Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Do 310 zł w promocjach ING: do 160 zł za konto Direct lub Komfort + 150 zł z kartą kredytową (również dla obecnych klientów)

ING Bank Śląskinowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

100 zł lub 160 zł (w zależności od spełnionych warunków) przelewem na Twoje konto.

150 zł na rachunek karty kredytowej (promocja karty).

Za co?

– Za założenie konta Direct lub Komfort z kartą oraz Otwartego Konta Oszczędnościowego z dedykowanego linku i wyrażenie zgód marketingowych oraz;

– Za wykonanie do 31 marca 2021 roku płatności kartą lub BLIKiem na min. 1000 zł (premia 100 zł za spełnienie tylko tego warunku) oraz;

– Za wykonanie do 31 marca 2021 roku co najmniej 3 płatności BLIK za zakupy w Internecie, za założenie celu oszczędnościowego i wpłacenie na niego min. 300 zł oraz zapewnienie min. 3 wpływów wynagrodzenia na konto w trzech dowolnych miesiącach na kwoty min. 1000 zł/m-c (premia 160 zł zamiast 100 zł za spełnienie wszystkich warunków łącznie).

Ile to kosztuje?

0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta (bezwarunkowo); 0 zł – opłata miesięczna za kartę pod warunkiem płatności kartą na min. 300 zł/m-c – inaczej opłata 7 zł; 0 zł -wypłaty kartą z bankomatów ING i Planet Cash oraz pierwsza w miesiącu wypłata z dowolnego bankomatu innej sieci; 0 zł – przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

Premia za konto: do 16 kwietnia 2021 roku.

Premia za kartę: do 31 grudnia 2020 roku lub do 28 lutego 2021 roku.

Dla kogo?

Dla osób które w okresie od 1 lipca 2019 do 31 sierpnia 2020 r nie były właścicielem ani współwłaścicielem konta w ING.

Do kiedy promocja?

Do 31 grudnia 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Jeden z dwóch moich ulubionych banków przygotował właśnie podwójną promocję. Nowy klient za założenie konta osobistego możesz otrzymać do 160 zł w gotówce, natomiast decydując się dodatkowo na kartę kredytową możesz otrzymać kolejne 150 zł, tym razem na rachunek karty kredytowej.

Jeśli masz już konto w ING i nie łapiesz się do promocji konta to sprawdź promocję karty kredytowej – wystarczą 3 płatności (nawet po złotówce) żeby otrzymać 150 zł.

Promocja konta osobistego potrwa 🗓 do 31 grudnia 2020 roku. Natomiast chcąc wziąć udział w promocji karty kredytowej należy się pospieszyć – co prawda trwa 🗓 do 17 grudnia 2020 roku, ale obowiązuje limit 3600 umów promocyjnych. Biorąc pod uwagę bardzo łatwe warunki tej promocji (o tym za chwilę) byłabym zdziwiona, gdyby limit ten nie rozszedł się przed czasem.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja konta osobistego skierowana jest do nowych lub powracających klientów banku. Jesteś nim, jeśli w datach 🗓 od 1 lipca 2019 do 31 sierpnia 2020 nie posiadałeś żadnego z tych kont: Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem Komfort, Konto z Lwem Mobi, Konto z Lwem Premium, Konto z Lwem Klasyczne, Konto z Lwem Student, Konto z Lwem PRP.

Pamiętaj o jednej ważnej rzeczy: nawet jeśli nie posiadasz w ING konta osobistego, ale masz inny produkt i dostęp do bankowości internetowej to niestety nie łapiesz się do promocji.

Natomiast z promocji karty kredytowej skorzystasz, jeśli 🗓 od dnia 1 października 2018 roku nie posiadałeś w ING żadnej karty kredytowej.

Konto Direct – opłaty

W promocji biorą udział dwa konta: konto Direct oraz Komfort. Zajmiemy się kontem Direct, ponieważ samo konto jest całkowicie darmowe, natomiast karta będzie darmowa po wykonaniu płatności na min. 300 zł miesięcznie. Natomiast konto Komfort jest płatne, bez możliwości uniknięcia tej opłaty.

Karta do konta Direct będzie dla Ciebie całkowicie darmowa pod warunkiem, że wydasz nią min. 300 zł w ciągu miesiąca, jeśli masz więcej niż 26 lat, lub 200 zł, jeśli masz od 18 do 26 lat (liczone od 29 dnia miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca). Do płatności zwalniających z opłaty za kartę wliczają się również płatności dokonane kartą Mastercard w telefonie. Nie wliczają się natomiast płatności BLIK.

Z kontem zyskujesz całkowicie darmowe wypłaty z bankomatów ING oraz Planet Cash, a dodatkowo raz w miesiącu możesz za darmo wypłacić gotówkę z pozostałych bankomatów: raz kartą i raz BLIKiem.

Jak otrzymać do 160 zł nagrody – instrukcja

#Krok 1 – załóż konto Direct z kartą oraz kontem oszczędnościowym

Na początek, 🗓 do 31 grudnia 2020 roku z dedykowanego linku 🔎 załóż konto Direct z kartą do konta i Otwartym Kontem Oszczędnościowym.

