Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Program poleceń Getin Banku – do zgarnięcia nawet 500 zł premii dla polecającego i 50 zł dla polecanego

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Getin Banknowy klient obecny klientKonto osobiste

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Dla polecającego: do 500 zł premii za polecenie konta (po 100 zł za skuteczne polecenie).

Dla poleconego: 50 zł premii za otwarcie konta z polecenia i spełnienie warunków.

Za co?

– Za wygenerowanie kodu polecającego i przekazanie go osobie polecanej oraz;

– Za otwarcie przez osobę polecaną Konta Proste Zasady lub Konta Osobistego Noble z kodem polecającym oraz wykonanie przez osobę polecaną warunków promocji ( w każdym z 3 pierwszych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji konta trzeba zapewnić jednorazowy wpływ na konto w wysokości minimum 1000 zł)

Ile to kosztuje?

Konto Proste Zasady:

0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie rachunku pod warunkiem dokonania min. 1 płatności kartą lub BLIKiem (inaczej opłata wyniesie 8 zł – dla osób do 26 r. ż konto jest bezwarunkowo darmowe); 0 zł – opłata miesięczna za kartę (bezwarunkowo); 0 zł – wypłata ze wszystkich bankomatów w Polsce; 0 zł – przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

Do końca miesiąca następującego po spełnieniu warunków promocji przez osobę poleconą.

Dla kogo?

Jako osoba polecająca: obecni klienci banku.

Jako osoba polecona: osoby, które od 31 października 2019 roku nie miały w banku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego.

Do kiedy promocja?

Do 29 lutego 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

To już VI edycja Programu Poleceń w Getin Banku. Ponownie za polecenie konta w Getin Banku możesz otrzymać nawet do 500 zł.

„Wystarczy, że polecisz konto Proste Zasady swoim znajomym i rodzinie, a jeśli otworzą oni konto będziesz mógł otrzymać od nas nawet 500 zł!” – czytamy na stronie Getin Banku.

Za każde skuteczne polecenie tzn. jeśli polecona osoba otworzy Konto Proste Zasady lub Konto Osobiste Noble w Getin Banku z wykorzystaniem Twojego kodu i spełni proste warunki, otrzymasz 100 zł. Program jest o tyle ciekawy, że osoba polecona również zgarnia 50 zł  bonusu za spełnienie warunków, a dodatkowo może zostać polecającym i zarabiać dalej.

Promocja potrwa aż do 29 lutego 2020. Masz aż 4 miesiące na zgarnięcie pełnej premii. Czasu jest naprawdę sporo. Przejdźmy zatem do szczegółów.

Kto może skorzystać z programu poleceń?

Program skierowany jest zarówno dla nowych jak i obecnych klientów Getin Banku. Polecającym może być osoba, która już posiada konto osobiste w Getin Banku.

Polecanym, czyli nowym klientem może zostać każdy kto:

 • ma ukończone 18 lat;
 • nie posiada konta osobistego w Getin Banku od dnia 31 października 2019 roku do dnia przystąpienia do promocji.

Jeśli posiadasz konto w Getin Banku, to czas najwyższy zacząć na nim zarabiać. Wystarczy, że wygenerujesz kod polecenia i przekażesz go swoim znajomym. Jeśli jeszcze nie jesteś klientem Getin Banku – nic straconego. Możesz zarobić nawet 550 zł. Użyj kodu polecenia do założenia konta i zacznij je polecać swoim znajomym.

Teraz dodatkowo możesz otrzymać vouchery do Decathlon za założenie konta i spełnienie naprawdę prostych warunków. Szczegóły tej promocji znajdziesz w artykule:

Jeśli nie znasz nikogo z wiarygodnym kodem polecenia, użyj naszego Moniakowego: CS4PB9 .

Opłaty i prowizje – czyli ile kosztuje konto w Getin Banku?

