odebrać 80 zł premii? Prosta instrukcja

„Załóż darmowe Konto Godne Polecenia i odbierz bonus aż 80 zł premii.” , „Gwarantowana gotówka.”, „Kilka minut, minimum formalności i pieniądze są Twoje.”

Właśnie takie hasła od kilku dni zalewają nasze skrzynki meilowe, wyświetlają się po wejściu na facebooka i patrzą na nas w postaci banerów na przeróżnych stronach. Z promocji skorzystać możesz bezpośrednio na stronie promocyjnej:

Konto Godne Polecenia z premią 80 zł

Ale stop! Zanim to zrobisz, przeczytaj ten artykuł do końca. Prześwietlamy w nim wszystkie warunki promocji.

new_BZWBK Konto Godne Polecenia z premią 80 zł

Od czego się to zaczęło?

W obecnej sytuacji rynkowej banki coraz częściej szukają zarobku na klientach w postaci zapisanych małym druczkiem opłat za korzystanie z konta, płatnej karty czy nawet ostatnio coraz częściej spotykanych opłatach za wypłaty z bankomatów.

Od tego stereotypu odchodzi się BZWBK który chce pozyskać wielu nowych klientów. Jak widać bank obrał dobrą strategię oferując swoim nowym klientom przejrzyste warunki korzystania z konta i atrakcyjny bonus w postaci 80 zł w prezencie, przyznawany, dzięki współpracy z Agorą.

Jak to działa?

Promocja jest rozbudowana i w zasadzie odbywa się aż na 3 poziomach i na każdym z nich do zgarnięcia są atrakcyjne bonusy:

 1. Założenie „Konta Godnego Polecenia” – bonus 70zł
 2. Dodatkowa lokata na 2,5% – dodatkowe 10zł bonusu
 3. Jak najszybsze założenie lokaty – szansa na zdobycie nowego Samsunga Galaxy Tab 3 Lite WiFi

Przyjrzyjmy się poszczególnym elementom tej układanki:

1. Załóż „Konto Godne Polecenia z premią” i odbierz 70zł bonusu

Rachunek bankowy, który musimy założyć do dnia 15.09.2015 r, aby otrzymać 70zł bonusu od Agory został nazwany „Kontem Godnym Polecenia” i rzeczywiście jest to nie lada gratka przy dzisiejszej sytuacji ekonomicznej. Zobacz dlaczego:

 • Otwarcie i prowadzenie konta jest całkowicie – DARMOWE – bez warunków, bez haczyków, nie musimy przelewać miesięcznie swojej pensji ani wykonywać określonej liczby transakcji
 • Polecenie zapłaty i zlecenie stałe – DARMOWE
 • Przelew24 – DARMOWY
 • Przelewy internetowe – DARMOWE
 • Bezterminowa gwarancja bezpłatności konta – podczas trwania promocji bank nie karze nam płacić za utrzymanie konta, nie będzie nam modyfikował tabeli opłat i prowizji

Do konta, potrzebna nam będzie karta. Do wyboru mamy następujące propozycje:

+ Karta MasterCard Omni

 • utrzymanie karty – 7 zł/m-c,
 • bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • karta działa zbliżeniowo,
 • bezpłatne zakupy w internecie dzięki usłudze 3D – Secure
 • rabaty u partnerów Programu Rabatowego

+ Karta MasterCard PAYBACK Omni

 • utrzymanie karty – 7 zł/m-c,
 • bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • karta działa zbliżeniowo,
 • Punkty w programie PAYBACK – każde wydane 6 zł = 1 pkt,

Aby mieć pewność, że otrzymamy bonus w wysokości 70 zł, wystarczy dokonać transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 100zł w terminie 30 dni od podpisania umowy.

Mogą to być jednorazowe zakupy za 100 zł, albo kilka transakcji, które w sumie dadzą nam 100 zł. Punkt prosty do spełnienia.

Do dnia 28.10.2015, za pośrednictwem skrzynki mailowej, zostaniemy poinformowani o przyznaniu nam nagrody.

Następnie do dnia 04.11.2015 należy uzupełnić w Aplikacji BZWBK swój numer aktywnego Konta Godnego Polecenia oraz adres zamieszkania. To informacje niezbędne do przekazania nam premii.

Do dnia 19.11.2015 na nasze aktywne Konto Godne Polecenia wpłynie przyznany bonus.

2. Dodatkowa lokata na 2,5% i dodatkowe 10zł bonusu

Co tu więcej można powiedzieć. Po założeniu Konta Godnego Polecenia, korzystamy z lokaty 4-miesięcznej na solidne 2,5%. Kwota możliwa do zainwestowania w lokatę to 1 000zł – 20 000zł. Po jej otwarciu (dowolna kwota z przedziału) – otrzymujemy dodatkowe 10zł bonusu od Agory.

