PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Jak zamawiając tę 1 kartę kredytową w Citibanku odbierzesz ZA DARMO opaskę Gear Fit wartą 449 zł (lub inny gadżet SAMSUNG)?

Citibank przygotował świetną promocję, w której dla swoich nowych klientów przewidział atrakcyjne nagrody marki Samsung. W tym artykule dokładnie prześwietlam wszystkie jej warunki.

Prezent dostaniesz całkowicie gratis do karty kredytowej Citibank MasterCard World, a wybierzesz go podczas wypełniania tego formularza rejestracyjnego.

WAŻNE: Promocja, którą opisujemy na tej stronie trwa tylko do 31.08.2015r do godziny 23:59. Zanim z niej skorzystasz, upewnij się, że nie została jeszcze zakończona. O udziale w promocji decyduje data wypełnienia formularza rejestracyjnego.

Do końca promocji pozostało:

Do wyboru masz następujący sprzęt:

 • Opaska Gear Fit
 • Tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite
 • Telefon Samsung Galaxy J1

Z regulaminu dowiedzieć się można, że każda nagroda jest warta 449 zł. Widać zatem, że bank nie oszczędzał na nagrodach dla swoich nowych klientów. Trzeba jednak przyznać, że kwota 449 zł to wartość lekko zawyżona bo sprzęt taki można obecnie kupić w internecie trochę taniej.

gear-Fit

Tak, więc możesz dostać sprzęt za darmo, ale… W promocjach z nagrodami rzeczowymi zawsze obawiam się o kwestie podatkowe. Na szczęście tutaj jesteś zwolniony z jakichkolwiek dodatkowych opłat. W regulaminie wyraźnie zaznaczone jest, że podatek od nagrody zapłaci za Ciebie Citibank. Zyskujesz zatem w pełni bezpłatny prezent.

Ten sam regulamin mówi również o tym, że sprzęt jest objęty gwarancją na 24 miesiące, a ewentualne awarie serwisuje firma Regeneris. Otrzymujesz sprzęt jak z salonu.

Do kiedy obowiązuje promocja i jak odebrać nagrodę?

Oferta obowiązuje w terminie 8 lipca 2015 – 31 sierpnia 2015. Jest, więc coraz mniej czasu, aby zgarnąć te naprawde atrakcyjne nagrody.

Nagrodę rzeczową zdobędziesz dzięki wypełnieniu formularza na tej specjalnej stronie:
>> Rejestracja Citibank MasterCard World <<

Ważne jest, aby korzystać właśnie z tej specjalnej strony. Regulamin wyraźnie mówi, iż próba założenia konta za pośrednictwem innej strony blokuje możliwość odbioru bonusu.

Kolejnym krokiem po odebraniu karty Citibank MasterCard World jest spełnienie kilku prostych warunków, o których piszę w dalszej części artykułu. Następnie bank wyśle do Ciebie e-mail z informacją o przyznaniu nagrody (w pierwszym tygodniu miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki). A później kuriera z gadżetem bez żadnych opłat (do 30 dni od wysłania e-maila o przyznaniu nagrody).

Warto wiedzieć również, że aby uzyskać nagrodę powinno się utrzymać kartę minimum do dnia, w którym kurier przywiezie nagrodę od banku. Po tym czasie, można bez żadnych konsekwencji zrezygnować z karty.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja przygotowana została z myślą o nowych klientach Citibanku. Zaliczają się do nich osoby, które od 1 stycznia 2013 roku nie posiadały żadnej Karty Citibanku. Ponadto, osoba zainteresowana promocją, powinna spełniać następujące kryteria:

a) OSOBA PRYWATNA

 • min. 21 lat
 • zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy – min. 3 miesiące
 • dochód w wysokości min. 1200 zł

b) FIRMA

 • osoba prowadząca powinna mieć mi. 25 lat
 • firma, powinna być prowadzona min. 2 lata

Instrukcja jak w 4 krokach odebrać DARMOWY gadżet

Krok 1 – wypełnij formularz i załóż kartę Citibank MasterCard World

Kartę Citibank MasterCard World zdobędziesz dzięki wypełnieniu formularza na tej specjalnej stronie:
>> Rejestracja Citibank MasterCard World << .

Po złożeniu wniosku skontaktuje się z Tobą przedstawiciel banku, w celu potwierdzenia zgłoszenia. To świetny moment, żeby zadać nurtujące pytania i uściślić wszystkie kwestie. Do wniosku należy dołączyć aktualny dokument, który potwierdzi Twoje dochody. Jakie dokumenty, przy jakiej formie zatrudnienia będą Ci potrzebne, przedstawia idealnie tabela zamieszczona w regulaminie.

