Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Pustki w portfelu? Zgarnij do 250 zł w promocji konta osobistego od Santander Bank Polska

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Santander Bank Polskanowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

200 zł za założenie konta i spełnienie warunków promocji;

dodatkowo punkty o wartości 50 zł w Mastercard Bezcenne Chwile z programu poleceń.

Za co?

-za założenie konta;

-wyrażenie zgód marketingowych i EKK;

-za zapewnienie przez 3 miesiące wpływów na min. 1000 zł/m-c, dokonanie min. 5 płatności w miesiącu kartą lub BLIKiem oraz zalogowanie się min. raz w miesiącu do aplikacji banku.

Ile to kosztuje?

0 zł za prowadzenie konta, 0 zł za przelewy, 0 zł za kartę pod warunkiem 5 płatności kartą miesięcznie (dla osób poniżej 26 roku życia karta jest bezwarunkowo darmowa)

Kiedy bonus?

Do 15 lutego 2021 roku.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 września 2019 roku nie miały konta osobistego w banku i od 1 kwietnia 2019 roku nie brały udziału w promocji konta w Santander Bank Polska.

Do kiedy promocja?

Do 30 września 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Mam kolegę, nazwijmy go Tomek. Od Tomka często słyszę: a bo na nic nie starcza pieniędzy, wszystko drogie, żona chce na wakacje, dzieciaki chcą nowy komputer, coś się znowu popsuło – jednym słowem Armagedon w domowym budżecie.

Takich Tomków jest wielu. Lecz mało który Tomek weźmie sprawy w swoje ręce i dorobi. A przecież to wcale nie jest takie trudne! Chociażby na promocjach bankowych – na samochód owszem, może nie nazbierasz, ale na wakacje już spokojnie przez rok odłożysz. A ile czasu może Cię to kosztować? Pół godziny?

Możesz rozpocząć od łatwej promocji Santandera . Zyskasz w niej do 250 zł za założenie konta osobistego i spełnienie prostych warunków. 250 zł w jednej promocji, 300 w drugiej, 200 w trzeciej – grosz do grosza i do Twojego domowego budżetu może trafić już całkiem przyjemna sumka. Nie bądź jak Tomek, zacznij zarabiać 🙂

Promocja potrwa 🗓 do 30 września 2020 roku.

Kto może wziąć udział w promocji?

Ta promocja jest skierowana do nowych oraz powracających klientów banku, którzy posiadają miejsce zamieszkania w Polsce. Możesz z niej skorzystać pod warunkiem, że 🗓 od 1 września 2019 roku nie byłeś ani właścicielem, ani współwłaścicielem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Santanderze (posiadanie innych produktów Cię nie wyklucza).

Drugim z warunków jest to, że 🗓 od 1 kwietnia 2019 roku nie brałeś udziału w promocji konta osobistego w tym banku.

Jak nie płacić za konto?

Jeśli zapytać ludzi o to, co najważniejsze byłoby dla nich w koncie osobistym to zdecydowana większość odpowie: opłaty! Żeby konto było darmowe lub żeby łatwo było spełnić warunki do jego bezpłatności. I tym się teraz zajmiemy: czyli opowiemy sobie, co musisz zrobić, by za konto nie płacić.

W promocji biorą udział dwa konta: Konto Jakie Chcę dla młodych oraz Konto Jakie Chcę.

Konto Jakie Chcę (również dla młodych)

Czy masz lat mniej niż 26, czy też więcej, to i tak Konto Jakie Chcę będzie dla Ciebie bezwarunkowo darmowe. A co lepsze, otrzymujesz w pakiecie nielimitowane przelewy natychmiastowe.

Uwaga: ta tabela zmieniła się . Poprzednie wersje:

Konto Jakie Chcę – opłaty

  Aktualne na dzień: 1 maja 2021

Opłata miesięczna za prowadzenie konta

0 zł/6 zł

0 zł bezwarunkowo dla osób do 26 r.ż. oraz dla pozostałych – pod warunkiem zapewnienia wpływu na min. 500 zł oraz dokonania min. 1 płatności kartą/BLIKiem

Przelewy krajowe internetowe

0 zł

Przelew Express Elixir

0 zł

Krajowe przelewy zlecone w placówce Banku

5 zł/10 zł

5 zł dla osób do 26 r.ż.

