PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Kierowco: Dowiedz się, jak zamawiając tę 1 kartę kredytową w Citibanku odbierzesz ZA DARMO wideorejestrator MIO Mivue 600 warty 349 zł

[sharify]

Citibank przygotował kolejną świetną promocję, w której dla swoich nowych klientów przewidział prezent w postaci Wideorejestratora MIO Mivue 600 oraz dodatkowe bonusy w postaci 200zł zwrotu za paliwo i nawet 3000 gratisowych punktów PAYBACK.

Z regulaminu dowiedzieć się można, że wideorejestrator jest warty 349 zł. Widać, że bank nie oszczędzał na prezentach dla swoich nowych klientów. Oczywiście sprzęt jest objęty 2 letnią gwarancją, którą w tym wypadku obsługuje firma FIXIT.

Prezent w postaci wideorejestratora dostaniesz jako gratis do karty kredytowej Citibank BP-Payback, po wypełnianiu tego formularza rejestracyjnego. Zanim jednak to zrobisz, przeczytaj dokładnie ten artykuł, aby poznać wszystkie szczegóły tej promocji.

Do kiedy obowiązuje promocja i jak odebrać nagrodę?

Oferta obowiązuje do 31.12.2015r. Jest jeszcze sporo czasu, aby dołączyć do tej promocji, ale należy też pamiętać, że im szybciej dołączymy, tym szybciej otrzymamy sprzęt.

Może być też tak, że promocja będzie cieszyć się ogromną popularnością i za kilka tygodni bank ogłosi zamknięcie promocji. Niby ilość wideorejestratorów jest nielimitowana, ale takie sytuacje miały już miejsce.

Póki jednak akcja jeszcze trwa, musisz wiedzieć, że nagrodę rzeczową zdobędziesz dzięki wypełnieniu formularza na tej specjalnej stronie:

>> Rejestracja w promocji Citibank BP-Payback <<

Ważne jest, aby korzystać właśnie z tej specjalnej strony. Regulamin promocji wyraźnie mówi, iż próba założenia konta za pośrednictwem innej strony blokuje możliwość odbioru bonusu.

Po wypełnieniu formularza (w ciągu max. 2 dni) skontaktuje się z Tobą przedstawiciel banku, potwierdzi chęć skorzystania z promocji oraz Twoje dane i prześle kurierem umowę do podpisu.

Kolejnym krokiem po odebraniu karty Citibank BP-Payback, jest spełnienie kilku prostych warunków, o których piszę w dalszej części artykułu.

Następnie bank wyśle do Ciebie e-mail z informacją o przyznaniu nagrody (w pierwszych dwóch tygodniach miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji).

Później zaś przyśle kuriera z wiedeorejestratorem Mio Mivue 600 bez żadnych opłat (do 30 dni od wysłania e-maila o przyznaniu nagrody).

Warto wiedzieć również, że aby uzyskać nagrodę powinno się utrzymać kartę minimum do dnia, w którym kurier przywiezie nagrodę od banku. Po tym czasie można bez żadnych konsekwencji zrezygnować z karty (patrz regulamin Kart Kredytowych, Rozdział XIV, § 20, punkt 1.).

Informacja: Linki prezentowane na stronie to tzw. linki affiliacyjne. Wkładamy dużo wysiłku w wyszukanie i zrecenzowanie najlepszych ofert bankowych, a korzystając z linków zamieszczonych na naszej stronie doceniasz naszą pracę i pozwalasz nam zarobić za to kilka złotych, które otrzymamy od banku za Twoje uczestnictwo w promocji.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja, przygotowana została z myślą o nowych klientach Citibanku. Zaliczają się do nich osoby, które od 1 stycznia 2013 roku nie posiadały żadnej Karty Citibanku. Ponadto, osoba zainteresowana promocją powinna spełniać następujące kryteria:

a) OSOBA PRYWATNA

 • min. 21 lat
 • zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy – min. 3 miesiące
 • dochód w wysokości min. 1200 zł

b) FIRMA

 • osoba prowadząca powinna mieć mi. 25 lat
 • firma, powinna być prowadzona min. 2 lata

Osoby z fatalną sytuacją w BIKu, również powinny sobie odpuścić tę promocję, ponieważ nie dostaną pozytywnej decyzji o wydaniu karty kredytowej.

Instrukcja, jak w 4 krokach odebrać ZA DARMO
wideorejestrator MIO Mivue 600

Krok 1 – wypełnij formularz i załóż kartę Citibank BP-Payback

Kartę Citibank BP-Payback zdobędziesz dzięki wypełnieniu formularza na tej specjalnej stronie:

>> Rejestracja w promocji Citibank BP-Payback <<

Po złożeniu wniosku skontaktuje się z Tobą przedstawiciel banku, w celu potwierdzenia zgłoszenia. Po potwierdzeniu Twoich danych przyśle kuriera z umową. Przygotuj na tę wizytę aktualny dokument, który potwierdzi Twoje dochody. Jakie dokumenty przy jakiej formie zatrudnienia będą Ci potrzebne, przedstawia idealnie tabela zamieszczona w regulaminie.

Fragment Tabeli Dotyczącej Dokumentów Potwierdzających Dochody - więcej w regulaminie

Fragment Tabeli Dotyczącej Dokumentów Potwierdzających Dochody – więcej w regulaminie

Krok 2 – Przynajmniej raz zaloguj się do bankowości on-line lub w aplikacji mobilnej CitiMobile.

Myślę, że tutaj jest wszystko jasne – po zdobyciu karty i tak musisz się zalogować do panelu bankowości internetowej, aby ją aktywować, więc warunek łatwy do spełnienia. Dane dostępowe otrzymasz bezpośrednio od banku.

Krok 3 – Dokonaj transakcji kartą za łączną kwotę 1000zł

Transakcje te należy oczywiście zrealizować za pomocą nowo otrzymanej karty Citibank BP-Payback i trzeba zrobić to w ciągu 30 dni od dnia podpisania przez bank umowy o kartę.

Do promocji zaliczają się zarówno transakcje fizycznie w sklepie, jak i transakcje internetowe np. zakupy na Allegro (należy do płatności podać dane karty, zrobienie zwykłego przelewu z rachunku karty nie będzie się liczyć)

Jeżeli chodzi o transakcje, bank nie zaakceptuje do promocji tych, które:

Będą przelewami z Rachunku Karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki Klienta związane z użytkowaniem domu lub mieszkania.

Po wykonaniu tego kroku możesz spłacić kartę w okresie bezodsetkowym, który wynosi 26 dni od wystawienia przez bank wyciągu (czyli nawet do 56 dni). W ten sposób unikniesz jakichkolwiek dodatkowych opłat. Jeśli nie spłacisz karty na czas odsetki będą wynosić 10% w skali roku.

Krok 4 – Utrzymaj kartę do dnia odbioru nagrody

Jeżeli chcesz otrzymać nagrodę bez żadnych przeszkód, musisz utrzymać kartę minimum do dnia, w którym kurier przywiezie do Ciebie upominek od banku. Po tym czasie możesz z niej zrezygnować – bez żadnych konsekwencji. Mówi o tym regulamin Kart Kredytowych, Rozdział XIV, § 20, punkt 1:

I… to wszystko!

W pierwszych dwóch tygodniach miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz powyższe warunki, bank wyśle do Ciebie e-mail z informacją o przyznaniu nagrody. Do 30 dni później do Twoich drzwi zapuka kurier ze sprzętem. Wynika z tego, że wideorejestrator można zdobyć nawet w niewiele ponad miesiąc. Wszystko zależy od tego, jak szybko wyrobisz się ze spełnieniem warunków promocji, a później możesz zrezygnować z karty bez żadnych konsekwencji.

Warto też wiedzieć, że nagrody przekazywane w ramach tej promocji są zwolnione od podatku dochodowego od osób fizycznych, co gwarantuje, że nie będziesz musiał się martwić załatwianiem dziesiątek papierków w urzędzie skarbowym.

A gdzie haczyk?

Trudno nazwać to haczykiem, ale jak w każdej promocji, tak i tutaj jest kilka warunków, o których warto abyś wiedział, zanim skorzystasz z promocji:

 • Oferta obowiązuje tylko do 31 grudnia 2015, więc czas ucieka i trzeba pilnować, żeby tego terminu nie przegapić. Decyduje data wypełnienia formularza rejestracyjnego.
 • Promocja przygotowana została z myślą o nowych klientach Citibanku spełniających określone kryteria dochodu (o czym pisałem powyżej).
 • Po aktywowaniu karty wyłącz usługę CitiPhone – taki luksus kosztuje aż 6 zł/m-c i szkoda tracić pieniądze.
 • Po aktywowaniu karty wyłącz usługi CitiAlerts – pierwszy miesiąc jest gratis, a później kosztują 6zł i 10zł (odpowiednio dla opcji Standard i Premium)
 • Umowę o kartę podpisujemy standardowo na okres 12 miesięcy, ale trzeba pamiętać, że możemy rozwiązać ją w dowolnym momencie z zachowaniem 30 dni okresu wypowiedzenia (wspomniałem o tym powyżej).

Kolejna kwestia to wybór karty kredytowej. W zależności od tego, którą wybierzesz, za jej utrzymanie zapłacisz 8zł lub 18zł miesięcznie (odpowiednio dla wersji Silver i Gold). Tak przedstawiają się wspomniane karty:

Z promocją nie wiążą się żadne inne dodatkowe opłaty – zapłacisz tylko za użytkowanie karty. W dodatku, jak widać na powyższej grafice, opłatę za kartę możesz zlikwidować do zera, jeśli w danym miesiącu wydasz odpowiednio 2000zł (karta Silver) lub 4000zł (karta Gold).

