Moniaki już na INSTAGRAMIE! 👈 kliknij i obserwuj

Nowa edycja programu poleceń w Getin Banku – do zgarnięcia 500 zł premii dla polecającego i 50 zł na polecanego

Ruszyła już IV edycja Programu Poleceń w Getin Banku. Po raz kolejny za polecenie konta w Getin Banku możesz otrzymać nawet do 500 zł.

„Wystarczy, że polecisz konto Proste Zasady swoim znajomym i rodzinie, a jeśli otworzą oni konto będziesz mógł otrzymać od nas nawet 500 zł!” – czytamy na stronie Getin Banku.

Za każde skuteczne polecenie tzn. jeśli polecona osoba otworzy Konto Proste Zasady w Getin Banku z wykorzystaniem Twojego kodu i spełni proste warunki, otrzymasz 100zł. Program jest o tyle ciekawy, że osoba polecona również zgarnia 50 zł  bonusu za spełnienie warunków, a dodatkowo może zostać polecającym i zarabiać dalej.

Promocja ruszyła 1 maja 2019 i potrwa aż do 31 lipca 2019. Masz 3 miesiące na zgarnięcie pełnej premii. Czasu jest naprawdę sporo.Przejdźmy zatem do szczegółów.

Kto może skorzystać z programu poleceń?

Program skierowany jest zarówno dla nowych jak i obecnych klientów Getin Banku. Polecającym może być osoba, która już posiada konto osobiste w Getin Banku.

Polecanym, czyli nowym klientem może zostać każdy kto:

  • ma ukończone 18 lat;
  • nie posiada konta osobistego w Getin Banku od dnia 30.04.2019 roku do dnia przystąpienia do promocji.

Jeśli posiadasz konto w Getin Banku, to czas najwyższy zacząć na nim zarabiać. Wystarczy, że wygenerujesz kod polecenia i przekażesz go swoim znajomym. Jeśli jeszcze nie jesteś klientem Getin Banku – nic straconego. Możesz zarobić nawet 550 zł. Użyj kodu polecenia do założenia konta i zacznij je polecać swoim znajomym.

Jeśli nie znasz nikogo z wiarygodnym kodem polecenia, użyj naszego Moniakowego: 7EF97X.

Opłaty i prowizje – czyli ile kosztuje konto w Getin Banku?

Konto Proste Zasady:

  • 0 zł – za otwarcie konta;
  • 0 zł – za prowadzenie rachunku jeżeli w poprzednim miesiącu dokonałeś co najmniej 1 transakcję kartą lub BLIK’iem, w przeciwnym razie zapłacisz 8 zł. Osoby w wieku 18-26 lat korzystają z konta bezwarunkowo za 0 zł.
  • 0 zł – za posiadanie i korzystanie z karty debetowej – BEZWARUNKOWO;
  • 0 zł – za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju;
  • 0 zł – za standardowe przelewy krajowe.

Konto Osobiste Noble:

  • 0 zł – za otwarcie konta;
  • 0 zł – za prowadzenie rachunku jeżeli w poprzednim miesiącu Twoje aktywa wyniosły 200 tys. zł LUB zapewniłeś wpływy na rachunek w wysokości min. 10 tys. zł w przeciwnym razie zapłacisz 50 zł;
  • 0 zł – za posiadanie i korzystanie z karty debetowej – BEZWARUNKOWO;
  • 0 zł – za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju;
  • 0 zł – za standardowe przelewy krajowe.

Jak skutecznie otrzymać bonus? Instrukcja krok po kroku

Zadania dla polecającego:

Krok #1. Wygeneruj kod poleceń

Najpóźniej do 31 lipca 2019 roku wygeneruj swój indywidualny kod w programie poleceń. Możesz to zrobić poprzez specjalną stronę internetową, w bankowości internetowej, aplikacji lub w oddziale Banku.

Jak to zrobić przez bankowość? Zaloguj się do bankowości internetowej Getin Banku , wejdź w zakładkę „Oferta i wnioski”, następnie kliknij na „Program Poleceń”.

Kod otrzymasz w wiadomości mailowej lub sms-em na numer telefonu komórkowego. Teraz  przekazuj go znajomym i rodzinie. Konto możesz polecić maksymalnie 5 osobom. Za każde skuteczne polecenie otrzymasz 100 zł przelewem na rachunek w Getin Banku.