Internetowe przelewy SEPA

0 zł

Konto Jakie Chcę – opłaty

  Aktualne na dzień: 16 listopada 2020

Opłata miesięczna za prowadzenie konta

0 zł

Przelewy krajowe internetowe

0 zł

Przelew Express Elixir

0 zł

Krajowe przelewy zlecone w placówce Banku

10 zł

Już wiesz, że konto jest całkowicie darmowe. Czas opowiedzieć kilka słów więcej o karcie do konta.

Karta Dopasowana ma domyślnie ustawioną stałą opłatę 3 zł/m-c. Jest ona niezależna od liczby transakcji – czy zapłacisz kartą 100 razy czy w ogóle, 3 zł co miesiąc zostanie pobrane za obsługę karty. Ale łatwo możesz to zmienić i mieć kartę za 0 zł.

Możesz samodzielnie ustawić opłatę na taką, która będzie zależeć od liczby transakcji w miesiącu. Zrobisz to samodzielnie przez bankowość internetową, na infolinii bądź w oddziale banku. Tylko 5 płatności dzieli Cię od karty całkowicie za darmo. Gdybyś się zapomniał, i transakcji w miesiącu będzie mniej, za kartę zapłacisz 5 zł. Jednak powiedzmy sobie szczerze – 5 płatności kartą na miesiąc w dzisiejszych czasach to warunek banalnie prosty do spełnienia. Często w ciągu jednego dnia płacimy kartą więcej razy.

Osoby które nie ukończyły jeszcze 26 lat nie muszą się martwić o bankomaty – ze wszystkich w Polsce i za granicą wypłacają za darmo (zarówno kartą jak i BLIKiem). Osoby starsze najlepiej zrobią, jeśli z bankomatów innych sieci gotówkę wypłacą BLIKiem, wtedy będą miały wypłaty za darmo.

Uwaga: ta tabela zmieniła się . Poprzednie wersje:

Karta Dopasowana

  Aktualne na dzień: 1 maja 2021

Miesięczna opłata za kartę

0zł/8 zł

Dla osób 18-26 lat 0 zł pod warunkiem min. 1 płatności kartą/BLIKiem w miesiącu; dla osób powyżej 26 r.ż. 0 zł pod warunkiem zapewnienia wpływu na min. 500 zł oraz dokonania min. 1 płatności kartą/BLIKiem

Wypłata gotówki BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce

0 zł

Wypłata gotówki kartą w bankomatach sieci Santander Bank Polska

0 zł

Wypłata gotówki kartą z pozostałych bankomatów w kraju

0 zł/5 zł

0 zł dla osób do 26 roku życia

Wypłata gotówki we wszystkich bankomatach zagranicznych w EUR

0 zł/5 zł

0 zł dla osób do 26 r.ż.

Wypłata gotówki we wszystkich bankomatach zagranicznych w walucie innej niż EUR

0 zł/10 zł

0 zł dla osób do 26 r.ż.

Przewalutowanie transakcji

2,8%

Karta Dopasowana

  Aktualne na dzień: 16 listopada 2020

Miesięczna opłata za kartę

0zł/3zł/5zł

Wypłata gotówki BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce

0 zł

Wypłata gotówki kartą w bankomatach sieci Santander Bank Polska

0 zł

Wypłata gotówki kartą z pozostałych bankomatów w kraju

0 zł/5 zł

0 zł dla osób do 26 roku życia

Wypłata gotówki we wszystkich bankomatach zagranicznych

10 zł

UWAGA

Od 1 grudnia zmienia się taryfa opłat i prowizji, a co za tym idzie zmienią się również warunki do prowadzenia konta za darmo. O nadchodzących zmianach przeczytasz tutaj:

Jak zgarnąć 200 zł – instrukcja krok po kroku

Ta promocja to połączenie dwóch promocji: 200 zł zgarniesz spełniając poniżej opisane warunki, natomiast dodatkowe 50 zł za skorzystanie z programu poleceń. Te dodatkowe 50 zł otrzymasz jako punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Możesz je wymienić na nagrody, na przykład voucher o wartości 50 zł do Empiku, RTV Euro AGD czy wielu innych sklepów.

