Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Do 200 zł z kontem + lokata 2% do 20 000 zł od Santander Bank Polska

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Santander Bank Polskanowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

150 zł za założenie konta i spełnienie warunków promocji;

dodatkowo 50 zł z programu poleceń.

Za co?

-za założenie konta;

-wyrażenie zgód marketingowych i EKK;

-za zapewnienie przez 3 miesiące wpływów na min. 1000 zł/m-c, dokonanie min. 5 płatności w miesiącu kartą lub BLIKiem oraz zalogowanie się min. raz w miesiącu do aplikacji banku.

Ile to kosztuje?

W zależności od wybranego konta

Kiedy bonus?

Do 15 grudnia 2020 roku.

Dla kogo?

Dla osób, które o 1 lipca 2019 roku nie miały konta osobistego w banku i nigdy nie brały udziału w promocji konta w Santander Bank Polska.

Do kiedy promocja?

Do 14 sierpnia 2020 roku lub do wyczerpania limitu 16 000 wniosków.

Skorzystaj z tej promocji »

Jeśli Twój domowy budżet upomina się o dodatkowe pieniądze to czas najwyższy wykorzystać szanse, jaką dają Ci promocje bankowe. W łatwy sposób zapewnisz sobie przypływ dodatkowej gotówki. Jedną z takich promocji organizuje Santander Bank Polska. W promocji możesz zgarnąć do 200 zł: 150 zł za założenie konta oraz 50 zł w programie poleceń.

Promocja potrwa 🗓 do 14 sierpnia 2020 roku lub do wyczerpania limitu 16 000 pierwszych wniosków.

Czy ta promocja jest dla mnie?

Jeśli jesteś:

 • pełnoletni;
 • jesteś obywatelem Polski i mieszkasz w Polsce;
 • oraz 🗓 od 1 lipca 2019 roku nie miałeś w Santander Bank Polska rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (jako właściciel lub współwłaściciel)

oznacza to, że możesz wziąć udział w promocji i zgarnąć 150 zł za założenie konta i spełnienie prostych warunków aktywności.

Jeśli posiadasz lub posiadałeś inne produkty w tym banku oprócz ror-u to nadal łapiesz się do promocji.

Jeśli w przeszłości brałeś już udział w promocji Konta Jakie Chcę lub Konta Jakie Chcę dla Młodych to niestety z obecnej promocji jesteś wykluczony. Oznacza to, że jeśli kiedykolwiek otwierałeś jedno z tych kont w promocji to z obecnej już nie skorzystasz.

Jak nie płacić za konto?

W promocji biorą udział aż trzy konta: Konto Jakie Chcę dla młodych, Konto Jakie Chcę oraz Konto Select. Omówimy teraz, jakie opłaty wiążą się z każdym z tych kont i w jaki sposób łatwo ich uniknąć i mieć konto za 0 zł.

Konto Jakie Chcę (również dla młodych)

Czy masz lat mniej niż 26, czy też więcej, to i tak Konto Jakie Chcę będzie dla Ciebie bezwarunkowo darmowe. A co lepsze, otrzymujesz w pakiecie nielimitowane przelewy natychmiastowe.

Konto Jakie Chcę – opłaty

  Aktualne na dzień: 1 lipca 2020

Opłata miesięczna za prowadzenie konta

0 zł

Przelewy krajowe internetowe

0 zł

Przelew Express Elixir

0 zł

Krajowe przelewy zlecone w placówce Banku

10 zł

Już wiesz, że konto jest całkowicie darmowe. Czas opowiedzieć kilka słów więcej o karcie do konta.

Karta Dopasowana ma domyślnie ustawioną stałą opłatę 3 zł/m-c. Jest ona niezależna od liczby transakcji – czy zapłacisz kartą 100 razy czy w ogóle, 3 zł co miesiąc zostanie pobrane za obsługę karty. Ale łatwo możesz to zmienić i mieć kartę za 0 zł.

Możesz samodzielnie ustawić opłatę na taką, która będzie zależeć od liczby transakcji w miesiącu. Zrobisz to samodzielnie przez bankowość internetową, na infolinii bądź w oddziale banku. Tylko 5 płatności dzieli Cię od karty całkowicie za darmo. Gdybyś się zapomniał, i transakcji w miesiącu będzie mniej, za kartę zapłacisz 5 zł. Jednak powiedzmy sobie szczerze – 5 płatności kartą na miesiąc w dzisiejszych czasach to warunek banalnie prosty do spełnienia. Często w ciągu jednego dnia płacimy kartą więcej razy.

