Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Nowa edycja programu poleceń w Getin Banku – do zgarnięcia 500 zł premii dla polecającego i 50 zł na polecanego

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Getin Banknowy klient obecny klientKonto osobiste

Ruszyła już IV edycja Programu Poleceń w Getin Banku. Po raz kolejny za polecenie konta w Getin Banku możesz otrzymać nawet do 500 zł.

„Wystarczy, że polecisz konto Proste Zasady swoim znajomym i rodzinie, a jeśli otworzą oni konto będziesz mógł otrzymać od nas nawet 500 zł!” – czytamy na stronie Getin Banku.

Za każde skuteczne polecenie tzn. jeśli polecona osoba otworzy Konto Proste Zasady w Getin Banku z wykorzystaniem Twojego kodu i spełni proste warunki, otrzymasz 100zł. Program jest o tyle ciekawy, że osoba polecona również zgarnia 50 zł  bonusu za spełnienie warunków, a dodatkowo może zostać polecającym i zarabiać dalej.

Promocja ruszyła 1 maja 2019 i potrwa aż do 31 lipca 2019. Masz 3 miesiące na zgarnięcie pełnej premii. Czasu jest naprawdę sporo.Przejdźmy zatem do szczegółów.

Kto może skorzystać z programu poleceń?

Program skierowany jest zarówno dla nowych jak i obecnych klientów Getin Banku. Polecającym może być osoba, która już posiada konto osobiste w Getin Banku.

Polecanym, czyli nowym klientem może zostać każdy kto:

 • ma ukończone 18 lat;
 • nie posiada konta osobistego w Getin Banku od dnia 30.04.2019 roku do dnia przystąpienia do promocji.

Jeśli posiadasz konto w Getin Banku, to czas najwyższy zacząć na nim zarabiać. Wystarczy, że wygenerujesz kod polecenia i przekażesz go swoim znajomym. Jeśli jeszcze nie jesteś klientem Getin Banku – nic straconego. Możesz zarobić nawet 550 zł. Użyj kodu polecenia do założenia konta i zacznij je polecać swoim znajomym.

Jeśli nie znasz nikogo z wiarygodnym kodem polecenia, użyj naszego Moniakowego: 87WV7H.

Opłaty i prowizje – czyli ile kosztuje konto w Getin Banku?

Konto Proste Zasady:

 • 0 zł – za otwarcie konta;
 • 0 zł – za prowadzenie rachunku jeżeli w poprzednim miesiącu dokonałeś co najmniej 1 transakcję kartą lub BLIK’iem, w przeciwnym razie zapłacisz 8 zł. Osoby w wieku 18-26 lat korzystają z konta bezwarunkowo za 0 zł.
 • 0 zł – za posiadanie i korzystanie z karty debetowej – BEZWARUNKOWO;
 • 0 zł – za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju;
 • 0 zł – za standardowe przelewy krajowe.

Konto Osobiste Noble:

 • 0 zł – za otwarcie konta;
 • 0 zł – za prowadzenie rachunku jeżeli w poprzednim miesiącu Twoje aktywa wyniosły 200 tys. zł LUB zapewniłeś wpływy na rachunek w wysokości min. 10 tys. zł w przeciwnym razie zapłacisz 50 zł;
 • 0 zł – za posiadanie i korzystanie z karty debetowej – BEZWARUNKOWO;
 • 0 zł – za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju;
 • 0 zł – za standardowe przelewy krajowe.

Jak skutecznie otrzymać bonus? Instrukcja krok po kroku

Zadania dla klienta Getin Banku:

Krok #1. Wygeneruj kod poleceń

Najpóźniej do 31 lipca 2019 roku wygeneruj swój indywidualny kod w programie poleceń. Aby to zrobić, zaloguj się do swojej bankowości internetowej. Kod możesz wygenerować również przez aplikację mobilną oraz w oddziale banku.

Jak to zrobić przez internet? Zaloguj się do bankowości internetowej Getin Banku , wejdź w zakładkę „Oferta i wnioski”, następnie kliknij na „Program Poleceń”.

Kod otrzymasz w wiadomości mailowej lub sms-em na numer telefonu komórkowego. Teraz  przekazuj go znajomym i rodzinie. Konto możesz polecić maksymalnie 5 osobom. Za każde skuteczne polecenie otrzymasz 100 zł przelewem na rachunek w Getin Banku.

Jako osoba polecająca wykonałeś już wszystkie warunki. Zostaje tylko czekać aż osoby, którym polecasz konto spełnią swoje warunki.

Zadania dla nowego klienta:

KROK #2. Załóż Konto Proste Zasady

Korzystając z kodu, który otrzymałeś od znajomego, załóż konto Proste Zasady. Najlepiej zrobić to poprzez stronę internetową, ponieważ masz wtedy pewność, że wpiszesz kod polecenia i zgarniesz bonus. Kliknij przycisk „Otwórz konto”, który przeniesie Cię do formularza. Nie zapomnij wpisać kodu polecenia!!

Osoba polecająca zgarnie 100 zł, a Ty 50 zł premii. Dodatkowo możesz zostać również polecającym i zgarnąć 100 zł za każde polecenie. W sumie aż 550 zł.

Pamiętaj, żeby we wniosku o konto koniecznie wpisać kod polecenia. W przeciwnym razie nie otrzymasz bonusu. Jeżeli Twoi znajomi nie posiadają konta w Getin Banku, a chcesz wziąć udział w promocji to śmiało użyj Moniakowego kodu: 87WV7H. Pole do wpisania kodu znajduje się na drugiej stronie formularza, tuż pod dokumentami.

WAŻNE! Konto załóż i aktywuj maksymalnie do 31 lipca 2019 roku włącznie.

Składając wniosek o konto pamiętaj o:

 • podaniu kodu polecenia – (pod oświadczeniami);
 • wyraź zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych;
 • wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną;
 • wyraź zgodę na przekazanie przez Bank informacji osobie polecającej, że spełniłeś warunki promocji.

KROK #3. Aktywnie korzystaj z nowego konta

W każdym z 3 pierwszych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji konta, zapewnij jednorazowy wpływ na konto w wysokości minimum 1000 zł. Przelew może być wykonany z Twojego konta w innym banku lub z konta firmowego prowadzonego przez Getin Bank.

Uwaga! Nie zamykaj konta przed otrzymaniem bonusów. Jeśli je zamkniesz, możesz nie otrzymać premii.

Kiedy otrzymasz bonus?

Nagroda dla nowego jak i obecnego klienta zostanie wypłacona do końca miesiąca, następującego po spełnieniu warunków promocji przez Nowego Klienta.

Dla chętnych – podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym

Jeśli już założysz konto w Getin Banku, możesz również skorzystać z oferty specjalnej “Bonus za aktywność”, która umożliwia oszczędzanie na poziomie 3,5% w skali roku na koncie oszczędnościowym.

Co trzeba zrobić?

Do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta zapewnić wpływ na rachunek w wysokości co najmniej 1000 zł.

Oprocentowanie 3,5% zostanie utrzymane jeżeli co miesiąc zapewnisz wpływ na konto w Getin Banku 1000 zł. Wykonując ten warunek bank gwarantuje utrzymanie oprocentowania przez 12 miesięcy.

Ile kosztuje konto oszczędnościowe?

 • 0 zł – za otwarcie konta;
 • 0 zł – za prowadzenie rachunku;
 • 0 zł – za standardowe przelewy krajowe.

Co ważne? Oprocentowanie, o którym mowa naliczane jest do kwoty 10 000 zł. Lokowane środki powyżej tej kwoty będą oprocentowane odpowiednio:

 • poniżej 50 000zł – 1,1%;
 • od 50 000 zł do 100 000zł – 1,2%;
 • od 100 000 zł do 500 000 zł – 1,3%;
 • powyżej 500 000 zł – 1,5%.

Pamiętaj, że przez cały czas musisz posiadać aktywne konto w Getin Banku.

Podsumowanie

Premia w wysokości 500 zł wydaje się być kusząca. Promocja faktycznie jest bardzo atrakcyjna dla obecnych klientów banku. Ich zadanie kończy się na wygenerowaniu kodu polecającego oraz przekazaniu go znajomym.

Reszta jest w rękach polecanego, czyli nowego klienta. Co prawda warunki nie są trudne do spełnienia, są wręcz banalnie proste. Zachęcający jest fakt, że nowy klient również może polecać swoje konto i zarobić dodatkową gotówkę.

Do zgarnięcia naprawdę sporo gotówki, jednak wymaga to trochę czasu i Twojego zaangażowania. Powodzenia!

Informacja: W komentarzach pod artykułami na temat programów poleceń wiele osób udostępnia swoje kody z programu. Zwróć uwagę, że nie każdy kod może być wiarygodny. Na przykład, osoba go udostępniająca, mogła nie spełnić warunków dla polecającego. Korzystając z takiego kodu możesz nie otrzymać premii. Wybieraj uważnie.

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 124

 1. Mateusz pisze:
  Witam, serdecznie zapraszam do udziału w zabawie 4 edycji programu poleceń Getin Banku, mój kod: NDC2J4 pozdrawiam 🙂
  • Mateusz pisze:
   Nowy kod, polecam super bank 🙂
   Mój kod: ZMQZ52
   Napewno nie zamknę konta przed zakończeniem promocji.
  • Mateusz pisze:
   Proszę bardzo oto kod działający do końca promocji SKZ6F4
 2. Tomasz pisze:
  Wszystkim chętnym polecam nowy kod polecenia GETIN z najnowszej IV edycji (ważny do 31-07-2019), aktualny kod: 9WSRH9
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji. Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu i dziękuję.
  • Michał pisze:
   Witam. Chcesz zyskać 50zł za otwarcie konta? Wpisz mój kod polecenia <<>. Mam wyrażone zgody i nie zamykam konta w najbliższym czasie zatem jest pewne że dzięki mojemu kodowi zgarniesz premię.
  • Michał pisze:
   CJQA12. Witam. Chcesz zyskać 50zł za otwarcie konta? Wpisz mój kod polecenia <>. Mam wyrażone zgody i nie zamykam konta w najbliższym czasie zatem jest pewne że dzięki mojemu kodowi zgarniesz premię.
  • Michał pisze:
   Witam. Chcesz zyskać 50zł za otwarcie konta? Wpisz mój kod polecenia <>. Mam wyrażone zgody i nie zamykam konta w najbliższym czasie zatem jest pewne że dzięki mojemu kodowi zgarniesz premię.
 3. Adam pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego, działającego kodu polecenia dla IV edycji programu poleceń Getin Bank. Mam wyrażone wszystkie potrzebne zgody do udziału w programie poleceń, a Ty masz pewność, że otrzymasz premię za otwarcie konta z polecenia przy użyciu mojego kodu: P99EBD
 4. Kacper pisze:
  Witam
  Gdyby ktoś chciał zarobić 50 zł. za otwarcie konta z polecenia (a nie miał akurat takowego pod ręką) to polecam swój kod z aktualnej IV Edycji: KV8SH7
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 5. Piotr pisze:
  To i ja zostawię swój kod polecenia: 6CYZY3.
  Kod pewny jak podwyżki na stacjach paliw – polecam 🙂
 6. Ryszard pisze:
  Witam,polecam ciepły kod za otwarcie konta IV edycji QE6T7W.Kod wygenerowany dziś,mam wyrażone wszystkie zgody i co tam trzeba do wzięcia udziału w promocji.Jakby kto chciał sprawdzić podaje mejla [email protected]ęki
 7. Ryszard pisze:
  Witam,polecam cieplutki kod polecenia IV edycji QE6T7W.Posiadam wszystkie zgody i inne pierdoły do tego potrzebne.Serdecznie dzięki
 8. Tomek pisze:
  Nowy kod z IV edycji polecen 9GQZP6 , zapraszam do skorzystania, dziala od 1-05-2019 do 31-07-2019, dziekuje 🙂
 9. Gustaw pisze:
  Oto mój kod: TWWN68. Zachęcam do wykorzystania. 😃💰
 10. ewa pisze:
  Nowy kod z IV edycji polecen Y4RSQ2 , zapraszam do skorzystania, dziala od 1-05-2019 do 31-07-2019, dziekuje 🙂
 11. Jurek pisze:
  Nowy kod z IV edycji: 621G1R, mam wyrażone wymagane zgody, gdyby ktoś się zastanawiał informuję że konta nie zamierzam zamykać. Mam świetną lokatę roczną na 3,5% więc zawodu nie będzie przy premi. 🙂
 12. Aga pisze:
  jeszcze ciepły kod: X6TG52, pewny!!!
 13. Szymon pisze:
  Przesyłam mój kod polecenia. Zupełnie świeży PTW41N. Zapraszam do skorzystania. Wszystkie zgody wyrażone, nie zamykam konta.
 14. Ania pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu YRNR74. Oboje zarobimy. Pozdrawiam i będę wdzięczna za skorzystanie.
 15. Karo pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu VFS6T4, dziekuje
 16. Mateusz pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecającego: R7F6PQ
  Wszelkie zgody i warunki spełnione. Pewna premia.
 17. titus78 pisze:
  Nie mam w zakładce Oferty i Wnioski pozycji Program Poleceń. Dziwne i dlaczego tak jest? W jaki sposób mam zatem wygenerować kod?
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Spróbuj skontaktować się z Infolinią, tak będzie najprościej. Być może to jakiś błąd.
 18. Leszek pisze:
  Zapraszam i zachęcam do skorzystania to aktualny mój kod polecenia: KSFW25
 19. Marcin pisze:
  Witam
  zachęcam do skorzystania z aktualnej promocji w Getin Banku. Sam z takiego polecenia skorzystałem, więc mnie również zależy aby z bankiem nie rozstawać się zbyt szybko. Mój kod polecenia to: EZVF19
  Pozdrawiam
 20. Anna pisze:
  Aktualny kod z IV edycji promocji: NT8QA5
 21. Adam pisze:
  Witam,
  czy jeżeli jeszcze w kwietniu, na początku, zamknąłem konto to mogę wziąc już udział w tej promocji??
  • Karol pisze:
   Tak. Polecony to osoba nieposiadająca konta w Getin Bank od 30.04.2019. Byłbym wdzięczny za skorzysyanie z mojego kodu dla IV edycji programu poleceń (oczywiście spełnian jego warunki i mam wyrażone wymagane programem zgody marketingowe): NMT2M2
   Pozdrawiam
  • Karol pisze:
   Tak. Konto zostało zamknięte przed 30.04.2019.
   Byłbym wdzięczny za skorzystanie z mojego kodu polecenia dla IV edycji programu poleceń (oczywiście spełnian jego warunki i mam wyrażone wymagane programem zgody marketingowe): NMT2M2
   Pozdrawiam
  • Karol pisze:
   Tak, konto zamknięte przed 30.04.2019 więc można skorzystać. Polecam swój kod dla IV edycji programu poleceń i z góry dziękuję za jego ewentualne użycie: NMT2M2
  • Karol pisze:
   Potrzebne zgody marketingowe oczywiście mam wyrażone i spełniam wszystkie warunki programu poleceń.
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Jeśli to był początek kwietnia, to możesz 🙂
 22. Kacper pisze:
  Witam
  Gdyby ktoś chciał zarobić 50 zł. za otwarcie konta z polecenia to polecam swój kod z aktualnej IV Edycji: KV8SH7
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 23. Karol pisze:
  Byłbym wdzięczny za skorzystanie z mojego kodu polecenia dla IV edycji programu poleceń (oczywiście spełnian jego warunki i mam wyrażone wymagane programem zgody marketingowe): NMT2M2
  Pozdrawiam
 24. Paweł pisze:
  Aktualny kod z IV edycji promocji: XMBE86
  Polecam:)
 25. Ryszard pisze:
  Witam,polecam kod IV edycji QE6T7W mam wszystkie zgody więc kod jest pewny.Pozdrawiam
 26. Marzena pisze:
  Mój kod polecenia: G4VC84 .Świeżutki ,jeszcze nie użyty ani raz
 27. Marek pisze:
  Moniaki. Co jeżeli Wasz kod 7EF97X zostanie użyty więcej niż 5 razy ? Czy nadal będę brał udział w promocji i dostanę 50zł ? 😉
  • Moniaki.pl - Ewelina pisze:
   Sprawdzamy na bieżąco, póki co możesz śnmiało korzystać 🙂
 28. Marek pisze:
  Ok, załatwione 😉
 29. Krzysztof pisze:
  Serdecznie polecam mój kod polecenia ZHMV27 w systemie poleceń. Ze mną Getin Bank na stałe i mam komplet zgód. Polecam także stronkę lenakislowska z dopiskiem pl po kropce, może ktoś wesprze w potrzebie. Pozdrawiam.
 30. Jamal pisze:
  Witam,
  Dla osób, które chciałby skorzystać -> mój kod polecenia w IV edycja programu to: JTKB78
  Kod jest świeżo wygenerowany.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam 🙂
 31. Kacper pisze:
  Witam
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu z aktualnej najnowszej edycji programu poleceń (IV Edycji): KV8SH7
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 32. Maciej pisze:
  Nowy kod: HJQM48.
  Polecam!
 33. Mateusz pisze:
  Witam, serdecznie zapraszam do udziału w zabawie IV edycji programu poleceń Getin Banku, mój kod: NDC2J4 kod jest pewny, w poprzednich edycjach premia zawsze była wypłacana, pozdrawiam.
 34. Dawid-ek pisze:
  Kod polecenia IV edycja

  QS1CC9
  serdecznie zapraszam do skorzystania z kodu.
  Pozdrawiam i z góry dziękuję 🙂

 35. Ryszard pisze:
  Witam,polecam kod IV edycji QE6T7W mam wyrażone wszelkie zgody i inne pierdoły do tego potrzebne.Pozdrawiam😎
 36. Karo pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu VFS6T4, dziekuje
 37. Agnieszka pisze:
  Witam kod polecenia IV Edycji dla chętnych: PTYR36 Konto założone dawno ze wszystkimi zgodami, z gwarancją utrzymania co najmniej do 2020 roku.Pozdrawiam.
 38. Kacper pisze:
  Witam
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu z aktualnej najnowszej edycji programu poleceń (IV Edycji): KV8SH7
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 39. Wioletta pisze:
  Dodaje swieżutki kod poleceń, zapraszam do korzystania. T3MRA7
  🙂
 40. ewa pisze:
  Nowy kod z IV edycji polecen Y4RSQ2 , zapraszam do skorzystania, dziala od 1-05-2019 do 31-07-2019, dziekuje 🙂
 41. Artur pisze:
  Gdyby ktoś chciał zarobić 50 zł. za otwarcie konta z polecenia to podaje kod GTSZ97.
  Aby dostac 50 zł nalezy w wyrazic zgody marketingowe oraz zasilc konto kwotą minimum 1000 zł w każdym z kolejnych 3 miesięcy po otwarciu konta. Kod wazny do 31.07.2019. Dziekuje.
 42. Mateusz pisze:
  Witam, serdecznie zapraszam do udziału w zabawie IV edycji programu poleceń Getin Banku, mój kod: NDC2J4 kod jest pewny, w poprzednich edycjach premia zawsze była wypłacana, pozdrawiam 🙂
 43. Tomek pisze:
  Nowy kod z IV edycji polecen 9GQZP6 , zapraszam do skorzystania, dziala od 1-05-2019 do 31-07-2019, dziekuje 🙂
 44. Izabela pisze:
  Witam
  Gdyby ktoś chciał zarobić 50 zł. za otwarcie konta z polecenia (a nie miał akurat takowego pod ręką) to polecam swój kod z aktualnej IV Edycji: E3Z6RF
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 45. Gustaw pisze:
  Polecam proste zasady , wpisz ten kod: TWWN68 , spełnij warunki promocji, a 50 zł będzie twoje. Zachęcam do korzystania 💰😃
 46. Sebastian pisze:
  I ja postanowiłem zacząć zabawę, dzięki której można zarobić.
  Oto mój kod poleceń: QJZC26.
  Dziękuję wszystkim za skorzystanie z niego.
 47. Kacper pisze:
  Witam
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu z aktualnej najnowszej edycji programu poleceń (IV Edycji): KV8SH7
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 48. Mateusz pisze:
  Witam, serdecznie zapraszam do udziału w zabawie IV edycji programu poleceń Getin Banku, mój kod: NDC2J4 kod jest pewny, w poprzednich edycjach premia zawsze była wypłacana, pozdrawiam 🙂
 49. Piotr pisze:
  Jeśli ktoś chciałby otworzyć konto to byłbym bardzo wdzięczny za skorzystanie z mojego kodu poleceń: 2Q99BX
  Wszystkie zgody wyrażone, konto będzie ciągle w użyciu.

  Życzę udanych promocji!

 50. Dzony pisze:
  Polecam Konto Proste Zasady. Mój kod polecenia to JZWR62. Zapraszam z korzystania
 51. Magdalena pisze:
  Kod polecenie ZD7DP5. Zapraszam do korzystania
 52. Mateusz pisze:
  Witam, serdecznie zapraszam do udziału w IV edycji programu poleceń Getin Banku, mój kod: NDC2J4 kod jest pewny, w poprzednich edycjach premia zawsze była wypłacana, zachęcam do zabawy, pozdrawiam 🙂
 53. Stanisława pisze:
  C8DXZ4 mój kod poleceń z którego warto skorzystać ponieważ jest pewny. Zapraszam 🙂
 54. M. pisze:
  Niestety u mnie odpada – bank wymaga dow. osobistego do założenia konta (normalnie powinna być również dostępna opcja użycia paszportu)
 55. Bartosz pisze:
  2E2K48 zapraszam do skorzystania z tego kodu, jest nowy
 56. Ryszard pisze:
  Witam,polecam pewny kod nowej edycji QE6T7W.Mam wszystkie zgody i inne pierdoły do tego wymagane.Pozdrawiam
 57. Robert pisze:
  Polecam pewny kod do 4 edycji programu poleceń Getin Banku:
  ZWGP32
  Zapewniam:
  – wyrażone wszystkie zgody marketingowe
  – konto będzie w ciągłym użyciu przez okres 13 miesięcy ze względu na udział w promocji specjalnego oprocentowania 3,5 % na lokacie 12 miesięcznej.
 58. Ares pisze:
  Witam
  Gdyby ktoś chciał zarobić 50 zł. za otwarcie konta z polecenia (a nie miał akurat takowego pod ręką) to polecam swój kod z aktualnej IV Edycji: 1QBRE7
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 59. kazet pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia: MH5TV2. Wszystkie zgody marketingowe zostały wyrażone. Po skorzystaniu z kodu proszę o informację w komentarzu. Dziękuję i pozdrawiam.
 60. Kacper pisze:
  Witam
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu z aktualnej najnowszej edycji programu poleceń (IV Edycji): KV8SH7
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 61. Mateusz pisze:
  Witam, serdecznie zapraszam do udziału w IV edycji programu poleceń Getin Banku, mój kod: NDC2J4 kod jest pewny, w poprzednich edycjach premia zawsze była wypłacana, zachęcam do zabawy, pozdrawiam 🙂
 62. Tomasz pisze:
  Wszystkim chętnym polecam nowy kod polecenia GETIN z najnowszej IV edycji (ważny do 31-07-2019), aktualny kod: 9WSRH9
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji. Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu i dziękuję.
 63. Radek pisze:
  Witam oto świeżutki kod polecenia Getin z IV edycji Polecam Proste Zasady w Getin Banku.
  Aktualny kod : 68D8PF
  Posiadam wyrażone wszystkie zgody . Zachęcam do skorzytania z mojego kodu.
 64. Karolina pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu VFS6T4, dziekuje
 65. Marcin pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu: B172ZJ. Jestem klientem Getina od dawna, wszystkie warunki spełniam więc premia pewna 🙂
 66. Olga pisze:
  Oto mój kod
  G1Z635
  Ważny od 12.06 do 31.07.2019r.
 67. Tomek pisze:
  Witam,
  Jak by ktoś potrzebował to kod polecenia do Polecam Proste Zasady IV edycja (od 01.05.2019 roku do 31.07.2019 roku):
  AV4GC2

  Pozdrawiam Tomek
  [email protected]

 68. Mateusz pisze:
  Witam, serdecznie zapraszam do udziału w IV edycji programu poleceń Getin Banku, mój kod: NDC2J4 kod jest pewny, w poprzednich edycjach premia zawsze była wypłacana, zachęcam do skorzystania, pozdrawiam 😉
 69. Andrzej pisze:
  Aktualny kod poleceń J242V5
 70. Kacper pisze:
  Witam
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu z aktualnej najnowszej edycji programu poleceń (IV Edycji): KV8SH7
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 71. Adam pisze:
  Podaję swój aktualny i działający kod polecenia dla IV edycji programu poleceń, mam wyrażone wszystkie potrzebne zgody marketingowe. Mój kod polecenia: P99EBD
  Dziękuję za skorzystanie i pozdrawiam.
 72. Bogusia pisze:
  Aktualny kod poleceń IV Edycja J242V5. WAŻNY DO 31.07.2019 ROKU
 73. Andrzej pisze:
  IV Edycja- KOD POLECEŃ 3J4YDC ważny do 31 lipca.
 74. Katarzyna pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia: MH5TV2. Wszystkie zgody marketingowe zostały wyrażone. Kod ważny do 31 lipca 2019. Po skorzystaniu z kodu proszę o informację w komentarzu. Dziękuję i pozdrawiam.
 75. Ewa pisze:
  Kod z IV edycji polecen Y4RSQ2 , zapraszam do skorzystania, dziala od 1-05-2019 do 31-07-2019, dziekuje 🙂
 76. Mateusz pisze:
  Witam, serdecznie zapraszam do udziału w IV edycji programu poleceń Getin Banku, mój kod: NDC2J4 kod jest pewny, w poprzednich edycjach premia zawsze była wypłacana, zachęcam do skorzystania, pozdrawiam 😉 Ważny do 31.07.19 r.
 77. Ryszard pisze:
  Witam, polecam kod QE6T7W Ważny do 31 lipca
  Posiadam wszystkie zgody i inne pierdoły do tego wymagane.
 78. Jamal pisze:
  W dalszym ciągu aktualny oraz pewny kod polecenia w IV edycja programu: JTKB78
  Posiadam wszystkie wymagane zgody w tym programie.
  Z góry dziękuję wszystkim tym, którzy zdecydują się skorzystać z mojego kodu polecenia 🙂
 79. Karo pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu VFS6T4, dziekuje 🙂
 80. Kacper pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu z aktualnej najnowszej edycji programu poleceń (IV Edycji): KV8SH7
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 81. Przemek pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu (IV edycja):
  8EN688
  Wszystkie zgody wyrażone 🙂
  Pozdrawiam
 82. Gosia pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu aktualnej (IV edycji) programu poleceń:
  J9GKB7
  Mam wyrażone wszystkie zgody potrzebne do udziału w programie
  Z góry dziękuję i pozdrawiam :):)
 83. Tomasz pisze:
  Wszystkim chętnym polecam nowy kod polecenia GETIN z najnowszej IV edycji (ważny do 31-07-2019), aktualny kod: 9WSRH9
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji. Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu i dziękuję
 84. Aniela pisze:
  Jeśli nie posiadacie kodu mój kod polecenia 9NF1FG z najnowszej IV edycji (ważny do 31-07-2019). Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji.
 85. Jamal pisze:
  Witam,
  Jak najbardziej aktualny oraz pewny kod polecenia: JTKB78
  Posiadam również wyrażone wszystkie niezbędne zgody do udziału w programie.
  Z góry dziękuję wszystkim tym, którzy zdecydują się skorzystać z mojego kodu 🙂
 86. Mateusz pisze:
  Witam, serdecznie zapraszam do udziału w IV edycji programu poleceń Getin Banku, mój kod: NDC2J4 kod jest pewny, w poprzednich edycjach premia zawsze była wypłacana, zachęcam do skorzystania, pozdrawiam 😉 Ważny do 31.07.19 r.
 87. Robert pisze:
  Aktualny kod z najnowszej edycji programu poleceń: ZWGP32
  ważny do 31.07.2019.
  Wszystkie zgody i warunki z mojej strony spełnione, jest to moje jedyne konto, na które wpływa mi pensja także nie zamierzam go zamykać.
 88. Tomasz pisze:
  Witam,
  Jeśli ktoś potrzebuje kod polecenia, to zapraszam do skorzystania:
  AV4GC2
  Wszystkie zgody i warunki spełnione. Konto zostaje u mnie na dłużej ze względu na oszczędności.
  Pozdrawiam
 89. Pio pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego, działającego kodu polecenia dla IV edycji programu poleceń Getin Bank. Mam wyrażone wszystkie potrzebne zgody do udziału w programie poleceń, a Ty masz pewność, że otrzymasz premię za otwarcie konta z polecenia przy użyciu mojego kodu: P99EBD
 90. ewa pisze:
  Kod z IV edycji polecen Y4RSQ2 , zapraszam do skorzystania, dziala od 1-05-2019 do 31-07-2019, dziekuje 🙂
 91. Olga pisze:
  Mój nowy kod: G1Z635

