Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Odbierz 200 zł w gotówce za przetestowanie konta w Alior Banku!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Alior Banknowy klientKonto osobiste
Kasia Giedyk

Pieniądze albo można zarobić albo dostać. My lubimy pieniądze dostawać, dlatego zdecydowanie warto zainteresować się kolejną edycją promocji Alior Banku. Za przetestowanie Konta Jakże Osobistego możesz zgarnąć, aż 200 zł w gotówce.

Warunki są bardzo proste. Wystarczy założyć konto, zapewnić wpływ i wykonać kilka płatności kartą. Na złożenie wniosku masz czas do 15 listopada 2019. UWAGA! Nie ma limitu nagród jednak bank zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia akcji, o czym poinformuje na stronie promocyjnej.

Kto może wziąć udział w promocji? 

Promocja skierowana jest do nowych oraz powracających klientów. Jeśli nie miałeś konta w Alior Banku po 31 sierpnia 2018 roku możesz wziąć udział w promocji i łatwo zgarnąć 200 zł.

Jeśli posiadasz tylko konto oszczędnościowe, konto firmowe, konto w Kantorze Alior Banku czy konto w T-Mobile Usługi Bankowe, również jesteś traktowany jako nowy klient i możesz śmiało zakładać konto promocyjne.

Uwaga! Osoby, które posiadają Kartę Kibica Alior Banku oraz te które tylko złożyły wniosek o Konto Jakże Osobiste po 1 kwietnia 2019, ale nie podpisały umowy, są niestety wyłączone z promocji.

Ile kosztuje konto?

Prześwietlając warunki konta muszę stwierdzić, że jest ono warte uwagi. Myślę, że większość z Was zostanie z tym kontem na dłużej. A jak dokładnie wyglądają opłaty za Konto Jakże Osobiste?

 • 0 zł / 10 zł – miesięczna opłata 0 zł za prowadzenie rachunku pod warunkiem zapewnienia miesięcznego wpływu min. 1500 zł (uwaga: kwota powinna być w jednym przelewie! nie można tego rozdzielać na mniejsze wpływy), w przeciwnym wypadku opłata wynosi 10 zł. Dla osób, które nie ukończyły 26 lat, konto jest bezwarunkowo darmowe;
 • 0 zł / 5 zł – za korzystanie z karty – opłaty nie będzie pod warunkiem wykonania kartą płatności na 300 zł miesięcznie;
 • 0 zł – opłata za przelew krajowy dokonany w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej;
 • 0 zł – za wydanie karty płatniczej;
 • 0 zł – za wpłatę i wypłatę gotówki w oddziale banku;
 • 0 zł – za wypłatę gotówki z bankomatów Alior Banku;
 • 2,50 zł – za wypłatę z pozostałych bankomatów;
 • 5 zł – za wypłatę gotówki z bankomatów za granicą;
 • 5 zł – za przelew natychmiastowy;
 • 0 zł – za zlecenie stałe i polecenie zapłaty.

Jak widzisz, konto może być całkowicie za darmo. Wystarczy, że raz w miesiącu przelejesz z innego rachunku 1500 zł (pamiętaj, że jeśli masz mniej niż 26 lat to nie musisz zapewniać tego wpływu aby konto było darmowe) oraz dokonasz płatności kartą na łączną kwotę 300 zł.

Niektóre z tych opłat możesz obniżyć, wybierając dwie bezpłatne korzyści do konta. Opisałam je poniżej. Jeżeli często podróżujesz to będąc zagranicą nie musisz martwić się o koszty przewalutowania, wysokie opłaty za płatności kartą czy wypłaty z bankomatu. Wystarczy wybrać odpowiednie korzyści do konta.

2 bezpłatne dodatkowe korzyści do konta

Bank proponuje dodatkowe korzyści do Twojego konta. Dwie pierwsze masz za 0 zł a za każdą kolejną zapłacisz 3,50 zł. Którą wybrać? To już sam musisz zdecydować. Do wyboru masz:

Jak zatem dokonać wyboru? Poniżej instrukcja, którą przygotował Alior Bank:

Jak zgarnąć 200 zł? Instrukcja krok po kroku

Jak wspomniałam na samym początku, warunki promocji są bardzo proste. Aby nie rzucać słów na wiatr, przeprowadzę Cię przez cały proces i udowodnię jak łatwo możesz zgarnąć 200 zł.

#1 KROK – złóż wniosek i podpisz umowę o Konto Jakże Osobiste

Najpóźniej do 15 listopada 2019 złóż wniosek o konto wraz z kartą płatniczą, korzystając ze specjalnej strony banku. Wypełnij formularz swoimi danymi i wybierz opcję podpisania umowy.

Umowę podpisz najpóźniej do 16 grudnia 2019, ale nie później niż 30 dni po złożeniu wniosku. Możesz to zrobić przez internet, telefonicznie lub w obecności kuriera. 