Osoby które nie ukończyły jeszcze 26 lat nie muszą się martwić o bankomaty – ze wszystkich w Polsce i za granicą wypłacają za darmo (zarówno kartą jak i BLIKiem). Osoby starsze najlepiej zrobią, jeśli z bankomatów innych sieci gotówkę wypłacą BLIKiem, wtedy będą miały wypłaty za darmo.

Karta Dopasowana – opłaty

  Aktualne na dzień: 1 lipca 2020

Miesięczna opłata za kartę

0zł/3zł/5zł

Wypłata gotówki BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce

0 zł

Wypłata gotówki kartą w bankomatach sieci Santander Bank Polska

0 zł

Wypłata gotówki kartą z pozostałych bankomatów w kraju

0 zł/5 zł

0 zł dla osób do 26 roku życia

Wypłata gotówki we wszystkich bankomatach zagranicznych

0 zł/10 zł

0 zł dla osób do 26 roku życia

Konto Select

Jest to zdecydowanie konto dla bardziej wymagających użytkowników. Aby mieć to konto za darmo co miesiąc zapewnij wpływy powyżej 10 000 zł, inaczej koszt prowadzenia takiego konta to 30 zł miesięcznie.

Z tym kontem zyskujesz natomiast dodatkowe bonusy, takie jak darmowe konto maklerskie, wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą czy też darmowy pakiet porad internisty w Telemedico.

Konto Select

  Aktualne na dzień: 1 lipca 2020

Opłata za prowadzenie konta

0 zł/30 zł

0 zł pod warunkiem comiesięcznych wpływów na min. 10 000 zł

Krajowe przelewy internetowe

0 zł

Internetowe przelewy natychmiastowe

0 zł

Opłata miesięczna za kartę

0 zł

Wypłaty kartą z bankomatów w Polsce i za granicą

0 zł

Pakiet wielowalutowy

0 zł

Rachunek maklerski VIP

0 zł

Pakiet ubezpieczeń finansowych do karty Visa Select

0 zł

Zatrzymajmy się jeszcze na moment na poradach internisty w Telemedico, gdyż jest to bardzo interesująca opcja w dobie pandemii, gdzie dostać się do lekarza raz że jest trudno, dwa że niebezpiecznie.

Z kontem Select otrzymujesz nielimitowane e-kosultacje aż 🗓 do 31 stycznia 2021 roku. Możesz rozmawiać z lekarzem przez telefon, chat lub video. W ten sposób możesz otrzymać niezbędne recepty, skierowania na badania, zwolnienie lekarskie.

Więcej o korzyściach płynących z posiadania konta Select znajdziesz w poniższym artykule:

Jak zgarnąć 150 zł – instrukcja krok po kroku

#Krok 1 – załóż konto z dedykowanego linku

Pierwszym krokiem, jaki musisz wykonać, jest 🔎 założenie wybranego przez Ciebie konta z dedykowanego linku. Karta do konta do tej promocji jest opcjonalna, jednak jeśli zamierzasz skorzystać z programu poleceń i dodatkowo zyskać 50 zł to musisz ją mieć. Pamiętaj o podaniu swojego adresu e-mail oraz nr telefonu podczas wypełniania wniosku o konto.

>> Konto jakie Chcę dla Młodych – załóż tutaj

>> Konto jakie Chcę – załóż tutaj

>> Konto Select – załóż tutaj

Pamiętaj że na złożenie wniosku masz czas 🗓 do 14 sierpnia 2020 roku.

Jeśli chcesz zdobyć dodatkowe 50 zł za założenie konta z kodem polecającym to nie zapomnij 🔎 wpisać kodu na etapie składania wniosku (nasz sprawdzony kod: 1009860817). Szczegóły promocji programu poleceń znajdziesz w artykule:

Wypełniając wniosek 🔎 zaznacz na tak:

 • zgodę na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat i Prowizji;
 • zgodę na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym;
 • zgodę na kontakt telefoniczny w celu marketingowym.

Jeśli nie zaznaczysz tych zgód na etapie składania wniosku to masz na to czas 🗓 do 15 września.

Już po założeniu konta musisz wyrazić jeszcze jedną zgodę – EKK. Masz na to czas 🗓 do 15 września 2020 roku.

EKK – co to jest i jak wyrazić zgodę

Czym jest EKK? To Elektroniczny Kanał Kontaktu, dzięki któremu wszystkie informacje, takie jak wyciągi z karty kredytowej, nowe regulaminy oraz Taryfy Opłat i Prowizji trafią bezpośrednio na Twoją skrzynkę pocztową w usługach bankowości elektronicznej, a nie jak do tej pory – listem. 

Żeby ją zaznaczyć 🔎 zaloguj się do bankowości internetowej i postępuj wg poniższego schematu:

Włączając EKK możesz w ustawieniach sprawdzić, czy masz aby na pewno wyrażone wszystkie wymagane zgody marketingowe. Pamiętaj, że wyrażone zgody NIE MOGĄ BYĆ odwołane przynajmniej do momentu wypłaty premii.

Umowę o konto dostarczy Ci kurier. Masz czas na podpisanie umowy maksymalnie 🗓 do 31 sierpnia.

#Krok 2 – spełnij warunki aktywności

Czas na spełnienie prostych warunków aktywności. Co musisz zrobić? 🗓 W ciągu 3 kolejnych miesięcy po założeniu konta w każdym z tych miesięcy:

 • 🔎 zapewnij wpływ na konto min. 1000 zł;

ORAZ

 • 🔎 wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKiem;

ORAZ

 • 🔎 zaloguj się do aplikacji Santander mobile.

PRZYKŁAD

Jeśli otworzysz konto w lipcu wyżej wymienione warunki spełniasz w lipcu, sierpniu i wrześniu lub sierpniu, wrześniu i październiku.

Jeśli konto otworzysz w sierpniu, warunki spełniasz w sierpniu, wrześniu i październiku lub wrześniu, październiku i listopadzie.

📄 Wpływ na konto – sprawdzamy definicję

Wpływ na konto powinien być wpływem jednorazowym. Może to być zarówno wpływ Twojego wynagrodzenia, jak również przelew z Twojego konta w innym banku.

📄 Transakcje bezgotówkowe – sprawdzamy definicję

Zapłać min. 5 razy w każdym miesiącu kartą do konta lub BLIKiem. Kwota jest dowolna, możesz dokonać 5 płatności za bułeczki i warunek będzie spełniony. Liczą się zarówno płatności w sklepach stacjonarnych, jak również zakupy przez Internet. Pod uwagę są brane transakcje rozliczone i nie anulowane w terminie 7 dni od ich rozliczenia – czyli transakcje te muszą zostać nie tylko dokonane, ale również zaksięgowane na koncie w każdym z tych miesięcy.

📄 Logowanie do aplikacji – sprawdzamy definicję

Warunek dotyczący logowania się do aplikacji jest banalnie prosty. Po prostu pobierz aplikację Santander ze sklepu Play lub AppStore, aktywuj ją i raz w miesiącu zaloguj się do niej. Nic więcej nie musisz robić – wystarczy się zalogować i wylogować.

Uff, to już wszystko co musisz zrobić. Wcale nie takie trudne, prawda? Nagroda, 150 zł, zostanie przekazana na Twoje konto 🗓 do 15 grudnia 2020 roku.

UWAGA

Nie zamykaj konta ani nie zmieniaj wyrażonych zgód marketingowych przynajmniej do momentu otrzymania nagrody.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w LIPCU

👉🏻 PDF z warunkami promocji – dla umów podpisanych w SIERPNIU

Dodatkowe bonusy z kontem w Santander Bank Polska

1. Lokata mobilna 2% na 4 miesiące

Co jeszcze możesz zyskać oprócz konta osobistego i premii za jego założenie? Na przykład lokatę 2%. W obecnych czasach takie lokaty to coraz większa rzadkość, więc warto korzystać, dopóki jest możliwość. Lokatę możesz otworzyć w aplikacji mobilnej pod warunkiem, że nigdy wcześniej z niej nie korzystałeś. Lokaty nie założysz, jeśli posiadasz konto wspólne z osobą, która miała tę lokatę, lub jesteś pełnomocnikiem do rachunku osoby, która skorzystała z oferty lokaty mobilnej.

Najważniejsze informacje o lokacie:

 • możesz ulokować na niej od 1 000 do 20 000 zł;
 • oprocentowanie w skali roku wynosi 2%;
 • czas trwania lokaty to 4 miesiące;
 • kapitalizacja odsetek odbywa się na koniec trwania lokaty;
 • lokata jest nieodnawialna;
 • zerwanie lokaty przed czasem powoduje utratę odsetek;
 • można założyć tylko jedną lokatę.

