Program poleceń Getin Banku, V edycja – do zgarnięcia 500 zł premii dla polecającego i 50 zł dla polecanego

To już V edycja Programu Poleceń w Getin Banku. Ponownie za polecenie konta w Getin Banku możesz otrzymać nawet do 500 zł.

„Wystarczy, że polecisz konto Proste Zasady swoim znajomym i rodzinie, a jeśli otworzą oni konto będziesz mógł otrzymać od nas nawet 500 zł!” – czytamy na stronie Getin Banku.

Za każde skuteczne polecenie tzn. jeśli polecona osoba otworzy Konto Proste Zasady lub Konto Osobiste Noble w Getin Banku z wykorzystaniem Twojego kodu i spełni proste warunki, otrzymasz 100 zł. Program jest o tyle ciekawy, że osoba polecona również zgarnia 50 zł  bonusu za spełnienie warunków, a dodatkowo może zostać polecającym i zarabiać dalej.

Promocja ruszyła 1 sierpnia 2019 i potrwa aż do 31 października 2019. Masz 3 miesiące na zgarnięcie pełnej premii. Czasu jest naprawdę sporo. Przejdźmy zatem do szczegółów.

Kto może skorzystać z programu poleceń?

Program skierowany jest zarówno dla nowych jak i obecnych klientów Getin Banku. Polecającym może być osoba, która już posiada konto osobiste w Getin Banku.

Polecanym, czyli nowym klientem może zostać każdy kto:

 • ma ukończone 18 lat;
 • nie posiada konta osobistego w Getin Banku od dnia 31 lipca 2019 roku do dnia przystąpienia do promocji.

Jeśli posiadasz konto w Getin Banku, to czas najwyższy zacząć na nim zarabiać. Wystarczy, że wygenerujesz kod polecenia i przekażesz go swoim znajomym. Jeśli jeszcze nie jesteś klientem Getin Banku – nic straconego. Możesz zarobić nawet 550 zł. Użyj kodu polecenia do założenia konta i zacznij je polecać swoim znajomym.

Jeśli nie znasz nikogo z wiarygodnym kodem polecenia, użyj naszego Moniakowego: XTR6J3.

Opłaty i prowizje – czyli ile kosztuje konto w Getin Banku?

Konto Proste Zasady:

 • 0 zł – za otwarcie konta;
 • 0 zł – za prowadzenie rachunku jeżeli w poprzednim miesiącu dokonałeś co najmniej 1 transakcję kartą lub BLIK’iem, w przeciwnym razie zapłacisz 8 zł. Osoby w wieku 18-26 lat korzystają z konta bezwarunkowo za 0 zł.
 • 0 zł – za posiadanie i korzystanie z karty debetowej – BEZWARUNKOWO;
 • 0 zł – za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju;
 • 0 zł – za standardowe przelewy krajowe.

Konto Osobiste Noble:

 • 0 zł – za otwarcie konta;
 • 0 zł – za prowadzenie rachunku jeżeli w poprzednim miesiącu Twoje aktywa wyniosły 200 tys. zł LUB zapewniłeś wpływy na rachunek w wysokości min. 10 tys. zł w przeciwnym razie zapłacisz 50 zł;
 • 0 zł – za posiadanie i korzystanie z karty debetowej – BEZWARUNKOWO;
 • 0 zł – za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju;
 • 0 zł – za standardowe przelewy krajowe.

Jak skutecznie otrzymać bonus? Instrukcja krok po kroku

Zadania dla klienta Getin Banku:

Krok #1. Wygeneruj kod poleceń

Najpóźniej do 31 października 2019 roku wygeneruj swój indywidualny kod w programie poleceń. Aby to zrobić, zaloguj się do swojej bankowości internetowej. Kod możesz wygenerować również przez aplikację mobilną oraz w oddziale banku.

Jak to zrobić przez internet? Zaloguj się do bankowości internetowej Getin Banku , wejdź w zakładkę „Oferta i wnioski”, następnie kliknij na „Program Poleceń”.

