Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Czeka na Ciebie 210 zł w promocjach konta Direct w ING

ING Bank Śląskinowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Za konto: 110 zł lub 160 zł (w zależności od spełnionych warunków) przelewem na Twoje konto;

50 zł z programu poleceń.

Za co?

– Za założenie konta Direct lub Komfort z kartą oraz Otwartego Konta Oszczędnościowego z dedykowanego linku i wyrażenie zgód marketingowych oraz;

– Za wykonanie do 19 kwietnia 2022 roku płatności kartą lub BLIKiem na min. 1000 zł (premia 110 zł za spełnienie tylko tego warunku) oraz;

– Za założenie do 19 kwietnia 2022 roku celu oszczędnościowego i przelanie na niego min. 300 zł, wykonanie co najmniej 3 płatności BLIK za zakupy w Internecie, oraz zapewnienie min. 3 wpływów wynagrodzenia na konto w trzech dowolnych miesiącach na kwoty min. 1000 zł/m-c (premia 160 zł zamiast 110 zł za spełnienie wszystkich warunków łącznie).

Ile to kosztuje?

0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta (bezwarunkowo); 0 zł – opłata miesięczna za kartę pod warunkiem płatności kartą na min. 300 zł/m-c – inaczej opłata 7 zł; 0 zł -wypłaty kartą z bankomatów ING i Planet Cash oraz pierwsza w miesiącu wypłata z dowolnego bankomatu innej sieci; 0 zł – przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

Do 4 maja 2022 roku.

Dla kogo?

Dla osób które w okresie od 1 lipca 2020 r nie były właścicielem ani współwłaścicielem konta w ING oraz nie mają produktów w banku (również jako współposiadacz czy pełnomocnik).

Do kiedy promocja?

Do 19 stycznia 2022 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

W ING nadal masz możliwość skorzystać z dwóch promocji jednocześnie i otrzymać 210 zł gotówki w nagrodę. 160 zł czeka za założenie konta, natomiast 50 zł możesz otrzymać z programu poleceń.

Skłamałabym mówiąc, że ING nie jest jednym z dwóch moich ulubionych banków. Szczerze mogę polecić go każdemu.

Promocja konta osobistego potrwa do 🗓 19 stycznia 2022 roku.

Dla kogo jest ta promocja?

Możesz z niej skorzystać, jeśli spełniasz wszystkie poniżej wypisane warunki:

  • nie masz konta osobistego w ING od 1 lipca 2020 r. do 30 czerwca 2021 r.;
  • nie masz dostępu do bankowości internetowej Moje ING;
  • nie jesteś właścicielem, współwłaścicielem lub pełnomocnikiem do innego produktu w ING (na przykład kredyt czy oszczędności).

Jak odebrać 210 zł gotówki od ING

#Krok 1 – załóż konto z kratą

  • Na początek zakładasz konto. A dokładniej, 🗓 do 19 stycznia 🔎 otwórz konto Direct lub Komfort wraz z kartą do konta oraz Otwartym Kontem Oszczędnościowym.

Wniosek wypełnisz na komputerze – wtedy umowę podpisujesz w oddziale banku, za pośrednictwem kuriera lub przelewem z konta w innym banku (Alior, Bank Pocztowy, BNP Paribas, mBank, Pekao i Santander Bank) lub na telefonie w aplikacji na selfie – wtedy umowa przyjdzie na maila.

Kartę możesz zamówić również później w bankowości internetowej – maksymalnie 🗓 do 19 stycznia.

  • Podczas składania wniosku 🔎 wyraź zgodę na przystąpienie do promocji oraz na przekazywanie przez bank informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych w sposób elektroniczny.
  • Jeśli chcesz zgarnąć dodatkowe 50 zł z programu poleceń to na etapie składania wniosku 🔎 wpisz otrzymany od znajomego kod polecenia oraz jego dane.

#Krok 2 – spełnij I warunki aktywności – za to otrzymasz 110 zł

🗓 Do 19 kwietnia 🔎 zapłać kartą, portfelem mobilnym (kartą w Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay) i/lub BLIKiem za zakupy w złotówkach! na łączną kwotę min. 1000 zł. Nie policzą się jedynie transakcje anulowane lub wycofane oraz wypłaty gotówki. Mogą to być płatności w Internecie lub sklepach stacjonarnych.