Rodzaj karty, jaką wybierzesz wyznacza maksymalny limit kredytu o jaki będziesz wnioskować. Możesz ustalić go sobie sam, ale w ostateczności to bank zdecyduje jaka jest Twoja zdolność kredytowa. Karta Silvert to limit od 1700 zł do 10 000 zł. Natomiast karta Gold umożliwia limit od 6000 zł do nawet 400 000 zł.

Od wybranego typu karty zależy również ilość gratisowych punktów Payback, które dostaniesz w tej promocji, ale o tym za chwilę. W tym momencie chciałbym podsumować co powyżej.

Promocja jest niezwykle prosta i przejrzysta:

 1. Należy złożyć wniosek o kartę Citibank BP-Payback
 2. Po jej otrzymaniu w ciągu 30 dni wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę 1000 zł
 3. Przynajmniej raz zalogować się do bankowości on-line
 4. Odebrać wideorejestrator Mio Mivue 600

Co więcej, wspomnianego tysiąca złotych wcale NIE musisz wydawać na jedzenie. Możesz w tej kwocie dokonać chociażby długo odkładanego zakupu lodówki, nowego telewizora, opon zimowych, czy jakichkolwiek innych praktycznych wydatków (np. tankowanie auta). Nie musi to być jedna transakcja o wartości 1000 zł. Kwotę tę możesz rozbić na kilka mniejszych zakupów. Ważne, aby ich suma wynosiła minimum 1000 zł.

Wiesz już co i jak, więc teraz przejdźmy do… bonusów!

BONUS #1
Tankuj Taniej z Kartą BP-Payback

Bonus pierwszy polega na tym, że posiadając kartę BP-Payback otrzymujesz zwrot wydatków za tankowanie na stacjach BP.

Za każdy zatankowany 1 litr paliwa, otrzymasz 1zł zwrotu na swoje konto karty kredytowej. Oczywiście za paliwo musisz zapłacić kartą Citibank BP-Payback. Maksymalnie możesz otrzymać 200 zł zwrotu.

Okres, w którym możesz korzystać ze zwrotu wydatków na paliwo to 6 miesięcy od podpisania przez bank umowy o kartę, a zwrot dostaniesz za jedno tankowanie miesięcznie (jeśli tankujesz kilka razy w miesiącu to zwrot będzie dotyczył największego tankowania w danym miesiącu).

Jednocześnie nie ma górnego limitu zwrotu w danym miesiącu. Możesz pierwszego miesiąca zatankować na raz 200 litrów albo rozbijać sobie tę kwotę na 6 miesięcy.

Cashback za tankowanie zostanie wypłacony na Twoje konto do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym transakcja została zaksięgowana.

BONUS #2
Zbieraj Punkty PAYBACK

Bonus drugi polega na zbieraniu punktów PAYBACK, za płacenie kartą, które będą automatycznie przechodzić na Twoje konto payback (jeśli takiego nie masz to warto je założyć).

Otrzymasz 1 punkt PAYBACK za każde 5 zł wydane bezgotówkowo kartą.

Do transakcji wliczają się płatności kartą za zakupy internetowe, natomiast wykluczone zostały transakcje związane z hazardem, rynkiem FOREX oraz opłaty za paliwo na stacjach BP (za nie dostajemy cashback z bonusu nr 1).

Dodatkowo, po dokonaniu pierwszej transakcji bezgotówkowej (na dowolną kwotę) otrzymujemy prezent na powitanie:

 • 1500 bonusowych punktów PAYBACK jeśli wybraliśmy kartę Silver
 • 3000 bonusowych punktów PAYBACK jeśli wybraliśmy kartę Gold

Podsumowanie

Czy opłaca się skorzystać z tej promocji? Uważam, że zdecydowanie tak. Każdy, kto jest w stanie w ciągu 30 dni wydać 1000 zł, może dostać atrakcyjny gadżet praktycznie bez żadnego wysiłku i na przejrzystych warunkach.

Kiedy dodamy do tego 2 świetne bonusy, na których skorzystają nie tylko kierowcy, otrzymujemy ofertę nie do odrzucenia. Oczywiście możemy po prostu odebrać wideorejestrator i od razu zamknąć konto bez korzystania z bonusów, ale przy takiej propozycji banku, warto rozważyć zatrzymanie karty na dłużej.

Ocena redakcji: 5star

UWAGA! WAŻNE!: Na koniec chcę jeszcze przypomnieć kluczową kwestię: Oferta z gadżetem GRATIS obowiązuje tylko na specjalnej stronie, przygotowanej przez bank. Jeśli chcesz skorzystać z tej oferty z bonusem kliknij tutaj: >> ZAMÓW KARTĘ I ODBIERZ WIDEOREJESTRATOR GRATIS << i wypełnij formularz rejestracyjny.

Lista obowiązujących dokumentów:

Wszystkie regulaminy pochodzą bezpośrednio ze strony citibank.pl.