Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Zgarnij 150 zł w gotówce – załóż eKonto w mBanku, wystarczą 2 przelewy i 10 płatności kartą

PROMOCJA ZAKOŃCZONA mBanknowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

150 zł w dwóch przelewach: 100 zł i 50 zł.

Za co?

Pierwszy etap:

– Za złożenie wniosku o ekonto i kartę z dedykowanej strony oraz;

– Za jednorazowe zasilenie konta min. kwotą 1000 zł w ciągu 7 dni od zawarcia umowy oraz;

– Za wykonanie min. 5 płatności kartą lub BLIKiem najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji  oraz

Drugi etap:

– Za zapewnienie w kolejnym miesiącu po spełnieniu pierwszego etapu jednorazowy wpływ na eKonto na kwotę min. 1 000 zł oraz;

– Za wykonanie min. 5 płatności kartą lub BLIKiem najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym nastąpił drugi wpływ na konto.

Ile to kosztuje?

0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta (bezwarunkowo); 0 zł – opłata miesięczna za kartę pod warunkiem dokonania 1 płatności kartą w miesiącu (inaczej opłata wyniesie 7 zł); 0 zł – przelewy internetowe; 0 zł – wypłata gotówki z bankomatów (powyżej kwoty 100 zł).

Kiedy bonus?

Każdy z bonusów otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki każdego etapu promocji.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 stycznia 2017 roku nie posiadały w mBanku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego.

Do kiedy promocja?

Do 27 maja 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Lubię proste promocje z fajnymi nagrodami. Lubię bardzo mBank. A wręcz uwielbiam, gdy te dwie składowe łączą się i otrzymujemy prostą promocję konta w mBanku z fajną nagrodą.

Promocja należy do kategorii tych bardzo łatwych. Za założenie konta i karty, dwa przelewy i 10 płatności kartą lub BLIKiem zgarniasz gwarantowane 150 zł w gotówce. Zainteresowany? No to jedziemy!

Promocja trwa do 27 maja 2020 roku. Czasu jest jeszcze sporo, ale nie warto czekać. Im szybciej otworzysz konto i spełnisz warunki promocji, tym szybciej premia zasili Twoje konto.

Czy ta promocja jest dla mnie?

Oferta skierowana jest dla nowych oraz powracających klientów. Jeżeli byłeś już klientem mBanku to możesz wziąć udział jeżeli:

 • od 1 stycznia 2017 nie byleś posiadaczem, lub współposiadaczem rachunku głównego lub oszczędnościowego o numerach 1140 2004 lub 1140 2017.

Jeżeli posiadasz w mBanku inne produkty, na przykład kredyt czy kartę kredytową, do których nie posiadasz konta osobistego to nadal możesz wziąć udział w promocji i łatwo zgarnąć 150 zł w gotówce.

eKonto – możesz mieć je całkowicie za darmo

Często widzę komentarze na temat promocji, w których czytelnicy piszą że jak to, nie ma nic za darmo, bank może i da 150 zł ale zabierze w opłatach 2 razy tyle. Jest to całkowita nieprawda. Prześwietlamy dokładnie zarówno opłaty za konto i podpowiadamy, jak ich uniknąć, jak i same warunki promocji, by znaleźć ewentualne haczyki. Na początek zacznijmy od tego, co zrobić by eKonto było dla Ciebie za okrągłe 0 zł?

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta (BEZWARUNKOWO);
 • 0 zł – opłata za internetowe przelewy krajowe w złotówkach;
 • 0 zł – transakcje BLIK;
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę (pod warunkiem wykonania 1 płatności kartą w miesiącu) – w przeciwnym razie opłata wyniesie 7 zł;
 • 0 zł – opłata za wypłaty gotówki z bankomatu w kwocie min. 100 zł;
 • 2,50 zł – opłata za wypłaty z bankomatów w kwocie poniżej 100 zł;
 • 0 zł – opłata za wypłatę gotówki w kasie sklepu.

mBank ma naprawdę konkurencyjną ofertę konta osobistego. Wiem co mówię, trochę tych cenników obejrzałam. Wystarczy, że po prostu będziesz z niego korzystać i wykonasz 1 płatność kartą w miesiącu (na dowolną kwotę, wystarczy 1 zł), a pieniądze z bankomatu będziesz pobierał w wysokości min. 100 zł.