Na tle innych banków konto w Getin prezentuje się naprawdę bardzo dobrze! Aby było w pełni darmowe, wystarczy tylko jedna płatność kartą bądź BLIKiem w miesiącu. W pakiecie masz zapewnione wszytskie bankomaty w Polsce za darmo.

Konto Proste Zasady:

 • 0 zł – za otwarcie konta;
 • 0 zł – za prowadzenie rachunku jeżeli w poprzednim miesiącu dokonałeś co najmniej 1 transakcję kartą lub BLIK’iem, w przeciwnym razie zapłacisz 8 zł. Osoby w wieku 18-26 lat korzystają z konta bezwarunkowo za 0 zł.
 • 0 zł – za posiadanie i korzystanie z karty debetowej – BEZWARUNKOWO;
 • 0 zł – za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju;
 • 0 zł – za standardowe przelewy krajowe.

Konto Osobiste Noble:

 • 0 zł – za otwarcie konta;
 • 0 zł – za prowadzenie rachunku jeżeli w poprzednim miesiącu Twoje aktywa wyniosły 200 tys. zł LUB zapewniłeś wpływy na rachunek w wysokości min. 10 tys. zł w przeciwnym razie zapłacisz 50 zł;
 • 0 zł – za posiadanie i korzystanie z karty debetowej – BEZWARUNKOWO;
 • 0 zł – za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju;
 • 0 zł – za standardowe przelewy krajowe.

Jak skutecznie otrzymać bonus? Instrukcja krok po kroku

Zadania dla klienta Getin Banku:

Krok #1. Wygeneruj kod poleceń

Najpóźniej do 29 lutego 2020 roku wygeneruj swój indywidualny kod w programie poleceń. Aby to zrobić, zaloguj się do swojej bankowości internetowej. Kod możesz wygenerować również przez aplikację mobilną oraz w oddziale banku.

Jak to zrobić przez internet? Zaloguj się do bankowości internetowej Getin Banku , wejdź w zakładkę „Oferta i wnioski”, następnie kliknij na „Program Poleceń”.

Kod otrzymasz w wiadomości mailowej lub sms-em na numer telefonu komórkowego.

KROK #2. Przekazuj swój kod znajomym

Wygenerowany kod przekazuj znajomym i rodzinie. Konto możesz polecić maksymalnie 5 osobom. Za każde skuteczne polecenie otrzymasz 100 zł przelewem na rachunek w Getin Banku.

Jako osoba polecająca wykonałeś już wszystkie warunki. Zostaje tylko czekać aż osoby, którym polecasz konto spełnią swoje warunki.

Zadania dla nowego klienta:

KROK #1. Załóż Konto Proste Zasady lub Konto Osobiste Noble

Korzystając z kodu, który otrzymałeś od znajomego, załóż konto Proste Zasady lub Konto Osobiste Noble. Najlepiej zrobić to poprzez stronę internetową, ponieważ masz wtedy pewność, że wpiszesz kod polecenia i zgarniesz bonus. Kliknij przycisk „Otwórz konto”, który przeniesie Cię do formularza. Nie zapomnij wpisać kodu polecenia!!

Osoba polecająca zgarnie 100 zł, a Ty 50 zł premii. Dodatkowo możesz zostać również polecającym i zgarnąć 100 zł za każde polecenie. W sumie aż 550 zł.

Pamiętaj, żeby we wniosku o konto koniecznie wpisać kod polecenia. W przeciwnym razie nie otrzymasz bonusu. Jeżeli Twoi znajomi nie posiadają konta w Getin Banku, a chcesz wziąć udział w promocji to śmiało użyj Moniakowego kodu: CS4PB9 . Pole do wpisania kodu znajduje się na drugiej stronie formularza, tuż pod dokumentami.

WAŻNE! Konto załóż i aktywuj maksymalnie do 29 lutego 2020 roku włącznie.

Składając wniosek o konto pamiętaj o:

 • podaniu kodu polecenia – (pod oświadczeniami);
 • wyraź zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych;
 • wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną;
 • wyraź zgodę na przekazanie przez Bank informacji osobie polecającej, że spełniłeś warunki promocji.