Kod otrzymasz w wiadomości mailowej lub sms-em na numer telefonu komórkowego.

KROK #2. Przekazuj swój kod znajomym

Wygenerowany kod przekazuj znajomym i rodzinie. Konto możesz polecić maksymalnie 5 osobom. Za każde skuteczne polecenie otrzymasz 100 zł przelewem na rachunek w Getin Banku.

Jako osoba polecająca wykonałeś już wszystkie warunki. Zostaje tylko czekać aż osoby, którym polecasz konto spełnią swoje warunki.

Zadania dla nowego klienta:

KROK #1. Załóż Konto Proste Zasady lub Konto Osobiste Noble

Korzystając z kodu, który otrzymałeś od znajomego, załóż konto Proste Zasady lub Konto Osobiste Noble. Najlepiej zrobić to poprzez stronę internetową, ponieważ masz wtedy pewność, że wpiszesz kod polecenia i zgarniesz bonus. Kliknij przycisk “Otwórz konto”, który przeniesie Cię do formularza. Nie zapomnij wpisać kodu polecenia!!

Osoba polecająca zgarnie 100 zł, a Ty 50 zł premii. Dodatkowo możesz zostać również polecającym i zgarnąć 100 zł za każde polecenie. W sumie aż 550 zł.

Pamiętaj, żeby we wniosku o konto koniecznie wpisać kod polecenia. W przeciwnym razie nie otrzymasz bonusu. Jeżeli Twoi znajomi nie posiadają konta w Getin Banku, a chcesz wziąć udział w promocji to śmiało użyj Moniakowego kodu: XTR6J3. Pole do wpisania kodu znajduje się na drugiej stronie formularza, tuż pod dokumentami.

WAŻNE! Konto załóż i aktywuj maksymalnie do 31 października 2019 roku włącznie.

Składając wniosek o konto pamiętaj o:

 • podaniu kodu polecenia – (pod oświadczeniami);
 • wyraź zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych;
 • wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną;
 • wyraź zgodę na przekazanie przez Bank informacji osobie polecającej, że spełniłeś warunki promocji.

KROK #2. Aktywnie korzystaj z nowego konta

W każdym z 3 pierwszych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji konta, zapewnij jednorazowy wpływ na konto w wysokości minimum 1000 zł. Przelew może być wykonany z Twojego konta w innym banku lub z konta firmowego prowadzonego przez Getin Bank.

Uwaga! Nie zamykaj i nie wypowiadaj konta przed otrzymaniem bonusów. Jeśli zamkniesz konto, możesz nie otrzymać premii.

Kiedy otrzymasz bonus?

Nagroda dla nowego jak i obecnego klienta zostanie wypłacona do końca miesiąca, następującego po spełnieniu warunków promocji przez Nowego Klienta.

A DODATKOWO… Co jeszcze mogę zyskać zakładając konto w Getin Banku?

Premia i konto oszczędnościowe to bonusy, które dostaniesz za założenie rachunku i spełnienie warunków. Mając konto i płacąc kartą możesz zyskać dużo więcej.

1. Dla chętnych – podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym

Jeśli już założysz konto w Getin Banku, możesz również skorzystać z oferty specjalnej “Bonus za aktywność”, która umożliwia oszczędzanie na poziomie 3,5% w skali roku na koncie oszczędnościowym.

Co trzeba zrobić?

Do końca miesiąca kalendarzowego (nie później niż do 31 sierpnia 2019) następującego po miesiącu otwarcia konta zapewnij wpływ na rachunek w wysokości co najmniej 1 000 zł. Przelew możesz zrobić z konta w dowolnym banku.

Oprocentowanie 3,5% zostanie utrzymane jeżeli co miesiąc zapewnisz wpływ na konto w Getin Banku 1000 zł. Wykonując ten warunek bank gwarantuje utrzymanie oprocentowania przez 12 miesięcy.

Ile kosztuje konto oszczędnościowe?

 • 0 zł – za otwarcie konta;
 • 0 zł – za prowadzenie rachunku;
 • 0 zł – za pierwszy przelew w miesiącu, każdy kolejny 9 zł;
 • 0 zł – za przelew na rachunek lokaty w Getin Banku.

Co ważne? Oprocentowanie, o którym mowa naliczane jest do kwoty 10 000 zł. Lokowane środki powyżej tej kwoty będą oprocentowane odpowiednio:

 • poniżej 50 000zł – 1,1%;
 • od 50 000 zł do 100 000zł – 1,2%;
 • od 100 000 zł do 500 000 zł – 1,3%;
 • powyżej 500 000 zł – 1,5%.

Pamiętaj, że przez cały czas musisz posiadać aktywne konto w Getin Banku.

2. Zniżki do Multikina z kartą do konta Getin Banku

Zniżka do Multikina 10%

Jeśli lubisz oglądać filmy na dużym ekranie, to mam dla Ciebie mocny argument, który przekonuje do założenia rachunku.

Dostaniesz aż 10 % zniżki do Multikina. Rabat dotyczy biletów na filmy 2D i 3D oraz przekąski.

Aby płacić mniej za bilety i przekąski nie musisz spełniać żadnych specjalnych warunków. Wystarczy tylko, że będziesz płacić kartą Getin Banku do swojego nowego konta. Rabat naliczy się automatycznie. To proste! W ten sposób od każdego biletu dla osoby dorosłej bez zniżek zaoszczędzisz około 3 zł. Moim zdaniem to się opłaca!

Podsumowanie

Premia w wysokości 500 zł to jest HIT!. Promocja faktycznie jest bardzo atrakcyjna dla obecnych klientów banku. Ich zadanie kończy się na wygenerowaniu kodu polecającego oraz przekazaniu go znajomym.

Reszta jest w rękach polecanego, czyli nowego klienta. Warunki są banalnie proste. Zachęcający jest też fakt, że nowy klient również może polecać swoje konto i zarobić dodatkową gotówkę. Dodatkową zachętą jest zniżka do Multikina, zawsze to kilka złotych w kieszeni.

Do zgarnięcia naprawdę sporo gotówki, jednak wymaga to trochę czasu i Twojego zaangażowania. Powodzenia!

Informacja: W komentarzach pod artykułami na temat programów poleceń wiele osób udostępnia swoje kody z programu. Zwróć uwagę, że nie każdy kod może być wiarygodny. Na przykład, osoba go udostępniająca, mogła nie spełnić warunków dla polecającego. Korzystając z takiego kodu możesz nie otrzymać premii. Wybieraj uważnie.

