Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Do 200 zł z kontem Select oraz darmowy pakiet porad medycznych Telemedi.co od Santander Bank Polska

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Santander Bank Polskanowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

150 zł przelewem na konto;

50 zł z programu poleceń;

Bezpłatny pakiet e-porad w Telemedi.co

Za co?

-za założenie konta;

-wyrażenie zgód marketingowych i EKK;

-za zapewnienie przez 3 miesiące wpływów na min. 1000 zł/m-c, dokonanie min. 5 płatności w miesiącu kartą lub BLIKiem oraz zalogowanie się min. raz w miesiącu do aplikacji banku.

Ile to kosztuje?

Konto Select jest darmowe pod warunkiem zapewnienia comiesięcznego wpływu w wysokości min. 10 000 zł, inaczej koszt prowadzenia konta to 30 zł miesięcznie.

Kiedy bonus?

150 zł: do 15 grudnia 2020 roku;

Kod na e-porady: w ciągu 30 dni od założenia konta z kartą.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 lipca 2019 roku nie miały konta osobistego w banku i nigdy nie brały udziału w promocji konta w Santander Bank Polska.

Do kiedy promocja?

Do 14 sierpnia 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

„Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsujesz” – jak chyba nigdy dotąd ten wers nie był tak prawdziwy. Wszyscy odczuwamy skutki pandemii – nawet jeśli sami nie zachorowaliśmy to zwykły dostęp do lekarzy jest tak utrudniony (a przy tym też ryzykowny), że część z nas po prostu rezygnuje z wizyty u lekarza.

Bardzo pomocny w takim przypadku może okazać się pakiet bezpłatnych konsultacji medycznych w Telemedi.co, który otrzymasz wraz z kontem Select w Santander Bank Polska. A kolejnym plusem za jego założeniem jest promocja, w której zyskasz 150 zł gotówki + korzystając z programu poleceń możesz otrzymać kolejne 50 złłącznie aż 200 zł.

Promocja potrwa 🗓 do 14 sierpnia lub do wyczerpania puli 16 000 promocyjnych wniosków. Jeżeli zaś chodzi o nagrodę w postaci pakietu e-porad to liczba nagród jest ograniczona do 500 sztuk. Informacja o wyczerpaniu limitu nagród powinna zostać umieszczona przez bank na TEJ STRONIE.

Pakiet e-porad w Telemedi.co

Otwierając konto Select z kartą Visa Select w promocji w ciągu 🗓 30 dni od otwarcia kontaotrzymasz na swój adres e-mail kod promocyjny, który będzie uprawniał Cię do nielimitowanej liczby darmowych konsultacji medycznych w Telemedi.co Pamiętaj, że tą promocją objęte jest pierwsze 500 wniosków.

Co możesz załatwić na takiej e-poradzie ilustruje najlepiej poniższa grafika:

Konsultacje z lekarzem możesz przeprowadzić podczas rozmowy telefonicznej, chatu lub videorozmowy. Są dla Ciebie dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, również jeśli przebywasz za granicą.

Co musisz zrobić krok po kroku:

 • 🔎 otworzyć konto Select z kartą Visa Select;
 • 🔎 wyrazić zgody na kontakt drogą elektroniczną ze strony banku w celach marketingowych oraz na kontakt telefoniczny ze strony banku w celach marketingowych;
 • po otrzymaniu kodu 🔎 zarejestrować się na TEJ STRONIE jako pacjent, podając swoje dane oraz otrzymany kod.

Sam kod jest ważny 🗓 do 31 stycznia 2021 roku. W tym czasie możesz korzystać z nielimitowanej liczby e-porad.

Czy łapię się do promocji?

Jeśli nigdy wcześniej nie otwierałeś konta w promocji w banku Santander, jesteś pełnoletni i mieszkasz w Polsce a także 🗓 od 1 lipca 2019 roku nie masz w tym banku konta osobistego oznacza to, że możesz złożyć wniosek w tej promocji.

Posiadanie innych produktów w tym banku nie wyklucza Cię z udziału.

Konto Select – opłaty

Konto Select nie bez przyczyny jest nazywane kontem premium lub też VIP. Aby było ono darmowe musisz zapewnić co miesiąc wpływy w wysokości min. 10 000 zł. W innym przypadku zapłacisz za konto aż 30 zł miesięcznie.