KROK #2. Aktywnie korzystaj z nowego konta

W każdym z 3 pierwszych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji konta, zapewnij jednorazowy wpływ na konto w wysokości minimum 1000 zł. Przelew może być wykonany z Twojego konta w innym banku lub z konta firmowego prowadzonego przez Getin Bank.

Uwaga! Nie zamykaj i nie wypowiadaj konta przed otrzymaniem bonusów. Jeśli zamkniesz konto, możesz nie otrzymać premii.

Kiedy otrzymasz bonus?

Nagroda dla nowego jak i obecnego klienta zostanie wypłacona do końca miesiąca, następującego po spełnieniu warunków promocji przez Nowego Klienta.

A DODATKOWO… Co jeszcze mogę zyskać zakładając konto w Getin Banku?

Premia i konto oszczędnościowe to bonusy, które dostaniesz za założenie rachunku i spełnienie warunków. Mając konto i płacąc kartą możesz zyskać dużo więcej.

1. Vouchery do Decathlonu o wartości 100 zł

Dla nowych klientów którzy założą konto z linku z poniższego artykułu bank przygotował nagrodę – vouchery do Decathlon o wartości 100 zł. Warto skorzystać, szczególnie że promocja z bonami oraz z kodem polecającym łączą się i można zyskać podwójnie 🙂

2. Dla chętnych – podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym

Jeśli już założysz konto w Getin Banku, możesz również skorzystać z oferty specjalnej “Bonus za aktywność”, która umożliwia oszczędzanie na poziomie 3,5% w skali roku na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym.

Z promocji możesz skorzystać jeżeli nie posiadałeś konta osobistego w banku od 11 maja 2017 roku do 30 listopada 2019 roku.

Co trzeba zrobić?

Do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta zapewnij wpływy na rachunek w łącznej wysokości co najmniej 1 000 zł. Przelew możesz zrobić z konta w dowolnym banku.

Oprocentowanie 3,5% zostanie utrzymane jeżeli co miesiąc zapewnisz wpływy na konto w Getin Banku na co najmniej 1000 zł. Wykonując ten warunek bank gwarantuje utrzymanie oprocentowania przez 12 miesięcy.

Ile kosztuje konto oszczędnościowe?

 • 0 zł – za otwarcie konta;
 • 0 zł – za prowadzenie rachunku;
 • 0 zł – za pierwszy przelew w miesiącu, każdy kolejny 9 zł;
 • 0 zł – za przelew na rachunek lokaty w Getin Banku.

Oprocentowanie o którym mowa naliczane jest do kwoty 10 000 zł. Lokowane środki powyżej tej kwoty będą oprocentowane odpowiednio:

 • poniżej 50 000zł – 0,85%;
 • od 50 000 zł do 100 000zł – 0,95%;
 • od 100 000 zł do 500 000 zł – 1,05%;
 • powyżej 500 000 zł – 1,25%.

Pamiętaj, że przez cały czas musisz posiadać aktywne konto w Getin Banku oraz wyrażone zgody marketingowe.

2. Zniżki do Multikina z kartą do konta Getin Banku

Zniżka do Multikina 10%

Jeśli lubisz oglądać filmy na dużym ekranie, to mam dla Ciebie mocny argument, który przekonuje do założenia rachunku.

Dostaniesz aż 10 % zniżki do Multikina. Rabat dotyczy biletów na filmy 2D i 3D oraz przekąski.

Aby płacić mniej za bilety i przekąski nie musisz spełniać żadnych specjalnych warunków. Wystarczy tylko, że będziesz płacić kartą Getin Banku do swojego nowego konta. Rabat naliczy się automatycznie. To proste! W ten sposób od każdego biletu dla osoby dorosłej bez zniżek zaoszczędzisz około 3 zł. Moim zdaniem to się opłaca!