Wypełniając wniosek 🔎 zaznacz na tak zgodę na przekazywanie przez bank, w sposób elektroniczny, informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych.

Umowę możesz podpisać na kilka sposobów:

 • przelewem z innego banku, o ile umowy w tym banku nie podpisywałeś przelewem (Alior, Bank Pocztowy, BNP Paribas, mBank, Pekao i Santander Bank). W tym przypadku umowę oraz dane do logowania otrzymasz na podanego przez siebie maila.
 • podczas wizyty kuriera;
 • w oddziale banku;
 • przez aplikację Moje ING i potwierdzenie tożsamości przez selfie. Pobierasz aplikację Moje ING z Goolge Play lub App Store i tam składasz wniosek o konto, a na koniec robisz sobie selfie, które potwierdza Twoją tożsamość.

#Krok 2 – spełnij warunki aktywności

W artykule piszę, że możesz otrzymać do 160 zł, i tak jest rzeczywiście. Nagroda jest podzielona na dwie części: 100 zł za spełnienie pierwszych warunków aktywności i 60 zł za spełnienie drugich warunków. Drugie warunki wiążą się z przeniesieniem wynagrodzenia na konto w ING.

⭐️  Spełniam pierwsze warunki aktywności i zgarniam 100 zł

Pierwszy warunek wiąże się tak naprawdę z zakupami. Wystarczy że 🗓 do 31 marca 2021 roku 🔎 zapłacisz kartą lub BLIKiem na łączną kwotę 1000 zł.

Na wykonanie tego kroku masz czas aż do końca marca, więc wystarczy, ze będziesz płacił kartą za zwykłe, codzienne zakupy. Ani się obejrzysz a kwota 1000 zł zostanie wydana. Możesz płacić za zakupy w Internecie oraz w tradycyjnych sklepach stacjonarnych. Może to być jedna duża płatność lub kilkadziesiąt małych.

Do promocji nie wliczają się jedynie:

 • wypłaty gotówki;
 • transakcje wycofane lub anulowane.

⭐️  Spełniam drugie warunki aktywności i zgarniam 160 zł (zamiast 100 zł)

Jeśli spełniłeś pierwszy warunek płatności to zgarnąłeś już gwarantowane 100 zł. Jeśli dodatkowo wykonasz jeszcze poniższe dwie aktywności to zamiast 100 zł otrzymasz od banku 160 zł. Co musisz zrobić?

🗓 Do 31 marca 2021 roku:

 • 🔎 wykonaj min. 3 transakcje bezgotówkowe BLIKIEM za zakupy w sklepach internetowych

ORAZ

 • 🔎 w każdym z trzech dowolnych miesięcy zapewnij wpływ wynagrodzenia od pracodawcy na konto w wysokości min. 1000 zł/m-c

ORAZ

 • 🔎 załóż cel oszczędnościowy na OKO i wpłać na niego min. 300 zł.

📄 Wpływ wynagrodzenia – sprawdzamy definicję

W 3 dowolnych miesiącach na Twoje konto musi wpłynąć min. 1000 zł od pracodawcy, z tytułu renty lub emerytury. Nie liczą się przelewy z kont prowadzonych dla osób indywidualnych oraz wpłaty gotówki.

📄 Cel oszczędnościowy – sprawdzamy definicję

Jest to wydzielone w Otwartym Koncie Oszczędnościowym „podkonto”. Nie jest to oddzielny rachunek, a jedynie wydzielona część OKO. Określasz, na co chcesz odłożyć środki i ile ich chcesz nazbierać. Do celów promocji na dzień 31 marca 2021 roku musisz mieć na celu oszczędnościowym min. 300 zł. Później możesz wypłacić te środki bez opłat.

Nagroda (100 lub 160 zł) zostanie Ci wypłacona na konto oszczędnościowe 🗓 do 16 kwietnia 2021 roku.

UWAGA

Pamiętaj by nie zamykać kont oraz karty oraz nie odwoływać wyrażonych zgód marketingowych przynajmniej do momentu otrzymania nagrody.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji do 160 zł z kontem – POBIERZ

👉🏻 PDF z warunkami promocji 150 zł z kartą kredytową – POBIERZ

Promocja nr 2 – zyskaj 150 zł z kartą kredytową

To będzie jedna z najłatwiejszych promocji kart kredytowych, jaką kiedykolwiek opisywałam.

Ponieważ obowiązuje limit wniosków promocyjnych przed złożeniem wniosku sprawdź na STRONIE PROMOCJI czy jest ona nadal dostępna.