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 35

 1. Michał pisze:
  Witam. Chętnie podzielę się nowym kodem z nowej, piątej edycji poleceń. Konto mam już od dłuższego czasu zatem wszystko jest pewne byś otrzymał/a gratyfikację za otworzenie konta z polecenia. Oto kod: N8W2CX
  • Mateusz pisze:
   Otwórz konto, użyj kodu polecenia QVCZ72, spełnij warunki promocji i odbierz 50 zł. Szczegóły na getinbank.pl/polecam
 2. Pio pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego, działającego kodu polecenia dla V edycji programu poleceń Getin Bank. Mam wyrażone wszystkie potrzebne zgody do udziału w programie poleceń, a Ty masz pewność, że otrzymasz premię za otwarcie konta z polecenia przy użyciu mojego kodu: Q9AXZ7
 3. Maciej pisze:
  Witam,
  Zapraszam do skorzystania z nowego kodu:
  9NCKN8
  Wszystkie wymagane zgody są zaznaczone i na pewno konto utrzymam do końca promocji.
  Maciej
 4. Roberto pisze:
  Polecam pewny kod do 5 edycji programu poleceń Getin Banku:
  NHM4V2
  Zapewniam:
  – wyrażone wszystkie zgody marketingowe
  – konto będzie w ciągłym użyciu przez okres co najmniej 13 miesięcy ze względu na udział w promocji specjalnego oprocentowania 3,5 % na lokacie 12 miesięcznej.
 5. Grzegorz pisze:
  Mój kod polecenia to: 2CE5E5
  Jest to kod V Edycji ważny od 01.08.2019 do 31.12.2019.
  Zgody mam wyrażone, konto utrzymam co najmniej do 30.06.2020.
 6. Jamal pisze:
  Pewny oraz świeżo wygenerowany kod polecenia w V edycja programu to: 4CPTR4
  Mam również wyrażone wszystkie niezbędne zgody do udziału w programie.
  Jest to moje główne konto więc nie mam zamiaru go zamykać.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam 🙂
 7. Kacper pisze:
  Witam
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia z aktualnej V Edycji: J1TZR8
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 8. mkz pisze:
  Gdyby ktoś potrzebował kodu polecającego: DY38K6 Wszystkie potrzebne zgody mam udzielone, a konto na pewno będzie aktywne, więc premia na pewno wpadnie 😉
 9. Tomek pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego, działającego kodu polecenia V9QTJ2 dla V edycji programu poleceń Getin Bank. Mam wyrażone wszystkie potrzebne zgody do udziału w programie poleceń,z góry dziekuje.
 10. Ann pisze:
  Gdyby ktoś miał ochotę założyć konto w Getinie to zapraszam do skorzystania z mojego kodu poleceń: 2NTWN3. Wszystkie zgody wyrażone. Pozdrawiam 😉
 11. Tomasz pisze:
  Wszystkim chętnym polecam nowy kod polecenia GETIN z najnowszej V edycji (ważny do 31-10-2019), aktualny kod: BFWV63
  Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji. Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu i dziękuję.
 12. Karo pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego, działającego kodu polecenia EDNB49 dla V edycji programu poleceń Getin Bank. Mam wyrażone wszystkie potrzebne zgody do udziału w programie poleceń,z góry dziekuje.
 13. Ryszard pisze:
  Witam,polecam nowy kod C1RJ3D mam wszystkie zgody i inne pierdoły do tego potrzebne.pozdrawiam 🤣
 14. ewa pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego, działającego kodu polecenia HWBM66 dla V edycji programu poleceń Getin Bank. Mam wyrażone wszystkie potrzebne zgody do udziału w programie poleceń,z góry dziekuje. 🙂
 15. Andrzej pisze:
  Mój świeżutki kod polecenia V edycji programu poleceń Getin Banku to SGEW38. Oczywiście mam zaznaczone wszystkie potrzebne zgody . Zapraszam do skorzystania i z góry dziękuję
 16. jurek pisze:
  Powiem krótko: mój kod V edycji to D3CJZ8, wszystkie warunki spełniam.
 17. zofia pisze:
  u mnie wszystko w Banku na TAK, kod V edycji: DJJQ33
 18. Mateusz pisze:
  Witam, serdecznie zapraszam do udziału w V edycji programu poleceń Getin Banku, mój kod: CZ4TK4 jest pewny, w poprzednich edycjach premia zawsze była wypłacana, zachęcam do skorzystania, pozdrawiam 😉 Ważny do 31.12.19 r.
 19. Jędrula pisze:
  Witam
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia z aktualnej V Edycji: HJ9GJ7
  Kod jest aktualny, mam wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 20. Angelika pisze:
  Witam
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia z aktualnej V Edycji: YK8XJ4
  Kod jest aktualny, mam wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 21. Patryk pisze:
  Cześć:)
  jeśli szukasz pewnego kodu polecenia w aktualnej V edycji programu poleceń Getin Banku to bardzo proszę udostępniam swój kod: 599XCW. Mam wyrażone wszystkie zgody marketingowe, to jest moje główne konto. W Getin Banku mam też konto oszczędnościowe na którym trzymam oszczędności ze względu na atrakcyjne oprocentowanie wobec tego konta nie zamierzam zamykać. Jeszcze raz mój kod polecenia: 599XCW. Dziękuję i pozdrawiam 🙂
 22. Szymon pisze:
  Polecam skorzystać z mojego, nowego kodu do V edycji: XRZ2G3 . Wszystkie zgody na TAK, tak więc gwarancja, że obie strony spełnią warunki.
 23. Ania pisze:
  Moj kod z V edycja HPY1J3. Zapraszam do skorzystania.
 24. Łukasz pisze:
  Mam najlepszy, unikatowy, jedyny w swoim rodzaju kod, który jest gwarantem Twojego sukcesu. Oto on: 39H14Q
  Polecam i pozdrawiam 🙂
 25. Magda pisze:
  Tyle tutaj kodów zostało już podanych więc chyba marna szansa na to, że mój zostanie użyty. Spełniam wszystkie wymogi potrzebne do udziału w programie. Kod oczywiście dla aktualnej V edycji programu poleceń: C6DJM9
  Pozdrawiam
 26. Marek pisze:
  Kod do V edycji programu poleceń Getin Banku: NHM4V2
  Ważność kodu: 31.10.2019
  Wyrażone wszystkie zgody marketingowe
  Konto w ciągłym użyciu przez okres co najmniej 12 miesięcy ze względu na udział w promocji specjalnego oprocentowania 3,5 % na lokacie 12 miesięcznej
 27. Tomasz pisze:
  Drodzy Rodacy spragnieni siana bez pracy,
  Użyjcie kodu z mej myśli do Narodu.
  Zgody wyrażone, warunki spełnione.
  Konto me długo będzie prowadzone.
  Tu nie ma ściemy, powód jest prosty,
  ulokowałem tutaj swe oszczedności.
  Kod ten zadziała w V edycji,
  Pozwól ambicji przystąpić do inwestycji.
  Także bez obaw pańki i strachu,
  daj sobie szanse zarobić, brachu.
  Spełnisz warunki, a bank to doceni,
  50zł pięknie się mieni. Nie jest to dużo,
  lecz na flaszkę będzie. I znów znajomych nowych przybędzie.
  Ja tu nie zrzedze, miej to na względzie,
  Weź pod uwage to me orędzie.

  Kod: T653JA

  Pozdrawiam
  Tomek

 28. ANDRZEJ pisze:
  Polecam skorzystanie z aktualnego kodu poleceń 4N1NWW
  Mam wyrażone wszystkie zgody marketingowe i aktywnie korzystam z konta.
  Pozdrawiam,
  Andrzej
 29. Dominik pisze:
  kod: FG93MV
  aktualny kod V edycji, wygenerowany 14.08.2019. Polecam
 30. Janina pisze:
  Polecam Proste Zasady w Getin Banku! Otwórz konto, użyj kodu polecenia 25ZW2D, spełnij warunki promocji i odbierz 50 zł.

  Właśnie wygenerowany 🙂

 31. Olga pisze:
  Polecam Proste Zasady w Getin Banku! Otwórz konto, użyj kodu polecenia YT72NQ.

  Jak tylko nie będzie możliwości skorzystania z kodu, to od razu tutaj napiszę, na ten czas 5 osób zapraszam 🙂

 32. Paweł pisze:
  Polecam Proste Zasady w Getin Banku! Otwórz konto, użyj kodu polecenia 35RS4C

  Posiadam aktywne konto oraz wszystkie zgody wyrażone! Spełnij warunki promocji i odbierz swoje 50 zł Szczegóły na getinbank.pl/polecam

  Zapraszam 🙂

 33. Krzysztof pisze:
  Mój kod polecenia to W4ATX5. Pewny klient to pewny kod. Pozdrawiam.

Napisz komentarz