Fragment Tabeli Dotyczącej Dokumentów Potwierdzających Dochody - więcej w regulaminie

Fragment Tabeli Dotyczącej Dokumentów Potwierdzających Dochody – szczegóły w regulaminie

Krok 2 – Przynajmniej raz zaloguj się do bankowości on-line

Myślę, że tutaj jest wszystko jasne – po zdobyciu karty zaloguj się do panelu bankowości internetowej – CITIBANK ONLINE. Dane dostępowe otrzymasz bezpośrednio od banku.

Krok 3 – Dokonaj transakcji kartą za łączną kwotę 1000zł

Transakcje te należy oczywiście zrealizować za pomocą nowo otrzymanej karty Citibank MasterCard World i trzeba zrobić to w ciągu 30 dni od dnia podpisania przez bank umowy o kartę.

Do promocji zaliczają się również transakcje internetowe np. zakupy na Allegro.

Jeżeli chodzi o transakcje, bank nie zaakceptuje do promocji tych, które:

Będą przelewami z Rachunku Karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki Klienta związane z użytkowaniem domu lub mieszkania.

Po wykonaniu tego kroku możesz spłacić kartę w okresie bezodsetkowym, który wynosi 56 dni. W ten sposób unikniesz jakichkolwiek dodatkowych opłat. Jeśli nie spłacisz karty na czas odsetki będą wynosić 10% w skali roku.

Krok 4 – Utrzymaj kartę do dnia odbioru nagrody

Jeżeli chcesz otrzymać nagrodę bez żadnych przeszkód musisz utrzymać kartę minimum do dnia, w którym kurier przywiezie do Ciebie upominek od banku. Po tym czasie możesz z niej zrezygnować – bez żadnych konsekwencji.

I… to wszystko!

W pierwszym tygodniu miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz powyższe warunki, bank wyśle do Ciebie e-mail z informacją o przyznaniu nagrody. Do 30 dni później do Twoich drzwi zapuka kurier ze sprzętem. Wynika z tego, że prezent można zdobyć nawet w niewiele ponad miesiąc. Wszystko zależy, jak szybko wyrobisz się ze spełnieniem warunków promocji.

A gdzie haczyk?

Trudno nazwać to haczykiem, ale jak w każdej promocji, tak i tutaj jest kilka warunków, o których warto abyś wiedział, zanim skorzystasz z promocji:

 • Oferta obowiązuje tylko do 31 sierpnia 2015, więc musisz się szybko decydować, bo czas ucieka.
 • Promocja przygotowana została z myślą o nowych klientach Citibanku spełniających określone kryteria dochodu (o czym pisałem powyżej).
 • Po aktywowaniu karty wyłącz usługę CitiPhone – taki luksus kosztuje aż 6 zł/m-c i szkoda tracić pieniądze.
 • Umowę o kartę możemy rozwiązać w dowolnym momencie, ale z zachowaniem 30 dni okresu wypowiedzenia.
 • Utrzymanie karty kosztuje 18 zł/m-c. Na szczęście bank, daje również możliwość uniknięcia tej opłaty poprzez:
  • wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum – 4000 zł.
  • robienie zakupów u partnerów banku (ZDOBĄDŹ PUNKTY), a zdobyte punkty, wymienić można na brak opłaty za kartę, 1 pkt. otrzymasz za wydanie każdych 5 zł.
  • od banku dostaniesz 1000 pkt. w prezencie, na start, możesz wymienić je na kilka miesięcy korzystania z karty za darmo.

Podsumowanie

Czy opłaca się skorzystać z tej promocji? Uważam, że zdecydowanie tak. Każdy kto jest w stanie w ciągu 30 dni wydać 1000zł, może dostać atrakcyjny gadżet praktycznie bez żadnego wysiłku i na przejrzystych warunkach.

Ocena redakcji: 5star

UWAGA! WAŻNE!: Na koniec chcę jeszcze przypomnieć kluczową kwestię: Oferta z gadżetem GRATIS obowiązuje tylko na specjalnej stronie, przygotowanej przez bank. Jeśli chcesz skorzystać z tej oferty z bonusem kliknij tutaj: >> ZAMÓW KARTĘ Z GADŻETEM SAMSUNG << i wypełnij formularz rejestracyjny.