Gotowi? To zaczynamy przygodę z promocją Santandera!

#Krok 1 – załóż konto z dedykowanego linku

Na początku musisz maksymalnie 🗓 do 30 września 🔎 złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę z dedykowanego linku. Zwróć uwagę na poprawne 🔎 uzupełnienie numeru telefonu oraz adresu e-mail – jest to niezbędne do promocji.

>> LINK DO KONTA JAKIE CHCĘ <<
>> LINK DO KONTA JAKIE CHCĘ DLA MŁODYCH <<

Karta do konta jest opcjonalna, ale jeśli chcesz skorzystać z programu poleceń i otrzymać punkty o wartości 50 zł to musisz ją mieć.

Jeśli chcesz zdobyć dodatkowe punkty, wymienne na nagrody o wartości 50 zł z programu poleceń to nie zapomnij 🔎 wpisać kodu na etapie składania wniosku (nasz sprawdzony kod: 1009860817). Szczegóły promocji programu poleceń znajdziesz w poniższym artykule. Zapoznaj się z nim, by wiedzieć, jakie czynności musisz wykonać by otrzymać dodatkową nagrodę.

Wypełniając wniosek 🔎 zaznacz na tak:

 • zgodę na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat i Prowizji;
 • zgodę na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym;
 • zgodę na kontakt telefoniczny w celu marketingowym.

Jeśli nie zaznaczysz tych zgód na etapie składania wniosku to masz na to czas 🗓 do 30 października 2020 roku.

Już po założeniu konta musisz wyrazić jeszcze jedną zgodę – EKK. Masz na to czas również 🗓 do 30 października 2020 roku.

EKK – co to jest i jak wyrazić zgodę

Czym jest EKK? To Elektroniczny Kanał Kontaktu, dzięki któremu wszystkie informacje, takie jak wyciągi z karty kredytowej, nowe regulaminy oraz Taryfy Opłat i Prowizji trafią bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową w usługach bankowości elektronicznej, a nie jak do tej pory – listem. 

Żeby ją zaznaczyć 🔎 zaloguj się do bankowości internetowej i postępuj wg poniższego schematu:

Włączając EKK możesz w ustawieniach sprawdzić, czy masz aby na pewno wyrażone wszystkie wymagane zgody marketingowe. Pamiętaj, że wyrażone zgody NIE MOGĄ BYĆ odwołane przynajmniej do momentu wypłaty premii.

Następnie 🗓 do 15 października 🔎 podpisz umowę o konto. Możesz to zrobić za pośrednictwem kuriera lub poprzez videorozmowę z pracownikiem banku.

#Krok 2 – spełnij warunki aktywności

Pierwszy krok już za Tobą, konto jest aktywne. Teraz czas, byś spełnił proste warunki aktywności, które zaowocują wypłatą 200 zł nagrody na Twoje nowo otwarte konto.

Co musisz zrobić? 🗓 W ciągu 3 kolejnych miesięcy po założeniu konta w każdym z tych miesięcy:

 • 🔎 zapewnij wpływ na konto min. 1000 zł;

ORAZ

 • 🔎 wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKiem;

ORAZ

 • 🔎 zaloguj się do aplikacji Santander mobile.

PRZYKŁAD

Jeśli otworzysz konto we wrześniu wyżej wymienione warunki spełniasz we wrześniu, październiku i listopadzie, lub październiku, listopadzie i grudniu.

Jeśli konto otworzysz w październiku, warunki spełniasz w październiku, listopadzie i grudniu lub w listopadzie, grudniu i styczniu.

📄 Wpływ na konto – sprawdzamy definicję

Wpływ na konto powinien być wpływem jednorazowym. Może to być zarówno wpływ Twojego wynagrodzenia, jak również przelew z Twojego konta w innym banku.

