Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Do 200 zł premii za przeniesienie konta + 3% do 30 000 zł w Credit Agricole

Credit Agricolenowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

– 150 zł premii za przeniesienie konta;

– 50 zł za założenie konta z kodem polecającym;

Za co?

– Otwarcie Konta Dla Ciebie lub Konta VIP z dedykowanego linku;

– wpisanie kodu polecającego podczas otwierania konta (premia 50 zł) oraz wpisanie numeru konta do przeniesienia;

– dostarczenie do banku upoważnienia do przeniesienia konta w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy;

– zapewnienie wpływów przez 3 kolejne miesiące na konto w min. wysokości 1000 zł miesięcznie (pierwszy wpływ musi być zrealizowany nie później niż do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy).

Ile to kosztuje?

Konto Dla Ciebie:

0 zł – opłata za prowadzenie konta oraz karty pod warunkiem zapewnienia wpływu w wysokości min. 1000 zł miesięcznie oraz zapewnienie min. 1 płatności kartą lub BLIKiem w miesiącu (w przypadku niespełnienia warunków opłata za konto 7 zł/m-c, a opłata za kartę 9 zł/m-c); 0 zł – przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

Nie później niż do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu zapewnienia trzeciego wpływu.

Dla kogo?

Dla osób, które od 1 kwietnia 2018 roku nie posiadały w Credit Agricole rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego. Osoby korzystające z poprzednich edycji promocji z przeniesieniem konta są wykluczone.

Do kiedy promocja?

Do 31 marca 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Ostatnio rzadko mam okazję opisywać promocje z banku Credit Agricole, dlatego ucieszyła mnie informacja, że bank właśnie przygotował nową. Do wzięcia jest naprawdę łatwe 150 zł za przeniesienie konta i zapewnienie wpływów, 50 zł za założenie konta z kodem polecającym a także dla chętnych 3% dla 30 000 zł na 4 miesiące na Rachunku Oszczędzam. Bardzo lubię takie wielopaki promocyjne i podejrzewam, że Ty również.

Promocja trwa do 31 marca 2020 roku, jest więc jeszcze sporo czasu, aby z niej skorzystać. Jednak nie warto z tym czekać do ostatniej chwili – im szybciej spełnisz warunki promocji, tym szybciej nagroda trafi w Twoje ręce.

Co najlepsze w tej promocji, aby skorzystać jednocześnie z kodu polecającego (za co otrzymasz 50 zł) oraz premii za przeniesienie konta (150 zł premii) nie musisz wykonywać żadnych dodatkowych czynności. Zarówno promocja z poleceniem jak i z przeniesieniem konta mają te same warunki – i co najlepsze, jest to zarazem jeden z warunków zwolnienia konta z opłaty. Trzy w jednym, takie promocje lubię najbardziej.

Czy mogę wziąć udział w promocji?

Zdecydowanie tak, jeżeli po 1 kwietnia 2018 r nie posiadałeś konta w banku Credit Agricole bądź nie uczestniczyłeś we wcześniejszych edycjach promocji z przeniesieniem konta.

Co to oznacza? Bank niestety wyklucza z promocji osoby, które w przeszłości skorzystały już z premii za przeniesienie konta – i nie ma tu określonego przedziału czasowego. Czyli jeżeli kiedykolwiek korzystałeś z takiej promocji, niestety nie możesz z niej skorzystać ponownie.

Z promocji można skorzystać na wiele sposobów – w oddziale banku, na infolinii czy za pomocą Internetu i dedykowanej strony. I właśnie tę ostatnią opcję polecam, gdyż jeżeli można coś zrobić nie wychodząc z domu, to po co tracić czas na dojazd do oddziału i czekanie w kolejkach. Wszystko możesz zrobić siedząc wygodnie na fotelu, z kawą i laptopem czy telefonem w ręku.

Czy konto w banku Credit Agricole będzie mnie coś kosztować?

W promocji biorą udział dwa konta: Konto Dla Ciebie oraz Konto VIP. Spojrzmy na szczegóły obu z nich.

Konto Dla Ciebie

Jeżeli co miesiąc spełnisz łącznie dwa warunki: wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł oraz 1 transakcja kartą (również przez Google Pay oraz Apple Pay) lub Blikiem to w kolejnym miesiącu kalendarzowym za konto i kartę nie zapłacisz ani złotówki. Dodatkowo wszystkie bankomaty w Polsce będą dla Ciebie za darmo.

 • 0 zł – prowadzenie konta (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 7 zł);
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę (w przypadku niespełnienia tego warunku opłata wynosi 9 zł);
 • 0 zł – za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce (w przypadku niespełnienia tego warunku opłata wynosi 5 zł);
 • 0 zł – za przelewy internetowe;
 • 0 zł – za złożenie i realizację zlecenia stałego przez Internet;
 • 7 zł – przelew expresowy przez Internet.

Konto VIP

Konto VIP będzie dla Ciebie darmowe jeżeli co miesiąc wpłynie na nie kwota min. 10 000 zł LUB średnie miesięczne saldo na Twoich rachunkach w banku będzie nie niższe niż 200 000 zł. Jeżeli w którymś miesiącu nie zostanie spełniony żaden z warunków, to w następnym miesiącu kalendarzowym konto będzie płatne.

 • 0 zł – za prowadzenie konta (w przypadku niespełnienia warunków opłata wynosi 30 zł);
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę (bezwarunkowo);
 • 0 zł – za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów na całym świecie (bezwarunkowo);
 • 0 zł – za przelewy przez Internet oraz aplikację mobilną;
 • 0 zł – opłata za przelew ekspresowy.

Zapoznałeś się już z opłatami dotyczącymi obu kont. Nadszedł czas na najważniejsze, czyli co musisz zrobić, aby otrzymać swoją premię od banku?

Co muszę zrobić, aby otrzymać swoją premię – instrukcja krok po kroku

#Krok 1 – otwórz konto Osobiste w Credit Agricole

Najpóźniej do 31 marca 2020 r wejdź na dedykowaną stronę promocji i otwórz konto osobiste – może to być Konto Dla Ciebie lub Konto VIP (wybór należy tylko do Ciebie).

Wypełnienie formularza zajmie Ci parę minut. Aby otworzyć konto, przygotuj dokument tożsamości. Skan lub zdjęcie tego dokumentu możesz dołączyć do wniosku, lub w dniu wizyty kuriera przekazać mu papierową kserokopię.

Po weryfikacji Twojego wniosku przez bank, kurier dostarczy Ci komplet dokumentów związanych z otwarciem konta, poprosi o ich podpisanie i zwróci je do banku. Po prawidłowej weryfikacji, Twoje nowe konto osobiste zostanie zweryfikowane i potrzymasz powiadomienie SMS z hasłami do pierwszego logowania.

Podczas wypelniania wniosku o konto KONIECZNIE zwróć uwagę na dwie rubryki:

 • otwieram konto z polecenia – w tej rubryce możesz wpisać kod polecający, dzięki czemu otrzymasz 50 zł po spełnieniu prostych warunków programu poleceń. Jeżeli nie masz nikogo, kto może Ci wydać sprawdzony kod polecający, skorzystaj z naszego, Moniakowego: 4480280. Jeżeli będziesz korzystać z programu poleceń podczas zakładania konta wyraź zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną;
 • przenoszę się do Credit Agricole – tutaj musisz wpisać numer rachunku który zostanie zamknięty w Twoim starym banku i zamiast niego otrzymasz nowy rachunek w Credit Agricole.

Nie musisz wcale zamykać rachunku, z którego korzystasz na co dzień. Jeśli masz rachunek w innym banku, który założyłeś w promocji i który jest akurat do zamknięcia to śmiało możesz skorzystać z okazji i upiec dwie pieczenie na jednym ogniu – zamykasz już Ci niepotrzebne konto a otwierasz drugie w promocji.

#Krok 2 – upoważnij bank do przeniesienia konta

Nie później niż w ciągu 7 dni od dnia podpisania umowy o konto, podpisz również wniosek o przeniesienie konta. We wniosku wskaż:

 • nazwę banku w którym chcesz zamknąć rachunek;
 • pełny numer zamykanego konta;
 • dyspozycję zamknięcia rachunku;
 • wpisz nazwę i adres pracodawcy, od którego otrzymujesz wynagrodzenie.

W regulaminie jest zapis, że we wniosku o przeniesienie konta konieczne jest podanie danych pracodawcy czy innej instytucji przelewającej Ci wynagrodzenie (lub emeryturę, rentę czy stypendium) i tą rubrykę musisz uzupełnić. Jednak sam wpływ wynagrodzenia nie jest wymagany na żadnym etapie promocji – czyli de facto nie musimy przenosić wynagrodzenia, może ono nadal wpływać na stare konto.

#Krok 3 – zapewnij wpływy na swoje nowe konto

Przez kolejne 3 miesiące zapewnij wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł. Pierwszy wpływ na konto musi nastąpić nie później niż do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto.

PRZYKŁAD

Otworzyłeś konto 20 grudnia. Pierwszy wpływ na konto musi zostać dokonany najpóźniej do 31 stycznia. W kolejnych miesiącach, czyli lutym i marcu również zapewnij wpływy na konto.

Czym są wpływy na konto? Mogą to być zarówno wpłaty gotówkowe jak i przelewy z konta innej osoby. Nie musi to być jednorazowo 1000 zł – ważne, aby w ciągu całego miesiąca suma wpłat czy przelewów wyniosła 1000 zł. Nie musi to być również wynagrodzenie od pracodawcy.

Nie będą brane pod uwagę:

 • przelewy pomiędzy własnymi rachunkami w Credit Agricole;
 • przelewy z kont w innych bankach, jeżeli jesteś ich właścicielem, współwłaścicielem czy też pełnomocnikiem.

Aby spełnić ten warunek promocji wystarczy że albo raz (1000 zł) albo kilka razy (mniejsze kwoty) wpłacisz gotówkę na konto, bądź też poprosisz kogoś bliskiego o zrobienie przelewu na Twoje konto.

Jednym (lub kilkoma na mniejsze kwoty) przelewem lub wpłatą zapewnisz sobie trzy rzeczy: promocję z poleceniem, promocję z przeniesieniem konta oraz jeden z warunków zwalniających z opłaty za konto (przy Koncie Dla Ciebie – do tego byś miał bezpłatny rachunek potrzebna jest jeszcze jedna płatność kartą). Spełniłeś już wszystkie warunki promocji, teraz czas na nagrody.

UWAGA

Pamiętaj aby nie zamykać konta do momentu wypłaty nagrody

Jeszcze kilka słów na temat samego programu poleceń. Aby otrzymać nagrodę z polecenia musisz spełnić następujące warunki:

 • przez 3 kolejne miesiące następujące po miesiącu otwarcia konta zapewnić wpływy na Konto Dla Ciebie w minimalnej wysokości 1000 zł

LUB

 • przez 3 kolejne miesiące następujące po miesiącu otwarcia konta wykonywać co miesiąc transakcje bezgotówkowe kartą na kwoty min. 300 zł miesięcznie.

Wystarczy więc, że będziesz zapewniał wpływy bądź wpłaty na konto w wysokości min. 1000 zł miesięcznie.

Więcej o programie poleceń w artykule:

Kiedy otrzymam nagrodę?

Bank wypłaci premię na Twoje konto nie później niż do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu zapewnienia trzeciego wpływu. Z bankowego na nasz – jeśli ostatni wpływ zapewniłeś w marcu, to do końca kwietnia otrzymasz 150 zł przelewem na Twoje konto.

Premia za założenie konta z polecenia, czyli 50 zł, zostanie przekazana na Twoje konto w takim samym czasie – do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zapewnienia trzeciego wpływu (bądź płatności kartą).

Dodatkowe 3% na koncie oszczędnościowym do 30 000 zł

Niejednego z Was ucieszy dodatkowy bonus jaki zapewnia konto oszczędnościowe Rachunek Oszczędzam w ofercie na start. Konto to oferuje aż 3% dla maksymalnej kwoty 30 000 zł przez 4 miesiące. Odsetki na tym koncie kapitalizowane są kwartalnie.

Z oferty na start możesz skorzystać, jeżeli przed 17 września 2019 roku nie posiadałeś w Credit Agricole konta dla osób fizycznych.

Raz w miesiącu możesz bezpłatnie przelać środki z Rachunku Oszczędzam. Pozostałe przelewy będą płatne – oplata wynosi w tym przypadku 10 zł.

Połącz promocje i zgarnij jeszcze więcej!

Jeżeli tak jak ja lubisz łączyć promocje z jednego banku i wyciągać z nich wszystko na maxa to oprócz programu poleceń mam w zanadrzu jeszcze jedną promocję. Mianowicie zwrot przez 12 miesięcy za płatności kartą kredytową – do zgarnięcia jest do 300 zł zwrotów za transakcje. Po prostu płacisz kartą a część pieniędzy wraca 🙂

Szczegóły znajdziesz w poniższym artykule:

Podsumowanie

Cieszy mnie fakt że Credit Agricole po przerwie wraca z kolejną promocją. Jeszcze bardziej cieszy mnie, że aby otrzymać dwie premie za jednym zamachem wystarczy spełniać jeden i ten sam warunek. Dodatkowo dla chętnych jest do wzięcia naprawdę bardzo przyzwoite oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym – aż 3% na 4 miesiące.

Po tym, jak otworzysz już konto nic nie stoi na przeszkodzie abyś wygenerował swój własny kod poleceń i rozprzestrzenił go wśród bliskich i znajomych którzy chcieliby skorzystać z oferty.


Inne aktualne promocje 💰❤️👇🏻

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 47

 1. Grzegorz pisze:
  Witam,
  podaję dla zainteresowanych nowy kod poleceń.
  3696485
  zachęcam
 2. Michał pisze:
  Witam. Podaję kod polecenia mojej żony. 4140425 Kod jest w 100% pewny. Nie będzie konto zamykane, wszystkie zgody do spełnienia warunków promocji są wyrażone. Zapraszam zatem do skorzystania.
 3. Krzysztof pisze:
  kod polecenia: 4007814
  Kod wykorzystany jeden raz. Premia wypłacona więc wszystko działa. Konto w CA jest moim kontem do przelewu wynagrodzenia więc nie będę go zamykał.
  Polecam
 4. Maciej pisze:
  Witam,
  Polecam nowy kod: 4158559
  Konto na pewno będzie utrzymane przez co najmniej rok, wszystkie potrzebne zgody mam wyrażone.
  Polecam
 5. Lila pisze:
  Zachęcam do skorzystania z kodu polecenia: 4232345. Konto jest na dłużej (wzięty kredyt), zgody wyrażone, kod pewny.
 6. Barbara pisze:
  Gdyby ktoś jeszcze chciał skorzystać z kodu, oto on: 4268723. Już jedna premia wpadła, więc kod działa dobrze. Pozdrawiam.
 7. Henryk pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu poleceń: 4367051. Warto, bo bank robi też promocje dla „starych” klientów ( karta kredytowa ze zwrotami 3% za płatności zbliżeniowe, kredyty bez odsetek, potem można samemu polecać)
 8. Szymon pisze:
  Świeżo wygenerowany kod polecenie 4485075, zapraszam do wykorzystania, konto objęte promocja zwrotów CASaver, więc na pewno nie będę zamykał, zgody wszystkie wyrażone.
 9. Ewa pisze:
  Zapraszam do skorzystania z nowego kodu 4082625 , zgody wyrażone, dziękuje:)
 10. Bartek pisze:
  Nowy kod 4181543
  Mam wyrażone wszystkie zgody.
  Skorzystaj, załóż konto, a na pewno otrzymasz atrakcyjną nagrodę!
 11. Ewelina pisze:
  4140425
  Zapraszam do skorzystania z mojego pewnego kodu. Wszystkie zgody są więc masz pewbość że premię otrzymasz.
 12. Jakub pisze:
  Mam pytanie a co jeśli nie mam jak podać instytucji która przelewa mi pieniądze? Jedynie dostaje je rodziny? Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Jakub, jakieś dane do podania są niestety wymagane przez regulamin, czyli coś trzeba podać. Ale przelewy wcale nie muszą pochodzić z tego źródła 🙂
  • Rafał pisze:
   Czyli na przykład jakie źródło? Jestem w tej samej sytuacji
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Coś w dokumencie trzeba podać, dane kogoś, kto ma firmę, albo instytucja od której otrzymuje się środki, na przykład uczelnia, ZUS itp. Potem to nie jest weryfikowane, czy na pewno to źródło przelewa Wam środki.
 13. Karo pisze:
  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia 4095259, z góry dziekuje
 14. Krystyna pisze:
  Zachęcam do skorzystania z mojego aktualnego i sprawdzonego kodu Programu Poleceń
  nr 4159689.
  Wszystkie zgody marketingowe są.
  Konto jeszcze długo nie będzie zamknięte – mam negocjowaną 3 letnią lokatę.
  Niech moc (i Premia) będą z Wami!
 15. Kamil pisze:
  Jak ktoś szuka kodu polecającego to zachęcam do skorzystania z mojego: 4489250

  Z góry dzięki! 🙂

 16. Ireneusz pisze:
  Czy konto króre przenoszę może mieć jakieś środki na koncie czy muszę je wyzerować przed przeniesieniem?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Ireneusz, teoretycznie środki powinny zostać przeniesione na nowe konto, ale przyznam szczerze że ja osobiście bym je sama przelała przed przeniesieniem konta 🙂
 17. Piotr pisze:
  W takim razie przyłączam się do wyżej wymienionych osób, które polecają konto w Credit Agricole. Oto mój kod polecenia: 4342460. Dziękuje za skorzystanie i życzę powodzenia 🙂
 18. JOLA pisze:
  NAJNOWSZY i sprawdzony kod polecen: 4494206
 19. Marek pisze:
  Nowy i 100%ważny, kod poleceń:4501221
 20. Magda pisze:
  Czy jeśli nie jestem nigdzie zatrudniona bo jestem studentką i jeszcze nie pracuje to mogę skorzystać z promocji?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   @Magda, wtedy możesz podać uczelnię jako podmiot przelewający wynagrodzenie, w tym konkretnym wypadku stypendium 🙂
 21. Bartosz pisze:
  Witam, jeżeli ktoś chce skorzystać i zgarnąć pewne 50 zł z polecenia to zachęcam do skorzystania z mojego kodu.
  Kod polecenia: 4122855
  Powodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku, pełnego premii i bonusów!
 22. Tomasz pisze:
  Czyli promocyjne odsetki 3% na koncie oszczędnościowym za 4 miesiące zostaną wypłacone po 3 miesiącach a reszta dopiero po 6 miesiącach?
  Czy wypłacając wcześniej pieniądze z konta przed końcem 4 miesięcy tracimy odsetki?
 23. Krzysztof pisze:
  Najgorszy bank jaki miałem, ciągłe problemy techniczne. Co chwila nieudane logowanie przez przeglądarkę i konieczność odblokowania, po wypowiedzeniu nadal mogę się logować do konta…
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Akurat osobiście nie miałam problemów z logowaniem więc ciężko mi się odnieść, co mogło być przyczyną. Natomiast co do wypowiedzenia – jeżeli konto nie jest jeszcze zamknięte to w okresie wypowiedzenia normalnie można z niego korzystać i się logować od momentu złożenia wypowiedzenia do zamknięcia konta, czyli w większości banków przez 30 dni.
  • Krzysztof pisze:
   No ja miałem, tak samo jak moja koleżanka. Kolega też miał z nimi problemy, nie pamiętam dokładnie jakie ale był zadowolony z zamknięcia konta. Mało tego moja żona dwa razy umowę podpisała a w oddziale dodatkowo musiała się upominać o dosłownie wszystko, bo by się nie doczekała, nic jej nie odesłali. Raz czekając w kolejce byłem również świadkiem problemu kobiety, która nie mogła się zalogować do konta, bo przekierowało ją do komunikatu „Poprawnie wylogowano”.
 24. Andrzej pisze:
  >> po wypowiedzeniu nadal mogę się logować do konta
  1. Myślę, że bank ma 30 dni na zamknięcie twojego konta
  2. Moim skromnym zdaniem „logujesz” się do bankowości internetowej, a NIE do konta, a to zupełnie inna broszka. Dostęp do bankowości internetowej zawsze ci pozostaje po wypowiedzeniu umowy o konto. Oczywiście oddzielnie możesz zamknąć bankowość internetową, tylko PO CO? Może kiedyś znów tam załozysz sobie konto 😉
  • Krzysztof pisze:
   Niedługo od wypowiedzenia minie chyba z 60 dni, często mi nie po drodze 😛
   Rachunek bankowy swoją drogą ale w moim mniemaniu konto=bankowość internetowa, która powstała w dniu nawiązania umowy, więc tak samo powinna zniknąć w dniu rozwiązania.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Może wypowiedzieli tylko umowę rachunku, a bankowości internetowej już nie? Trzeba byłoby sprawdzić na dokumencie, który otrzymałeś. Zazwyczaj robią wszystko za jednym zamachem. Może faktycznie spróbuj napisać wiadomosć albo zadzwonić na infolinię, telefonicznie załatwia się z reguły to samo, co w oddziale a nie trzeba się fatygować 🙂
 25. Andrzej pisze:
  Krzysztof w naszym kraju obowiazuje takie prawo, a nie inne. Nikt nie powinien „mniemać”, ale prawo stosować (nieznajomość prawa szkodzi jak wiesz!). W ramach umowy z bankiem zamykasz jeden z rachunków, otwierasz inny lub wypowiadasz umowę na wszystkie rachunki. Natomiast dostęp do bankowości internetowej rządzi sie odrębnymi prawami. Z tego co wiem w Credit Agricole bankowość internetową mozesz samodzielnie zamknąć po zalogowaniu się do niej lub napisz do banku wiadomość z dyspozycją jej zamknięcia (po zalogowaniu w zakładce wiadomości do banku).
 26. Michal pisze:
  W jaki sposób można podpisać wniosek o przeniesienie konta? Konieczna jest wizyta w banku?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Wg pracownika banku u którego zasięgałam porady to powinien zadzwonić ktoś z banku i wniosek o przeniesienie powinien zostać dostarczony kurierem.
 27. Monika pisze:
  Witam,
  złożyłam wniosek o zamknięcie konta w innym banku i przeniesienie go do credit agricole, jednak nie było tam wzmianki o danych pracodawcy, czy mogę to teraz jakoś uzupełnić na stronie banku?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Na stronie banku chyba nie ma takiej opcji, dane pracodawcy powinno się uzupełnić na takim dokumencie, jakim jest upoważnienie do przeniesienia konta wraz z wnioskiem o przeniesienie.
 28. Bartosz pisze:
  Witam, jeżeli ktoś chce skorzystać i zgarnąć pewne 50 zł z polecenia to zachęcam do skorzystania z mojego kodu.
  Kod polecenia: 4122855
  Dzięki i powodzenia w polecaniu konta znajomym!
 29. Arek pisze:
  Witam sprawdzony kod poleceń 4165803
  Zapraszam do skorzystania.
 30. Tomasz pisze:
  Witam, zapraszam do skorzystania z mojego świeżutkiego, dzisiaj otrzymanego od banku kodu poleceń: 4577707
 31. Dagmara pisze:
  nowy kod poleceń 4584170 😉
 32. Bartosz pisze:
  Witam, jeżeli ktoś chce skorzystać i zgarnąć pewne 50 zł z polecenia to zachęcam do skorzystania z mojego kodu.
  Kod polecenia: 4122855
  Dzięki i powodzenia w polecaniu konta znajomym!

Napisz komentarz