Podsumowanie

Premia w wysokości 500 zł to jest HIT!. Promocja faktycznie jest bardzo atrakcyjna dla obecnych klientów banku. Ich zadanie kończy się na wygenerowaniu kodu polecającego oraz przekazaniu go znajomym.

Reszta jest w rękach polecanego, czyli nowego klienta. Warunki są banalnie proste. Zachęcający jest też fakt, że nowy klient również może polecać swoje konto i zarobić dodatkową gotówkę. Dodatkową zachętą jest zniżka do Multikina, zawsze to kilka złotych w kieszeni.

Do zgarnięcia naprawdę sporo gotówki, a wymagania stawiane przez bank naprawdę nie są wygórowane! Dodatkowe vouchery do Decathlonu na 100 zł również na ziemi nie leżą 🙂 Powodzenia!

Informacja: W komentarzach pod artykułami na temat programów poleceń wiele osób udostępnia swoje kody z programu. Zwróć uwagę, że nie każdy kod może być wiarygodny. Na przykład, osoba go udostępniająca, mogła nie spełnić warunków dla polecającego. Korzystając z takiego kodu możesz nie otrzymać premii. Wybieraj uważnie.

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 68

 1. Tomasz pisze:
  Drodzy Rodacy spragnieni siana bez pracy,
  Użyjcie kodu z mej myśli do Narodu.
  Zgody wyrażone, warunki spełnione.
  Konto me długo będzie prowadzone.
  Tu nie ma ściemy, powód jest prosty,
  ulokowałem tutaj swe oszczedności.
  Kod ten zadziała w VI edycji,
  Pozwól ambicji przystąpić do inwestycji.
  Także bez obaw, pańki i strachu,
  daj sobie szanse zarobić, brachu.
  Spełnisz warunki, a bank to doceni,
  50zł pięknie się mieni. Nie jest to dużo,
  lecz na flaszkę będzie. I znów znajomych nowych przybędzie.
  Ja tu nie zrzedze, miej to na względzie,
  Weź pod uwage to me orędzie.
  Kod: Z5NWR8

  Pozdrawiam
  Tomek

  • Ja pisze:
   Mój aktualny kod dla 6 edycji programu poleceń to: P2MMS4
   Zapraszam do skorzystania. Spełniam wszystkie warunki programu poleceń, w tym mam wyrażone wymagane do udziału w programie zgody marketingowe.
  • Mateusz :) pisze:
   Polecam nowy kod, nigdzie go nie podawałem, więc jest ok. Kod: CKK83H
  • Aleksandra pisze:
   Podaję mój kod: VQJ9Q4.
   Jeszcze nikt z niego nie korzystał, zatem możecie mieć pewność, że jest aktualny. Mam wyrażone wszystkie zgody marketingowe.
   Polecam i pozdrawiam
   Aleksandra
 2. Bogusia pisze:
  VI Edycja PROGRAMU POLECEŃ od 01.11.2019 do 29.02.2020 Nowy kod A4XND7
  Mam wyrażone wszystkie zgody.
  Skorzystaj, załóż konto, a na pewno otrzymasz atrakcyjną nagrodę!
 3. Andrzej pisze:
  VI Edycja PROGRAMU POLECEŃ od 01.11.2019 do 29.02.2020 Nowy kod Z3KKY7
  Mam wyrażone wszystkie zgody.
  Skorzystaj, załóż konto, a na pewno otrzymasz atrakcyjną nagrodę!
 4. Karo pisze:
  Zapraszam do skorzystania z kodu polecenia DRTX87 , Z góry dziekuje.
 5. Pio pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego kodu polecenia dla VI edycji programu poleceń Getin Bank: Y6MGK7
  Spełniam wszystkie warunki programu poleceń dzięki temu masz pewność, że otrzymasz premię w wysokości 50 zł za otwarcie konta przy użyciu mojego kodu polecenia.
  Pozdrawiam i dziękuję.
  • Michał pisze:
   Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia: 5T6FNT Wszystkie zgody są udostępnione zatem kod jest w 100% pewny. Termin ważności to 29.02.2020
 6. Anna pisze:
  Podrzucam mój aktualny kod poleceń z 6 edycji promocji: 95XDJ7
  ZAPRASZAM do skorzystania z kodu 😉
  Pozdrowienia 🙂
 7. Olga pisze:
  Z32D3G nowy kod poleceń, 0 razy użyty 🙂
 8. Robert pisze:
  Kod do VI (bieżącej) edycja programu poleceń Getin Banku: 2KWP8M

