PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Tego nie warto przegapić: Darmowe Konto + Lokata 4% + GWARANTOWANY Bonus 55 zł + Szansa Na Samsunga Galaxy S6, czyli kolejna uczciwa promocja

[sharify]

Cześć. Jutro wyjeżdżam na mikro-wakacje, na 4 dni do Grecji. Co prawda zostawiam Cię w dobrych rękach, bo Dominika, Paweł i Mateusz czuwają, ale nie mogłem oprzeć się pokusie, aby jeszcze przed wylotem przygotować dla Ciebie dokładne prześwietlenie kolejnej świetnej oferty z darmowym kontem, bonusem 55 zł oraz konkursem, w którym możesz wygrać między innymi najnowszy telefon Samsung Galaxy S6.

Oferta jest świetna i choć na pierwszy rzut oka byłem sceptyczny, to po przeczytaniu wszystkich warunków, wiedziałem, że musi się pojawić na naszym blogu wraz z dokładną instrukcją zgarnięcia tej premii 55 zł.

Takie promocje nazywam „okresem testowym, za który dodatkowo wypłacą Ci premię” i mocno zachęcam z nich korzystać 🙂

Do promocji możesz dołączyć wchodząc na stronę https://comperiabonus.pl/AliorBank – jest tam też filmik z kilkoma argumentami, dlaczego ta promocja jest dobra, ale mnie osobiście jego wykonanie się nie spodobało. Jakieś takie sztuczne…

Odbierz swoje 55 zł

Kto może skorzystać?

Promocja skierowana jest do nowych klientów Alior Banku, oraz osób, które zamknęły konto przed 1 stycznia 2015r. Promocja wyklucza również udział osób z rachunkami w bankowości T-Mobile (na takich samych warunkach).

Do promocji można dołączyć tylko do 8 grudnia 2015r. włącznie (decyduje data rejestracji na stronie promocyjnej).
Edit 04/12/2015: Promocja została przedłużona do 14 grudnia włącznie.

W takim razie do końca promocji zostało jeszcze:

No ale wystarczy już tego przydługiego wstępu, przejdźmy do rzeczy… Bo tylko 4 proste kroki dzielą Cię od odebrania premii 55zł i wzięcia udziału w konkursie z nagrodami (konkurs jest nieobowiązkowy, rzecz jasna). Zobacz:

Instrukcja krok po kroku, jak odbierzesz bonus 55 zł:

Do 14
GRUDNIA
KROK #1 – Zarejestruj się w promocji

Krok pierwszy jest banalnie prosty. Osoby, które mogą wziąć udział w promocji (patrz wyżej) do 14 grudnia muszą wypełnić formularz rejestracyjny na stronie https://comperiabonus.pl/AliorBank, a następnie potwierdzić rejestrację klikając w link wysłany w wiadomości e-mail.

Do 15
GRUDNIA
KROK #2 – Złóż wniosek internetowy o darmowe konto w Alior Banku

Po rejestracji otrzymasz możliwość założenia promocyjnego konta w Alior Banku. Dlaczego promocyjnego? Bo jest bezpłatne i dostajesz do niego kartę zwolnioną ze wszelkich opłat (normalnie płaci się 4zł/m-c).

Zwolnienie z opłaty jest gwarantowane regulaminem do 1 marca 2016r. i do tego czasu warto przemyśleć, czy chcemy dalej korzystać z tego banku. Tym bardziej, że 1 marca to już grubo po wypłacie bonusu, więc można spokojnie konto zamknąć.

Przelewy internetowe i inne standardowe czynności, również masz darmowe.

Do 31
GRUDNIA
KROK #3 – Załóż promocyjną lokatę na 4%

Po podpisaniu umowy z Alior Bankiem dostaniesz dostęp do panelu internetowego banku. Tam czekać będzie na Ciebie promocyjna 2-miesięczna lokata oprocentowana na 4%. Załóż ją, aby odhaczyć krok nr 3.

Kwota, jaką możesz ulokować to od 1 000 do 10 000 zł.

Do 31
GRUDNIA
KROK #4 – Wykonaj 1 płatność kartą

Jak już wspomniałem, do konta dostaniesz darmową kartę płatniczą. Aby odhaczyć czwarty krok musisz wykonać 1 dowolną płatność tą nową kartą.

Nie ważna jest kwota. Możesz zapłacić kartą w markecie za gumy do żucia albo możesz zapłacić za zakupy w internecie. Ale przy zakupach internetowych bądź ostrożny – ważne, aby była to płatność kartą, a nie przelew PayU. Podczas płacenia online musisz podać dane karty i kod CCV, inaczej transakcja nie będzie zaliczona, jako płatność kartą.

I już!

BRAWO! To wszystko! Możesz cieszyć się z premii w wysokości 55 zł!

O przyznaniu premii zostaniesz poinformowany do 21 stycznia 2016r. poprzez wiadomość e-mail. Tam też będzie link do formularza, który należy wypełnić podając dane do przelewu.

Wypłatę premii dostaniesz na swoje konto do 31 stycznia 2016r. i po tym terminie, bez żadnych przeszkód, możesz spokojnie zamknąć konto, jeśli Ci się nie spodoba.

Jeśli te warunki Ci odpowiadają (a mając porównanie z dziesiątkami innych promocji, wiem, że są genialne) to przypominam, że do promocji możesz dołączyć pod tym adresem:

https://comperiabonus.pl/AliorBank

BONUS

Hola, hola, nie odchodź proszę od odbiornika. Wiem, że promocja jest fajna i możesz chcieć jak najszybciej z niej skorzystać, ale jest jeszcze konkurs, o którym warto wspomnieć i dokładnie opisać jego warunki, bo do wygrania są aż 4 najnowsze telefony Samsung Galaxy S6 oraz 55 zegarków smartwach firmy Sony. A oto jego zasady:

  • Żeby wygrać, musisz w jakiś oryginalny sposób odpowiedzieć na pytanie: „Jak Twoim zdaniem powinna wyglądać Wyższa Kultura Bankowości?”
  • Musisz zmieścić się w 1000 znaków (ze spacjami) i swoją odpowiedź wysłać na e-mail [email protected] do 15 grudnia 2015r. (włącznie).
  • E-mail konkursowy musisz wysłać koniecznie z tego samego adresu, który podałeś w rejestracji na stronie https://comperiabonus.pl/AliorBank
  • Ważne: Aby Twoje zgłoszenie do konkursu zostało zaakceptowane, musisz wypełnić wszystkie wyżej wymienione kroki. Bez tego Twoje zgłoszenie do konkursu będzie unieważnione.

Lista zwycięzców w konkursie zostanie opublikowana do 31.01.2016r. na stronie https://comperiabonus.pl/AliorBank

Trzymam kciuki za Twoją wygraną. Serio! Z doświadczenia wiem, że ogromna większość uczestników oleje ten konkurs, a to oznacza, że Twoje szanse na wygraną rosną. Nie przegap okazji i koniecznie daj znać, jak wygrasz!

Dwa słowa zakończenia

Zastanawiam się, czy mam w tym miejscu dla Ciebie jeszcze jakieś praktyczne wskazówki… W końcu w niejednej promocji brałem już udział… ale wygląda na to, że o wszystkim już napisałem.

Pamiętaj, aby wykonać WSZYSTKIE 4 wymienione powyżej kroki. Pominięcie chociaż jednego z nich, skutkuje utratą premii, a tego przecież nie chcemy…

W razie czego, wszystkie te kroki (tylko zawile opisane) znajdziesz również w regulaminie promocji.

Aaaa… No i możesz być spokojny o wszelkie formalności. Premia jest zwolniona z podatku i na konto otrzymujesz okrągłe 55 zł.

Swoją drogą… Muszę Ci powiedzieć, że to bardzo fajne uczucie regularnie odbierać różne bonusy od banków, ale jeszcze fajniejszym uczuciem jest, kiedy to nasi czytelnicy odbierają premie i piszą komentarze z podziękowaniami za naszą pracę, jaką wkładamy w dokładne rozpisanie promocji. To daje nam zastrzyk energii do dalszej pracy. Wierzę, że Ty też się zmotywujesz, wykonasz te 4 proste kroki i dołączysz do naszych zadowolonych fanów.

Na koniec przypominam link rejestracyjny: https://comperiabonus.pl/AliorBank (klik!, 42 sekundy i pierwszy krok wykonany!) i życzę Ci dobrego dnia!

PS. Obserwuj też nasz fanpage. Jak będę miał chwilę wytchnienia między zwiedzaniem kolejnych zabytków, a zajadaniem się greckimi przysmakami to wrzucę jakieś fajne fotki z mojego małego odpoczynku. No, a poza tym, śledząc nasz fanpage masz gwarancję, że nie przegapisz żadnej świetnej promocji z bonusami.

[sharify]