Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Do 1600 zł za konto biznes w Santanderze! (gwarantowane 300 zł + do 900 zł moneybacku + 400 zł za terminal)

Santander Bank Polskanowy klientKonto firmowe
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

– darmowy rachunek firmowy przez 24 miesiące

– premia 300 zł;

– do 900 zł zwrotów za płatności kartą od Santander Bank Polska;

– 400 zł za terminal płatniczy.

Za co?

– za zarejestrowanie się na stronie promocji z dedykowanego linku oraz;

– za założenie konta firmowego Godnego Polecenia wraz z kartą do konta i dostępem do bankowości oraz;

– za wykonanie min. 3 przelewów z konta i min. 1 logowanie do aplikacji (bonus 300 zł);

– za dokonywanie comiesięcznych przelewów do ZUS lub US oraz płatności kartą (3% moneybacku z płatności kartą przez pół roku, max. 150 zł miesięcznie, łącznie do 900 zł premii);

-400 zł za terminal płatniczy.

Ile to kosztuje?

Przez 24 miesiące konto jest całkowicie darmowe, po upływie tego czasu obowiązywać będzie taryfa opłat i prowizji ważna na dzień zakończenia promocyjnego okresu 24 miesięcy. Karta do konta i bankomaty są darmowe pod warunkiem wyrażenia zgód marketingowych.

Kiedy bonus?

300 zł – do 31 sierpnia;

Premie – zwroty wypłacane są miesięcznie, do ostatniego dnia kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym płaciłeś kartą.

400 zł za terminal – do końca kolejnego miesiąca po miesiącu aktywowania terminala.

Dla kogo?

Premia 300 zł – dla osób, które od 1 listopada 2019 roku nie posiadały rachunku firmowego w Santander Bank Polska i prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą.

Do 900 zł zwrotów – dla osób, które od 31 marca 2019 roku nie posiadały rachunku firmowego w Santander Bank Polska i prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą.

Do kiedy promocja?

Do 31 maja 2021 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Santander Bank Polska wraz z eBroker przygotowali podwójną promocję konta dla biznesu. Jeśli prowadzisz lub zakładasz jednoosobową firmę i uważasz, że darmowe konto firmowe to jest to, czego potrzebujesz, a przy okazji chciałbyś założyć je w promocji i dostać nagrody – zapraszam do artykułu.

Co możesz otrzymać w tej promocji?

 1. Bezwarunkowo darmowe firmowe konto i karta przez 2 lata;
 2. 300 zł gotówki od partnera promocji, eBrokera – za założenie konta, ściągnięcie aplikacji i wykonanie 3 przelewów na dowolne kwoty;
 3. Do 900 zł zwrotów za płatności kartą;
 4. 400 zł za terminal płatniczy.

Promocja potrwa 🗓 do 31 maja 2021 roku.

Jak odebrać 300 zł od eBrokera

W tej promocji możesz wziąć udział, jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i 🗓 od 1 listopada 2019 roku nie miałeś w Santanderze konta firmowego (lub nie byłeś współposiadaczem lub pełnomocnikiem takiego konta).

W promocji możesz wziąć udział, jeśli masz w Santanderze produkty dla klientów indywidualnych (na przykład konto). A jeśli jeszcze nie masz konta osobistego połącz promocje i zgarnij dwie nagrody: za konto firmowe i do 300 zł za konto osobiste.

#Krok 1 – zarejestruj się na ebroker partner i złóż wniosek o konto, kartę i usługą elektroniczną Santander Mini Firma

Na początek kliknij w TEN LINK, który przeniesie Cię na stronę ebrokera. 🔎 Załóż profil na tej stronie, podając swoje dane i ustalając hasło. 🔎 Zaznacz na tak oświadczenia:

Następnie, po naciśnięciu przycisku „Rejestruj” otrzymasz maila z linkiem aktywacyjnym. Po jego kliknięciu będziesz mógł 🔎 zalogować się na swoim profilu ebroker.