  Gwarantuję spełnienie wszystkich wymaganych warunków:
  – wyrażenie wszystkich zgód marketingowych
  – aktywne korzystanie z konta przez minimum 12 miesięcy ze względu na udział w promocji 3,5 % na lokacie
  – ważność kodu do 29.02.2020

  Korzystajcie i zyskujcie:)

 9. Piotr pisze:
  Witam,
  Pewny oraz świeżo wygenerowany kod polecenia w VI edycja programu: C539RN
  Mam również wyrażone wszystkie niezbędne zgody do udziału w programie.
  Jest to moje główne konto więc nie mam zamiaru go zamykać.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam 🙂
 10. Bartłomiej pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu poleceń.
  Wszystkie warunki spełnione w 100%.
  Oświadczam, że połowę zarobionych z tego tytułu pieniędzy przeznaczę na cele CHARYTATYWNE !!!
  8XXDN4
 11. Bartłomiej pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu poleceń.
  -wszystkie warunki spełnione w 100%.
  -aktywne korzystanie z konta przez minimum 12 miesięcy (promocja 3,5%)
  Oświadczam, że połowę zarobionych z tego tytułu pieniędzy przeznaczę na cele CHARYTATYWNE !!!
  8XXDN4 – VI (bieżąca edycja poleceń), kod ważny do 29.02.2020
 12. Arturito pisze:
  Wpisz kod polecenia dla VI edycji programu poleceń Getin Bank: ” „1G4SG7″”, aby mieć pewność, że otrzymasz premię w wysokości 50 zł za otwarcie konta.
  Spełniam wszystkie warunki programu poleceń i jestem stałym aktywnym klientem banku.
  Pozdrawiam i dziękuję!
 13. Karolina pisze:
  Zapraszam do skorzystania z kodu polecenia DRTX87 , Z góry dziekuje.
 14. Kacper pisze:
  Witam
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia z aktualnej VI Edycji: AWER37
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 15. Tomasz pisze:
  Wszystkim chętnym polecam nowy kod polecenia GETIN z najnowszej VI edycji (ważny do 28-02-2020), aktualny kod: 5YTDV2
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji. Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu i dziękuję
 16. Henryk pisze:
  Wszystkie zgody wyrażone, można korzystać bez obaw: MWQX13.
 17. Janek pisze:
  Wszystkim chętnym polecam nowy kod polecenia GETIN z najnowszej VI edycji (ważny do 28-02-2020), aktualny kod: N922W6
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji. Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu i dziękuję
 18. Bartłomiej pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu poleceń.

  -wszystkie warunki spełnione w 100%. = wypłata da Ciebie GWARANTOWANA

  -aktywne korzystanie z konta przez minimum 12 miesięcy (promocja 3,5%)

  Oświadczam, że połowę zarobionych z tego tytułu pieniędzy przeznaczę na cele CHARYTATYWNE !!!