Wg pracownika banku, u którego dopytywałam o tę kwestię, wpływ na konto nie musi to być jednorazowy wpływ 10 000 zł. Możesz zrobić kilka przelewów, ważne by suma w miesiącu wyniosła min. 10 000 zł.

Ale skoro to konto VIP to ma ono dodatkowe funkcje dla wymagających klientów, których nie mają inne konta, jak chociażby omówiony już wcześniej pakiet e-porad. Ale to nie koniec – za chwilę opowiem Ci, co jeszcze zyskasz z tym kontem. A na razie skupmy się na opłatach. Oprócz zapewnienia wyżej wspomnianych wpływów nie musisz nic więcej robić – masz wszystko za darmo.

Konto Select

  Aktualne na dzień: 1 lipca 2020

Opłata za prowadzenie konta

0 zł/30 zł

Opłata nie zostanie pobrana jeśli w poprzednim miesiącu na konto wpłynie min. 10 000 zł.

Krajowe przelewy internetowe

0 zł

Internetowe przelewy natychmiastowe

0 zł

Opłata miesięczna za kartę

0 zł

Wypłaty kartą z bankomatów w Polsce i za granicą

0 zł

Pakiet wielowalutowy

0 zł

Rachunek maklerski VIP

0 zł

Pakiet ubezpieczeń finansowych do karty Visa Select

0 zł

1. Ubezpieczenie do karty

Masz je całkowicie za darmo i nawet nie musisz o nim myśleć. A co podlega ubezpieczeniu? Oczywiście Twoje środki na rachunku w banku, ale również gotówka wypłacona z konta Select za pomocą tej karty, zakupy dokonane za pomocą karty Visa Select oraz sama karta, Twoje dokumenty i telefon komórkowy. Ubezpieczenie chroni Cię na wypadek na przykład nieuprawnionego pobrania gotówki czy też kradzieży. Warunki ubezpieczenia znajdziesz TUTAJ.

2. Osobisty doradca Select

Znasz to uczucie kiedy musisz pilnie coś załatwić w banku lub na infolinii ale i tu i tam musisz czekać w godzinnej kolejce? Posiadacze konta Select nie muszą się tym martwić: zarówno w oddziale, jak na infolinii rozmawiasz ze specjalistą Select.

3. Rachunek maklerski VIP

Nie jest tajemnicą że zamożniejsze osoby chętnie swoje oszczędności inwestują. Z kontem Select masz do dyspozycji darmowy rachunek maklerski VIP, dzięki czemu w łatwy sposób kupisz i sprzedasz akcje spółek notowanych na giełdzie, a prowizje od transakcji będą niższe niż w standardowym rachunku maklerskim.

4. Darmowy pakiet wielowalutowy

Masz możliwość połączenia swojej karty Visa Select z kontami w EUR, USD, GBP. Dzięki temu możesz płacić i wypłacać gotówkę w wielu walutach jedną kartą. Pakiet możesz włączyć w dowolnym kanale: w bankowości internetowej, mobilnej, na infolinii lub w oddziale u doradcy.

Jak otrzymać 150 zł nagrody – instrukcja w dwóch prostych krokach

W pierwszej części artykułu zdradziłam Ci, jak zdobyć kod uprawniający do darmowych e-porad medycznych. Teraz nadszedł czas by opowiedzieć, jak zdobyć 150 zł nagrody w gotówce. I nie będzie to wcale trudne zadanie, o czym przekonasz się już za moment.

#Krok 1 – załóż konto Select z dedykowanego linku

Pierwszym krokiem, jaki musisz wykonać, jest 🔎 założenie konta Select z dedykowanego linku. Karta Visa Select do tej promocji jest opcjonalna, jednak aby otrzymać kod na e-porady jest niezbędna, więc zamów ją przy składaniu wniosku o konto. Zresztą – karta jest całkowicie darmowa i nie generuje kosztów więc warto ją mieć.

Pamiętaj o podaniu swojego adresu e-mail oraz nr telefonu podczas wypełniania wniosku o konto. Wniosek o konto możesz złożyć 🗓 do 14 sierpnia.

