PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Masz mniej niż 26 lat? Przetestuj konto Mobi od ING i zgarnij do 140 zł w gotówce + 2,5% na koncie oszczędnościowym

To już kolejne konto od ING, za którego przetestowanie można otrzymać bonus. Tym razem dla osób poniżej 26 roku życia. Wystarczy założyć konto i spełnić kilka prostych warunków. A może akurat Ci się spodoba i zostaniesz z nim na stałe. Czas na założenie rachunku masz do 30 września 2019.

Dla kogo przygotowany jest bonus?

Oferta skierowana jest zarówno dla nowych jak i powracających klientów. Śmiało możesz skorzystać z promocji i odebrać swoją premię jeżeli:

 • masz mniej niż 26 lat oraz
 • od 1 kwietnia 2018 do 30 czerwca 2019 nie posiadałeś konta osobistego w banku ING ani nie byłeś współwłaścicielem.

TOiP – czyli ile kosztuje konto Mobi

Konto Mobi jest typowym kontem dla młodych osób, które nie ukończyły 26 roku życia. Przy standardowym korzystaniu z konta unikasz opłat i jest ono dla Ciebie za całe 0 zł.

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie rachunku (bezwarunkowo);
 • 0 zł – krajowe przelewy internetowe;
 • 5 zł – przelew ekspresowy;
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę wynosi 0 zł jeżeli masz mniej niż 26 lat;
 • 0 zł – opłaty za kartę dla osób powyżej 26 roku życia pod warunkiem dokonania płatności kartą na kwotę min. 300 zł w każdym miesiącu. W przeciwnym wypadku opłata wyniesie 7 zł;
 • 0 zł – wypłaty z bankomatów ING oraz pierwsza wypłata w miesiącu z dowolnego bankomatu w Polsce;
 • 2,50 zł – każda druga i kolejna wypłata w miesiącu z pozostałych bankomatów w Polsce.

Ważne! Jak widać osoby poniżej 26 roku życia bezwarunkowo nie płacą za kartę. Dla Was konto jest zupełnie darmowe. To świetna informacja, bo przecież nikt nie lubi przepłacać. A ta promocja jest właśnie dla Was. Zyskujecie darmowe konto i dodatkową kasę na drobne wydatki.

Jak zgarnąć premię? Instrukcja krok po kroku

Kiedyś, żeby odebrać jakikolwiek bonus od banku trzeba było się nieźle nagłowić. Teraz to jest takie proste i przyjemnie. Niektórzy po prostu regularnie wzbogacą swój domowy budżet kasą z promocji bankowych. Tak samo jest w opisywanej przeze mnie promocji od ING Banku Śląskiego.

Premia podzielona jest na dwa etapy. W pierwszym otrzymasz 100 zł a w drugim 20 zł lub 40 zł, łącznie nawet do 140 zł w gotówce. Zobaczmy zatem co dokładnie należy zrobić aby cieszyć się dodatkowo zarobionymi pieniędzmi.

# Krok 1 – załóż konto Mobi z rachunkiem oszczędnościowym OKO

Pierwszy podstawowy warunek to oczywiście skuteczne założenie rachunku. Maksymalnie do 30 września 2019 złóż wniosek o konto z kartą oraz OKO (Otwarte Konto Oszczędnościowe) na specjalnej stronie banku. Wypełnij swoje dane i przygotuj dowód osobisty.

Do 30 września 2019 podpisz także umowę o rachunek. Dokumenty możesz podpisać przez kuriera bądź w placówce ING.

# Krok 2 – spełnij warunek i zgarnij 100 zł

Warunek jest banalnie prosty. Aby otrzymać pierwszą część wystarczy do 31 października 2019 wykonać co najmniej 10 płatności kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę.

UWAGA! Płatności wycofane lub anulowane oraz wypłaty gotówki nie zostaną uwzględnione.

Pamiętaj też, aby utrzymać konto wraz z kartą oraz OKO i nie składać dyspozycji zamknięcia, do czasu otrzymania nagrody.

# Krok 3 – spełnij kolejne warunki i odbierz 20 + 20 zł

Pierwsze dwa kroki za Tobą? To spełnij jeszcze tylko dwa proste warunki, aby wykorzystać maksymalnie promocję konta Mobi od banku ING. Masz do wyboru dwa warianty dodatkowe 20 lub 40 zł premii. Sam wybierasz jaki bonus odbierzesz.

# 3.1 Aby otrzymać dodatkowe 20 zł masz do wyboru dwa warianty:

 • do 31 października 2019 wykonaj co najmniej 3 płatności BLIK za zakupy w internecie LUB
 • do 31 października 2019 wykonaj minimum 2 przelewy na telefon BLIK na kwotę co najmniej 5 zł każdy.

# 3.2 Aby otrzymać pełną premię czyli dodatkowe 40 zł spełnij łącznie poniższe warunki:

 • do 31 października 2019 wykonaj co najmniej 3 płatności BLIK za zakupy w internecie ORAZ
 • do 31 października 2019 wykonaj minimum 2 przelewy na telefon BLIK na kwotę co najmniej 5 zł każdy.

W obydwu przypadkach, nie zostaną uwzględnione transakcje wycofane, anulowane oraz wypłaty gotówki.