  8XXDN4 – VI (bieżąca edycja poleceń), kod ważny do 29.02.2020

 19. Karolina pisze:
  Zapraszam do skorzystania z kodu polecenia DRTX87 , Z góry dziekuje.
 20. DANIEL pisze:
  Serdecznie polecam swój ŚWIERZUTKI KOD – V2Y8WC 😉
  Spełnione wszystkie warunkunki ja otrzymałem kaskę ,skorzystaj i Ty 😉 otrzymaj dodatkowy bonus
  🙂 POZDRAWIAM 🙂
 21. Paweł pisze:
  Zachęcam do skorzystania z mojego kodu poleceń: 9V2TPW. Ja zyskam 100zł a Ty 50zł. Sytuacja win win. Z góry bardzo dziękuję!
 22. Magda pisze:
  Bardzo proszę o pomoc- na koncie getin banku mozna sprawdzić ile umów zawarto z wykorzystaniem kodu. Polecone zostały 4 osoby, umowy podpisane, konta aktywowane- a nadal pokazuje 0 umów. Czy umowa zapisuje się dopiero po spełnieniu warunków?
  • Kacper pisze:
   Z moich doświadczeń z poprzednich edycji wynika, że po aktywowaniu konta przez poleconego powinno się wyświetlić, że masz ileś tam poleconych kont. Ale zastrzegam, że tak było kiedyś, teraz może być różnie. Przykładowo kiedyś zawsze po aktywowaniu konta przez poleconego dostawałem SMS- a z taką wiadomością a ostatnio „dopisali” mi poleconego bez żadnego powiadomienia. Może przestali nad tym panować, nie wiem?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Magda, dostałam informację z banku że jeżeli konta z polecenia zostały założone w listopadzie to będzie to widoczne dopiero w grudniu na koncie – podobno bank weryfikuje polecenia dopiero w kolejnym miesiącu po założeniu konta.
  • Magda pisze:
   Dziękuję pięknie za pomoc 🙂 dziś już polecenia są widoczne na koncie
 23. Mateusz pisze:
  Witam, serdecznie zapraszam do udziału w VI edycji programu poleceń Getin Banku, mój kod: WC65JW jest pewny, w poprzednich edycjach premia zawsze była wypłacana, zachęcam do skorzystania, pozdrawiam 😉 Ważny do 29.02.20 r.
 24. Bartłomiej pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu poleceń.
  -wszystkie warunki spełnione w 100%. = wypłata da Ciebie GWARANTOWANA

  -aktywne korzystanie z konta przez minimum 12 miesięcy (promocja 3,5%)

  Oświadczam, że połowę zarobionych z tego tytułu pieniędzy przeznaczę na cele CHARYTATYWNE !!!

  8XXDN4 – VI (bieżąca edycja poleceń), kod ważny do 29.02.2020

 25. Tomasz pisze:
  Proszę – świeży kod: CYY66T
  „Polecam Proste Zasady VI edycja”
 26. Karo pisze:
  Zapraszam do skorzystania z kodu polecenia DRTX87 , Z góry dziekuje.
 27. Przemysław pisze:
  Nowy, dzisiaj wygenerowany aktualny kod polecenia: HHDR45.
  Ważny do 29.02.2020. Dziękuję za skorzystanie.
 28. Samanta pisze:
  VI Edycja PROGRAMU POLECEŃ od 01.11.2019 do 29.02.2020
  Nowy KOD A4XND7
  Mam wyrażone wszystkie zgody.
  Otwórz konto – wpisz we wniosku KOD A4XND7 – spełnij warunki – na pewno otrzymasz bonus, który miło Ciebie zaskoczy!
 29. Szymon pisze:
  VI Edycja PROGRAMU POLECEŃ od 01.11.2019 do 29.02.2020
  Nowy kod Z3KKY7
  Mam wyrażone wszystkie zgody.
  Skorzystaj, załóż konto, a na pewno otrzymasz atrakcyjną nagrodę!
 30. Tomasz pisze:
  Wszystkim chętnym polecam nowy kod polecenia GETIN z najnowszej VI edycji (ważny do 28-02-2020), aktualny kod: 5YTDV2
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji. Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu i dziękuję.
 31. Mateusz pisze:
  Witam, serdecznie zapraszam do udziału w VI edycji programu poleceń Getin Banku, mój kod: WC65JW jest pewny, w poprzednich edycjach premia zawsze była wypłacana, zachęcam do skorzystania, pozdrawiam 😉 Ważny do 29.02.20 r.
 32. Bartłomiej pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu poleceń.
  -wszystkie warunki spełnione w 100%. = wypłata da Ciebie GWARANTOWANA
  -aktywne korzystanie z konta przez minimum 12 miesięcy (promocja 3,5%)

  Oświadczam, że połowę zarobionych z tego tytułu pieniędzy przeznaczę na cele CHARYTATYWNE !!!

