Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

EnveloBank dla obecnych klientów: płać kartą za podróże i zgarnij voucher na 50 zł do Empik.com oraz na 1 000 zł do LOT Travel

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Envelo Bankobecny klient

„Podróżuj z nami korzystnie” – takim hasłem przywitał mnie dziś poranny przegląd internetu. „Z nami” czyli z kim? Niespodziewanie chodzi o EnveloBank, który przygotował fajną promocję dla swoich klientów. Mechanizm działania promocji jest prosty – podczas podróży płacisz kartą EnveloBanku i odbierasz voucher na 50 zł do sklepu Empik.com. Z kolei 5 najbardziej aktywnych osób odbierze nagrody premium, czyli vouchery na 1 000 zł na usługi LOT Travel.

Biorąc pod uwagę, że jesteśmy w okresie wakacyjnym i sporo podróżujemy to dla osób posiadających konto w EnveloBanku promocja może być całkiem korzystna. Aby się o tym przekonać, sprawdźmy do dokładnie trzeba zrobić, aby załapać się na promocję.

Kto może skorzystać z promocji? 

Promocja EnveloBanku została przygotowana z myślą o klientach tego banku, za których będą uznawane osoby nieposiadające działalności gospodarczej, ale posiadające umowę o EnveloKonto wraz z kartą debetową.

Jak odebrać nagrody? 

#1 KROK – najpóźniej do 30 września 2018 roku przejdź na specjalną stronę i zarejestruj swój udział w promocji. W tym samym czasie spełnij pozostałe warunki wymagane w promocji:

  • wykonaj płatności EnveloKartą na kwotę łączną min. 2 500 zł – jednak w promocji nie wykonamy zwykłych płatności np. w supermarkecie, Bank dokładnie określa jakie płatności będzie akceptował. Dokładnie wymienia je w tym załączniku do regulaminu Podróżuj z nami korzystnie;
  • posiadaj wyrażoną zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych;
  • nie odwołuj zgody na otrzymywanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telefonicznie lub automatycznego urządzenia wywołującego;
  • nie zamykaj konta ani karty.

To wszystko! 

Uczestnicy którzy spełnią warunki promocji otrzymają vouchery na 50 zł do Empik.com, a 5cioro najbardziej aktywnych uczestników zgarnie 1 000 zł do LOT Travel.

Do 10 listopada 2018 roku zwycięzcy otrzymają informację o przyznaniu nagród w systemie bankowości online. Dodatkowo lista zwycięzców będzie opublikowana na tej stronie internetowej. Nagrody główne zostaną przekazane Zwycięzcom do dnia 15 listopada 2018 roku za pomocą przesyłki kurierskiej.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

Napisz komentarz