  Zapraszam do skorzystania do końca lipca 🙂

 92. Grzegorz pisze:
  Mój kod z V edycji: 2CE5E5
  Zapraszam, kod pewny, konta nie zamierzam zamykać co najmniej przez rok. Polecam 🙂
 93. EWA pisze:
  Kod z IV edycji polecen HWBM66 , zapraszam do skorzystania, dziala od 1-08-2019 do 31-10-2019, dziekuje 🙂
 94. Robert pisze:
  Kod z V edycji programu poleceń NHM4V2 kod ważny do 31-10-2019. Z mojej strony jest to moje konto, na które wpływa wynagrodzenie, dlatego tez nie zamierzam go zamykać. Oczywiście wszystkie warunki spełnione.
 95. Tomek pisze:
  V9QTJ2Kod z V edycji polecen V9QTJ2 , zapraszam do skorzystania, dziekuje 🙂
 96. Kacper pisze:
  Witam
  Ruszyła właśnie V edycja programu poleceń więc gdyby ktoś chciał dodatkowo zarobić 50 zł. za otwarcie konta z polecenia to podaję swój kod z aktualnej V już Edycji: J1TZR8
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 97. Anna pisze:
  aktualny kod polecenia (warunki spełnione :-): H99XY5
 98. Tomasz pisze:
  Wszystkim chętnym polecam nowy kod polecenia GETIN z najnowszej IV edycji (ważny do 31-07-2019), aktualny kod: 9WSRH9
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji. Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu i dziękuję.
  • Tomasz pisze:
   Wszystkim chętnym polecam nowy kod polecenia GETIN z najnowszej V edycji (ważny do 31-10-2019), aktualny kod: BFWV63
   Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji. Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu i dziękuję.
 99. Mateusz pisze:
  Witam, serdecznie zapraszam do udziału w V edycji programu poleceń Getin Banku, mój kod: CZ4TK4 jest pewny, w poprzednich edycjach premia zawsze była wypłacana, zachęcam do skorzystania, pozdrawiam 😉 Ważny do 31.12.19 r.
 100. Greg pisze:
  Witam,

  polecam nowy kod do V edycji: 5EQG2D.
  Zgody marketingowe zatwierdzone.
  Dziękuję i pozdrawiam:)

 101. Karo pisze:
  Polecam Proste Zasady w Getin Banku! Otwórz konto, użyj kodu polecenia DRTX87, spełnij warunki promocji i odbierz 50 zł. i polecaj następnym 🙂 Z góry dziękuje:)
 102. Tomasz pisze:
  Wszystkim chętnym polecam nowy kod polecenia GETIN z najnowszej VI edycji (ważny do 28-02-2020), aktualny kod: 5YTDV2
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji. Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu i dziękuję.
 103. Bogusia pisze:
  Nowy kod polecenia A4XND7 z najnowszej VI edycji (ważny do 28-02-2020), aktualny kod: 5YTDV2
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji.
 104. Bogusława pisze:
  Nowy kod polecenia A4XND7 z najnowszej VI edycji (ważny do 28-02-2020)
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji.
 105. Andrzej pisze:
  Jeszcze gorący kod polecenia Z3KKY7 z najnowszej VI edycji (ważny do 28-02-2020)
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji.
 106. Pio pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego kodu polecenia dla VI edycji programu poleceń Getin Bank: Y6MGK7
  Spełniam wszystkie warunki programu poleceń dzięki temu masz pewność, że otrzymasz premię w wysokości 50 zł za otwarcie konta przy użyciu mojego kodu polecenia.
  Pozdrawiam i dziękuję.
 107. Mateusz pisze:
  Zapraszam do założenia świetnego konta oraz użycia mojego kodu – 3BYG4Z. Pozdrawiam wszystkich czytelników.

Napisz komentarz