  8XXDN4 – VI (bieżąca edycja poleceń), kod ważny do 29.02.2020

 33. Karolina pisze:
  Zapraszam do skorzystania z kodu polecenia DRTX87 , Z góry dziekuje.
 34. Maria pisze:
  Działający kod dla VI edycji programu(wszystkie warunki spełnione): JVYK34
 35. Ewelina pisze:
  VI Edycja PROGRAMU POLECEŃ od 01.11.2019 do 29.02.2020
  Nowy KOD A4XND7
  Mam wyrażone wszystkie zgody.
  Otwórz konto – wpisz we wniosku KOD A4XND7 – spełnij warunki – na pewno otrzymasz bonus, który miło Ciebie zaskoczy!
 36. Mateusz pisze:
  Witam, serdecznie zapraszam do udziału w VI edycji programu poleceń Getin Banku, mój kod: WC65JW jest pewny, w poprzednich edycjach premia zawsze była wypłacana, zachęcam do skorzystania, pozdrawiam 😉 Ważny do 29.02.20 r.
 37. Lila pisze:
  Zapraszam do skorzystania: Z73KTE. 100% pewności otrzymania premii. Nigdy nie było problemów z premią, więc z mojej strony wszystko OK. Pozdrawiam.
 38. Pio pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego kodu polecenia dla VI edycji programu poleceń Getin Bank: P2MMS4
  Spełniam wszystkie warunki programu poleceń dzięki temu masz pewność, że otrzymasz premię w wysokości 50 zł za otwarcie konta przy użyciu mojego kodu polecenia.
  Pozdrawiam i dziękuję.
 39. Tomasz pisze:
  Serdecznie polecam Wszystkim chętnym nowy kod polecenia GETIN z najnowszej VI edycji (ważny do 28-02-2020), aktualny kod: 5YTDV2
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji. Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu i dziękuję.
 40. Karo pisze:
  Zapraszam do skorzystania z kodu polecenia DRTX87 , Z góry dziekuje.
 41. Olga pisze:
  A o to mój kod Z32D3G
  Zapraszam do skorzystania 🙂
 42. Robert pisze:
  Kod do VI (bieżącej) edycja programu poleceń Getin Banku: 2KWP8M
  Gwarantuję spełnienie wszystkich wymaganych warunków:
  – wyrażenie wszystkich zgód marketingowych
  – aktywne korzystanie z konta do końca czerwca 2020 ze względu na udział w promocji 3,5 % na lokacie
  – ważność kodu do 29.02.2020
  Korzystajcie i zyskujcie 🙂
 43. Bartłomiej pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu poleceń.
  -wszystkie warunki spełnione w 100%. = wypłata da Ciebie GWARANTOWANA
  -aktywne korzystanie z konta przez minimum 12 miesięcy (promocja 3,5%)

  Oświadczam, że połowę zarobionych z tego tytułu pieniędzy przeznaczę na cele CHARYTATYWNE !!!

  8XXDN4 – VI (bieżąca edycja poleceń), kod ważny do 29.02.2020

 44. Mateusz pisze:
  Witam, serdecznie zapraszam do udziału w VI edycji programu poleceń Getin Banku, mój kod: WC65JW jest pewny, w poprzednich edycjach premia zawsze była wypłacana, zachęcam do skorzystania, pozdrawiam 😉 Ważny do 29.02.20 r.
 45. Bartłomiej pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu poleceń.
  -wszystkie warunki spełnione w 100%. = wypłata da Ciebie GWARANTOWANA
  -aktywne korzystanie z konta przez minimum 12 miesięcy (promocja 3,5%)
  Oświadczam, że połowę zarobionych z tego tytułu pieniędzy przeznaczę na cele CHARYTATYWNE !!!

