PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Wku%&*łem się! Koniec z bankami „okradającymi” klientów – znalazłem idealne konto na dłużej!

Tego było już za dużo… Poczułem się podstępnie „okradany” przez mój bank. Wku%&*łem się na maxa i postanowiłem coś z tym zrobić! Posłuchaj jak to było:

Było spokojnie wtorkowe przedpołudnie… Słońce ciepłymi promieniami wdzierało się do pokoju przyjemnie ogrzewając moją twarz skierowaną wprost w ekran monitora.

Trochę pracowałem, trochę czytałem blogi, aż tu nagle dostaję smsa. Smsa z mojego banku – alarm salda: „Stan środków na koncie równy 0 zł” Że co?! – pomyślałem i od razu zalogowałem się do panelu internetowego bo przecież zawsze dbałem, aby na tym koncie (nie używam go na co dzień) było parę złotych nadwyżki. Wchodzę, a tam:

koszty

Do tej pory to konto miałem darmowe ale mój wspaniałomyślny bank, chcący za wszelką cenę napchać sobie kieszenie, 3 miesiące temu wprowadził „po cichu” dodatkową opłatę za konto osobiste, która zjada mi 10zł miesięcznie. Przegięcie!

A mojego nastroju nie poprawił fakt, że w skali roku to aż 120 zł straconej gotówki… Nosz cholera! Ile fajnych rzeczy można sobie kupić za 120 zł, a ja mam je oddawać bankowi? Niedoczekanie.

Tak się na nich wku%&*łem, że postanowiłem jeszcze w tym miesiącu spłacić cały kredyt (tylko po to miałem u nich rachunek), zamknąć to felerne konto i założyć konto w jakimś banku przyjaznym klientowi.

O dziwo wcale nie było trudno taki znaleźć!

Jeśli i Ty masz dość banków wprowadzających „po cichu” darmowe opłaty, które drenują Twoją kieszeń to dalsza część artykułu bardzo Ci się spodoba!

Jak wygląda konto „idealne na dłużej”?

Szukałem przede wszystkim konta, które będzie darmowe i które nie wprowadzi mi za miesiąc niespodziewanej opłaty na 10 zł ale to co znalazłem przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Zobacz:

 • Darmowe prowadzenie konta + pisemna gwarancja, że konto będzie darmowe do 30.06.2017r. – WOW!
 • Darmowa karta płatnicza bez żadnych warunków miesięcznego obrotu – wystarczy zakładając konto wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych
 • Konto oprocentowane na 4% (do kwoty 4000 zł) – wreszcie moich bieżących oszczędności będzie przybywać z miesiąca na miesiąc bez męczenia się z zakładaniem lokat
 • Darmowe przelewy internetowe, zlecenia stałe i polecenia zapłaty – nie wyobrażam sobie żebym miał płacić za zrobienie przelewu internetowego, a przecież są banki, które strasznie w tej kwestii kombinują.
 • Przyjazny i wygodny panel do obsługi konta przez internet – w dzisiejszych czasach rzecz chyba niezbędna.
 • Darmowa aplikacja na telefon z dostępem do konta – coraz częściej korzystam z internetu w telefonie niż na laptopie, więc się przyda.
 • Możliwość płacenia za zakupy telefonem poprzez BLIK – ostatnio bardzo polubiłem ten sposób płacenia, a z czasem pewnie stanie się standardem.

Brzmi, jak wymarzone konto bankowe? No to zobacz na ten punkt:

 • 120 zł PREMII za założenie konta i zasilenie go przez 3 miesiące kwotą po 800 zł (może być dowolny przelew i innego konta) – WOW!

Nie dość, że bank nie będzie wyciągał ze mnie pieniędzy ukrytymi opłatami to jeszcze dzięki specjalnej promocji zapłacą mi za skorzystanie z jego usług – niesamowita okazja! Oczywiście wiadomo, że bank liczy, że spodobają mi się jego usługi i że za jakiś czas wezmę u nich jakiś kredyt czy inny produkt, na którym zarobią odpowiednio wysoką kwotę, ale to i tak miło, że doceniają swoich klientów.

Zobacz jeszcze, jakie udostępniają karty do tego konta, bo możesz wybrać jedną z 2 wersji:

karty

Rewelacyjne warunki. Myślę, że bardzo polubię się z tym bankiem 🙂

Jaki to bank i jak nazywa się konto?

Konto nazywa się Godne Polecenia w banku BZ WBK i możesz je założyć na promocyjnych warunkach które wymieniłem powyżej na tej specjalnej stronie: https://konto.zpremia.pl/

Jednak musisz się spieszyć, bo ta specjalna promocja jest aktualna jeszcze tylko przez kilka dni – do 20.04.2016r (włącznie) i jest dostępna dla osób, które od 15 sierpnia 2015 roku nie miały konta osobistego w BZ WBK.