Aby założyć lokatę należy ściągnąć aplikację banku BZWBK24 na swój telefon i po zalogowaniu otworzyć „Lokatę Mobilną”. Nie ma dodatkowych warunków. Poniżej przedstawiam dokładną instrukcję założenia lokaty mobilnej:

1. Instalujemy aplikację mobilną BZWBK24 na telefonie – pobierz aplikację mobilną BZWBK24 tutaj

2. Logujemy się do aplikacji

3. Przejdźmy do zakładki „Lokaty” a następnie wybieramy polecenie – „Otwarcie lokaty”

4. Wybieramy nasze Konto Godne Polecenia, jako to z którego opłacimy lokatę mobilną

5. Podajemy kwotę lokaty – pamiętajmy, minimum 1 000 zł, maksymalnie ulokujemy 20 000 zł

6. Wybieramy polecenie „Załóż” a potem potwierdzamy wybierając „OK”

Lokatę, założyć możemy do dnia 15.10.2015, natomiast dodatkowe 10 zł premii uzyskamy razem z bonusem głównym do dnia 19.11.2015.

3. Jak najszybsze założenie lokaty
– szansa na zdobycie Samsunga Galaxy Tab 3 Lite WiFi konto godne polecenia z premią 80 zł

Trzeci poziom promocji, polega na tym, aby wyżej wymienioną lokatę mobilną, założyć jak najszybciej. Z doświadczenia wiemy, że takie wyścigi są często pomijane przez ich uczestników, którzy nie wierzą w swoje możliwości, więc szanse na wygranie nagrody rosną.

Im szybciej tym lepiej ponieważ do wygrania mamy tylko 28 tabletów, średnio jeden na każdy dzień.

Ten, kto jako pierwszy ( liczy się dzień, godzina, minuta) danego dnia konkursu, założy i zasili lokatę mobilną, o której już wspominałam, kwotą minimum 1 000 zł, zyskuje nagrodę.

Cała zabawa polega na tym, że tablet otrzyma ta osoba, która najbliżej po północy pierwsza założy lokatę. Potrzebny niewątpliwie jest tu refleks i odrobina szczęścia.

Jeżeli zdarzy się tak, że w tym samym czasie, lokatę założy kilka osób, to nagrodę otrzyma ta która założyła lokatę na wyższą kwotę.

Lokatę zakładamy do 15.09.2015, a o przyznaniu nagrody zostaniemy poinformowani do dnia 28.10.2015 drogą mailową.

W poszukiwaniu haczyka

Reasumując, otrzymujemy atrakcyjne konto bankowe, lokatę na solidne 2,5%  i GWARANTOWANY bonus 80 zł, a do tego możliwość wygrania nagród rzeczowych. Wygląda to naprawdę piękne, ale przejrzyjmy dokładnie regulamin i poszukajmy haczyków:

 • Promocja dostępna jest wyłącznie dla nowych klientów banku
 • Z promocji można skorzystać tylko raz, jedna osoba nie może odebrać kilku bonusów, chyba że założy kilka kont na kilku członków rodziny.
 • Musimy zwrócić uwagę na to, że regulamin wymaga od nas abyśmy podczas składania formularza, wyrazili zgodę na zwolnienie Banku z tajemnicy bankowej, w zakresie określonym w formularzu.
 • Karta do konta to koszt – 7 zł/m-c – ale jak udało mi się dowiedzieć, że zamknięcie karty zaraz po wykonaniu warunku płatności, nie wpływa na wypłatę wynagrodzenia. Czyli jeżeli wykonasz transakcje na 100 zł i dostaniesz maila z informacją o przyznaniu bonusu, możesz bez konsekwencji, zamknąć kartę.
 • Premia będzie przelana do dnia 19.11.2015 roku – na aktywne konto więc do tego dnia musimy utrzymać konto, ale po otrzymaniu wynagrodzenia, można złożyć dyspozycję rezygnacji z konta.
 • Umowę można podpisać przelewem i kurierem – jedną z opcji wybierzesz po rejestracji na tej stronie promocyjnej.

Podsumowanie

Podsumowując dzisiejszą recenzję, przygotowana przez BZWBK i Agorę promocja zostaje przez nas oceniona bardzo wysoko. Jest ona korzystna nie tylko dla osób, które obecnie płacą za swoje konto bankowe, ale dla wszystkich, których interesują uczciwe oferty i bonusy na start.

W praktyce, poświęcając tylko kilka minut można zarobić 80 zł bez żadnych dodatkowych warunków. A do tego otrzymasz szansę na nowy sprzęt marki Samsung. Warunki są proste i przejrzyste, regulamin zrozumiały i bez haczyków.

W prawdzie musimy zapłacić za utrzymanie karty – 7 zł/m-c, ale jeżeli szybko spełnimy warunek otrzymania bonusu, szybko będziemy mogli z niej zrezygnować. Generalnie należy utrzymać ją tylko do 28 października 2015r. co oznacza, że nasz bonus zmniejszy się wtedy maksymalnie o 14zł.

Promocja zdecydowanie warta skorzystania.

Ocena Redakcji:

Aby skorzystać z promocji i odebrać 80zł bonusu:
1. Zarejestruj się na stronie https://konto.zpremia.pl/promocja/ i potwierdź rejestrację klikając w link w mailu.
2. Otwórz „Konto Godne Polecenia” (link do specjalnej strony otrzymasz mailowo).
3. Wykonaj transakcje kartą na łączną kwotę 100 zł
4. Otwórz lokatę mobilną dla 10 zł bonusu (opcjonalnie)
5. To wszystko! Możesz cieszyć się bonusem i zamknąć konto oraz kartę.