Jako osoba polecająca wykonałeś już wszystkie warunki. Zostaje tylko czekać aż osoby, którym polecasz konto spełnią swoje warunki.

Zadania dla poleconego:

KROK #2. Załóż Konto Proste Zasady

Korzystając z kodu, który otrzymałeś od znajomego, załóż konto Proste Zasady. Najlepiej zrobić to poprzez stronę internetową, ponieważ masz wtedy pewność, że wpiszesz kod polecenia i zgarniesz bonus. Aby otworzyć konto zjedź na sam dół strony i kliknij przycisk “Otwórz konto”.

Osoba polecająca zgarnie 100 zł, a Ty 50 zł premii. Dodatkowo możesz zostać również polecającym i zgarnąć 100 zł za każde polecenie. W sumie aż 550 zł.

Pamiętaj, żeby we wniosku o konto koniecznie wpisać kod polecenia. W przeciwnym razie nie otrzymasz bonusu. Jeżeli Twoi znajomi nie posiadają konta w Getin Banku, a chcesz wziąć udział w promocji to śmiało użyj Moniakowego kodu: 7EF97X. Pole do wpisania kodu znajduje się na drugiej stronie formularza, tuż pod dokumentami.

WAŻNE! Konto załóż i aktywuj maksymalnie do 31 lipca 2019 roku włącznie.

Składając wniosek o konto pamiętaj o:

  • podaniu kodu polecenia – (pod oświadczeniami);
  • wyraź zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych;
  • wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną;
  • wyraź zgodę na przekazanie przez Bank informacji osobie polecającej, że spełniłeś warunki promocji.

KROK #3. Aktywnie korzystaj z nowego konta

W każdym z 3 pierwszych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji konta, zapewnij jednorazowy wpływ na konto w wysokości minimum 1000 zł. Przelew może być wykonany z Twojego konta w innym banku lub z konta firmowego prowadzonego przez Getin Bank.

Uwaga! Nie zamykaj konta przed otrzymaniem bonusów. Jeśli je zamkniesz, możesz nie otrzymać premii.

Kiedy otrzymasz bonus?

Nagroda dla nowego jak i obecnego klienta zostanie wypłacona do końca miesiąca, następującego po spełnieniu warunków promocji przez Nowego Klienta.

Dla chętnych – podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym

Jeśli już założysz konto w Getin Banku, możesz również skorzystać z oferty specjalnej “Bonus za aktywność”, która umożliwia oszczędzanie na poziomie 3,5% w skali roku na koncie oszczędnościowym.

Co trzeba zrobić?

Do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta zapewnić wpływ na rachunek w wysokości co najmniej 1000 zł.

Oprocentowanie 3,5% zostanie utrzymane jeżeli co miesiąc zapewnisz wpływ na konto w Getin Banku 1000 zł. Wykonując ten warunek bank gwarantuje utrzymanie oprocentowania przez 12 miesięcy.

Ile kosztuje konto oszczędnościowe?

  • 0 zł – za otwarcie konta;
  • 0 zł – za prowadzenie rachunku;
  • 0 zł – za standardowe przelewy krajowe.

Co ważne? Oprocentowanie, o którym mowa naliczane jest do kwoty 10 000 zł. Lokowane środki powyżej tej kwoty będą oprocentowane odpowiednio:

  • poniżej 50 000zł – 1,1%;
  • od 50 000 zł do 100 000zł – 1,2%;
  • od 100 000 zł do 500 000 zł – 1,3%;
  • powyżej 500 000 zł – 1,5%.

Pamiętaj, że przez cały czas musisz posiadać aktywne konto w Getin Banku.

Podsumowanie

Premia w wysokości 500 zł wydaje się być kusząca. Promocja faktycznie jest bardzo atrakcyjna dla obecnych klientów banku. Ich zadanie kończy się na wygenerowaniu kodu polecającego oraz przekazaniu go znajomym.

Reszta jest w rękach polecanego, czyli nowego klienta. Co prawda warunki nie są trudne do spełnienia, są wręcz banalnie proste. Zachęcający jest fakt, że nowy klient również może polecać swoje konto i zarobić dodatkową gotówkę.