Konto na promocyjnych warunkach możesz założyć jeszcze przez:

Instrukcja jak zdobyć te dodatkowe 120 zł:

Poniżej prezentuję prostą instrukcję, która w 3 krokach pozwoli Ci zagwarantować sobie wypłatę dodatkowej premii 120zł. Oczywiście możesz po prostu założyć to konto klikając w powyższy link i olać bonus 120 zł, ale pomyślałem że mógłbyś chcieć skorzystać i z tej dodatkowej gotówki. Zobacz, jakie to proste:

 1. Rejestracja w promocji – wchodzisz na tę stronę promocyjną i podajesz swój e-mail. Następnie logujesz się na skrzynkę i potwierdzasz rejestrację kliknięciem w link. Wtedy powinieneś zobaczyć stronę z potwierdzeniem rejestracji i unikalnym przyciskiem do założenia konta.
 2. Po kliknięciu w przycisk zostajesz przeniesiony na stronę banku, na której składasz internetowy wniosek o otwarcie Konta Godnego Polecenia w banku BZ WBK. Z kontem, kartą i innymi elementami promocji nie wiążą się żadne opłaty, więc możesz szybko wypełnić pola formularza. Otwarcie konta potwierdzisz wykonując przelew weryfikacyjny 1zł z innego swojego konta lub składając podpis u kuriera, który przywiezie wszystkie dokumenty – wybór należy do Ciebie.
 3. Trzeci i zarazem ostatni element promocji to wykonanie 3 przelewów zasilających to nowe konto na kwotę minimum 800 zł każdy. Przelewy zasilające konto muszą wpłynąć na to nowe konto w kwietniu, maju i czerwcu (po min. 800zł na każdy miesiąc). Możesz zrobić przelew ze swojego konta w innym banku lub poprosić rodzinę albo znajomego.

Instrukcja video!

Przygotowałem też krótką instrukcję video pokazującą krok po kroku, jak wygląda zakładanie konta promocyjnego w BZ WBK:

Kliknij poniżej, aby skorzystać z tej promocji:

Załóż konto w BZ WBK z premią 120 zł!

WAŻNE!

Aby bez przeszkód odebrać premię, zakładając konto w BZ WBK musisz wyrazić w formularzu następujące zgody:

 • na przetwarzanie danych w celach marketingowych
 • na otrzymywanie informacji handlowych
 • podać swój numer telefonu
 • wyrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej

Tego wszystkiego wymaga regulamin promocji.

Zwolnienie z tajemnicy bankowej jest tutaj po to, aby bank mógł poinformować Agorę (organizatora), że spełniłeś warunki promocji i że mają wypłacić Ci premię 120zł.

Pamiętaj też, że te wszystkie zgody musisz utrzymać w mocy do momentu wypłaty premii, aby mieć gwarancję bezproblemowego przebiegu weryfikacji.

I premia 120 zł jest Twoja!

Tak, to już wszystko. Wystarczą tylko wykonać 3 kroki, które wymieniłem poniżej, a do 25 lipca 2016 zostaniesz poinformowany e-mailem o przyznaniu Ci premii w wysokości 120 zł. W tym e-mailu będzie również zamieszczony link do formularza, w którym uzupełnisz dane do przelewu. Zrób to nie później niż do końca lipca, a do 24 sierpnia 2016 pieniądze wpłyną na Twoje konto.

bonus-pieniezny

Po wypłaceniu gotówki możesz spokojnie, bez żadnych konsekwencji, zamknąć konto odwiedzając placówkę banku, wysyłając list lub dzwoniąc na infolinię, ale oczywiście nie ma sensu tego robić bo mamy gwarancję, że do 30.06.2017r. konto będzie w 100% darmowe.

Zasadniczo to znasz już całą metodę i możesz z niej natychmiast skorzystać:

>> Kliknij i załóż konto w BZ WBK z premią 120 zł <<

Podsumowanie

Myślę, że niewiele jest tutaj do podsumowywania. Świetne konto bankowe, które śmiało można nazwać IDEALNYM KONTEM NA DŁUŻEJ i do tego możliwość zdobycia a łatwych warunkach dodatkowych 120 zł premii. Jestem przekonany, że po przeczytaniu mojego artykułu Ty również widzisz że to świetna okazja na zmianę swojego obecnego banku na taki, który szanuje swoich klientów.

Moja ocena: 5star

UWAGA! WAŻNE! Na koniec chcę jeszcze przypomnieć kluczową kwestię: Oferta bonusem 120zł obowiązuje tylko na specjalnej stronie, przygotowanej przez bank. Jeśli chcesz skorzystać z tej oferty z bonusem kliknij tutaj: >> ZAŁÓŻ KONTO GODNE POLECENIA Z BONUSEM 120 ZŁ << i wypełnij formularz rejestracyjny.

PS. Jeśli przed założeniem konta sam chciałbyś sprawdzić regulamin promocji i TOiP to nie ma najmniejszego problemu. Podaję wszystkie potrzebne linki:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

 

Napisz komentarz