Co musisz zrobić:

 1. 🗓 Do 17 grudnia 🔎 złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard. Pamiętaj o limicie 3600 wniosków. Na stronie banku będzie informacja, gdyby limit wyczerpał się wcześniej. Wniosek możesz złożyć przez Moje ING lub w oddziale banku. Możesz zostać poproszony o dołączenie dokumentów dochodowych.
 2. 🔎 Wpisz we wniosku kod promocyjny. Jeśli masz w oddziale swoją ulubioną panią lub pana możesz do nich zadzwonić i poprosić o kod. Jeśli nie masz takiej osoby wpisz we wniosku kod: CM200928922. Jeśli składasz wniosek w oddziale lub na infolinii i umowę musisz podpisać w oddziale, dodatkowo 🔎 podpisz oświadczenia o przystąpieniu do promocji.
 3. 🔎 Podpisz umowę 🗓 do 18 grudnia 2020 roku. Umowę możesz podpisać w oddziale lub przez Moje ING – dostaniesz informację o tym, jak ją podpisać w Twoim przypadku.
 4. 🔎 Wykonaj min. 3 płatności kartą i spłacaj kartę w terminie. Masz na to czas 🗓 aż do 31 stycznia 2021 roku. Po prostu zapłać 3 razy kartą – w sklepie, przez Internet – na dowolne kwoty. Nie zapomnij spłacić karty w terminie (możesz to zrobić od razu po zaksięgowaniu transakcji, lub ustawić 100% automatycznej spłaty karty z konta). Transakcje do promocji nie mogą być zwrócone.

Jeśli wyrobisz się z 3 płatnościami i spłatą karty 🗓 do 30 listopada to rachunek Twojej karty kredytowej zostanie zasilony kwotą 150 zł 🗓 do 31 grudnia.

Jeśli natomiast wykonasz te transakcje później, 🗓 maksymalnie do 31 stycznia, wtedy nagrodę otrzymasz 🗓 do 28 lutego.

Otrzymane 150 zł możesz wydać, płacąc kartą za zakupy, lub możesz przeznaczyć je na spłatę salda – jeśli Twoja karta ma wykorzystaną część limitu kredytowego.

UWAGA

Nie zamykaj karty przynajmniej do momentu otrzymania nagrody.

Karta Mastercard – opłaty

Kartę Mastercard możesz mieć za darmo, jeśli w ciągu roku średniomiesięczne obroty na karcie wyniosą min. 500 zł. W innym przypadku opłata roczna za kartę to 50 zł.

Karta Mastercard wydawana jest z limitem od 2 000 zł do 20 000 zł. Okres bezodsetkowy w przypadku tej karty to 52 dni.

ING Karta kredytowa Mastercard

  Aktualne na dzień: 1 października 2020

Wydanie karty

0 zł

Opłata roczna za kartę

0 zł/50 zł

0 zł jeśli średnia miesięczna wartość transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą za ostatnie 12 miesięcy, rozliczonych na rachunku karty, wyniesie nie mniej niż 500 zł.

Transakcje bezgotówkowe

0 zł

Wypłata gotówki z bankomatów

3% wypłacanej kwoty, min. 9 zł

Przelew z karty

2% przelewanej kwoty, min. 5 zł

RRSO

8,29%

Podsumowanie

Jeżeli nie jesteś jeszcze klientem ING to teraz jest bardzo dobry moment, by to zmienić i zyskać dwie nagrody za jednym zamachem. Natomiast jeśli jesteś już klientem ING, a nie miałeś tam karty kredytowej to koniecznie skorzystaj z promocji karty. 3 płatności na dowolne kwoty, spłacasz kartę i 150 zł jest Twoje. Chciałabym, żeby wszystkie promocje tak wyglądały 🙂

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 10

 1. Andrzej pisze:
  Cześć,
  Wiecie może gdy zamknę kartę kredytową po 10-11 miesiącach robiąc tylko około 300 PLN obrotu miesięcznie, czy opłata roczna będzie jakoś naliczona przy zamknięciu? Jeżeli nie, to wychodzi na idealną tymczasową kartę kredytową!
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Andrzej, jak zamykałam rok temu to żadna opłata się nie pobrała. Było tak, że jeśli zamkniesz kartę przed upływem roku to nic się nie pobierało. Sądzę że tak jest nadal 🙂
 2. Marta pisze:
  Czy do 3 płatności zaliczają się również płatności za zakupy internetowe czy tylko fizyczne w sklepie?
 3. Jacek pisze:
  Kurde lipa, bo mogę się zalogować do ich systemu, ale nie posiadam tam ani jednego produktu, konto zamknąłem dawno temu, ale logowanie pozostało, rozumiem że przez to nie mogę wziąć udziału w promocji 160zł? Pozostaje tylko karta kredytowa?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jacek, spróbuj najpierw zamknąć dostęp do bankowości i odczekać z dzień-dwa, powinno się udać. Zrobisz to w bankowości internetowej: „Kontakt i pomoc” → „Twoje produkty” → „Konto” → „Jak zamknąć bankowość internetową” → „Zamknij bankowość”.
 4. Mac pisze:
  Cześć, Czy mogę wziąć tylko kartę kredytową nie zakładając konta?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Myślę że tak, ale wtedy sugeruję wizytę w oddziale – będzie potrzebne konto techniczne do spłaty a nie sądzę by dało się to zrobić przez Internet.
 5. Artur pisze:
  Cześć, czy jeśli nie zrobię płatności 500 zł miesięcznie i zrezygnuję z karty w styczniu, to naliczą mi opłatę 50zł?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Artur, opłata nalicza się dopiero po roku. Jak wcześniej zrezygnujesz to nie powinni nic pobrać.

Napisz komentarz