🗓 Do 31 maja 🔎 zaloguj się na profil, wejdź w zakładkę „Konto Bonus” i złóż wniosek o Konto Firmowe Godne Polecenia z kartą (Visa Business Electron lub MasterCard Business Debit) i bankowością internetową Santander Mini Firma. Podczas jego składania 🔎 zaznacz na tak zgody:

 • na kontakt w sprawie realizacji wniosku o otwarcie konta i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat i Prowizji;
 • na kontakt drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych (jeśli nie zaznaczysz tego podczas wypełniania wniosku, zrób to w bankowości do 31 lipca).

🗓 Do 15 czerwca 🔎 podpisz umowę.

#Krok 2 – spełnij proste warunki aktywności

Jak już Twoje konto będzie aktywne pozostaną Ci do wykonania już tylko dwie czynności.

🗓 Do 31 lipca
 • 🔎 wykonaj min. 3 dowolne przelewy elixir, ekspress elixir lub bluecash na rachunek w innym banku. Nie będą brane pod uwagę przelewy do ZUS. Możesz wysłać na przykład 3×1 zł na swoje konto w innym banku.

ORAZ

 • 🔎 pobierz, aktywuj i przynajmniej raz zaloguj się do aplikacji mobilnej.

#Krok 3 – uzupełnij numer konta do wypłaty nagrody

Jeśli spełniłeś wszystkie powyżej opisane kroki, to 🗓 do 16 sierpnia otrzymasz od eBrokera maila z linkiem do uzupełnienia numeru konta.

🗓 W ciągu 7 dni od otrzymania maila 🔎 uzupełnij numer konta otwartego w promocji.

300 zł wpłynie na Twoje konto do końca sierpnia. Do tego czasu nie zamykaj konta ani nie zmieniaj wyrażonych zgód marketingowych.

UWAGA

To bardzo ważne, byś w ciągu 7 dni uzupełnił numer konta – inaczej premia przepadnie. Ponieważ mail może wpaść na przykład w folder SPAM zapisz sobie powiadomienie w telefonie, by sprawdzać dokładnie skrzynkę mailową.

Możesz również zalogować się do swojego profilu na eBroker i w zakładce „Wypłata” uzupełnić numer konta.

Jak odebrać do 900 zł zwrotów za płatności + 400 zł za terminal od Santandera

Z tej promocji możesz skorzystać, jeśli nie miałeś rachunku firmowego w Santanderze od 31 marca 2019 roku. A polega ona na tym, że przez 6 kolejnych miesięcy opłacasz z konta ZUS lub US oraz płacisz kartą. Za płatności otrzymasz 3% zwrotu, max. 150 zł miesięcznie. Dodatkowo jeśli zamówisz terminal możesz dostać kolejne 400 zł.

Aby skorzystać z tej promocji (oraz zwolnienia z opłat za kartę do konta i brak prowizji za wypłaty z bankomatów) musisz przez cały czas 🔎 mieć wyrażone zgody:

 • brak sprzeciwu na przetwarzanie danych marketingowych w Banku;
 • zgoda na kontakt telefoniczny w celach marketingowych;
 • zgoda na kontakt elektroniczny w celach marketingowych.

🗓 Przez kolejne 6 miesięcy masz do spełnienia następujące warunki:

 • 🔎 wykonaj co miesiąc przelew do ZUS lub US na kwotę minimum 200 zł miesięcznie do 15 dnia kolejnego miesiąca kalendarzowego

ORAZ

 • 🔎 płać kartą do konta.

Wygląda to następująco:

 1. Miesiąc 1. Miesiąc 1 to miesiąc w którym zawrzesz umowę o konto, kartę i bankowość. W tym miesiącu musisz również dokonać płatności kartą (załóżmy że przykładowo przystąpiłeś do promocji w kwietniu);
 2. Miesiąc 2. W kolejnym miesiącu (maj) musisz dokonać przelewu do ZUS lub US na kwotę min. 200 zł do 15 dnia miesiąca (czyli do 15 maja) i dokonywać płatności kartą. W miesiącu 2 zostanie Ci wypłacone 3 % wartości transakcji kartą, których dokonałeś w miesiącu 1 (czyli w naszym przykładzie w kwietniu).
 3. Miesiąc 3. Wykonujesz przelew do ZUS lub US na min. 200 zł do 15 dnia miesiąca i płacisz kartą. W tym miesiącu otrzymasz 3% zwrotu transakcji kartą, których dokonałeś w miesiącu 2 (czyli za maj).
 4. Miesiąc 4. Wykonujesz przelew do ZUS lub US na min. 200 zł do 15 dnia miesiąca i płacisz kartą. W tym miesiącu otrzymasz 3% zwrotu transakcji kartą, których dokonałeś w miesiącu 3.
 5. Miesiąc 5. Wykonujesz przelew do ZUS lub US na min. 200 zł do 15 dnia miesiąca i płacisz kartą. W tym miesiącu otrzymasz 3% zwrotu transakcji kartą, których dokonałeś w miesiącu 4.
 6. Miesiąc 6. Wykonujesz przelew do ZUS lub US na min. 200 zł do 15 dnia miesiąca i płacisz kartą. W tym miesiącu otrzymasz 3% zwrotu transakcji kartą, których dokonałeś w miesiącu 5.
 7. Miesiąc 7. Wykonujesz przelew do ZUS lub US na min. 200 zł do 15 dnia miesiąca i płacisz kartą. W tym miesiącu otrzymasz 3% zwrotu transakcji kartą, których dokonałeś w miesiącu 6.

Premie wypłacane są do ostatniego dnia kolejnego miesiąca.

Łatwo policzyć, że aby otrzymać maksymalną premię co miesiąc, czyli 150 zł, musisz zapłacić kartą na minimum 5000 zł miesięcznie. Kto prowadzi działalność już od jakiegoś czasu szybko sobie odpowie, czy robi miesięcznie takie obroty firmową kartą.

Jakie transakcje kartami nie zostaną wzięte pod uwagę?

 • Transakcje quasicash/ transakcje wykonywane w punktach oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory;
 • usługa płatności Przelew24;
 • transakcje dokonane kartą debetową Visa Business (jest to inna karta firmowa, którą możesz dodatkowo zamówić po założeniu konta);
 • wypłaty gotówki.

UWAGA!

Nie zamykaj konta karty i bankowości internetowej oraz nie wycofuj zgód marketingowych przynajmniej do momentu wypłaty ostatniej części premii!

Bank zastrzega sobie również możliwość wypowiedzenia warunków promocji w następujących sytuacjach:

1. Uczestnik posiada już inne konto firmowe w Santander Bank Polska.

2. Uczestnik wypowie umowę usług elektronicznych Santander Mini Firma.

3. Roczne przychody Uczestnika przekroczą 10.000.000 zł

400 zł za terminal płatniczy

Abyś mógł skorzystać z tej opcji nie możesz mieć aktywnej umowy o akceptację kart z Elavon.

Co musisz zrobić by dostać aż 400 zł za terminal?

🗓 W ciągu 6 miesięcy od dnia przystąpienia do promocji:

 • za pośrednictwem Santandera 🔎 zawierasz umowę o korzystanie z terminala płatniczego z Elavon Financial Services Designated Activity Company
 • 🔎 jako rachunek do rozliczeń wskazujesz Konto Firmowe Godne Polecenia otwarte w promocji
 • 🔎 aktywujesz terminal– czyli zostanie dokonana na nim pierwsza transakcja.

Premię otrzymasz do końca kolejnego miesiąca po miesiącu dokonania pierwszej transakcji za pomocą terminala.

Konto firmowe na 2 lata za darmo

W tej promocji zyskujesz nie tylko nagrody gotówkowe. Konto promocyjne będzie dla Ciebie za darmo aż przez 2 lata.

To masz za darmo:

 • prowadzenie rachunku;
 • przelewy przez Internet bez limitu;
 • 10 przelewów natychmiastowych Blue Cash w miesiącu;
 • przelewy SEPA do krajów EOG przez bankowość;
 • sms-y autoryzacyjne;
 • realizację poleceń zapłaty i zleceń stałych.