#Krok 3 – spełnij II warunki aktywności – za to otrzymasz 50 zł

🗓 Do 19 kwietnia wykonaj łącznie poniższe czynności:

  • 🔎 zapłać min. 3 razy BLIKiem w Internecie – mogą to być te same transakcje, które opisałam powyżej (w ramach zakupów na 1000 zł);

ORAZ

  • 🔎 w dowolnych 3 miesiącach zapewnij wpływy wynagrodzenia w wysokości min. 1000 zł miesięcznie

ORAZ

  • 🔎 załóż Cel Oszczędnościowy na Otwartym Koncie Oszczędnościowym i wpłać na niego min. 300 zł. Zrobisz to przez bankowość internetową. Na dzień 19 kwietnia na Twoim Celu Oszczędnościowym musi być przynajmniej 300 zł – później możesz je przelać z powrotem na konto.

110 zł lub 160 zł otrzymasz na konto oszczędnościowe do 4 maja 2022 roku. Pamiętaj, by do tego czasu nie zamykać konta i karty.

Krok IV – zapłać kartą lub BLIKiem – za to otrzymasz 50 zł z programu poleceń

Jeśli założyłeś konto z kodem polecającym to pozostało Ci 🔎 zapłacić kartą lub BLIKiem na łączną kwotę min. 300 zł miesięcznie 🗓 w dwóch dowolnych miesiącach po założeniu konta.

Szczegóły promocji z programem poleceń znajdziesz w poniższym artykule – zapoznaj się z nim, ponieważ polecający (czyli znajomy, od którego otrzymałeś kod) również musi spełnić pewne warunki, abyście odebrali nagrody.

📄 Wpływ wynagrodzenia – sprawdzamy definicję

W 3 dowolnych miesiącach na Twoje konto musi wpłynąć min. 1000 zł od pracodawcy, z tytułu renty lub emerytury. Nie liczą się przelewy z kont prowadzonych dla osób indywidualnych oraz wpłaty gotówki.

📄 Cel oszczędnościowy – sprawdzamy definicję

Jest to wydzielone w Otwartym Koncie Oszczędnościowym „podkonto”. Nie jest to oddzielny rachunek, a jedynie wydzielona część OKO. Określasz, na co chcesz odłożyć środki i ile ich chcesz nazbierać. Pamiętaj, by 19 kwietnia mieć na Celu Oszczędnościowym min. 300 zł – później możesz je przelać z powrotem.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji

Konto Direct bez opłat

W promocji bierze udział konto Komfort oraz Direct. Ja skupiam się na koncie Direct, ponieważ jest ono darmowe. Natomiast za konto Komfort trzeba co miesiąc płacić, i nie da się tej opłaty uniknąć.

Konto Direct jest bezwarunkowo darmowe. Natomiast karta do konta będzie za darmo, jeśli w ciągu miesiąca (a dokładniej od 29 dnia miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca) zapłacisz nią na min. 300 zł lub 200 zł, jeśli nie masz ukończonych 26 lat.

Co miesiąc masz do dyspozycji 2 darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce: jedną kartą a drugą BLIKiem.

ING konto Direct

  Aktualne na dzień: 5 października 2021

Prowadzenie konta

0 zł

Bezwarunkowo

Krajowe przelewy przez Internet

0 zł

Opłata miesięczna za kartę do konta

0 zł/7 zł

0 zł jeśli w ciągu miesiąca (od 29 do 28) wydasz kartą min. 300 zł/200 zł jeśli nie masz ukończonych 26 lat

Wypłata gotówki kartą i BLIKiem z bankomatów ING i Planetcash

0 zł

Wypłata gotówki kartą z pozostałych bankomatów w Polsce

0 zł/5 zł

0 zł za pierwszą w miesiącu wypłatę, druga i kolejna 5 zł

Wypłata gotówki BLIKiem z pozostałych bankomatów w Polsce

0 zł/2,50 zł

0 zł za pierwszą wypłatę BLIKiem w miesiącu

Wpłata/wypłata gotówki na własne konto w oddziale

10 zł

Podsumowanie

Jeśli nie chcesz zmieniać banku do przelewu wynagrodzenia możesz po prostu odebrać od ING pierwszą część nagrody, czyli 110 zł oraz 50 zł z programu poleceń. Warto skorzystać z promocji teraz, dopóki program poleceń jeszcze działa – ING stosunkowo rzadko organizuje promocje z polecaniem, więc korzystaj, dopóki możesz dostać więcej gotówki 🙂

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz