PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Dla klientów ING – premia nawet 120 zł w zamian za przelew wynagrodzenia

Jeżeli już jesteś klientem ING (jeżeli nie jesteś to zawsze możesz zostać) to nadarza się świetna okazja, aby zgarnąć dodatkowe pieniądze. Mamy do wyboru dwie premie, do zdobycia w zależności od tego jak przystąpimy do promocji:

 • 120 zł premii – za złożenie dyspozycji przelewania wynagrodzenia i za samo przelewanie wynagrodzenia
 • 100 zł premii – za samo przelewanie wynagrodzenie

Na początku może się to wydać lekko skomplikowane, ale oczywiście całą promocję zaraz rozłożymy na części pierwsze i wszystko będzie jasne.

Jak działa promocja

Aby móc przystąpić do promocji należy być obecnym klientem ING – to jest zrozumiałe. Dodatkowo konieczne jest otrzymanie zaproszenia do udziału w promocji, które powinno być wysłane (do wybranych klientów) poprzez system bankowości internetowej ING. Logujemy się więc do panelu Banku i sprawdzamy czy otrzymaliśmy takie zaproszenie – jeżeli tak to przechodzimy do procesu zdobywania premii.

Odbierz 120 zł premii

Odebranie najwyższej premii wymaga od uczestnika promocji, aby ten najpóźniej do 31 maja 2018 roku w systemie bankowości Moje ING złożył dyspozycję przelewu wynagrodzenia na konto. Dalej będzie już z górki ponieważ wystarczy, że:

 • będziesz mieć wyrażoną zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych;
 • od 7 marca 2018 roku do 30 września 2018 roku (w czterech wybranych miesiącach) zapewnij wpływy wynagrodzenia w kwocie min. 1 000 zł. Ma być to jednorazowy wpływ na min. 1 000 zł, czyli nie może być kilka mniejszych wpływów.

Odbierz 100 zł premii

Aby odebrać trochę niższą premię, czyli 100 zł wystarczy do 31 maja 2018 roku wypełnić specjalny formularz zgłoszeniowy oraz mieć wyrażone zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Następnie wystarczy:

 • w okresie od 7 marca 2018 roku do 30 września 2018 roku (w czterech wybranych miesiącach) zapewnić wpływy wynagrodzenia na łączną kwotę min. 1 000 zł – może to być jednorazowy przelew lub kilka na łączną kwotę 1 000 zł.

Wpływ wynagrodzenia czyli co…

Wpływ wynagrodzenia – zgodnie z definicją regulaminu NIE mogą to być: przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne w oddziałach lub wpłatomatach Banku. Oznacza to, że bardzo możliwe, iż wystarczy zapewnić wpływ na konto w ING tytułem wynagrodzenia pochodzący np. z konta znajomego lub kogoś z rodziny.

To wszystko!

Jeżeli do 31 października 2018 roku nadal będziesz mieć konto w ING oraz będziesz mieć wyrażoną zgodę na przetwarzanie danych to otrzymasz premię 120 zł lub 100 zł – w zależności od tego jakie warunki spełniłeś.

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 3

 1. Adrian pisze:
  Jak złożyć tą dyspozycje przelewu?
  Zalogowałem się i wypełniłem to co wyskoczyło, wzielem wróć na strone promocji i wylogowało z ing, tak ma być?
 2. Seba pisze:
  Witam, jestem już klientem ING i wynagrodzenie jest mi przelewane co miesiąc, poprostu podałem w pracy ten numer konta. Czy jak złoże za pomocą strony dyspozycje przelewu wynagrodzenia to też będę mogł odebrać premie?

Napisz komentarz