PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Odłóż swoje oszczędności na 4% i patrz jak rosną oraz odbierz 100 zł i kup sobie co chcesz bez poczucia winy

Masz odłożone pieniądze na czarną godzinę? Wrzuć swoje oszczędności na konto oprocentowane na 4% i czuj się bezpiecznie, wiedząc że każda złotówka na Ciebie pracuje.

Stwóka piechotą nie chodzi, więc odbierz jeszcze gwarantowane 100 zł w tej dość prostej promocji. Coś sobie za to kupisz, czy zaoszczędzisz? 🙂
Lubię takie promocje, bo taki bonus to dodatkowe pieniądze które można wydać na co się chce! Bez poczucia winy, że się nie zaoszczędziło.

Śpiesz się, bo promocja trwa tylko do 30 listopada. Czym prędzej załóż konto w BZ WBK + kartę debetową oraz zapewnij minimalne wpływy, aby załapać się na wszystkie bonusy.

Do tej promocji banku BZ WBK przystąpisz za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej, ale zanim to zrobisz, przeczytaj dokładnie mój artykuł, dowiesz się z niego:

 • dlaczego tak naprawdę bank chce dać Ci za darmo 100 zł?
 • dlaczego proponowane konto jest lepsze od lokaty?
 • jakie kroki musisz kolejno wykonać, aby przystąpić do promocji?
 • jakich dat przestrzegać. aby wypełnić wszystkie wymagania regulaminu?

oszczedzanie

Dlaczego w ogóle bank chce DAĆ TOBIE 100 zł za nic?

“Dlaczego bank ma mi dać coś za darmo?”, “Czy to nie jest jakaś ściema?”, “Ale czy takie promocje naprawdę istnieje?” – takie komentarze zdarza nam się czytać, ale te same osoby, zmieniają zdanie na temat promocji bankowych, za każdym razem kiedy widzą galerię sukcesów naszych 14 458 czytelników, którzy już odebrali swój bonus. – zerknij, zaniemówisz z wrażenia, kiedy zobaczysz ile radości dają naszym czytelnikom te promocje bankowe.

A dlaczego banki rozdają telefony, tablety, vouchery, bilety do kin oraz gotówkę? Powodów jest sporo i myślę, że niektóre z nich mogą Cię trochę zaskoczyć.

 • bank chce się wybić ponad konkurencję – główne zadanie marketingowe – wyróżnij się a będziesz zauważony, czyli prześciganie się w rozdawaniu nagród ma przyczynić się do przyciągnięcia klientów i faktycznie to się sprawdza
 • bank wierzy, że jak będziesz zadowolony z jego usług to zostaniesz z nim na dłużej – każdy klient to w tych czasach skarb dla banku, a w przyszłości osoba, która oprócz konta będzie chciała mieć w konkretnym banku lokatę lub kredyt
 • bank liczy, że rozreklamujesz jego usługi wśród znajomych – no tak, założysz konto – darmowe, odbierzesz bonus, będziesz zadowolony i możesz stać się darmową reklamą dla banku. Sama przyznam, że jak jestem z jakiegoś banku zadowolona to rzeczywiście polecam go znajomym

To tylko przykładowe, faktyczne powody dla których bank chce dać Ci darmową premię lub jakiś gadżet, więcej powodów znajdziesz w naszym artykule. Opisujemy w nim dlaczego tak naprawdę bankowi zależy na Tobie.

Dlaczego to konto jest zdecydowanie lepsze niż lokata?

W omawianej promocji zakładasz bezpłatne Konto Godne Polecenia – to już wiemy. Dodatkowo to konto do listopada 2017 roku będzie dla Ciebie oprocentowane na 4% dla kwoty do 4 000 zł. Oprocentowanie jest solidne i zdecydowanie przebija to co obecnie proponują nam różnorakie lokaty.

Ponadto, takie konto oszczędnościowe jest moim zdaniem lepsze od lokaty, ponieważ umieszczone na nim pieniądze możemy śmiało wypłacać kiedy nadarzy się taka konieczność i to bez utraty odsetek. W przypadku lokaty zamrażamy pieniądze na dłuższy czas i jej zerwanie przed zakończeniem może się wiązać z utratą odsetek.

A jaki zysk w ciągu roku przyniesie nam to konto?

Biorąc pod uwagę, że oprocentowanie konta wynosi 4%, to w skali roku z samych odsetek z ulokowanych 4 000 zł (już po odliczeniu podatku) zarobimy 128,28 zł. Jest to stosunkowo wysoka premia biorąc pod uwagę fakt, że pieniądze będą tam sobie tylko spokojnie leżeć.

Jak samemu to obliczyć?

Oprocentowanie w skali roku to 4%, a co za tym idzie 0,33% w skali miesiąca (4%:12m-cy). I teraz mnożymy kwotę jaką będziemy trzymać na koncie np. 4 000 zł przez 0,33%, a następnie dzielimy przez 100%. Kwota, która wyjdzie będzie prezentowała nam odsetki. Jeżeli pomnożymy je przez 12 miesięcy to uzyskamy ogólny zysk.

