Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Do wzięcia nowy LG K30 (o wartości około 400 zł) za skorzystanie z karty kredytowej Simplicity od Citibanku [+150 zł gotówki za konto osobiste] – PROMOCJA PRZEDŁUŻONA

Citi Handlowynowy klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Telefon LG K30

Za co?

– Za założenie karty kredytowej Simplicity z dedykowanego linka oraz;

– zalogowanie się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej oraz;

– wykonanie płatności kartą na łączną kwotę 1500 zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym podpisałeś umowę o kartę kredytową.

Ile to kosztuje?

0 zł za wydanie karty; 0 zł opłaty miesięcznej za kartę jeśli wykonasz nią płatności na min. 1000 zł w okresie rozliczeniowym, inaczej 12 zł; 0 zł za płatności bezgotówkowe; RRSO w przypadku niespłacenia karty w terminie 9,59%

Kiedy bonus?

– najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji dostaniesz wiadomość w bankowości internetowej o spełnieniu przez Ciebie warunków promocji;

– najpóźniej do końca drugiego miesiąca, następującego po spełnieniu warunków promocji na adres korespondencyjny otrzymasz telefon LG K30.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 lipca 2018 roku nie posiadały w Citi Banku głównej karty kredytowej.

Do kiedy promocja?

Do 18 września 2020 roku. Do 23 listopada 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Dzisiaj przychodzę do Was z nową-starą promocją Citibanku. Promocja ta cieszyła się dużą popularnością. Nic dziwnego, warunki do spełnienia nie są trudne, a w nagrodę otrzymujesz nowy, objęty gwarancją producenta telefon LG K30. Cena nowego na Allegro to około 400 zł. Nawet jeśli nie potrzebujesz w tej chwili zmieniać swojego urządzenia, to idealnie nada się na prezent lub możesz go z powodzeniem sprzedać – a gotówkę przeznaczyć na inny cel 🙂

Decydując się na kartę koniecznie skorzystaj z drugiej promocji od Citibanku. Zakładając całkowicie darmowe konto osobiste i wykonując 3 proste czynności otrzymasz kolejną nagrodę: 150 zł przelewem na konto.

Promocja potrwa 🗓 do 18 września 2020 roku. Bank postanowił przedłużyć promocję 🗓 do 23 listopada 2020 roku. Jednak im szybciej założysz kartę i spełnisz warunki promocji, tym szybciej telefon trafi w Twoje ręce.

Klika słów o nagrodzie

Naszemu koledze z redakcji ostatnio posłuszeństwa odmówił wierny Samsung. Odszedł do krainy wiecznego LTE, za tęczowy most. Na szczęście – szczególnie dla mnie, dzień rzadko upływa bez kilku pytań wysłanych do niego – miał w szufladzie właśnie ten telefon, otrzymany w poprzedniej edycji promocji. Służy dobrze i spełnia swoje zadania.

A teraz kilka słów technicznych o tym telefonie:

 • model telefonu LG K30 Dual Sim LMX320EMW;
 • pojawił się w sprzedaży w III kwartale ubiegłego roku;
 • jest to telefon Dual Sim – a więc jeśli masz dwa numery możesz w końcu przestać targać ze sobą dwa aparaty, dwie ładowarki etc. Wszystko zmieścisz w jednym telefonie;
 • pomimo to telefon ze średniej półki, to ma moduł NFC, którego nadal często nie mają o wiele droższe telefony (sama nie mam i ubolewam). NFC pozwoli Ci zainstalować w telefonie kartę płatniczą i płacić zbliżeniowo telefonem. Zapomniałeś karty z domu? Założę się, że telefon masz – możesz zapłacić telefonem zamiast wracać się po portfel;
 • posiada 24-miesięczną gwarancję producenta. Gdyby coś z nim było nie tak, to zgłaszasz to bezpośrednio do LG Electronics Polska sp. z o.o. poprzez infolinię firmy. Gwarancja jest realizowana na podstawie indywidualnego oznaczenia telefonu – numeru IMEI. Nie musisz najpierw odsyłać telefonu do sprzedawcy, który potem i tak najpewniej odeśle go do producenta – i tym samym zminimalizujesz czas ewentualnej naprawy.

