Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Gwarantowane 200 zł za kartę kredytową w Banku Millennium

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Bank Millenniumnowy klient obecny klientKarta kredytowa
Kasia Giedyk

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

200 zł do wykorzystania przekazywane na rachunek karty kredytowej.

Za co?

– Za założenie karty kredytowej Impresja/Alfa z minimalnym limitem 3000 zł lub karty kredytowej Gold z minimalnym limitem 5000 zł przez bankowość internetową bądź aplikację mobilną oraz;

– Za płatności bezgotówkowe kartą na minimalne kwoty 200 zł miesięcznie przez trzy kolejne miesiące następujące po miesiącu, w którym założyłeś kartę.

Ile to kosztuje?

Karta Impresja: 0 zł za założenie, 0 zł opłaty miesięcznej w ciągu pierwszych 12 miesięcy pod warunkiem dokonania jednaj płatności kartą w każdym z miesięcy; RRSO w przypadku niespłacenia karty w terminie 15,08%

Kiedy bonus?

Najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji.

Dla kogo?

Obecni klienci banku Millennium, którzy od 1 stycznia 2017 roku nie posiadali w banku karty kredytowej.

Do kiedy promocja?

Do 10 lutego 2020 roku lub do wyczerpania puli 2000 wniosków.

Skorzystaj z tej promocji »

Nowy rok to często nowe postanowienia. Chcemy więcej ćwiczyć, zdrowiej się odżywiać, może schudnąć – ogólnie zadbać o siebie. Chcemy czytać więcej książek, może nauczyć się czegoś nowego. Myślę, że również większość z nas myśli też o tym, by zacząć oszczędzać, a może odłożyć więcej pieniędzy niż dotychczas. A co powiesz na dodatkowy zastrzyk gotówki za spełnienie banalnie prostych warunków?

Bank Millennium przygotował świetną ofertą dla swoich obecnych klientów – za założenie karty kredytowej do 10 lutego 2020 możesz zgarnąć 200 zł! Jak dla mnie to bardzo zacna oferta. Jeśli jesteś zainteresowany, to polecam sprawnie z niej skorzystać, ponieważ w promocji może wziąć udział tylko 2 000 osób. O wyczerpaniu puli nagród bank poinformuje na swojej stronie internetowej.

Kto może wziąć udział?

Promocja skierowana jest dla obecnych klientów banku, którzy nie posiadają karty kredytowej. Jest to rzadko spotykane, więc warto skorzystać – jeśli masz jakiś produkt w banku, np. ROR, lokatę, rachunek oszczędnościowy czy inny dowolny produkt z oferty banku to również możesz skorzystać z promocji.

UWAGA! Z promocji wykluczone są osoby które od 1 stycznia 2017 roku posiadają lub posiadały kartę kredytową w Banku, bądź były w okresie wypowiedzenia umowy karty kredytowej.

A co jeśli nie jesteś klientem banku? Czy ta oferta miałaby Cię ominąć? Na szczęście, możesz się nim bardzo szybko stać. Wystarczy że złożysz wniosek o Konto 360 przez Internet i podpiszesz je przez kuriera lub osobiście w oddziale banku. Tutaj znajdziesz LINK do wniosku.

A jeśli jeszcze nie jesteś przekonany, to co powiesz na to, że Bank Millennium jest jednym z nielicznych banków, które regularnie oferuje promocyjne oprocentowanie dla oszczędności? 2,7% w skali roku na ok. 3 miesiące dla kwoty do 100 tys! Szczegóły znajdziesz w linku poniżej.

Ile kosztuje karta?

Do wyboru jest kilka kart dostępnych w ofercie banku. Jednak nam, zależy na zarabianiu a nie wydawaniu, więc polecam skorzystać z najtańszej opcji aby nie martwić się o opłaty.

Moja propozycja, to karta kredytowa Impresja lub Alfa. Wybierając jedną z tych kart, możesz skorzystać z dodatkowych bonusów za korzystanie z karty. A przy spełnieniu prostego warunku karta jest całkowicie za 0 zł. Sprawdźmy szczegóły.