Do zgarnięcia naprawdę sporo gotówki, jednak wymaga to trochę czasu i Twojego zaangażowania. Powodzenia!

Informacja: W komentarzach pod artykułami na temat programów poleceń wiele osób udostępnia swoje kody z programu. Zwróć uwagę, że nie każdy kod może być wiarygodny. Na przykład, osoba go udostępniająca, mogła nie spełnić warunków dla polecającego. Korzystając z takiego kodu możesz nie otrzymać premii. Wybieraj uważnie.

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 59

  1. Mateusz pisze:
    Witam, serdecznie zapraszam do udziału w zabawie 4 edycji programu poleceń Getin Banku, mój kod: NDC2J4 pozdrawiam 🙂
  2. Tomasz pisze:
    Wszystkim chętnym polecam nowy kod polecenia GETIN z najnowszej IV edycji (ważny do 31-07-2019), aktualny kod: 9WSRH9
    Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji. Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu i dziękuję.
    • Michał pisze:
      Witam. Chcesz zyskać 50zł za otwarcie konta? Wpisz mój kod polecenia <<>. Mam wyrażone zgody i nie zamykam konta w najbliższym czasie zatem jest pewne że dzięki mojemu kodowi zgarniesz premię.
    • Michał pisze:
      CJQA12. Witam. Chcesz zyskać 50zł za otwarcie konta? Wpisz mój kod polecenia <>. Mam wyrażone zgody i nie zamykam konta w najbliższym czasie zatem jest pewne że dzięki mojemu kodowi zgarniesz premię.
    • Michał pisze:
      Witam. Chcesz zyskać 50zł za otwarcie konta? Wpisz mój kod polecenia <>. Mam wyrażone zgody i nie zamykam konta w najbliższym czasie zatem jest pewne że dzięki mojemu kodowi zgarniesz premię.
  3. Adam pisze:
    Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego, działającego kodu polecenia dla IV edycji programu poleceń Getin Bank. Mam wyrażone wszystkie potrzebne zgody do udziału w programie poleceń, a Ty masz pewność, że otrzymasz premię za otwarcie konta z polecenia przy użyciu mojego kodu: P99EBD
  4. Kacper pisze:
    Witam
    Gdyby ktoś chciał zarobić 50 zł. za otwarcie konta z polecenia (a nie miał akurat takowego pod ręką) to polecam swój kod z aktualnej IV Edycji: KV8SH7
    Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam.
  5. Piotr pisze:
    To i ja zostawię swój kod polecenia: 6CYZY3.
    Kod pewny jak podwyżki na stacjach paliw – polecam 🙂
  6. Ryszard pisze:
    Witam,polecam ciepły kod za otwarcie konta IV edycji QE6T7W.Kod wygenerowany dziś,mam wyrażone wszystkie zgody i co tam trzeba do wzięcia udziału w promocji.Jakby kto chciał sprawdzić podaje mejla [email protected]ęki
  7. Ryszard pisze:
    Witam,polecam cieplutki kod polecenia IV edycji QE6T7W.Posiadam wszystkie zgody i inne pierdoły do tego potrzebne.Serdecznie dzięki
  8. Tomek pisze:
    Nowy kod z IV edycji polecen 9GQZP6 , zapraszam do skorzystania, dziala od 1-05-2019 do 31-07-2019, dziekuje 🙂
  9. Gustaw pisze:
    Oto mój kod: TWWN68. Zachęcam do wykorzystania. 😃💰
  10. ewa pisze:
    Nowy kod z IV edycji polecen Y4RSQ2 , zapraszam do skorzystania, dziala od 1-05-2019 do 31-07-2019, dziekuje 🙂
  11. Jurek pisze:
    Nowy kod z IV edycji: 621G1R, mam wyrażone wymagane zgody, gdyby ktoś się zastanawiał informuję że konta nie zamierzam zamykać. Mam świetną lokatę roczną na 3,5% więc zawodu nie będzie przy premi. 🙂
  12. Aga pisze:
    jeszcze ciepły kod: X6TG52, pewny!!!
  13. Szymon pisze:
    Przesyłam mój kod polecenia. Zupełnie świeży PTW41N. Zapraszam do skorzystania. Wszystkie zgody wyrażone, nie zamykam konta.
  14. Ania pisze:
    Zapraszam do skorzystania z mojego kodu YRNR74. Oboje zarobimy. Pozdrawiam i będę wdzięczna za skorzystanie.
  15. Karo pisze:
    Zapraszam do skorzystania z mojego kodu VFS6T4, dziekuje
  16. Mateusz pisze:
    Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecającego: R7F6PQ
    Wszelkie zgody i warunki spełnione. Pewna premia.
  17. titus78 pisze:
    Nie mam w zakładce Oferty i Wnioski pozycji Program Poleceń. Dziwne i dlaczego tak jest? W jaki sposób mam zatem wygenerować kod?
    • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
      Spróbuj skontaktować się z Infolinią, tak będzie najprościej. Być może to jakiś błąd.
  18. Leszek pisze:
    Zapraszam i zachęcam do skorzystania to aktualny mój kod polecenia: KSFW25
  19. Marcin pisze:
    Witam
    zachęcam do skorzystania z aktualnej promocji w Getin Banku. Sam z takiego polecenia skorzystałem, więc mnie również zależy aby z bankiem nie rozstawać się zbyt szybko. Mój kod polecenia to: EZVF19
    Pozdrawiam
  20. Anna pisze:
    Aktualny kod z IV edycji promocji: NT8QA5
  21. Adam pisze:
    Witam,
    czy jeżeli jeszcze w kwietniu, na początku, zamknąłem konto to mogę wziąc już udział w tej promocji??
    • Karol pisze:
      Tak. Polecony to osoba nieposiadająca konta w Getin Bank od 30.04.2019. Byłbym wdzięczny za skorzysyanie z mojego kodu dla IV edycji programu poleceń (oczywiście spełnian jego warunki i mam wyrażone wymagane programem zgody marketingowe): NMT2M2
      Pozdrawiam
    • Karol pisze:
      Tak. Konto zostało zamknięte przed 30.04.2019.
      Byłbym wdzięczny za skorzystanie z mojego kodu polecenia dla IV edycji programu poleceń (oczywiście spełnian jego warunki i mam wyrażone wymagane programem zgody marketingowe): NMT2M2
      Pozdrawiam
    • Karol pisze:
      Tak, konto zamknięte przed 30.04.2019 więc można skorzystać. Polecam swój kod dla IV edycji programu poleceń i z góry dziękuję za jego ewentualne użycie: NMT2M2
    • Karol pisze:
      Potrzebne zgody marketingowe oczywiście mam wyrażone i spełniam wszystkie warunki programu poleceń.
    • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
      Jeśli to był początek kwietnia, to możesz 🙂
  22. Kacper pisze:
    Witam
    Gdyby ktoś chciał zarobić 50 zł. za otwarcie konta z polecenia to polecam swój kod z aktualnej IV Edycji: KV8SH7
    Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam.
  23. Karol pisze:
    Byłbym wdzięczny za skorzystanie z mojego kodu polecenia dla IV edycji programu poleceń (oczywiście spełnian jego warunki i mam wyrażone wymagane programem zgody marketingowe): NMT2M2
    Pozdrawiam
  24. Paweł pisze:
    Aktualny kod z IV edycji promocji: XMBE86
    Polecam:)
  25. Ryszard pisze:
    Witam,polecam kod IV edycji QE6T7W mam wszystkie zgody więc kod jest pewny.Pozdrawiam
  26. Marzena pisze:
    Mój kod polecenia: G4VC84 .Świeżutki ,jeszcze nie użyty ani raz
  27. Marek pisze:
    Moniaki. Co jeżeli Wasz kod 7EF97X zostanie użyty więcej niż 5 razy ? Czy nadal będę brał udział w promocji i dostanę 50zł ? 😉
    • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
      Sprawdzamy na bieżąco, póki co możesz śnmiało korzystać 🙂
  28. Marek pisze:
    Ok, załatwione 😉
  29. Krzysztof pisze:
    Serdecznie polecam mój kod polecenia ZHMV27 w systemie poleceń. Ze mną Getin Bank na stałe i mam komplet zgód. Polecam także stronkę lenakislowska z dopiskiem pl po kropce, może ktoś wesprze w potrzebie. Pozdrawiam.
  30. Jamal pisze:
    Witam,
    Dla osób, które chciałby skorzystać -> mój kod polecenia w IV edycja programu to: JTKB78
    Kod jest świeżo wygenerowany.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam 🙂
  31. Kacper pisze:
    Witam
    Zapraszam do skorzystania z mojego kodu z aktualnej najnowszej edycji programu poleceń (IV Edycji): KV8SH7
    Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam.
  32. Maciej pisze:
    Nowy kod: HJQM48.
    Polecam!
  33. Mateusz pisze:
    Witam, serdecznie zapraszam do udziału w zabawie IV edycji programu poleceń Getin Banku, mój kod: NDC2J4 kod jest pewny, w poprzednich edycjach premia zawsze była wypłacana, pozdrawiam.
  34. Dawid-ek pisze:
    Kod polecenia IV edycja