Jeśli wyrazisz i utrzymasz zgody marketingowe (brak sprzeciwu, zgoda na marketing telefoniczny oraz elektroniczny) za darmo masz również użytkowanie karty (Visa Business Electron lub MasterCard Business Debit) oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą.

Konto Firmowe Godne Polecenia – promocja na 24 miesiące

  Aktualne na dzień: 7 kwietnia 2021

Opłata za prowadzenie rachunku

0 zł

Karta do konta

0 zł

Dotyczy pierwszej karty do konta pod warunkiem udzielenia zgód marketingowych

Wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce

0 zł

Pod warunkiem udzielenia zgód marketingowych

Wypłata gotówki z bankomatów za granicą

0 zł

Pod warunkiem udzielenia zgód marketingowych

Przelewy natychmiastowe BlueCash

0 zł/8 zł

10 pierwszych przelewów w miesiącu jest za darmo

Internetowe przelewy krajowe

0 zł

Bez limitu przelewów

Zlecenie stałe na konto w innym banku w bankowości internetowej i mobilnej

0 zł

Polecenie zapłaty w innym banku w bankowości internetowej i mobilnej

0 zł

Sms-y autoryzacyjne

0 zł

A co po 24 promocyjnych miesiącach za 0 zł?

Po zakończeniu promocji będzie Cię obowiązywała taryfa opłat i prowizji dla tego konta aktualna na moment, w którym zakończysz promocję – czyli taryfa która będzie za 2 lata.

Jak do promocji mają się przepisy podatkowe?

W promocjach kont osobistych mamy ten komfort, że nie musimy martwić się o żadne podatki. Przy promocji konta firmowego i przyznanych z tego tytułu nagrodach sprawa wygląda nieco inaczej.

Wypłacone premie powiększają Twój przychód z prowadzonej działalności gospodarczej. Konieczne będzie zatem uwzględnienie ich w przychodach i i odprowadzenie ewentualnego podatku.

Podsumowanie

Nie będę ukrywać, że porównując promocje kont firmowych różnych banków Santander wypada na tym tle bardzo dobrze. Konto i karta za darmo na 2 lata, proste 300 zł gotówki, moneyback do 150 zł miesięcznie i jeszcze 400 zł za terminal płatniczy. Takie kumulacje nagród lubię 🙂 Szczególnie że gwarantowane 300 zł od eBrokera jest tak proste do zdobycia – nawet promocje kont osobistych mają więcej warunków do spełnienia.

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarze 3

 1. kasia pisze:
  Jak korzystam z linku do rejestracji to nie mam zgodny na ujawnienie tajemnicy bankowej tylko zgody jak poniżej:
  1. Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z treścią Regulaminu Serwisu Internetowego Bonus eBrokerPartner i akceptuję jego postanowienia.
  2. Wyrażam zgodę na używanie przez Rankomat.pl sp. z o.o. (dawniej: Rankomat sp. z o.o. sp.k.) telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem dla celów marketingu bezpośredniego, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne.
  3. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Rankomat.pl sp. z o.o. (dawniej: Rankomat sp. z o.o. sp.k.) informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany w formularzu adres e-mail oraz numer telefonu.
  4. Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z treścią Polityki Prywatności.

  czy coś się zmieniło w międzyczasie?

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Nic się nie zmieniło – być może ta zgoda jest dopiero na etapie składania wniosku o konto.
   Regulamin mówi następująco:
   „ zarejestrować profil uczestnika w serwisie zgodnie z zasadami określonymi w odrębnym „Regulaminie świadczenia usług drogą elektroniczną za pośrednictwem Serwisu”, który organizator udostępnia w serwisie;
    wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej;
    zapoznać się z treścią regulaminu tej akcji i zaakceptować go;
    złożyć wniosek o otwarcie konta w profilu uczestnika w okresie od 14 kwietnia 2021 r.do 31 maja 2021 r. wyłącznie za pośrednictwem strony akcji”
  • kasia pisze:
   ok, czyli na rankomat nie muszę się zgadzać 😉 dziękuję za odp!

Napisz komentarz