Millennium Alfa lub Impresja Visa/ Mastercard

 • 0 zł – za wydanie karty
 • 0 zł – za obsługę karty przez pierwsze 12 miesięcy jeżeli dokonasz co najmniej jedną transakcje bezgotówkową w miesiącu, w innym przypadku zapłacisz 7,99 zł miesięcznie.
 • W II roku (i w kolejnych latach) warunkiem darmowej karty jest dokonanie 5 płatności bezgotówkowych co miesiąc;
 • 0 zł – za płatności bezgotówkowe dokonywane w walucie PLN;
 • 3% min 7zł – za dokonywanie płatności w kasynach, zakładach bukmacherskich itp.;
 • 3,99% min 9,99 zł – za wypłaty z bankomatów
 • 51 dni – okresu bez odsetkowego;
 • 14,18% – RRSO.
 • dodatkowe korzyści z posiadania kart.

Jak widzisz, karta może być całkowicie darmowa jeżeli chociaż raz w miesiącu dokonasz płatności kartą na dowolną kwotę. A po otrzymaniu bonusu, możesz ją zamknąć albo korzystać dalej – tylko pamiętaj o 5 transakcjach kartą miesięcznie, by utrzymać jej bezpłatność w kolejnych latach! A w dzisiejszych czasach, to nie jest trudny do spełnienia warunek.

Dodatkowe korzyści karty Impresja

Po otrzymaniu karty możesz zyskać dodatkowe bonusy, 5% zwrotu za zakupy (do 760 zł rocznie) u partnerów:

Zwroty naliczane są automatycznie podczas zakupów. Po dokonaniu płatności u powyższych partnerów bank nalicza zwrot do 5% wartości zakupów. Zwroty otrzymujesz na swoją kartę kredytową na początku każdego miesiąca następującego po dokonaniu płatności.

W przypadku zakupów w sklepach Carrefour premie o wartości 1,25 zł za każde wydane 30 zł otrzymujesz od razu w postaci e-Bonu do wykorzystania podczas kolejnych zakupów.

Premia w sieci Carrefour dotyczy zakupów dokonanych w poniedziałki i piątki z wyłączeniem: alkoholu, papierosów, paliwa, doładowań energetycznych i telefonicznych prepaid, produktów do początkowego żywienia niemowląt oraz wszelkich produktów, dla których potwierdzeniem zakupu jest paragon niefiskalny, np. ubezpieczeń, kart podarunkowych, Lotto, Eurojackpot, a także usługi „Moje Rachunki).

Dodatkowe korzyści karty Alfa

Posiadając kartę kredytową Alfa możesz liczyć dodatkowo na zwrot 5% wartości zakupów. Możesz uzyskać do 760 zł zwrotu rocznie dokonując płatności kartą kredytową Alfa w sklepach Partnerów:

Zwrot 5% tak jak w karcie Impresja, dokonywany jest automatycznie. Bonus w postaci zwrotu otrzymasz na swoją kartę, na początku kolejnego miesiąca po dokonaniu płatności u partnerów.

WAŻNE! Zwrot 5%:

 • Inter Cars – dotyczy zakupów online na www.sklep.intercars.com.pl;
 • Empik – dotyczy zakupów w salonach stacjonarnych;
 • Cinema City – nie dotyczy zakupów online.

Jak odebrać nagrodę? Instrukcja krok po kroku

Czas na kluczową część, czyli warunki, które wcale nie są wygórowane.

# Krok 1 – złóż wniosek w bankowości internetowej lub przez aplikację mobilną

Najpóźniej do 10 lutego 2020 roku złóż wniosek o kartę kredytową Impresja lub Alfa z limitem 3 000 zł lub Gold z limitem 5 000 zł. Pamiętaj, że Impresja/Alfa to najtańsza opcja. Wniosek o kartę możesz złożyć przez bankowość internetową lub aplikację mobilną.

Jeżeli Twoje wynagrodzenie od co najmniej 3 miesięcy wpływa na konto w Banku Millennium, to do założenia karty wystarczy Twój dowód osobisty.

Jeżeli dostajesz wynagrodzenie na konto w innym banku, wówczas do uzupełnienia wniosku będzie Ci potrzebny jeden z poniższych dokumentów:

 • zaświadczenie o dochodach;
 • PIT za ostatni rok;
 • wyciąg z przelewami wynagrodzenia z ostatnich 3 miesięcy.

