Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

720 zł zwrotu za płatności kartą z Kontem w Pełni Korzystnym w Eurobanku! – prześwietlamy najnowszy produkt Banku

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Konto osobiste

Ustawa o usługach płatniczych robi swoje! Dziś artykuł o kolejnym Banku, który wprowadza do swojej oferty BEZWARUNKOWO darmowe konto osobiste z dodatkową premią dla tych, którzy dopiero zdecydują się na założenie konta w tym banku.

Mowa tu o Eurobanku, który wycofuje swoje najlepsze do tej pory produkty – Konto Prestige, Active oraz Na co dzień i zastępuje je jednym produktem – Kontem w Pełni. Chciałoby się powiedzieć, kontem w pełni dopasowanym do oczekiwań klienta – darmowym z bezpłatnymi przelewami! Dodatkowym bonusem jest moneyback – nawet 720 zł przez rok.

Konto w Pełni (dopasowane do Twoich potrzeb?)

Konto idealne dla każdego klienta to oczywiście konto prowadzone bez pobierania jakichkolwiek opłat za podstawowe usługi. Nikt nie pogardzi jakimś bonusem – nagradzanie klientów to w niektórych Bankach norma (chociaż jeszcze nie we wszystkich). Czy Eurobank spełnił nasze oczekiwania i “wypuścił” na rynek produkt, z którego warto skorzystać? Sprawdźmy!

 • 0 zł – za otwarcie i prowadzenie konta (bezwarunkowo);
 • 0 zł/4,90 zł/ 8 zł – opłata miesięczna za kartę – będzie ona darmowa po wykonaniu nią płatności na min. 400 zł, jeżeli nie spełnimy tego warunku i posiadamy kartę Visa Electron lub MasterCard Debit to zapłacimy 4,90 zł/m-c, a w przypadku posiadania karty MasterCard Debit Prestige zapłacimy 8 zł/m-c;
 • 0 zł/ 1,90 zł – wypłaty z bankomatów własnych będą oczywiście bezwarunkowo darmowe, w przypadku karty MasterCard Debit Prestige – darmowe będą również bankomaty obce. A jeżeli ktoś będzie posiadał kartę Visa Electron lub MasterCard Debit do darmowe będzie miał wypłaty z bankomatów obcych pod warunkiem wypłaty min. 100 zł (jeżeli nie to 1,90 zł);
 • 0 zł – zwykłe przelewy internetowe;
 • 0 zł – wpłaty i wypłaty w Oddziałach Banku.

>>Przejdź na stronę Eurobanku i załóż Konto w Pełni Korzystne<<

Konto z bonusem….

i to nie byle jakim! Za założenie konta banki zazwyczaj dają 100 zł premii lub voucher do jakiegoś sklepu – fajne rozwiązanie i niektórym to odpowiada. Dla niektórych jednak, wizja otrzymania jednorazowej premii nie jest czymś przekonującym i oczekują czegoś więcej.

Eurobank takich właśnie wymagających klientów chce przekonać do siebie moneybackiem, czyli zwrotem za płatności wykonane kartą wydaną do konta. Zwrot nie byle jaki ponieważ będzie to 5% wartości transakcji, a w miesiącu maksymalnie 60 zł, co przez rok daje zysk aż 720 zł.

Wystarczy tylko, że będziesz:

 • aktywnie płacić kartą do konta oraz;
 • w każdym miesiącu spełniać jeden z dwóch warunków (do wyboru) – zapewniać na konto wpływ wynagrodzenia w kwocie min. 500 zł LUB zwykły, jednorazowy wpływ 1 500 zł np. z Twojego konta w innym banku.

>>Przejdź na stronę Eurobanku i załóż Konto w Pełni Korzystne<<

Jednak…w przypadku moneyback’u Bank wprowadza pewne ograniczenie – zwrot za płatności będzie naliczany za transakcje wykonane w określonych miejscach, do których zaliczają się: restauracje, gabinety kosmetyczne, wydatki związane ze sportem lub podróżami oraz rozrywką. Niewątpliwie pewnie każdy z nas może płacić kartą, niemniej szkoda że wykluczone zostały np. płatności w zwykłych sklepach spożywczych.

Zasady ustala jednak Bank i nam należy się do tego stosować jeżeli liczymy na premię. Dokładna lista miejsc, w których można swobodnie robić zakupy ze zwrotem wygląda następująco:

>>Przejdź na stronę Eurobanku i załóż Konto w Pełni Korzystne<<

Podsumowanie

Eurobank oddaje nam do dyspozycji swój najnowszy produkt – Konto w Pełni Korzystne. Osobiście uważam, że jest ono korzystne dla każdego kto będzie często płacił w miejscach, o których wspominam wyżej. Dzięki temu będzie miał możliwość płacenia za coś z 5% rabatem.

Z kolei jeżeli chodzi o konto samo w sobie to również jest ono korzystne głównie dlatego, że bezwarunkowo darmowe, darmowa może być również karta – chociaż tu trzeba już wykonać nią płatności na określoną kwotę. Do zrobienia jeżeli ktoś uzna, że chce mieć konto w Eurobanku.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 3

 1. Jan pisze:
  Ale się ku…a wysilili 🙂
  Szkoda czasu na czytanie tego.
 2. Baba pisze:
  Myślę, że informacja o tym, że zwrotu nie otrzymamy za zakupy w normalnych sklepach, powinna być na początku tego artykułu. Wtedy potencjalny klient Eurobanku nie traciłby czasu na czytanie o promocji, z której i tak nie skorzysta.

Napisz komentarz