Lokata mobilna – jak założyć

Niezbędnym narzędziem będzie oczywiście aplikacja mobilna (jak sama nazwa lokaty wskazuje). Ściągnij ją z Google Play lub App Store i aktywuj. Następnie zaloguj się do aplikacji. Na głównym ekranie (zakładka Pulpit) na samym dole znajdziesz Lokaty – zacznij oszczędzać. Kliknij w to. Następnie podstawi Ci się opcja Otwórz lokatę. Uzupełniasz po kolei wymagane dane:

 1. wybierasz rachunek, z którego mają być pobrane środki na lokatę (o ile masz ich w Santanderze kilka);
 2. następnie wybierasz Lokata mobilna;
 3. wpisujesz kwotę lokaty (od 1 000 do 20 000 zł), zaznaczasz potwierdzenie zapoznania się z treścią arkusza informacyjnego dla deponentów i przechodzisz dalej.
 4. zakładasz lokatę (pamiętaj, że środki muszą być na koncie w momencie założenia lokaty).

2. Do 300 zł rocznie zwrotów za rachunki

Jeśli korzystasz z Konta Jakie Chcę lub właśnie zamierzasz zacząć to warto wspomnieć o dodatkowych pieniądzach, jakie możesz otrzymać od banku. Wystarczy że będziesz opłacać swoje faktury z Konta Jakie Chcę.

Za te rachunki otrzymasz zwroty:

 • gaz;
 • prąd;
 • internet;
 • telefon;
 • telewizja.

UWAGA

Zwroty za płatności nie zostaną naliczone, jeśli stanowią część czynszu (np. gaz wliczony w czynsz).

Za opłacanie tych faktur (przelewem, zleceniem stałym, poleceniem zapłaty) otrzymasz co miesiąc zwrot 1% ich wartości, maksymalnie 25 zł miesięcznie.

Aby otrzymywać zwroty za rachunki musisz najpierw zgłosić fakturę od dostawcy (ostatnią którą otrzymałeś). Możesz zrobić to poprzez pokazanie faktur w oddziale banku lub dołączyć ich skany/zdjęcia w bankowości elektronicznej. W panelu Dopasuj konto wybierz zwroty za rachunki.

Pamiętaj, że faktura musi być wystawiona na Twoje imię i nazwisko. Zwroty za wszystkie rachunki opłacone w poprzednim miesiącu otrzymasz 🗓 do 7 dnia kolejnego miesiąca. Gdyby dostawca zmienił nr konta do wpłat konieczne będzie ponowne wskanowanie faktury z nowym numerem rachunku.

Licząc na szybko, aby otrzymać tytułowe 25 zł zwrotu miesięcznie trzeba by opłacić rachunki na min. 2500 zł. Sporo. Ale skoro i tak rachunki trzeba opłacać to dlaczego by nie zyskać nawet kilku czy kilkunastu złotych miesięcznie zwrotu? Szczególnie że nic więcej Cię to nie kosztuje – oprócz kilku minut czasu poświęconych na dodanie zdjęć faktury po raz pierwszy.

Podsumowanie

Jeżeli nigdy nie brałeś udziału w promocji konta w Santander Bank Polska to teraz jest na to bardzo dobry moment. Zyskujesz 150 zł premii za konto, 50 zł z programu poleceń, lokatę 2% oraz zwroty za rachunki. Nic również nie stoi na przeszkodzie, abyś później wygenerował swój własny kod i dalej polecał konto rodzinie i znajomym – możecie na tym zyskać wspólnie.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 21