# Krok 2 – aktywnie korzystaj z karty

Jeżeli masz już plastikową kartę w ręku to czas na zakupy. Aby spełnić warunki promocji należy w każdym z kolejnych 3 miesięcy (następujących po miesiącu, w którym złożyłeś wniosek o kartę) dokonać płatności bezgotówkowych (w tym BLIK) na kwotę 200 zł .

Przykład: jeżeli wniosek złożysz w styczniu, to płatności kartą musisz robić do końca lutego, w marcu oraz w kwietniu.

Płać kartą za codzienne zakupy, obiad, kino, itp.

Bank zastrzega sobie prawo do nie wypłacenia premii w przypadku kiedy wykonane transakcje w danym miesiącu będą:

 • odrzucone i nieautoryzowane;
 • w których dokonano zwrotu towaru lub usługi.

Kiedy otrzymam swoją premię?

Po spełnieniu wszystkich wymaganych warunków, bank zasili konto Twojej karty kredytowej o dodatkowe 200 zł (spłacając wykorzystany limit) najpóźniej do końca miesiąca, następującego po ostatnim miesiącu spełnienia warunków.

Kontynuując przykład: jeżeli wniosek złożysz w styczniu, to płatności kartą musisz robić do końca lutego, w marcu oraz w kwietniu. Premię otrzymasz do końca maja.

UWAGA! Nie zamykaj ani nie składaj wniosku o zamknięcie karty do momentu otrzymania nagrody!

Podsumowanie

Noworoczne postanowienia mają to do siebie, że ciężko je sprawnie wdrożyć w życie. Ale jeśli poświęcisz kilka minut na założenie konta oraz karty kredytowej w Banku Millennium i spełnisz dla każdego z nich proste warunki, będziesz się cieszyć dodatkową gotówką, która może zasilić Twój budżet. Nie zwlekaj i nie pozwól takiej okazji przejść obok.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:


Inne aktualne promocje 💰❤️👇🏻

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 13

 1. Michał pisze:
  Szkoda tylko że weryfikacja wniosku trwa tydzień i dluzej
 2. kacper pisze:
  Witam
  Gdyby ktoś nie miał jeszcze konta w Millenium (a jest ono potrzebne do skorzystania z tej promocji KK), to dodatkowo można zarobić 80 – 90 zł. za otwarcie konta z polecenia. Zachęcam do skorzystania z mojego kodu polecenia: 25405073. Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 3. Zbyszek pisze:
  A jesli nie mam jeszcze konta to czy moge skorzystac z kodu polecenia i oprocz tego dostane to 200zl za otwarcie konta? Czy te promocje mozna laczyc?
 4. Tomek pisze:
  Witam,
  będę wdzięczny jeśli ktoś zechce użyć mojego kodu polecającego Millennium Banku podczas zakładania konta.

  Mój kod:
  26902762

 5. Bogusia pisze:
  Zapraszam wszystkich do skorzystania z mojego kodu polecającego podczas zakładania konta w Banku Millennium.
  Kod Polecenia: 22873473
 6. Andrzej pisze:
  Witam, posiadam konto w Millenium i kartę kredytową założyłem dzisiaj w millenecie z zakładki oferta/ nowa karta kredytowa (tu była inf o promocji). Umowa potwierdzona sms-kodem. Zastanawia mnie jedna rzecz. W wygenerowanej w millenecie i zawartej przeze mnie umowie o kartę jest wzmianka o opłacie za kartę wynoszącej 0 zł/miesięcznie w przypadku dokonania przynajmniej 5 płatności kartą, natomiast w regulaminie promocji jest zawarte stwierdzenie o zwolnieniu z opłaty za kartę przy dokonaniu już 1 płatności w miesiącu. Zapytałem o to na czacie Millenium, gdzie konsultant potwierdził zasadę z promocji. Trochę to jednak dziwne, że nie została ona ujęta w umowie. Pytanie do Państwa: czy ktoś również zauważył taką rozbieżność między swoją umową, a regulaminem?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Andrzej, najprawdopodobniej bank ma przygotowane standardowe umowy, do których dołączany jest regulamin promocyjny. To częsta praktyka, dla banku łatwiej jest dodać drugi dokument na czas obowiązywania promocji, niż za każdym razem zmieniać umowę 🙂

Napisz komentarz