    QS1CC9
    serdecznie zapraszam do skorzystania z kodu.
    Pozdrawiam i z góry dziękuję 🙂

  35. Ryszard pisze:
    Witam,polecam kod IV edycji QE6T7W mam wyrażone wszelkie zgody i inne pierdoły do tego potrzebne.Pozdrawiam😎
  36. Karo pisze:
    Zapraszam do skorzystania z mojego kodu VFS6T4, dziekuje
  37. Agnieszka pisze:
    Witam kod polecenia IV Edycji dla chętnych: PTYR36 Konto założone dawno ze wszystkimi zgodami, z gwarancją utrzymania co najmniej do 2020 roku.Pozdrawiam.
  38. Kacper pisze:
    Witam
    Zapraszam do skorzystania z mojego kodu z aktualnej najnowszej edycji programu poleceń (IV Edycji): KV8SH7
    Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam.
  39. Wioletta pisze:
    Dodaje swieżutki kod poleceń, zapraszam do korzystania. T3MRA7
    🙂
  40. ewa pisze:
    Nowy kod z IV edycji polecen Y4RSQ2 , zapraszam do skorzystania, dziala od 1-05-2019 do 31-07-2019, dziekuje 🙂
  41. Artur pisze:
    Gdyby ktoś chciał zarobić 50 zł. za otwarcie konta z polecenia to podaje kod GTSZ97.
    Aby dostac 50 zł nalezy w wyrazic zgody marketingowe oraz zasilc konto kwotą minimum 1000 zł w każdym z kolejnych 3 miesięcy po otwarciu konta. Kod wazny do 31.07.2019. Dziekuje.
  42. Mateusz pisze:
    Witam, serdecznie zapraszam do udziału w zabawie IV edycji programu poleceń Getin Banku, mój kod: NDC2J4 kod jest pewny, w poprzednich edycjach premia zawsze była wypłacana, pozdrawiam 🙂
  43. Tomek pisze:
    Nowy kod z IV edycji polecen 9GQZP6 , zapraszam do skorzystania, dziala od 1-05-2019 do 31-07-2019, dziekuje 🙂
  44. Izabela pisze:
    Witam
    Gdyby ktoś chciał zarobić 50 zł. za otwarcie konta z polecenia (a nie miał akurat takowego pod ręką) to polecam swój kod z aktualnej IV Edycji: E3Z6RF
    Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam.
  45. Gustaw pisze:
    Polecam proste zasady , wpisz ten kod: TWWN68 , spełnij warunki promocji, a 50 zł będzie twoje. Zachęcam do korzystania 💰😃
  46. Sebastian pisze:
    I ja postanowiłem zacząć zabawę, dzięki której można zarobić.
    Oto mój kod poleceń: QJZC26.
    Dziękuję wszystkim za skorzystanie z niego.
  47. Kacper pisze:
    Witam
    Zapraszam do skorzystania z mojego kodu z aktualnej najnowszej edycji programu poleceń (IV Edycji): KV8SH7
    Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam.
  48. Mateusz pisze:
    Witam, serdecznie zapraszam do udziału w zabawie IV edycji programu poleceń Getin Banku, mój kod: NDC2J4 kod jest pewny, w poprzednich edycjach premia zawsze była wypłacana, pozdrawiam 🙂
  49. Piotr pisze:
    Jeśli ktoś chciałby otworzyć konto to byłbym bardzo wdzięczny za skorzystanie z mojego kodu poleceń: 2Q99BX
    Wszystkie zgody wyrażone, konto będzie ciągle w użyciu.

    Życzę udanych promocji!

Napisz komentarz