PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Epickie wakacje! Załóż darmowe Konto dla Młodych i odbierz dmuchaną sofę lub materac flaminga

PKO BP znów zaskakuje, tym razem przygotował promocję z dość niespodziewanymi nagrodami! Od dziś pierwsze 3 500 osób, które założą darmowe Konto dla Młodych z kartą i wykonają nią min. 1 dowolną płatność otrzymają jedną z dwóch nagród gwarantowanych:

 • laybag (dmuchaną sofę)
 • słynny materac w kształcie flaminga

Konto w tej promocji możemy założyć na tej dedykowanej przez PKO BP stronie internetowej. Tak jak wspomniałam, nagrodę zgarnia pierwsze 3 500 osób (2 000 – materaców oraz 1 500 dmuchanych sof), w momencie osiągnięcia limitu kont, strona promocyjna zostanie wyłączona.

Kto może skorzystać z promocji?

Do promocji może przystąpić osoba, która w okresie od 1 sierpnia 2017 r. do 31 maja 2018 r. włącznie, nie posiadała rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO BP jak również w Inteligo oraz jest w wieku 18-26 lat (nie ukończyła 26 lat).

Kolejnym warunkiem będzie założenie darmowego Konta dla Młodych, które tak naprawdę w porównaniu z ofertami innych banków wypada bardzo korzystnie:

 • Otwarcie konta – 0 zł
 • Prowadzenie konta – 0 zł
 • Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce – 0 zł
 • Karta do konta – 0 zł/5 zł -karta będzie bezpłatna po wykonaniu 5 dowolnych płatności kartą w miesiącu (od 4 sierpnia 2018r. – po wykonaniu 4 płatności kartą lub/i BLIKiem)

Jak odebrać darmowy materac lub sofę?

#1 KROK – do 13 lipca 2018 roku (limit 3 500 nagród) przejdź na stronę promocyjną i złóż wniosek o Konto dla Młodych wraz z kartą debetową MasterCard (obowiązkowo). Podczas wnioskowania o konto wyraź zgodę na:

 • otrzymywanie od Banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących;
*UWAGA! Wypełniając formularz o konto w PKO nie zmieniaj wizerunku karty. To usługa dodatkowa i kosztuje 14,90 zł, a zmiana wizerunku karty nie jest potrzebna.

#2 KROK – do 13 lipca 2018 roku zarejestruj się na stronie: www.pkobp.pl/epickiewakacje aby zarezerwować sobie nagrodę jaką chcecie odebrać;

#3 KROK – do 27 lipca 2018 roku wykonaj min. 1 dowolną płatność kartą (w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych lub w internecie) lub płatność telefonem. Płatności mają być wykonane i zaksięgowane.

>> Załóż darmowe konto i odbierz wakacyjne nagrody <<

To wszystko!

Nagrody będą przyznawane i rozsyłane w 3 turach, w zależności od tego kiedy uczestnik promocji spełni jej warunki. Terminy przyznania nagród wyglądają następująco:

 • do 6.07.2018r. nastąpi wysyłka nagród tym, którzy spełnią warunki promocji do 22.06.2018r.
 • do 20.07.2018r. nastąpi wysyłka nagród tym, którzy spełnią warunki promocji do 6.07.2018r.
 • do 10.08.2018r. nastąpi wysyłka nagród tym, którzy spełnią warunki promocji do 27.07.2018r.

W dniu wysyłki nagrody, uczestnik zostanie o tym poinformowany wiadomością sms. Do momentu otrzymania nagrody musisz być posiadaczem konta oraz karty, a także mieć wrażone zgody marketingowe.

>> Załóż darmowe konto i odbierz wakacyjne nagrody <<

Gwarancja uczciwości! Sam możesz sprawdzić dokumenty z tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 10

 1. Michał pisze:
  Czy promocja jest jeszcze aktualna?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Z tego co widzę to tak. 🙂 Jeżeli promocja będzie zakończona to poinformujemy o tym w artykule 🙂
 2. Ewelina pisze:
  Czy ta promocja obejmuje te osoby które założyły konto w tym roku np. w kwietniu ?
  Mogą sie ubierać o nagrodę?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Niestety nie, konto należało założyć konkretnie w tej promocji.
 3. Ada pisze:
  Co zrobić, jesli z jednej części flaminga uchodzi powietrze a napompowalam tylko raz w domu na probe?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Myślę, że tu można złożyć reklamację za pośrednictwem bankowości online PKO BP
 4. Martyna pisze:
  Czyli jeżeli założyłam konto 07.06.2018r to się łapię jeszcze “promocję” dostałam sms od banku żeby się zalogować tam 🙂 a jakie jest prawdopodobieństwo że dostanę to co “zamówiłam” 😉
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli konto było założone za pośrednictwem strony promocyjnej, jeszcze podczas trwania promocji to załapiesz się na nagrodę 🙂
 5. Adriana pisze:
  Jak wycofać wniosek o to konto?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli jesteś przed rozmową z przedstawicielem banku to możesz wycofać się z promocji jak konsultant zadzwoni, albo możesz zadzwonić na infolinię i poinformować o rezygnacji, zanim Bank wyśle kuriera. 🙂

Napisz komentarz