Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

HIT! Do 350 zł na Allegro od PKO BP!

PKO BPnowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Do 350 zł na Allegro

Za co?

-za założenie konta wraz z kartą do konta;

-wyrażenie zgody marketingowej;

-zapisanie się do promocji poprzez wypełnienie formularza na stronie;

-za wykonanie po min. 5 płatności przez 3 miesiące

Nagroda dodatkowa:

-za założenie konta i karty dla niepełnoletniego dziecka (maksymalnie dla dwójki dzieci);

-za wykonanie po min. 2 płatności kartą dziecka w kolejnych 2 miesiącach

Ile to kosztuje?

Konto za Zero:

prowadzenie 0 zł, karta 0 zł pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą w miesiącu; darmowe bankomaty PKO BP przy wypłatach kartą oraz wszystkie przy wypłatach BLIKiem.

Kiedy bonus?

Do 20 dnia kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 stycznia 2020 roku nie miały rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO BP.

Do kiedy promocja?

Do 27 czerwca lub do wyczerpania limitów nagród: 5000 nagród głównych oraz 2000 nagród dodatkowych.

Dawno nie było żadnej promocji od największego polskiego banku, czyli od PKO BP. Na szczęście właśnie ruszyła, a do zdobycia jest aż 350 zł na Allegro.

150 zł otrzymasz za założenie Konta za 0 i spełnienie kilku prostych warunków (nagroda główna), a dodatkowe 200 zł możesz dostać za założenie kont dla dzieci (nagrody dodatkowe: po 100 zł za jedno dziecko, maksymalnie dwie nagrody).

Promocja potrwa 🗓 do 27 czerwca lub do wyczerpania limitu nagród. Limity nagród wynoszą odpowiednio 5000 sztuk nagród głównych oraz 2000 nagród dodatkowych. W przypadku wcześniejszego wyczerpania limitu nagród bank ma o tym poinformować na TEJ STRONIE. Oznacza to, że nagrody otrzyma pierwsze 5000/2000 osób, które spełnią wszystkie warunki promocji.

Kto może wziąć udział w promocji?

Jeśli chodzi o Ciebie to aby wziąć udział w promocji musisz spełniać trzy poniższe warunki:

 • masz ukończone 18 lat;
 • mieszkasz w Polsce;
 • nie miałeś w PKO BP rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego🗓 od 1 stycznia 2020 roku.. Tym razem dobra wiadomość dla klientów Inteligo – posiadanie konta Inteligo nie wyklucza z promocji.

Natomiast jeśli mówimy o nagrodach dodatkowych za konta dla dzieci to możesz założyć konta dla dwójki dzieci, które nie ukończyły 18 roku życia.

Szybka instrukcja, jak odebrać nagrody

Zaczniemy od nagrody głównej, czyli 150 zł na Allegro za Konto za 0.

1. 🔎 Załóż konto wraz z kartą do konta z linku promocyjnego. Umowę podpiszesz z kurierem – masz na to czas 🗓 do 27 czerwca, ale pamiętaj o limicie nagród.

2. Wypełniając wniosek 🔎 wyraź zgodę przynajmniej na otrzymywanie informacji marketingowych od banku. Zgodę znajdziesz w ostatnim kroku wniosku o konto. Nie odwołuj zgody przynajmniej do momentu otrzymania nagrody.

3. 🗓 Również do 27 czerwca 🔎 wejdź na STRONĘ PROMOCJI i wypełnij formularz przystąpienia do promocji oraz zaakceptuj regulamin. Najlepiej zrób to od razu przy wypełnianiu wniosku, wtedy nie zapomnisz. PAMIĘTAJ: Jeśli pominiesz tę rejestrację to bonus przepadnie! Jest to coś innego niż rejestracja samego konta z linków wyżej. Dodatkowo podczas wypełniania formularza musisz 🔎 określić, o jakie nagrody będziesz się ubiegać.

4. 🗓 W każdym z 3 kolejnych miesięcy po miesiącu otwarcia konta 🔎 wykonaj po min. 5 płatności kartą lub BLIKiem.

📄 Płatności kartą – sprawdzamy definicję

To wszystkie płatności kartą w sklepach stacjonarnych i przez Internet, a także płatności zbliżeniowe telefonem (jeśli masz NFC w telefonie). Kwota jest dowolna, możesz zapłacić 5 razy po 1 zł w każdym miesiącu i to wystarczy.

📄 Płatności BLIKiem – sprawdzamy definicję

Możesz płacić BLIKiem w sklepach stacjonarnych lub przez Internet. Kwoty są dowolne. Nie policzą się wypłaty i wpłaty gotówki BLIKiem oraz przelewy BLIK na telefon.

Nagrodę główną otrzymasz w dwóch etapach. Pierwsze 50 zł na Allegro za spełnienie warunków w pierwszym miesiącu, natomiast 100 zł na Allegro po spełnieniu warunków w miesiącu drugim i trzecim. Nagrody będą wysyłane do 20 dnia kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

Nagrody otrzymasz w formie kodu elektronicznego. Znajdziesz go w wiadomości w aplikacji IKO (sekcja „Powiadomienia”) lub w wiadomości w bankowości internetowej.

Kod jest ważny 🗓 do 31 grudnia 2021 roku.

UWAGA

Do momentu otrzymania nagrody nie zamykaj konta i karty.

Jak otrzymać nagrody dodatkowe – max. 200 zł na Allegro za konta dla dzieci

 1. 🗓 Do 27 czerwca 🔎 otwórz PKO Konto Dziecka wraz z Kartą Junior (dla dzieci w wieku 0-13) lub PKO Konto Pierwsze wraz z kartą Visa(dla dzieci w wieku 13-18). Konto założysz przez bankowość internetową lub w oddziale banku. Pamiętaj o zamówieniu karty do konta dziecka.
 2. 🗓 W dwóch kolejnych miesiącach po miesiącu otwarcia konta dla dziecka 🔎 zapłać kartą do konta dziecka min. 2 razy na dowolne kwoty w każdym miesiącu.

To wszystko. Do 20 kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków otrzymasz w bankowości nagrodę. Pamiętaj, że konta dla dzieci w promocji możesz założyć maksymalnie dla dwójki dzieci – jeśli masz trójkę i założysz konto również dla trzeciego dziecka, to niestety nie otrzymasz za nie nagrody.

PRZYKŁAD

Otwierasz konto dla siebie i dla dzieci w maju.

W czerwcu, lipcu i sierpniu wykonaj po 5 płatności kartą/BLIKiem swoją kartą. Do 20 lipca otrzymasz I część nagrody – 50 zł, natomiast do 20 września otrzymasz II część nagrody – 100 zł.

W czerwcu i lipcu wykonaj po 2 płatności kartą/kartami dziecka/dzieci. Nagrodę otrzymasz do 20 sierpnia.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w maju (zarówno konto za 0 jak kont dla dzieci)

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w czerwcu (zarówno konto za 0 jak kont dla dzieci)

Sprawdzamy opłaty za konta

Prowadzenie Konta Za Zero naprawdę jest za zero złotych. Natomiast karta do tego konta będzie darmowa, jeśli w każdym okresie rozliczeniowym karty zapłacisz nią (lub BLIKiem) minimum 5 razy. Jeśli będziesz wypłacał gotówkę BLIKiem to za darmo korzystasz ze wszystkich bankomatów w Polsce.

UWAGA !

Okres rozliczeniowy nie musi być tożsamy z miesiącem kalendarzowym. Jest to miesiąc liczony od momentu otwarcia konta. Okres rozliczeniowy swojej karty znajdziesz w szczegółach karty w bankowości lub aplikacji.

PKO BP Konto za Zero

  Aktualne na dzień: 14 maja 2021

Prowadzenie konta

0 zł

Opłata miesięczna za kartę

0 zł/10 zł

0 zł pod warunkiem wykonania min. 5 transakcji płatniczych kartą lub BLIKiem w każdym miesięcznym okresie rozliczeniowym

Krajowe przelewy internetowe

0 zł

Wypłata gotówki kartą z bankomatów PKO BP

0 zł

Wypłata gotówki kartą z pozostałych bankomatów w Polsce

10 zł

Wypłata gotówki BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce

0 zł

Wypłata gotówki kartą z bankomatu za granicą

0 zł

Konto Dziecka (0-13 lat):

 • jest prowadzone za darmo;
 • za wydanie karty Junior bank pobiera jednorazową opłatę 15 zł;
 • wypłaty z bankomatów PKO BP za darmo, pozostałe prowizja 5 zł.

Konto Pierwsze (13-18 lat):

 • konto jest darmowe;
 • karta do konta będzie za 0 zł, jeśli wykonacie nią (lub BLIKiem) min. 2 płatności na dowolne kwoty w każdym miesiącu rozliczeniowym. Inaczej karta będzie kosztować 3,90 zł miesięcznie;
 • wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce i na świecie za darmo.

Podsumowanie

Nie ma co ukrywać, że w tej promocji uprzywilejowani są rodzice – mogą po prostu zgarnąć więcej. Ale biorąc pod uwagę proste warunki to nawet osoby bez dzieci powinny być zadowolone z nagrody 🙂

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 2

 1. Michał pisze:
  Czy dzieci na które zakłada się konto to muszą być własne dzieci?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Żeby założyć konto niepełnoletniemu dziecku trzeba być jego rodzicem lub opiekunem prawnym.

Napisz komentarz