Jeśli chcesz zdobyć dodatkowe 50 zł za założenie konta z kodem polecającym to nie zapomnij 🔎 wpisać kodu na etapie składania wniosku (nasz sprawdzony kod: 1009860817). Szczegóły promocji programu poleceń (na przykład jakie warunki musisz spełnić żeby otrzymać 50 zł) znajdziesz w artykule:

Kod polecający wpiszesz podczas składania wniosku, na etapie wyboru karty:

Wypełniając wniosek 🔎 zaznacz na tak poniższe zgody:

 • zgodę na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat i Prowizji (krok 2 wniosku);
 • zgodę na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym (krok 6 wniosku);
 • zgodę na kontakt telefoniczny w celu marketingowym (krok 6 wniosku).

Jeśli nie zaznaczysz tych zgód na etapie składania wniosku to możesz to zrobić później,🗓 do 15 września w swojej bankowości internetowej.

Kiedy Twoje konto będzie już aktywne musisz wyrazić również zgodę na EKK. Na to również masz czas 🗓 do 15 września.

EKK – co to jest i jak wyrazić zgodę

Czym jest EKK? To Elektroniczny Kanał Kontaktu, dzięki któremu wszystkie informacje, takie jak wyciągi z karty kredytowej, nowe regulaminy oraz Taryfy Opłat i Prowizji trafią bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową w usługach bankowości elektronicznej, a nie jak do tej pory – listem. 

Żeby ją zaznaczyć 🔎 zaloguj się do bankowości internetowej i postępuj wg poniższego schematu:

Włączając EKK możesz w ustawieniach sprawdzić, czy masz aby na pewno wyrażone wszystkie wymagane zgody marketingowe. Pamiętaj, że wyrażone zgody NIE MOGĄ BYĆ odwołane przynajmniej do momentu wypłaty premii.

Umowę o konto dostarczy Ci kurier, a czas na podpisanie umowy masz 🗓 do 31 sierpnia.

#Krok 2 – spełnij warunki aktywności

Czas na spełnienie prostych warunków aktywności. Co musisz zrobić? 🗓 W ciągu 3 kolejnych miesięcy po założeniu konta w każdym z tych miesięcy:

 • 🔎 zapewnij wpływ na konto min. 1000 zł;

ORAZ

 • 🔎 wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKiem;

ORAZ

 • 🔎 zaloguj się min. 1 raz w każdym z miesięcy do aplikacji Santander mobile.

PRZYKŁAD

Jeśli otworzysz konto w lipcu wyżej wymienione warunki spełniasz w lipcu, sierpniu i wrześniu lub sierpniu, wrześniu i październiku.

Jeśli konto otworzysz w sierpniu, warunki spełniasz w sierpniu, wrześniu i październiku lub wrześniu, październiku i listopadzie.

📄 Wpływ na konto – sprawdzamy definicję

Wpływ na konto powinien być wpływem jednorazowym. Może to być zarówno wpływ Twojego wynagrodzenia, jak również przelew z Twojego konta w innym banku.

📄 Transakcje bezgotówkowe – sprawdzamy definicję

Zapłać min. 5 razy w każdym miesiącu kartą do konta lub BLIKiem. Kwota jest dowolna, możesz dokonać 5 płatności za bułeczki i warunek będzie spełniony. Liczą się zarówno płatności w sklepach stacjonarnych, jak również zakupy przez Internet. Pod uwagę są brane transakcje rozliczone i nie anulowane w terminie 7 dni od ich rozliczenia – czyli transakcje te muszą zostać nie tylko dokonane, ale również zaksięgowane na koncie w każdym z tych miesięcy.

📄 Logowanie do aplikacji – sprawdzamy definicję

Warunek dotyczący logowania się do aplikacji jest banalnie prosty. Po prostu pobierz aplikację Santander ze sklepu Play lub AppStore, aktywuj ją i raz w miesiącu zaloguj się do niej. Nic więcej nie musisz robić – wystarczy się zalogować i wylogować.

To już wszystkie kroki, które musiałeś spełnić. 150 zł jest Twoje i trafi na Twoje konto 🗓 do 15 grudnia.

UWAGA

Pamiętaj by nie zamykać konta i nie odwoływać wyrażonych zgód przynajmniej do momentu otrzymania nagrody.