📄 Transakcje bezgotówkowe – sprawdzamy definicję

Zapłać min. 5 razy w każdym miesiącu kartą do konta lub BLIKiem. Kwota jest dowolna, możesz dokonać 5 płatności za bułeczki i warunek będzie spełniony. Liczą się zarówno płatności w sklepach stacjonarnych, jak również zakupy przez Internet. Pod uwagę są brane transakcje rozliczone i nie anulowane w terminie 7 dni od ich rozliczenia – czyli transakcje te muszą zostać nie tylko dokonane, ale również zaksięgowane na koncie w każdym z tych miesięcy.

📄 Logowanie do aplikacji – sprawdzamy definicję

Warunek dotyczący logowania się do aplikacji jest banalnie prosty. Po prostu pobierz aplikację Santander ze sklepu Play lub AppStore, aktywuj ją i raz w miesiącu zaloguj się do niej. Nic więcej nie musisz robić – wystarczy się zalogować i wylogować.

Czyli wszystko sprowadza się do trzech czynności przez trzy miesiące: przelew na 1000 zł, 5 płatności kartą lub BLIKiem oraz logowanie do apki. Chyba każdy przyzna, że nie są to warunki z kosmosu 🙂 A za to, że je spełnisz, 🗓 do 15 lutego 2021 roku 200 zł wpłynie na Twoje konto.

Pamiętaj o tym, że przynajmniej do momentu wypłaty nagrody nie możesz odwoływać wyrażonych zgód marketingowych oraz nie możesz wypowiedzieć umowy o konto. To znaczy możesz, ale wtedy nagroda przepadnie. A tego raczej nikt nie chce 😉

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych we wrześniu

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w październiku

Dodatkowe bonusy z kontem w Santander Bank Polska

1. Lokata mobilna 2% na 4 miesiące

Co jeszcze możesz zyskać oprócz konta osobistego i premii za jego założenie? Na przykład lokatę 2%. W obecnych czasach takie lokaty to coraz większa rzadkość, więc warto korzystać, dopóki jest możliwość. Lokatę możesz otworzyć w aplikacji mobilnej pod warunkiem, że nigdy wcześniej z niej nie korzystałeś. Lokaty nie założysz, jeśli posiadasz konto wspólne z osobą, która miała tę lokatę, lub jesteś pełnomocnikiem do rachunku osoby, która skorzystała z oferty lokaty mobilnej.

Najważniejsze informacje o lokacie:

 • możesz ulokować na niej od 1 000 do 20 000 zł;
 • oprocentowanie w skali roku wynosi 2%;
 • czas trwania lokaty to 4 miesiące;
 • kapitalizacja odsetek odbywa się na koniec trwania lokaty;
 • lokata jest nieodnawialna;
 • zerwanie lokaty przed czasem powoduje utratę odsetek;
 • można założyć tylko jedną lokatę.

Lokata mobilna – jak założyć

Niezbędnym narzędziem będzie oczywiście aplikacja mobilna (jak sama nazwa lokaty wskazuje). Ściągnij ją z Google Play lub App Store i aktywuj. Następnie zaloguj się do aplikacji. Na głównym ekranie (zakładka Pulpit) na samym dole znajdziesz Lokaty – zacznij oszczędzać. Kliknij w to. Następnie podstawi Ci się opcja Otwórz lokatę. Uzupełniasz po kolei wymagane dane:

 1. wybierasz rachunek, z którego mają być pobrane środki na lokatę (o ile masz ich w Santanderze kilka);
 2. następnie wybierasz Lokata mobilna;
 3. wpisujesz kwotę lokaty (od 1 000 do 20 000 zł), zaznaczasz potwierdzenie zapoznania się z treścią arkusza informacyjnego dla deponentów i przechodzisz dalej.
 4. zakładasz lokatę (pamiętaj, że środki muszą być na koncie w momencie założenia lokaty).

2. Do 300 zł rocznie zwrotów za rachunki

Jeśli korzystasz z Konta Jakie Chcę lub właśnie zamierzasz zacząć to warto wspomnieć o dodatkowych pieniądzach, jakie możesz otrzymać od banku. Wystarczy że będziesz opłacać swoje faktury z Konta Jakie Chcę.

Za te rachunki otrzymasz zwroty:

 • gaz;
 • prąd;
 • internet;
 • telefon;
 • telewizja.