Jeżeli chcesz zapoznać się ze szczegółową specyfikacją telefonu odwiedź TĘ STRONĘ.

Karta kredytowa – z czym to się je

Cóż mogę powiedzieć. Podczas pracy w banku zauważyłam, że klientów można było podzielić na dwie grupy:

 • nie mogę żyć bez karty kredytowej

oraz

 • nigdy w życiu karty kredytowej.

O ile pierwszą grupę łatwo zrozumieć, ponieważ są to osoby, które karty używają zazwyczaj od wielu lat i znają wszystkie tajniki jej obsługi, to o tyle druga grupa zazwyczaj po prostu nie rozumie, na czym fenomen karty kredytowej polega, i na wszelki wypadek się jej obawia.

Zupełnie niepotrzebnie! Wystarczy że będziesz pamiętać o poniższych wskazówkach – i będziesz miał pewność, że karta będzie dla Ciebie darmowa, a Ty przy okazji spełnisz warunki promocji.

Po pierwsze – pamiętaj o wymaganych obrotach kartą. Oznacza to, że w każdym okresie rozliczeniowym musisz wykonać płatności kartą na określoną kwotę, aby nie płacić za kartę.

Po drugie – wszystko sprowadza się do tego, by kartą płacić, nie wypłacać gotówkę i spłacać ją w terminie – wtedy nie policzą się żadne odsetki. Pilnuj dnia spłaty – ustaw przypomnienie w telefonie, a spłacona w terminie karta nie wygeneruje żadnych kosztów.

I po trzecie – nie chodzi o to, byś wydawał pieniądze „niepotrzebnie” na potrzeby promocji. Chodzi o to, byś przez jakiś czas zamiast zwykłą kartą bankową płacił Simplicity. Za zakupy, których i tak musisz dokonać, jak choćby spożywka. Ani się obejrzysz, a spełnisz wszystkie warunki promocji, za kartę nic nie zapłacisz, a telefon LG K30 będzie Twój. Sam przyznasz, że Twoja karta do konta tak nie potrafi.

Zajrzyj do naszego poradnika na temat kart kredytowych – znajdziesz tam szczegółowe informacje na temat działania kart kredytowych.

Karta Simplicity – jak mieć ją za darmo

Aby karta Simplicity była za darmo, w każdym okresie rozliczeniowym musisz nią zapłacić na min. 1000 zł. Nie musi to być oczywiście jedna płatność – możesz po prostu płacić nią za codzienne zakupy.

Citi Simplicity

  Aktualne na dzień: 2 września 2020

Opłata miesięczna za kartę

0 zł/12 zł

Bank zwróci opłatę miesięczną 12 zł, jeśli w danym okresie rozliczeniowym zapłacisz kartą na minimum 1000 zł. Zwrot zostanie dokonany w kolejnym okresie rozliczeniowym.

Prowizja za transakcję bezgotówkową

0 zł

Prowizja za wypłaty z bankomatów, przelewy z karty i transakcje szczególne

10% min. 20 zł

Opłata za usługę CitiPhone

9 zł miesięcznie

Nie jest to usługa obowiązkowa – upewnij się, że masz ją wyłączoną

Opłata za usługę CitiAlerts

0 zł

Zarówno pakiet standard, jak też premium

Opłata za nadpłatę karty kreytowej

20 zł

Za nadpłatę w wysokości min. 200 zł w cyklu rozliczeniowym

RRSO

9,59%

Tylko i wyłącznie w przypadku niespłacenia karty w terminie i naliczenia opłaty miesięcznej

Okres bezodsetkowy

Do 56 dni

Prowizja za przewlutowanie transakcji

6,8%

A poniżej przedstawiam czynności, których NIE POWINIENEŚ ROBIĆ kartą kredytową – ponieważ wiąże się to z kosztami:

 • nie wypłacaj gotówki z bankomatu i nie rób przelewów z karty (opłata 10% kwoty transakcji, nie mniej niż 20 zł);
 • nie doładowuj Revoluta (opłata 10% kwoty transakcji, nie mniej niż 20 zł) ;
 • nie nadpłacaj karty – bank zażąda od Ciebie 20 zł za nadpłacenie karty (kwota nadpłaty min. 200 zł w okresie rozliczeniowym);
 • nie wykonuj transakcji u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych;
 • nie wykonuj transakcji kartą w urzędach pocztowych (jest to transakcja szczególna, za którą naliczy się prowizja);
 • spłacaj kartę w terminie – okres bez odsetkowy to do 56 dni, wtedy możesz spokojnie spłacić kwotę wygenerowaną na wyciągu i nie martwić się żadnymi odsetkami. Gdybyś nie spłacił karty w terminie, RRSO wyniesie 9,59%.

Warto poświęcić jeszcze kilka słów terminowi okres bezodsetkowy. Okres bezodsetkowy możemy podzielić na dwie części: miesiąc, w trakcie którego dokonujesz płatności kartą (następnie otrzymujesz wyciąg) oraz okres do spłaty karty (od momentu wystawienia wyciągu do dnia spłaty). W Citi Banku okres bezodsetkowy może wynieść aż do 56 dni (zależy, kiedy zrobisz transakcje). Jeśli spłacisz całość zadłużenia w dniu spłaty (lub szybciej) nie policzą Ci się żadne odsetki. Jeśli tego nie zrobisz, tracisz prawo do okresu bezodsetkowego i naliczone zostanie Ci oprocentowanie za wszystkie dni korzystania z limitu.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja jest przygotowana dla zarówno nowych, jak i powracających klientów. Jeśli nigdy wcześniej nie miałeś głównej karty kredytowej w Citibanku – śmiało możesz brać udział w tej promocji. Jeśli kiedyś miałeś już tam kartę, to w promocji weźmiesz udział, jeśli zamknąłeś ją 🗓 do 1 lipca 2018 roku. Jeśli masz tam inne produkty, na przykład konto, ale w w.w. terminie nie posiadałeś karty kredytowej, to jak najbardziej możesz wziąć udział w promocji.

Dodatkowo:

 • musisz być pełnoletni;
 • musisz rozliczać się z podatków w Polsce (czyli być polskim rezydentem podatkowym);
 • musisz zarabiać pewną minimalną kwotę, aby zawnioskować o kartę.

O co chodzi z tą minimalną kwotą? Po prostu aby zawnioskować o kartę musisz spełniać minimalne wymagania:

 • musisz zarabiać min. 1200 zł netto (wynagrodzenie, emerytura, renta)
 • musisz być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące

LUB

 • musisz prowadzić działalność gospodarczą od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł.

Skorzystaj z drugiej promocji i zgarnij kolejne 150 zł

Na wstępnie wspomniałam o promocji konta osobistego. Z tej promocji skorzystasz, jeśli 🗓 od 1 stycznia 2020 roku nie miałeś w Citibanku konta osobistego lub oszczędnościowego. Wszystko, co musisz zrobić to otworzyć całkowicie darmowe konto z kartą, zapewnić 2 wpływy: 100 zł i 2000 zł z tytułem wynagrodzenia oraz zapłacić na 100 zł kartą podłączoną do Google/Apple Pay.

Za każdą wykonaną czynność otrzymasz 50 zł, czyli łącznie możesz chwycić jeszcze dodatkowe 150 zł 🙂 Myślę że takie połączenie się opłaca 🙂

3 proste kroki do odebrania nowego smartfona

#Krok 1 – zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o kartę Simplicity

🗓 Maksymalnie do 18 września 2020 roku Maksymalnie 🗓 do 23 listopada 2020 roku wejdź na dedykowaną stronę i 🔎 złóż wniosek o kartę kredytową Simplicity. Sam wniosek jest bardzo prosty do wypełnienia, poradzisz sobie z nim bez trudu w 10 minut: wypełniasz swoje dane, dane o zarobkach i pracodawcy.

1. 🔎 Składasz wniosek o kartę przez dedykowaną stronę, najpóźniej do 18 września 23 listopada.

2. Po wstępnej weryfikacji wniosku pojawi się propozycja karty kredytowej. Dla potrzeb tej promocji musisz 🗓 w ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku o kartę 🔎 dostarczyć do banku dokumenty dochodowe (najczęściej wyciągi z konta za ostatnie 3 miesiące). Będziesz miał możliwość ich dołączenia na końcu wniosku.

3. Teraz musisz potwierdzić swoją tożsamość – możesz zrobić to na dwa sposoby:

 • Sposób 1 – weryfikacja biometryczna. Na podany nr telefonu otrzymujesz sms-a z linkiem oraz jednorazowy kod, dzięki którym zostaniesz przeniesiony do procesu zdalnej weryfikacji tożsamości. Musisz jeszcze udzielić zgody na ten rodzaj weryfikacji, zrobić zdjęcie dowodu osobistego oraz twarzy – i gotowe!
 • Sposób 2 – tradycyjna weryfikacja. Jeżeli nie chcesz weryfikacji za pomocą biometrii lub ten sposób nie zadziałał możesz przejść do tradycyjnego sposobu weryfikacji. Do wniosku załączasz skan/zdjęcia dowodu osobistego. Następnie będzie telefonicznie kontaktował się z Tobą konsultant banku (w ciągu kilku dni od złożenia wniosku), który potwierdzi z Tobą dane zawarte we wniosku i poinformuje o decyzji kredytowej.

4. Zostaniesz poproszony o 🔎 dostarczenie dokumentów dochodowych. Najczęściej będą to wyciągi z konta za 3 miesiące.

5. Pozostało Ci już tylko 🔎 podpisać umowę – może zostać przesłana na maila bądź też tradycyjnie kurierem – i czekać na kartę.

Podczas składania wniosku o kartę może pojawić się Tobie oferta karty kredytowej z niższym limitem, ale za to bez dokumentów dochodowych. Dla celów promocji dostarczenie dokumentów jest niezbędne by otrzymać nagrodę.

#Krok 2 – zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citi Mobile

Pierwszy krok masz już za sobą, karta szczęśliwie dotarła. Kolejnym krokiem będzie 🔎 zalogowanie się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej. Musisz to zrobić 🗓 nie później niż do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.

Przykład

Umowę podpisałeś w sierpniu. Do końca września zaloguj się do bankowości internetowej lub ściągnij i aktywuj aplikację, oraz przynajmniej raz zaloguj się do niej.

#Krok 3 – płać kartą za codzienne zakupy

To już ostatni krok w tej promocji. Wystarczy że będziesz płacił swoją nową kartą za codzienne zakupy. A dokładniej, 🗓 do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu podpisania umowy o kartę 🔎 zapłać kartą na łączną sumę min. 1500 zł.

Czyli na spełnienie ostatniego warunku masz aż 3 miesiące. Jeśli uda Ci się zapłacić kartą na wymaganą kwotę wcześniej, to tym lepiej dla Ciebie – szybciej otrzymasz nagrodę. Poza tym pamiętasz, że aby karta była za darmo, i tak musisz nią co miesiąc płacić na min. 1000 zł. Po prostu płać kartą za codzienne zakupy: spożywkę, bilety, paliwo, ubrania – a wymagana do promocji kwota nazbiera się bardzo szybko.

Założyłeś kartę w sierpniu. Na wykonanie transakcji na łączną kwotę 1500 zł masz czas do końca listopada 2020 roku.

Poniższe transakcje nie wliczają się do promocji:

 • wypłaty gotówki z bankomatów oraz przelewy dokonywane z karty kredytowej;
 • transakcje szczególnie, czyli między innymi doładowanie popularnej karty Revolut, transakcja w urzędzie pocztowym czy też transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych ;
 • transakcje zwrócone lub anulowane – czyli zapłaciłeś kartą, ale dokonałeś zwrotu towaru i zapłacona kwota została zwrócona na rachunek karty kredytowej.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów zawartych w SIERPNIU

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów zawartych we WRZEŚNIU

Kiedy otrzymam nagrodę?

Czas na to, co lubimy najbardziej – nagrodę! Na pewno jesteś ciekaw, kiedy ją otrzymasz?

Na początku w swoim serwisie Citibank Online otrzymasz wiadomość o tym, że spełniłeś wszystkie warunki promocji. Nastąpi to 🗓 najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś wszystkie warunki.

Następnie bank prześle Ci telefon na Twój adres korespondencyjny. Bank ma na to czas 🗓 do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś wszystkie warunki.

Przykład

Otworzyłeś kartę w sierpniu, do końca września wydałeś nią 1500 zł oraz zalogowałeś się do bankowości. Do końca października otrzymasz wiadomość w serwisie Citibank Online, a najpóźniej do końca listopada zostanie wysłany do Ciebie telefon.

Istnieje spora szansa, że zarówno wiadomość, jak i nagrodę otrzymasz wcześniej – z doświadczeń zarówno naszych, jak też czytelników wynika, że bank raczej się nie ociąga i może się okazać, że nagrodę otrzymasz już po kilku tygodniach po spełnieniu warunków.

Pamiętaj, by nie wypowiadać umowy o kartę przynajmniej do momentu otrzymania nagrody. Karta musi pozostać aktywna do czasu, kiedy otrzymasz nagrodę.

Podsumowanie

Jeśli potrzebujesz nowego telefonu, lub po prostu chciałbyś go sprzedać i otrzymać gotówkę -śmiało skorzystaj z tej promocji. Na Allegro nowy telefon możesz sprzedać za około 400 zł. A 400 zł piechotą nie chodzi 🙂

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 5

 1. Krzysztof pisze:
  Witam, chciałem skorzystać z promocji ale po weryfikacji doszedłem do podpisania dokumentu i tu jest, że zgadzam się na:
  Usługa CitiPhone
  Prosze o zarejestrowanie mnie do uslugi bankowosci telefonicznej CitiPhone, polegajacej na mozliwosci dostepu i
  obslugi Rachunku Karty za posrednictwem Doradcy CitiPhone. – –
  Przyjmuję do wiadomości, że usługa CitiPhone jest dobrowolna i odpłatna zgodnie z Tabela Opłat i Prowizji.
  Rejestracja do usługi CitiPhone na Wniosku możliwa jest tylko w przypadku osób niekorzystających dotychczas z tej
  usługi.
  Więc problem jest w tym, że jak sie zgodzę to nie będę miał jak tego wyłączyć. Nie było opcji po drodze czy się zgadzam czy nie. Gdzie to się wyłącza jeśli można wiedzieć?
  Pozdrawiam.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Krzysztof, spróbuj zadzwonić na infolinię czy mogą to jakoś wyłączyć jeszcze na etapie wniosku.
 2. Krzysztof pisze:
  Dziękuje. Własnie próbowałem ale jeszcze się nie dodzwoniłem. Czytałem komentarze z poprzednich edycji jak się usuwa np: naklejkę zbliżeniową bo we wniosku też mam:
  „Naklejka Zblizeniowa do karty w systemie MasterCard. Prosze o wydanie do mojej karty dodatkowego nosnika zblizeniowego w formie naklejki” i
  druga prośba :”Usługa CitiPhone. Prosze o zarejestrowanie mnie..” itd 😉
  Gdzie nikt z nas się nie prosi. Nie jesteśmy świnki 😉 Rozmawiałem na czacie z konsultantem i podała mi nr do specjalisty do korekty wniosku. Podaję nr 22 2386566 Jest bezpłatny. Pozdrawiam.
 3. Rafał pisze:
  W skrócie jest chyba błąd.
  „– wykonanie płatności kartą na łączną kwotę 1500 zł do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym podpisałeś umowę o kartę kredytową.
  Ile to kosztuje?
  0 zł za wydanie karty; 0 zł opłaty miesięcznej za kartę jeśli wykonasz nią płatności na min. 1000 zł w okresie rozliczeniowym, inaczej 12 zł; 0 zł za płatności bezgotówkowe; RRSO w przypadku niespłacenia karty w terminie 9,59%”
  to 1500 czy 1000 zł?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Rafał, nie, to nie jest błąd. 1500 to warunek do nagrody, a 1000 miesięcznie warunek do karty za darmo.

Napisz komentarz