Prawda, że to nic trudnego? Jeżeli wykonałeś wszystkie warunki to zgarniasz premię 140 zł. Nie ma to jak doładowanie konta dodatkową gotówka. Premię możesz wydać na co tylko chcesz.

“OKO” – Otwarte Konto Oszczędnościowe

Jak wcześniej pisałam, aby spełnić warunki promocji obowiązkowo musisz założyć rachunek oszczędnościowy. Pamiętaj, że to konto nie musi być przymusem do zdobycia 140 zł. Warto oszczędzać pieniądze, ponieważ dzięki nim możesz sprawić prezent sobie lub komuś bliskiemu.

Oszczędzanie jest o tyle proste, że nie musisz pamiętać o przelewaniu pieniędzy na “OKO”. Po prostu ustalasz jaka kwota będzie co miesiąc przelewana w ramach oszczędności i pieniądze pojawią się na koncie automatycznie. Nie musisz tego pilnować. Dodatkowo przez pierwsze 4 miesiące Twoje oszczędności poniżej 100 000 zł będą oprocentowane aż 2,5% w skali roku. Wszystkie pieniądze powyżej 100 000 zł czyli nadwyżka będzie oprocentowana 0,5% w skali roku. Po 4 miesiącach naliczane odsetki spadają do 0,7%.

Warto skorzystać póki jest taka możliwość. Pieniądze wypłacasz kiedy chcesz! Co więcej, bez utraty odsetek. Możesz oszczędzać, wypłacać i nie tracisz nawet grosza.

Sprawdzamy opłaty. Ile kosztuje “OKO”?

 • 0 zł – za prowadzenie rachunku;
 • 0 zł – za pierwszy przelew z OKO na konto w innym banku, każdy kolejny 9 zł;
 • 0 zł – za każdy przelew na konto w banku ING;
 • 0 zł – za wypłaty z bankomatów banku i Planet Cash za pomocą BLIK;
 • 0 zł – za pierwszą wypłatę pieniędzy w placówce banku, każda kolejna wypłata 9 zł.

Aby uniknąć opłat wystarczy, że pieniądze z rachunku oszczędnościowego będziesz wypłacać jedynie na swoje konto w ING Banku Śląskim. Nic prostszego! To jest Twój idealny czas na oszczędzanie.

Kiedy otrzymam swój bonus?

To zdecydowanie najprzyjemniejsza cześć całej akcji. Premia to powód, dla którego bierzemy udział w tych wszystkich promocjach.

W promocji konta Mobi od ING swoja nagrodę otrzymasz do 15 listopada 2019 roku. Twoja premia będzie wypłacona na konto OKO.

Podsumowanie

To kolejna warta zainteresowania promocja, w której do zgarnięcia jest spora premia. Warunki nie są wygórowane, a w pakiecie dostajesz super darmowe konto z doskonałą aplikacją. Cóż, nie pozostaje nic innego jak napisanie jednego słowa – DZIAŁAJ!
Powodzenia!

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 10

 1. Pit pisze:
  A to nie jest tak, że jest konto od 13 do 18 roku życia i od 18 do 26 roku życia? i to pierwsze jest bezpłatne (myślę o karcie) a to drugie już 7zł lub 300 zł płatnością kartą?
 2. Gertruda pisze:
  Proszę poprawić artykuł, bo informacja o opłatach za kartę jest błędna.
  Cyt. : ” W przypadku posiadaczy kont Direct w wieku 18-
  26 lat kwota zwalniająca z opłaty wynosi min. 200 PLN. W przypadku posiadaczy kont Direct w wieku 13-18 lat oraz posiadaczy kont Mobi w wieku 13-26 lat nie pobieramy opłaty za kartę. Okres rozliczeniowy trwa od 29 dnia miesiąca do
  28 dnia kolejnego miesiąca. Opłata za dany okres rozliczeniowy pobierana jest ostatniego dnia kolejnego okresu rozliczeniowego. Opłata za kartę Mastercard w telefonie nie jest pobierana do 28.12.2019 r.”

  Pozdrawiam 🙂

 3. Damian pisze:
  Otworzyłem konto wczoraj, ale nie przez stronę, tylko w oddziale. Jest szansa na wzięcie udziału w promocji, jeśli zamknę je na dniach i otworzę ponownie, ale przez stronę promocyjną?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   A jesteś pewien, że nie zakwalifikowałeś się do promocji? Jeśli zamkniesz konto, to już nie da rady, promocja jest tylko dla nowych klientów. Ja zadzwoniłabym na Infolinię żeby się upewnić i sprawdzić, czy jest szansa, żeby Ci to zaliczyli.
 4. Damian pisze:
  Wydaje mi się, że nie. Czekam w takim razie na informację, czy jest szansa
 5. Tyler pisze:
  10 płatności kartą lub BLIKIEM w sklepie czy można w internecie?
 6. Mateusz pisze:
  Jak otworzyłem konto bez karty to nie kwalifikuje sie do promocji,nie chciałbym płacić za kartę 7zł !
  o to fragment regulaminu: ,,od 1 lipca 2019 r. do 30 września2019r. otworzyćKontowraz z OKO, a także zawrzeć umowę
  o kartę za pomocą strony internetowej Banku”

Napisz komentarz