Podsumowanie

Jeśli dbasz o zdrowie, często konsultujesz się z lekarzem lub potrzebujesz regularnego wystawiania recept, to ta oferta przypadnie Ci do gustu. Dodatkowo zgarniesz do 200 zł w gotówce na własne wydatki. Minusem może być jedynie konieczność zapewniania wpływów na konto, po 10 000 zł miesięcznie – ale pamiętaj, że nie muszą być one jednorazowe i dodatkowo masz w koncie darmowe przelewy natychmiastowe. Dzięki temu możesz w ciągu 15 minut po zaksięgowaniu mieć te pieniądze z powrotem na koncie, którego używasz na co dzień 🙂

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 12

 1. Kacper pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia z aktualnej edycji programu poleceń: 1009890838
  Do zgarnięcia za to jest po 50 zł. dla każdej ze stron. Musisz jedynie do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy przynajmniej raz się zalogować do bankowości lub apki oraz wykonać płatności kartą lub BLIKiem na co najmniej 300zł. (w tym przynajmniej jedna transakcja MUSI zostać wykonana BLIK-iem – to nowy wymóg). Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 2. Pio pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego kodu polecenia dla VII edycji programu poleceń przy zakładaniu konta: 1013953236
  Spełniam wszystkie warunki programu poleceń dzięki temu masz pewność, że otrzymasz premię w wysokości 50 zł za otwarcie konta przy użyciu mojego kodu polecenia (aby otrzymać premię po otwarciu konta należy się na nie przynajmniej raz zalogować i wydać kartą debetową lub BLIKiem min. 300 zł – UWAGA: przynajmniej jedna transakcja MUSI ZOSTAĆ DOKONANA ZA POMOCĄ BLIKa, a więć trzeba zainstalować aplikację mobilną)
  Pozdrawiam i dziękuję.
 3. Bartosz pisze:
  Jeżeli ktoś jeszcze nie korzystał z promocji warto się pospieszyć, nie wiadomo czy premia za polecenia jeszcze bardziej nie spadnie. 50 zł to nie 80 zł ale zawsze coś… Zapraszam do skorzystania z kodu polecenia gdzie użycie go gwarantuje odebranie należnej premii. Kod polecenia: 1015612038
  Wszystkie zgody marketingowe są wyrażone. O 100% działalności kodu przekonało się już kilku moich znajomych także zapraszam do skorzystania i zdobywania pokaźnych premii za polecenia.
  Pozdrawiam
  W dobie wirusa zakładanie kont w promocjach banków to fajny sposób na dorobienie sobie kilku stówek praktycznie za nic.
  KOD POLECENIA: 1015612038
 4. Andrzej pisze:
  Witam wszystkich zainteresowanych na 50plni podaję kod polecającego: 1008687930.
  Kod jest aktualny i aktywny. 100% że zadziała po spełnieniu warunków czyli płatność kartą ogółem 300 pln w tym musi być przynajmniej 1-płatność BLIKiem. Wystarczy wpisać przy składaniu wniosku,
  a następnie po aktywacji konta i karty spełnienie warunków, sprawdziłem na własnym organizmie, także wpisałem kod podany przez użytkowników tej stronki. Dostaniemy po 50pln. Polecam, to działa. Warto szczęściu pomóc.
  Kod polecającego: 1008687930
 5. Tomek pisze:
  Aktualny kod– 1012626338. Zapraszam do skorzystania
 6. Bartłomiej pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu poleceń.

  Wszystkie warunki spełnione w 100%.

  Oświadczam, że połowę zarobionych z tego tytułu pieniędzy przeznaczę na cele CHARYTATYWNE !!!

  1015785826

 7. Maciej pisze:
  Ten dedykowany link nie działa, czyli juz po akcji „150zł za założenie” i tylko można skorzystać z opcji telemedico?
 8. Łukasz pisze:
  Witam wybrałem konto Jakie chce czy też łapie się w tej promocji o 200zl? Oczywiście konto z linku od was.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Łukasz, jeśli złożyłeś wniosek w momencie jak promocja była aktywna (bo już się skończyła) to tak – oba konta były w promocji.

Napisz komentarz