UWAGA

Zwroty za płatności nie zostaną naliczone, jeśli stanowią część czynszu (np. gaz wliczony w czynsz).

Za opłacanie tych faktur (przelewem, zleceniem stałym, poleceniem zapłaty) otrzymasz co miesiąc zwrot 1% ich wartości, maksymalnie 25 zł miesięcznie.

Aby otrzymywać zwroty za rachunki musisz najpierw zgłosić fakturę od dostawcy (ostatnią którą otrzymałeś). Możesz zrobić to poprzez pokazanie faktur w oddziale banku lub dołączyć ich skany/zdjęcia w bankowości elektronicznej. W panelu Dopasuj konto wybierz zwroty za rachunki.

Pamiętaj, że faktura musi być wystawiona na Twoje imię i nazwisko. Zwroty za wszystkie rachunki opłacone w poprzednim miesiącu otrzymasz 🗓 do 7 dnia kolejnego miesiąca. Gdyby dostawca zmienił nr konta do wpłat konieczne będzie ponowne wskanowanie faktury z nowym numerem rachunku.

Licząc na szybko, aby otrzymać tytułowe 25 zł zwrotu miesięcznie trzeba by opłacić rachunki na min. 2500 zł. Sporo. Ale skoro i tak rachunki trzeba opłacać to dlaczego by nie zyskać nawet kilku czy kilkunastu złotych miesięcznie zwrotu? Szczególnie, że nic więcej Cię to nie kosztuje – oprócz kilku minut czasu poświęconych na dodanie zdjęć faktur po raz pierwszy.

Podsumowanie

Dobra rada: nie bierz przykładu z osób, które tylko narzekają. Weź sprawy we własne ręce i w prosty sposób zasil swój domowy budżet. Możesz te pieniądze przeznaczyć na bieżące wydatki lub odkładać na dowolny cel – na przykład wymarzone wakacje. Od narzekania pieniędzy nie przybędzie, ale z promocji bankowych – jak najbardziej 🙂

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 22

 1. Pio pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego kodu polecenia dla VIII edycji programu poleceń przy zakładaniu konta: 1013953236
  Spełniam wszystkie warunki programu poleceń dzięki temu masz pewność, że otrzymasz premię w wysokości 50 zł za otwarcie konta przy użyciu mojego kodu polecenia (aby otrzymać premię po otwarciu konta należy się na nie przynajmniej raz zalogować i wydać kartą debetową lub BLIKiem min. 300 zł – UWAGA: przynajmniej jedna transakcja MUSI ZOSTAĆ DOKONANA ZA POMOCĄ BLIKa, a więć trzeba zainstalować aplikację mobilną na telefonie)
  Pozdrawiam i dziękuję.
 2. Anna pisze:
  a można założyć konto bez karty i jakie są wówczas opłaty? Przecież zamiast kartą mamy Blik do płacenia…
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Anna, wg tego co napisałam w artykule:
   „Karta do konta jest opcjonalna, ale jeśli chcesz skorzystać z programu poleceń i otrzymać punkty o wartości 50 zł to musisz ją mieć. „
 3. Kacper pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia z aktualnej edycji programu poleceń: 1009890838
  Do zgarnięcia za to jest po 50 zł. dla każdej ze stron. Musisz jedynie do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy przynajmniej raz się zalogować do bankowości lub apki oraz wykonać płatności kartą lub BLIKiem na co najmniej 300zł. (w tym przynajmniej jedna transakcja MUSI zostać wykonana BLIK-iem). Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 4. Kinga Duda pisze:
  Pomijając promocję… czy zatem rezygnując z karty płatniczej konto będzie absolutnie darmowe dla klientów powyżej 30 roku życia?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Kinga dokładnie tak – tylko upewnij się że zamykasz kartę, nie zastrzegasz. W większości banków zastrzeżenie karty powoduje automatyczne wysłanie nowej.
 5. Ola pisze:
  Zachęcam do skorzystania z mojego kodu poleceń: 1016484890. Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam warunki promocji.
  Z góry dziękuję i miłego dnia 🙂
 6. Anna pisze:
  Czyli jak założyłam konto we wrześniu i podałam wasz kod polecenia. ( aby otrzymać 50ziko na mastercard a wy 50ziko) To zakupy na karte na minimum 300zl muszę spełnić we wrześniu czy dopiero w październiku?
  Jednarazowo czy w każdy miesiącu?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Od momentu założenia konta do końca października. Min 1 logowanie na konto i płatności na łączną kwotę 300 zł, z czego jedna płatność musi być BLIKiem.
 7. Kamil pisze:
  Witam, Użycie kod polecającego to 50zł dla Ciebie i 50 zł dla mnie, no i oczywiście spełnienie warunków, moje warknki są spełnione.
  Mój aktualny kod polecającego: 1016208793 Pozdrawiam
 8. Tomek pisze:
  101 629 9073–> to jest mój aktualny kod polecający Santander
  Będę bardzo wdzięczny jeśli ktoś zechce użyć powyższego kodu polecającego podczas zakładania konta w Santander
 9. Bartosz pisze:
  Zachęcam do skorzystania z mojego kodu polecenia!
  Jest to świeżo wygenerowany, w pełni działający kod, który zapewni Wam nagrodę za skorzystanie z polecenia.
  Kod: 1015612038
  Dzięki i powodzenia w spełnianiu warunków! 🙂
 10. Andrzej pisze:
  Witam, mój kod polecającego: 1008687930. Kod jest aktualny i aktywny. 100% że zadziała po spełnieniu warunków czyli logowanie do bankowości, udzielenie zgód, płatność kartą ogółem 300 pln, w tym jedna płatność BLIK. Wystarczy kod wpisać przy składaniu wniosku, sprawdziłem na własnym organizmie, także wpisałem kod podany przez użytkowników tej stronki. Polecam, to działa. Warto poświęcić tą jedną min. przy zakładaniu konta. Dzięki.
  Kod polecającego: 1008687930
 11. Jakub pisze:
  Jeśli założyłem wczoraj konto, a karta przyjdzie najprawdopodobniej w ciągu 5 dni, to płatności i tak muszę wykonać do końca września? Z tego co jest tutaj napisane, tak to rozumiem.
  Z góry dziękuję za odpowiedź
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jakub, wg tego jak jest pokazane na przykładzie w szarej ramce – wybierasz miesiące, jeśli nie wyrobisz się we wrześniu możesz zacząć od października.
 12. Bartosz pisze:
  Zachęcam do skorzystania z mojego kodu polecenia!
  Jest to świeżo wygenerowany, w pełni działający kod, który zapewni Wam nagrodę za skorzystanie z polecenia.
  Kod: 1015612038
  Dzięki i powodzenia w spełnianiu warunków! 🙂
 13. Krzysztof pisze:
  Dostaliście przelew 200 zł na konto? Ja nic nie mam
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Jeśli chodzi o tę edycję to nagrody miały być do 15 lutego.
 14. Krzysztof pisze:
  No ale jak spełniało się warunki w październiku a jak później to chyba w marcu…
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Nie, nagroda w tej promocji ma tylko jedną datę wypłacania, do 15 lutego. Warunki można było spełniać w następujących miesiącach:
   Jeśli otworzysz konto we wrześniu wyżej wymienione warunki spełniasz we wrześniu, październiku i listopadzie, lub październiku, listopadzie i grudniu.
   Jeśli konto otworzysz w październiku, warunki spełniasz w październiku, listopadzie i grudniu lub w listopadzie, grudniu i styczniu.

   Chyba że mówimy o innej edycji promocji, na przykład kolejnej: https://moniaki.pl/promocja-santander-20050 wtedy nagroda powinna być wypłacona do 15 marca. Jeśli jej nie masz i brałeś udział w tej drugiej promocji to napisz koniecznie reklamację do banku.
 15. Krzysztof pisze:
  Ja podpisałem umowę ok 30 października warunki spełniłem listopad grudzień i styczen… A nagrody brak
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Czyli to musiała być ta druga promocja, ona trwała do 31 października. Napisz reklamację w bankowości że nie otrzymałeś jeszcze nagrody, a jest po terminie.

Napisz komentarz