  8XXDN4 – VI (bieżąca) edycja poleceń, kod ważny do 29.02.2020

 46. Karolina pisze:
  Zapraszam do skorzystania z kodu polecenia DRTX87 , Z góry dziekuje.
 47. Olga pisze:
  Aktualnie nikt nie użył mojego kodu, więc polecam 🙂
  Z32D3G
  jakby został użyty już te 5 razy to dam znać 🙂
 48. Marcin pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu: SZTK23. Jestem stałym klientem Getina więc masz pewność że premia wpadnie 🙂
 49. Tomasz pisze:
  Serdecznie polecam Wszystkim chętnym nowy kod polecenia GETIN z najnowszej VI edycji (ważny do 28-02-2020), aktualny kod: 5YTDV2
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji. Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu i dziękuję.
 50. Grzegorz pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu 76STYD ważny do 28.02.2020.
  Spełniam wszystkie warunki promocji od dawna, więc nagroda gwarantowana.
 51. Monika pisze:
  Skorzystałam z kodu polecającego Macieja.
  Polecam skorzystanie z mojego kodu:
  —> MNJX64
  Konto na pewno zostanie utrzymane przez wymagany przez regulamin czas. Mam wyrażone wszystkie wymagane zgody.
 52. Piotr pisze:
  Cześć!
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu – PYKR31 🙂
  Konto w Getin Banku mam już kilka lat i w najbliższym czasie nie mam zamiaru z niego zrezygnować.
  Spełniam wszystkie wymagania promocji, także o swoją nagrodę nie musisz się martwić.

  Dzięki!
  Wspaniałego dnia! 🙂

 53. Karolina pisze:
  Zapraszam do skorzystania z kodu polecenia DRTX87 , Z góry dziekuje.
 54. Andrzej pisze:
  VI Edycja PROGRAMU POLECEŃ- KOD Z3KKY7 ważny do 29.02.2020
  Mam wyrażone wszystkie zgody.
  Pośpiesz się bo czas ucieka, załóż konto, a na pewno otrzymasz atrakcyjną nagrodę!
 55. Bogna pisze:
  VI Edycja PROGRAMU POLECEŃ- KOD A4XND7 ważny do 29.02.2020
  Mam wyrażone wszystkie zgody.
  Pośpiesz się bo czas ucieka, załóż konto, a na pewno otrzymasz atrakcyjną nagrodę!
 56. Wojtek pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia : W9231X, Z góry dziękuję 🙂
 57. Bogusia pisze:
  VII Edycja PROGRAMU POLECEŃ- KOD ZSGD56 ważny 01 marca 2020 roku do 31 maja 2020 roku.
  Mam wyrażone wszystkie zgody.
  Aktualny kod na Ciebie właśnie czeka, załóż konto, a na pewno otrzymasz atrakcyjną nagrodę!
 58. Andrzej pisze:
  Od 1 marca zaczęła się NOWA VII Edycja PROGRAMU POLECEŃ!!!
  KOD SWKY55 ważny 01 marca 2020 roku do 31 maja 2020 roku.
  Mam wyrażone wszystkie zgody.
 59. Mateusz pisze:
  Witam, serdecznie zapraszam do udziału w VII edycji programu poleceń Getin Banku, mój kod: 8VQF88 jest pewny, w poprzednich edycjach premia zawsze była wypłacana, zachęcam do skorzystania, pozdrawiam 😉 Ważny do 31.05.20 r.
 60. Tomasz pisze:
  Serdecznie polecam Wszystkim chętnym nowy kod polecenia GETIN z najnowszej VII edycji (ważny do 31-05-2020), aktualny kod: XA2HR7
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji. Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu i dziękuję.
 61. Karolina pisze:
  Polecam Proste Zasady w Getin Banku! Otwórz konto, użyj kodu polecenia 286P2J z najnowszej VII edycji (ważny do 31-05-2020), i odbierz 50 zł.

Napisz komentarz