Konto w banku ma już chyba każdy, ale konto oszczędnościowe to ciągle rzadkość, a jak widać to niestety błąd. Korzystając z oprocentowanego konta osobistego, możemy jednocześnie mieć w zasięgu swojej ręki niezbędną gotówkę, a jednocześnie możemy na niej zarabiać.

>>Oprocentowane konto osobiste w BZ WBK z premią 100 zł – szczegóły<<

Dołącz do 14 458 osób i odbierz swoją GWARANTOWANĄ premię 100 zł + 128 zł odsetek

To co teraz czas, abym przedstawiła Ci, co zrobić krok po kroku, aby odebrać premię 100 zł razem z kontem oprocentowanym na 4%. Więc startujemy – ja omawiam szczegółowo regulamin, a Ty wykonuj kolejne kroki:

#1 Jak przystąpić do promocji?

Promocja jest przeznaczona dla nowych i powracających klientach banku (osoby, które zamknęły konto przed 2 listopada 2015 roku).

Aby dołączyć do promocji, musisz w pierwszej kolejności założyć swój profil w Money Manii. Zrobisz to wypełniając formularz rejestracyjny na specjalnie przygotowanej do tego stronie internetowej. Co ważne, podczas rejestracji należy zaakceptować regulamin serwisu oraz zaznaczyć wymagane zgody.

Następnie zaloguj się do MoneyManii i za pośrednictwem znajdującego się tam przycisku “Wyślij wniosek” – złóż wniosek o otwarcie Konta Godnego Polecenia wraz z kartą. Masz na to czas do 30 listopada do godziny 23:59 – liczy się data wypełnienia wniosku.

Od razu zaznaczam, żeby wybrać kartę Visa Sol – to ona będzie zupełnie darmowa po wykonaniu 5 dowolnych transakcji kartą. Ponadto podczas wypełniania wniosku koniecznie:

 • zwolnij bank z tajemnicy bankowej
 • podaj prawidłowy numer telefonu

Na przystąpienie do promocji pozostało:

#2 Podpisz umowę

Następnie do 31 grudnia 2016 podpisz umowę z bankiem za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego lub poprzez podpisanie jej w obecności kuriera. Z przelewami weryfikacyjnymi różnie to bywa więc polecam skorzystać z kuriera: dojedzie on do Twojego domu, pracy lub innego miejsca, które będzie Tobie odpowiadać.

#3 Do odebrania premii ostatni krok

I teraz najprzyjemniejsza część całej promocji, czyli odebranie premii. Aby Twoje konto było w każdym miesiącu oprocentowane na 4% oraz by GWARANTOWANA premia 100 zł trafiła właśnie do Ciebie musisz spełnić dwa warunki:

 • w każdym miesiącu kalendarzowym wykonać 5 dowolnych transakcji kartą
 • zapewnić dowolny wpływ w wysokości 1 000 zł w grudniu i styczniu (w każdym z tych miesięcy)

Po spełnieniu tych warunków, maksymalnie do 20 lutego 2017 roku zostaniesz poinformowany o przyznaniu Ci premii 100 zł. Następnie do 27 lutego 2017 roku będziesz musiał uzupełnić w panelu Money Manii numer swojego aktywnego konta w BZ WBK. Premia trafi na Twoje konto do 10 marca 2017 roku.

>>Przejdź do strony promocji i zgarnij 100 zł<<

Kalendarium promocji

tabela-1

W poszukiwaniu haczyka, czyli ewentualne opłaty

 • pamiętaj żeby wybrać kartę debetową Visa Sol – po wykonaniu 5 dowolnych transakcji będzie ona darmowa. Dla odmiany za kartę Omni zapłacisz 7 zł/m-c
 • SMS Kody – pierwsze 5 w każdym miesiącu jest darmowe, za 6 i każdy kolejny zapłacisz 0,20 zł – aby to obejść proponuję stworzyć listę odbiorców zaufanych, wtedy przelewów do tych osób nie będziesz musiał zatwierdzać kodem, a co za tym idzie nie będziesz musiał korzystać z SMS kodów
 • wypłata gotówki – nic nie zapłacimy za wypłatę gotówki z bankomatów BZ WBK, w pozostałych przypadkach będzie to 3% wartości transakcji – min. 5 zł
 • zlecenie stałe – opłata 0,50 zł

Podsumowanie

Całkowita premia jaką możesz zgarnąć z tej prostej promocji to nawet 228 zł. Moim zdaniem jest to bonus, o który warto się postarać, tym bardziej, że zgodzisz się ze mną iż promocja jest naprawdę dziecinnie prosta.

Jedyne co musisz zrobić to założyć darmowe konto osobiste, wykonywać 5 dowolnych transakcji kartą w miesiącu i zapewnić dowolny wpływ 1 000 zł w grudniu i styczniu. Hmm zasady całej promocji mieszczą się w jednym zdaniu – nie masz wyjścia, nie możesz przepuścić takiej prostej gotówki. Dlatego jeżeli jesteś nowym lub powracającym klientem BZ WBK to już dziś wypełnij formularz zgłoszeniowy to tej promocji, koniecznie na dedykowanej przez Bank stronie:

>>BZ WBK – konto z oprocentowaniem 4% i premią 100 zł – dołącz do promocji<<

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji: