PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Jak odebrać 100zł bonusu zakładając darmowe konto w banku? [Prześwietlamy Promocję]

baner-ing
„Załóż darmowe konto w ING i odbierzesz 100 zł premii.”, „Gwarantowana gotówka.”, „Bez żadnych dodatkowych warunków.”

Takie hasła od kilku dni zalewają nasze skrzynki mailowe, wyświetlają się po wejściu na facebooka i patrzą na nas w postaci banerów na przeróżnych stronach. Z promocji skorzystać możesz bezpośrednio na stronie promocyjnej http://www.ingbank.pl/konto_internetowe/ – jednak zanim to zrobisz, przeczytaj ten artykuł do końca. Prześwietlamy w nim wszystkie warunki promocji.

Od czego się to zaczęło?

W obecnej sytuacji rynkowej banki coraz częściej szukają zarobku na klientach w postaci zapisanych małym druczkiem opłat za korzystanie z konta, płatnej karty czy nawet ostatnio coraz częściej spotykanych opłatach za wypłaty z bankomatów.

Na przekór temu wszystkiemu wyszedł Bank ING, który ma ambitny plan ściągnąć do siebie sporą ilość nowych klientów. To na naszym rodzimym rynku duże wyzwanie, jednak bank obrał dobrą strategię oferując swoim nowym klientom przejrzyste warunki korzystania z konta i atrakcyjny bonus „na start” w postaci 100zł w prezencie.

Jak odebrać 100zł?

Proces, dzięki któremu odbierzemy 100zł premii możemy podzielić na 3 etapy, których szczegółowy opis znajdziesz poniżej:

 1. Założenie darmowego konta z kartą w banku ING na stronie http://www.ingbank.pl/konto_internetowe/ (do 31.08.2015r.)Wystarczy 5 minut i dowód osobisty, aby złożyć wniosek. Potwierdzisz swoje dane przelewem 1gr (numer konta otrzymasz na e-mail) lub podpisując umowę przy kurierze.
 2. Wypełnienie formularza promocyjnego na stronie http://ingbank.pl/formularz-do-promocji-100 (do 31.01.2016)Formularz wypełniasz dopiero po założeniu konta. Polecamy nie czekać na ostatnią chwilę.
 3. Wydanie ŁĄCZNIE do 31.01.2016 kwoty 1000zł płacąc bezgotówkowo (kartą) w sklepach lub internecie.O ile wydatek 1000zł w jednym miesiącu mógłby sprawić trudność, o tyle wydanie ŁĄCZNIE tej kwoty przez okres prawie pół roku, jest w zasięgu nawet studentów. Jest to tym bardziej łatwe, że bank akceptuje do promocji płatności standardowe (np. w biedronce), jak i płatności internetowe (można podpiąć kartę np. na Allegro).

Po wykonaniu tych 3 prostych kroków bank wypłaci nam na konto 100zł, a otrzymamy je nie później niż 26 lutego 2016r. Po tym terminie możemy spokojnie zamknąć konto.

REKLAMA


Otwórz darmowe konto w banku ING
i odbierz GWARANTOWANE 100zł!
Kliknij TUTAJ i odbierz 100zł >>


Czy konto jest rzeczywiście darmowe?

Darmowy rachunek bankowy, który musimy założyć w ING, aby otrzymać 100zł bonusu to nie lada gratka przy dzisiejszej sytuacji ekonomicznej. Zobacz dlaczego:

 • Otwarcie i prowadzenie konta – DARMOWE– bez haczyków, bez wymogów wpływów pensji na konto.
 • Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce – DARMOWE
 • Przelewy wewnętrzne i zewnętrzne – DARMOWE (internet i aplikacja mobilna)
 • Brak konieczności regularnych wpłat na konto – bank nie stawia żadnych wymagań odnośnie wpływów na konto.
 • Możliwość zamknięcia konta w dowolnym momencie – oczywiście bezpłatnie. Czyli spełniamy warunki, odbieramy bonus i zamykamy konto.

Koszty przy tym koncie mogą (ale nie muszą) pojawić się w przypadku karty płatniczej. Standardowo opłata za kartę wynosi 7zł/m-c, ale możemy obniżyć ją do zera wykonując kartą transakcje na łączną kwotę 300zł.

W poszukiwaniu haczyka

Podsumowując, co wiemy dotychczas: Otrzymujemy atrakcyjne konto bankowe i GWARANTOWANY bonus 100zł w zamian za aktywne korzystanie z konta w banku ING. Wygląda to naprawdę piękne, ale przejrzyjmy dokładnie regulamin i poszukajmy haczyków:

Fragment Regulaminu Promocji

Fragment Regulaminu Promocji

 

 • Promocja dostępna jest wyłącznie dla nowych klientów banku– nowy klient to taki, który po dniu 1 stycznia 2014 r. nie jest lub nie były posiadaczem lub współposiadaczem rachunku osobistego w ING.
 • Promocja jest ofertą limitowaną, więc bank może ją zakończyć w każdej chwili. Nie padły nigdzie żadne daty, więc po prostu nie ma co czekać.
 • Z promocji można skorzystać tylko raz, jedna osoba nie może odebrać kilku bonusów, chyba że założy kilka kont na kilku członków rodziny.
 • Premia 100zł zostaje przelana na otwarte konto w ING nie później niż 26 lutego 2016r. i do tego dnia minimalnie trzeba utrzymać otwarte konto. Po tym czasie można spokojnie je zamknąć i cieszyć się z dodatkowej gotówki.

Podsumowanie

Podsumowując dzisiejszą recenzję, promocja przygotowana przez bank ING zostaje przez nas oceniona bardzo wysoko. Jest ona korzystna nie tylko dla osób, które obecnie płacą za swoje konto bankowe i chciałyby przejść na jego darmowy odpowiednik, ale dla wszystkich, których interesują uczciwe oferty i bonusy na start.

REKLAMA


Otwórz darmowe konto w banku ING
i odbierz GWARANTOWANE 100zł!
Kliknij TUTAJ i odbierz 100zł >>


W praktyce, poświęcając tylko 3 minuty czasu i korzystając, jak co dzień z karty płatniczej, można zarobić 100zł.

Jak dokładnie założyć konto i uzyskać premię, krok po kroku pokazuje film na dole strony promocyjnej: http://www.ingbank.pl/konto_internetowe/

Oferta zdecydowanie warta skorzystania.