Uff, opłaty mamy za sobą. Pamiętaj – 1 płatność kartą i wypłaty gotówki z bankomatu na min. 100 zł i masz darmowe konto. Sprawdźmy, co musisz wykonać, aby zdobyć 150 zł.

Co muszę zrobić, by otrzymać od banku 150 zł – 2 proste kroki

Premia podzielona jest na dwie części. Pierwsza w wysokości 100 zł za spełnienie pierwszego warunku aktywności oraz druga, 50 zł, za spełnienie drugiego warunku. Nie przeciągam, popatrzmy na szczegóły, czy rzeczywiście jest tak łatwo, jak obiecałam na początku.

#Krok 1 – załóż konto wraz z kartą z dedykowanego linku

Na złożenie wniosku masz czas maksymalnie do 27 maja 2020 roku. Wystarczy, że z dedykowanego linku 🔎 złożysz wniosek o eKonto osobiste wraz z wybraną przez Ciebie kartą do konta. Podczas wypełniania wniosku masz możliwość wyboru karty, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom (możesz na przykład wybrać płatną kartę ze swoim własnym zdjęciem). Pamiętaj, że konto musi być założone na jedną osobę – konta wspólne nie biorą udziału w promocji.

Podczas składania wniosku zaakceptuj niżej wymienione oświadczenia – są niezbędne, byś mógł wziąć udział w promocji:

1. Oświadczam, że przystępując do Promocji, mam świadomość, iż mBank S.A. jest uprawniony do wprowadzenia podobnych, tożsamych promocji po zakończeniu czasu trwania Promocji „eKonto z premią – VIII edycja” o nowych parametrach cenowych, uzależnionych od decyzji właściciela promocji.

2. Oświadczam, że otrzymałem/am, zapoznałem/am się oraz akceptuję treść postanowień Regulaminu Promocji „eKonto z premią – VIII edycja”.

Następnie wybierz, w jaki sposób chcesz 🔎 podpisać umowę. Możesz to zrobić na dwa sposoby:

 • przez kuriera;
 • w placówce banku.

UWAGA!

Od 18 marca do odwołania nie ma możliwości podpisania umowy za pośrednictwem kuriera. Pozostaje jedynie wizyta w oddziale.

#Krok 2 – spełnij warunki aktywności

Nagroda, jak już wiesz, podzielona jest na dwie części, 100 zł (premia za szybki wpływ) oraz 50 zł (premia za transakcje).

⭐️  Jak zdobyć pierwszą nagrodę – premia za szybki wpływ:

 • w ciągu 7 dni od zawarcia umowy 🔎 jednorazowo zasil swoje eKonto na kwotę min. 1 000 zł – zasilenie nie może pochodzić z Twojego innego rachunku w mBanku, najlepiej przelej pieniądze z konta w innym banku. Wystarczy, że bank zaksięguje przelew i pieniądze możesz przelać dalej

ORAZ

 • najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji 🔎 wykonaj 5 płatności kartą płatniczą (w tym płatności telefonem) i/lub BLIK. Transakcje mogą być dokonywane na dowolne kwoty w sklepach stacjonarnych. Transakcje nie mogą być anulowane (do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym je wykonałeś).

UWAGA!

Transakcje kartą oraz BLIKiem w Internecie nie liczą się do promocji – wliczają się tylko transakcje w sklepach stacjonarnych.

I to wszystko. Jeden przelew, 5 płatności kartą lub BLIKiem i stówka jest Twoja. Teraz nie pozostaje już nic innego, jak postarać się o drugą część nagrody, czyli 50 zł. Aby je zdobyć musisz powtórzyć dokładnie te same warunki, które wykonywałeś do zdobycia 100 zł.

⭐️  Jak zdobyć drugą nagrodę – premia za transakcje:

 • w kolejnym miesiącu po spełnieniu pierwszego etapu, 🔎 zapewnij jednorazowy wpływ na swoje eKonto na kwotę min. 1 000 zł

ORAZ

 • najpóźniej do końca miesiąca, w którym nastąpił drugi wymagany wpływ na konto, 🔎 dokonaj 5 płatności kartą płatniczą (w tym płatności telefonem ) i/lub BLIK.

Przykład

Otwierasz konto 03.02.2020 r.

I część nagrody: Do 10.02.2010 roku przelej na nie 1000 zł. Do końca marca 2020 r. wykonaj minimum 5 transakcji kartą.

II część nagrody: W kwietniu 2020 r. zasil konto kwotą 1 000 zł i wykonaj minimum 5 transakcji kartą.

I to już naprawdę wszystko. 2 przelewy i 10 płatności dzielą Cię od całkiem przyzwoitej kwoty. A kiedy ta kwota znajdzie się na Twoim rachunku?

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w MARCU

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w KWIETNIU

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w MAJU

Kiedy otrzymam nagrodę?

Pierwszą część nagrody, czyli premię za szybki wpływ w wysokości 100 zł otrzymasz w kolejnym miesiącu kalendarzowym, po którym spełniłeś pierwsze warunki.

Natomiast premię za transakcje w wysokości 50 zł dostaniesz w kolejnym miesiącu kalendarzowym, po którym spełniłeś drugie warunki.

Przykład

Otworzyłeś konto w lutym. W ciągu 7 dni przelałeś 1000 zł i do końca marca 5 razy zapłaciłeś kartą/BLIKiem. 100 zł otrzymasz w kwietniu.

W kwietniu spełniłeś drugie warunki, czyli 50 zł zostanie Ci przelane w maju.

Dodatkowy bonus – 2,6% do 20 000 zł

Jeżeli chcesz jeszcze trochę dodatkowo zarobić to masz możliwość (ale nie musisz) skorzystać z konta oszczędnościowego Moje Cele.

Mój Cel to inaczej konto oszczędnościowe na które pieniądze same się odkładają przy okazji płatności kartą. Możesz je otworzyć w aplikacji mobilnej lub po zalogowaniu się na stronie mBanku. Sam ustalasz, w jaki sposób pieniądze mają się na nim odkładać. Możesz wybierać spośród:

 • zaokrąglania transakcji do pełnych dziesiątek (płacisz kartą 7 zł a na koncie odkłada się 3 zł);
 • stałej kwoty przy każdej transakcji (np. 3 zł przy każdej płatności kartą, nieważne ile zapłacisz to 3 zł zawsze się odłożą);
 • procentu od każdej transakcji (np. 10% od każdej transakcji kartą).

Odłożone w ten sposób środki będą oprocentowane na 2,6% w skali roku dla maksymalnej kwoty 20 000 zł. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje do 31.08.2020 r.

Rachunek prowadzony jest bezpłatnie i raz w miesiącu masz możliwość wykonania z niego bezpłatnego przelewu.

UWAGA

Promocyjne oprocentowanie konta Moje cele naliczane jest, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest weryfikowany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym ROR-em.

Podsumowanie

Kto jeszcze nie ma konta w mBanku powinien chwycić tę okazję. Nie dość, że w bardzo prosty sposób zyskasz 150 zł (a 150 zł na ulicy raczej nie leży) to jeszcze zyskasz bardzo fajne darmowe konto (sama korzystam od lat i jest to jeden z 2 moich głównych rachunków) z nowoczesną aplikacją i dostępem do ciekawych funkcji (ja osobiście ubezpieczam siebie i auta przez mBank, składki same się ściągają z konta).

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 30

 1. Tomek pisze:
  Witam, będę wdzięczny jeśli ktoś przy zakładaniu konta zechce użyć mojego kodu polecającego mBanku. Z góry bardzo dziękuję.
  Kod polecający:

  Tommek981202
  Pozdrawiam

 2. Pio pisze:
  Ja natomiast byłbym wdzięczny za użycie chociaż raz mojego kodu polecenia przy zakładaniu konta. Mój kod polecenia to: pioko
  Spełniam wszystkie warunki programu poleceń.
  Pozdrawiam i dziękuję.
 3. BartoszStudent pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia.
  Będę bardzo wdzięczny za wsparcie studenta
  Kod polecenia: Babosz
  Z góry dzięki i powodzenia w zdobyciu nagrody!
 4. Jarek pisze:
  Czy te 5 płatności kartą trzeba zacząć wykonywać w marcu( przystępując do promocji w Lutym) Czy można je już w Lutym zacząć wykonywać?
 5. Andrzej pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego świeżego kodu polecenia.
  KOD POLECENIA: B900
  Życzę powodzenia!
 6. Laura pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego świeżego kodu polecenia.
  KOD POLECENIA: 662A
  Życzę powodzenia!
 7. Bartosz pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia.
  Będę bardzo wdzięczny za wsparcie studenta
  Kod polecenia: Babosz
  Z góry dzięki i powodzenia w zdobyciu nagrody!
 8. Marcin pisze:
  Jakby ktoś miał ochotę to może wpisać mój kod poleceń: martin737. Z góry dziękuję.
 9. Marzena pisze:
  Mam 1 lat, czy też mogę skorzystać z tej promocji?
 10. Marzena pisze:
  Mam 17 lat, czy też mogę skorzystać z tej promocji?
 11. Michał pisze:
  Te płatności na pewno mogą być też w internecie ? Takby było dla mnie dużo łatwiej ale
  regulamin mówi – Przez transakcję kartą rozumiemy bezgotówkową transakcję zakupu w punkcie handlowo-usługowym
  (płatność kartą za zakupy w sklepie). ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Michał, weryfikuję to – jak dostanę odpowiedź dam znać, konsultant banku nie potrafił jednoznacznie odpowiedzieć na moje pytanie.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Michał, otrzymałam oficjalne stanowisko mBanku że niestety tylko w sklepach stacjonarnych liczą się te transakcje.
 12. Bartosz pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia.
  Będę bardzo wdzięczny za wsparcie studenta
  Kod polecenia: Babosz
  Z góry dzięki i powodzenia w zdobyciu nagrody!
 13. Paulina pisze:
  Będę bardzo wdzięczna za wykorzystanie mojego kodu poleceń. Spełniam wszystkie warunki odnośnie programu poleceń.
  Kod polecenia: Ppaulik
  Z góry bardzo dziękuję. Pozdrawiam 🙂
 14. Irena pisze:
  Witam, zachęcam do skorzystania z mojego kodu polecającego: Imroczek 🙂 Dziękuje
 15. Michał pisze:
  „Pierwszą część nagrody, czyli premię za szybki wpływ w wysokości 100 zł otrzymasz w kolejnym miesiącu kalendarzowym, po którym spełniłeś pierwsze warunki”. Czyli dobrze rozumiem że jeśli dzisiaj otworzę konto, w poniedziałek podpiszę umowę w oddziale i następnie w przyszłym tygodniu wykonam 5 transakcji i zasilę za 1000 zł to premię 100 zł otrzymam do końca maja ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Michał, dokładnie tak – jeśli z warunkami wyrobisz się w kwietniu to nagrodę otrzymasz do końca maja.
 16. Ania pisze:
  Witam serdecznie,
  Czy biorąc udział w promocji mogę jednocześnie skorzystać z kodu polecającego?

  Pozdrawiam

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Ania, tak, dopytywaliśmy konsultanta banku i otrzymaliśmy zapewnienie, że promocje się łączą 🙂
 17. Natalia pisze:
  Kod poleceń: natalianatalia

  Zapraszam 🙂

 18. Bartosz pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia. Wszystkie niezbędne zgody oraz warunki są wyrażone i spełnione.
  Kod polecenia: Babosz
  Z góry dziękuję i życzę powodzenia w zdobywaniu premii. Pozdrawiam
 19. Paulina pisze:
  Będę bardzo wdzięczna za wykorzystanie mojego kodu poleceń. Spełniam wszystkie warunki odnośnie programu poleceń.
  Kod polecenia: Ppaulik
  Z góry bardzo dziękuję. Pozdrawiam 🙂
 20. Wojtek pisze:
  Bardzo proszę o użycie kodu polecającego: Dobro3razywraca
  Bardzo dziękuję. Wojtek 🙂
 21. Vitaliy pisze:
  Nie otrzymałem nagrody mimo że spełniłem warunki promocji. Jak mogę sprawdzić dla czego tak się stało?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Najlepiej napisz na czacie do konsultanta, jeśli to błąd po ich stronie istnieje duże prawdopodobieństwo, że od razu uznają reklamację i pieniądze trafią na konto.
 22. Vitaliy pisze:
  Właśnie tak przed chwilą zrobiłem. Najpierw zarzucono, że posiadałem konto wcześniej (2011 r), więc nie uznaję się za nowego klienta. Wysłałem im cytat z regulaminu po czym zarejestrowano moją reklamację. Teraz czekam na decyzję.
 23. Jaskółka pisze:
  Konto w mBanku od lat jest moim kontem głównym i używam go na co dzień – otwierając konto z moim kodem polecenia żałujesz pewność, że oboje otrzymamy nagrody 🙂 Mój kod polegający: czicza

Napisz komentarz