 1. Kacper pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia z aktualnej edycji programu poleceń: 1009890838
  Do zgarnięcia za to jest po 50 zł. dla każdej ze stron. Musisz jedynie do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy przynajmniej raz się zalogować do bankowości lub apki oraz wykonać płatności kartą lub BLIKiem na co najmniej 300zł. (w tym przynajmniej jedna transakcja MUSI zostać wykonana BLIK-iem – to nowy wymóg). Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 2. Pio pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego aktualnego kodu polecenia dla VII edycji programu poleceń przy zakładaniu konta: 1013953236
  Spełniam wszystkie warunki programu poleceń dzięki temu masz pewność, że otrzymasz premię w wysokości 50 zł za otwarcie konta przy użyciu mojego kodu polecenia (aby otrzymać premię po otwarciu konta należy się na nie przynajmniej raz zalogować i wydać kartą debetową lub BLIKiem min. 300 zł – UWAGA: przynajmniej jedna transakcja MUSI ZOSTAĆ DOKONANA ZA POMOCĄ BLIKa, a więć trzeba zainstalować aplikację mobilną)
  Pozdrawiam i dziękuję.
 3. Bartosz pisze:
  Jeżeli ktoś jeszcze nie korzystał z promocji warto się pospieszyć, nie wiadomo czy premia za polecenia jeszcze bardziej nie spadnie. 50 zł to nie 80 zł ale zawsze coś… Zapraszam do skorzystania z kodu polecenia gdzie użycie go gwarantuje odebranie należnej premii. Kod polecenia: 1015612038
  Wszystkie zgody marketingowe są wyrażone. O 100% działalności kodu przekonało się już kilku moich znajomych także zapraszam do skorzystania i zdobywania pokaźnych premii za polecenia.
  Pozdrawiam!
  KOD POLECENIA: 1015612038
 4. Andrzej pisze:
  Witam, podaję kod polecającego: 1008687930. Kod jest aktualny i aktywny. 100% że zadziała po spełnieniu warunków czyli płatność kartą ogółem 300 pln w tym musi być przynajmniej 1-płatność BLIKiem. Wystarczy wpisać przy składaniu wniosku,
  a następnie po aktywacji konta i karty spełnienie warunków, sprawdziłem na własnym organizmie, także wpisałem kod podany przez użytkowników tej stronki. Dostaniemy po 50pln. Polecam, to działa. Warto szczęściu pomóc.
  Kod polecającego: 1008687930
 5. Bartłomiej pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu poleceń.

  Wszystkie warunki spełnione w 100%.

  Oświadczam, że połowę zarobionych z tego tytułu pieniędzy przeznaczę na cele CHARYTATYWNE !!!

  1015785826

 6. Szymon pisze:
  Witam. Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia:1012468097 (szczegóły promocji w artykule wyżej).
 7. Jan pisze:
  Hej, polecam Ci Konto Jakie Chce w Santander Bank Polska S.A. Zakładając je podaj mój kod polecającego 1006418502. Aktywnie korzystaj z nowego Konta Jakie Chcę, a otrzymasz nagrodę. Szczegóły promocji znajdziesz na stronie https://santander.pl/polecajbank
 8. Ola pisze:
  Zachęcam do skorzystania z mojego kodu poleceń: 1016484890.
  Z góry dziękuję i miłego dnia 🙂
 9. Tomek pisze:
  Aktualny kod polecenia – 1012626338. Zapraszam do skorzystania
 10. Kamil pisze:
  Mój aktualny kod polecającego: 1016208793
 11. Krzysztof pisze:
  Polecam aktualny KOD: 1014728995 Bank wypłaca każdej ze stron po 50 zł. Premię w całości przekazuję dla Schroniska dla Zwierząt w mojej miejscowości, które wspieram finansowo od dawna. Pozdrawiam wszystkich uczestników promocji.
 12. Marek pisze:
  Czy karta do konta jest wymagana? Można płatności wykonywać blikiem.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Marek, tak jak jest napisane w artykule, zależy czy chcesz korzystać z programu poleceń czy też nie.
 13. Marek pisze:
  Podpisałem umowę przy kurierze 14.08. zainstalowałem aplikacje Santander. Jak mam się zalogować do aplikacji jak jeszcze do banku nie dotarła moja umowa?
 14. Marek pisze:
  Jak zainstalowałem aplikacje to każe mi podać login a ja nic takiego nie mam. Czy coś jeszcze przyjdzie z banku?
 15. Seba pisze:
  Witam myślę sobie że jak kasa będzie do 15.12. a otworzyłem konto w sierpniu to lepiej zacząć spełniać warunki od września października listopada niema sensu w sierpniu bo myślę sobie że jak nie spełnię w sierpniu to nie będę płacił za konto w sierpniu ponieważ jest to miesiąc otwarcia konta? Czy dobrze kombinuję?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Seba z tego co pamiętam miesiąc otwarcia konta jest darmowy i nie policzy się opłata za kartę, nawet jeśli jej nie używasz.
 16. Seba pisze:
  Czyli od września przez trzy miesiące i będzie gitara
 17. Seba pisze:
  Super dziękuję za odpowiedź!😘

Napisz komentarz