Nie wypowiadaj umowy o konto ani o kartę do momentu wypłaty premii.

#2 KROK – testuj konto, zapewnij wpływ i płać kartą wydaną do rachunku

Aby otrzymać bonus musisz w kolejnych trzech miesiącach następujących po miesiącu, w którym podpisałeś umowę, wykonać łącznie poniższe warunki:

 1. Zapewniaj wpływ na łączną sumę co najmniej 1 000 zł z innego konta niż Twoje (konto będzie bezpłatne, jeśli zapewnisz jednorazowy wpływ na co najmniej 1 500 zł – warto to połączyć) – Uwaga: wpływ nie może zostać zrealizowany z Twojego konta nawet prowadzonego w innym banku. Najprościej poprosić kogoś znajomego lub z rodziny;
 2. Zapłać w każdym miesiącu minimum 3 razy kartą wydaną do konta – w każdym z miesięcy płać kartą za zakupy lub przez internet. Pamiętaj, że muszą to być płatności bezgotówkowe, więc wypłaty z bankomatu się nie liczą. Możesz np. kupić trzy dni pod rząd bułki albo chusteczki i warunek jest spełniony. Kwoty transakcji są dowolne;
 3. Loguj się do aplikacji mobilnej – co najmniej raz w miesiącu zaloguj się do aplikacji mobilnej banku. Bank nie wymaga żadnych dodatkowych ruchów czy kliknięć.

Przykład: jeżeli umowę podpiszesz we październiku to warunki musisz spełnić w listopadzie, grudniu i styczniu. Dla umów podpisanych w listopadzie będzie to następująco grudzień, styczeń i luty.

Warunek płatności kartą nie będzie zaliczony jeżeli dokonasz płatności z kodami
MCC:
[7995] – kasyna oraz zakłady bukmacherskie itp., 
[8999] – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska); 
[4111] – m.in. usługi transportowe; 
[6012] – instytucje finansowe; 
[6211] – brokerzy ubezpieczeniowi; 
[6051] – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych 
[4829] – internetowe przekazy pieniężne; 
[4900] – narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Kiedy otrzymam swoją nagrodę?

Teraz czas na najprzyjemniejszą część promocji, czyli bonus. Po spełnieniu wszystkich warunków bank zrobi przelew na Twoje nowo otwarte konto w wysokości 200 zł, do czwartego miesiąca, po miesiącu, w którym podpisałeś umowę.

Przykład: jeżeli podpiszesz umowę w październiku, to nagrodę otrzymasz do końca lutego 2020.

Pamiętaj! Nie wypowiadaj umowy o konto ani o kartę płatniczą do momentu wypłaty premii.

Dodatkowe 100 zł za 5 płatności kartą z Priceless® Specials – promocja limitowana

W Moniakach lubimy zgarniać dodatkowe bonusy. 🙂 Zawierając umowę o konto i o kartę w Alior Bank możesz skorzystać z dodatkowej promocji z Priceless® Specials. Promocja trwa tylko do 13 listopada lub do wyczerpania puli 4600 nagród.

Na tej stronie możesz sprawdzić czy pula nagród jeszcze się nie wyczerpała. Zjedź na dół strony do ramki zatytułowanej „100 zł za 5 płatności kartą z Priceless® Specials”. Jeśli pula się wyczerpie, pojawi się tam informacja, że promocja jest już zakończona.

Wystarczy, że:

 1. Zapiszesz się do bezpłatnego programu Mastercard® Priceless Specials;
 2. Zrobisz co najmniej 5 płatności kartą na dowolną kwotę w ciągu 30 dni od przystąpienia do programu (do programu musisz przystąpić w trakcie trwania promocji, do 13 listopada). Mogą to być także płatności w internecie, z wpisaniem numeru karty i użyciem kodu cvv.

Otrzymasz za to 6800 pkt w programie Priceless Specials, które możesz wymienić na voucher na 100 zł, np. do Decathlon, Circle K czy empik.com. Punkty będą ważne przez miesiąc od ich otrzymania.

Promocja jest też dla obecnych klientów, którzy nie byli uczestnikiem programu przed 25 września z kartą wydaną przez Alior Bank.

 Jak zapisać się do programu Priceless Specials?

Zaloguj się do bankowości internetowej Alior Banku i wejdź w zakładkę Szczegóły karty. Po rozwinięciu szczegółów zakładki znajdziesz sekcję Informacje o karcie, w której dostępna jest opcja włączenia Programu.

Po aktywacji (która nastąpi w ciągu 14 dni od zapisania się – zostaniesz poinformowany o tym mailowo) możesz wejść na swoje konto programu przez stronę www.mastercard.pl/specials Kliknij na: „Logowanie” a następnie „logo Alior Banku”. Postępuj dalej zgodnie z wyświetlanymi komunikatami.

Podsumowanie

Jak widzisz zdobycie nagrody jest naprawdę bardzo proste. A co do samej nagrody… 200 zł to już jest “coś”. Warto więc wziąć udział i zgarnąć dodatkową kasę na drobne wydatki. Pamiętaj aby się spieszyć, ponieważ bank zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia promocji. A dodatkowa stówka w promocji z Priceless Specials sprawi, że promocja Alior Banku będzie jeszcze korzystniejsza!

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 16

 1. Tomasz pisze:
  Osoby do 26 roku życia też muszą zrobić płatności minimum 300 zł by konto było darmowe?
  • Moniaki.pl pisze:
   Tak musisz wykonać płatności na minimum 300 zł, inaczej zapłacisz 5 zł za kartę. Zwolnienie z opłaty dla osób poniżej 26 lat dotyczy tylko opłaty za konto.
 2. Elżbieta pisze:
  Czy te 1000 zł (1500 zl) mogę przelać spowrotem właścicielowi czy jednak muszą one pozostać do końca wypełnienia warunków na koncie?
 3. Paulina pisze:
  Czy posiadanie darmowego konta internetowego wyklucza z promocji?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Paulina, konto Internetowe również jest rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym, czyli jego posiadanie wyklucza z promocji.
 4. Blażej pisze:
  Witam, jak przyszła mi umowa bez karty to wychodzi na to że karta przyjdzie osobno czy że pominąłem ją we wniosku ?
 5. Diana pisze:
  Jeśli wybiorę korzyść z brakiem kosztów przewalutowania, to mogę płacić kartą przez internet w funtach i normalnie nie zapłacę za przewalutowanie, czy musi to być płatość kartą fizycznie za granicą?
  Dzięki
  • Moniaki.pl pisze:
   Diana, przy wybraniu tej korzyści możesz płacić tą kartą w internecie i nie zapłacisz kosztów przewalutowania. Nie musi to być płatność fizyczna zagranicą.
 6. Adrian pisze:
  Czy z tej promocji z Priceless® można jeszcze skorzystać? 🙂
  Czy tylko było i wylacznie do dnia wczorajszego – 13.11.2019r? 😏
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Adrian, na razie nie mamy informacji o tym, że promocja została przedłużona. Na stronie nadal jest data przystąpienia do 13 listopada.
 7. Andrzej pisze:
  Gdy nie zamówiłem do 15 listopada karty lecz podpisałem umowę o konto jest szansa że nie odrzucą mnie z promocji ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Andrzej, moim zdaniem raczej marne szanse, gdyż regulamin mówi o tym, że do 15 listopada musialeś złożyć wniosek zarówno o konto, jak i o kartę i później podpisać obie umowy razem.
 8. Anna pisze:
  Cześć, te 100 zł za 5 płatności kartą z Priceless Specials to ściema ze strony Aliora. Przekonałam się na własnej skórze. Do programu PRICELESS można było przystąpić do 13 listopada 2019. Przystąpiłam 9 listopada, mail powitalny przyszedł 12 listopada. Warunkiem było wykonanie co najmniej 5 płatności kartą na dowolną kwotę w ciągu 30 dni od przystąpienia do programu, czyli w moim przypadku do 9 grudnia. Akurat 9 grudnia wykonałam te 5 transakcji (zakup przysłowiowych 5 bułek w Żabce). Dodatkowo wykonałam w tym samym dniu 3 transakcje, aby zaliczyły się na poczet tej głównej nagrody za założenie konta w Alior (200 zł). W sumie wykonałam tego dnia 8 płatności kartą. Miałam otrzymać za to 6800 pkt w programie Priceless Specials, które miałam mieć możliwość wymienić na voucher na 100 zł, np. do Decathlon, Circle K czy empik.com. Punkty miały być ważne przez miesiąc od ich otrzymania. Mamy 7 stycznia 2020 i po zalogowaniu na https://bezcennechwile.mastercard.pl/moje-konto/moje-transakcje suma punktów wynosi zawrotne 0.19 pkt zamiast 6800 pkt. Wykres kołowy pokazuje następujący podział: 0% zakupy u partnerów, 0% oferty przyspieszające, 100% pozostałe transakcje. Co poszło nie tak ? Nie mam możliwości wymiany tego na bon 100 zł. Moniaki, mieliście taki przypadek?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Anno, nikt z czytelników nie zgłaszał nam takiego przypadku. Być może nie naliczyło Ci punktów z tego względu, że transakcje zostały rozksięgowane później niż zostały wykonane. Ale regulamin wyraźnie mówi że transakcje miały być dokonane, nie zaksiegowane w ciągu 30 dni. W takim przypadku złóż reklamację, zrobisz to bezpośrednio na infolinii programu Bezcenne Chwile. Nr telefonu (+48) 616 646 010 (od 8:00 do 22:00). Mam nadzieję że sprawa szybko się wyjaśni i punkty zostaną naliczone.

Napisz komentarz