Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

Do 160 zł za konto Direct lub Komfort w banku ING

PROMOCJA ZAKOŃCZONA ING Bank Śląskinowy klientKonto osobiste
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

100 zł lub 160 zł (w zależności od spełnionych warunków) przelewem na Twoje konto.

Za co?

– Za założenie konta Direct lub Komfort z kartą oraz Otwartego Konta Oszczędnościowego z dedykowanego linku i wyrażenie zgód marketingowych oraz;

– Za wykonanie do 31 grudnia 2020 roku płatności kartą lub BLIKiem na min. 1000 zł (premia 100 zł za spełnienie tylko tego warunku) oraz;

– Za wykonanie do 31 grudnia 2020 roku co najmniej 3 płatności BLIK za zakupy w Internecie oraz zapewnienie min. 3 wpływów wynagrodzenia na konto w trzech dowolnych miesiącach na kwoty min. 1000 zł/m-c (premia 160 zł zamiast 100 zł za spełnienie wszystkich warunków łącznie).

Ile to kosztuje?

0 zł – opłata miesięczna za prowadzenie konta (bezwarunkowo); 0 zł – opłata miesięczna za kartę pod warunkiem płatności kartą na min. 300 zł/m-c – inaczej opłata 7 zł; 0 zł -wypłaty kartą z bankomatów ING i Planet Cash oraz pierwsza w miesiącu wypłata z dowolnego bankomatu innej sieci; 0 zł – przelewy internetowe.

Kiedy bonus?

Do 15 stycznia 2021 roku.

Dla kogo?

Dla osób które w okresie od 1 stycznia 2019 do 30 czerwca 2020 r nie były właścicielem ani współwłaścicielem konta w ING.

Do kiedy promocja?

Do 30 września 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Na pewno znany jest Ci bank z pomarańczowym lwem w logo. Jeśli nie z osobistych doświadczeń, to przynajmniej z wizerunku. Dzisiaj masz okazję zapoznać się z nim dokładniej i zgarnąć do 160 zł nagrody za założenie konta oraz spełnienie prostych warunków aktywności. Muszę Cię jednak ostrzec że może Ci się spodobać i zostaniesz z pomarańczowym lwem na dłużej 🙂

Promocja potrwa 🗓 do 30 września 2020 roku.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja skierowana jest do nowych i powracających klientów. Jeśli w datach 🗓 od 1 kwietnia 2019 roku do 30 czerwca 2020 roku nie posiadałeś żadnego z tych kont: Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem Komfort, Konto z Lwem Mobi, Konto z Lwem Premium, Konto z Lwem Klasyczne, Konto z Lwem Student, Konto z Lwem PRP to możesz wziąć udział w promocji.

Aby zgarnąć 160 zł narody konto musisz otworzyć przez stronę internetową promocji lub przez aplikację. Nie będą liczyły się konta założone przez bankowość internetową, po zalogowaniu. Czyli jeśli masz w ING jakiś produkt, i masz dostęp do bankowości internetowej to niestety nie uda Ci się założyć konta w wymagany do promocji sposób.

Konto Direct – opłaty

Bardzo sobie cenię konto Direct w banku ING z tego względu, że jest ono całkowicie darmowe. Nie musisz zapewniać żadnych wpływów a i tak nie zapłacisz za nie ani złotówki.

Natomiast karta do konta będzie dla Ciebie całkowicie darmowa pod warunkiem, że wydasz nią min. 300 zł w ciągu miesiąca, jeśli masz więcej niż 26 lat, lub 200 zł, jeśli masz od 18 do 26 lat (liczone od 29 dnia miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca). Do płatności zwalniających z opłaty za kartę wliczają się również płatności dokonane kartą Mastercard w telefonie. Nie wliczają się natomiast płatności BLIK.

Z kontem zyskujesz całkowicie darmowe wypłaty z bankomatów ING oraz Planet Cash, a dodatkowo raz w miesiącu możesz za darmo wypłacić gotówkę z pozostałych bankomatów: raz kartą i raz BLIKiem.

ING konto Direct

  Aktualne na dzień: 6 stycznia 2021

Prowadzenie konta

0 zł

Bezwarunkowo

Krajowe przelewy przez Internet

0 zł

Opłata miesięczna za kartę do konta

0 zł/7 zł

0 zł jeśli w ciągu miesiąca wydasz kartą min. 300 zł

Wypłata gotówki kartą i BLIKiem z bankomatów ING i Planetcash

0 zł

Wypłata gotówki kartą z pozostałych bankomatów w Polsce

0 zł/5 zł

0 zł za pierwszą w miesiącu wypłatę, druga i kolejna 5 zł

Wypłata gotówki BLIKiem z pozostałych bankomatów w Polsce

0 zł/2,50 zł

0 zł za pierwszą wypłatę BLIKiem w miesiącu

W promocji bierze również udział konto Komfort, lecz jego prowadzenie wiąże się z miesięczną opłatą 12 zł, której nie da się uniknąć. Więcej o koncie Komfort znajdziesz TUTAJ.

Jak otrzymać do 160 zł nagrody – instrukcja krok po kroku

#Krok 1 – załóż konto Direct z kartą oraz kontem oszczędnościowym

Twoim pierwszym krokiem zbliżającym Cię do otrzymania gwarantowanej nagrody będzie 🔎 założenie konta Direct z kartą oraz Otwartym Kontem Oszczędnościowym. Konto otworzysz z tego linku (lub dowolnego innego, znajdującego się w tym artykule). Masz na to czas 🗓 do 30 września. Pamiętaj, że do 30 września konto musi być już aktywne.

Konto możesz otworzyć na komputerze lub smartfonie. Będzie Ci do tego niezbędne zdjęcie dowodu osobistego. Sama konto w ING mam od około 12 lat, ale sprawdziłam jak wygląda wniosek – i śmiało zaryzykuję stwierdzeniem, że uporasz się z nim bez trudu w kilka minut.

Wypełniając wniosek koniecznie 🔎 udziel zgody na przekazywanie przez bank informacji handlowych (marketingowych) poprzez środki i urządzenia komunikacji elektronicznej oraz profilowanych informacji handlowych. Brak tej zgody lub jej wyłączenie przed otrzymaniem nagrody spowoduje wyłączenie Cię z promocji.

Jeśli wypełniłeś wniosek to czas na 🔎 podpisanie umowy. Jak to zrobić?

 • przelewem z innego banku, o ile umowy w tym banku nie podpisywałeś przelewem (Alior, Bank Pocztowy, BNP Paribas, mBank, Pekao i Santander Bank);
 • podczas wizyty kuriera;
 • w oddziale banku.

Jeśli Twój bank jest na liście to wybierz podpisanie umowy za pomocą przelewu z innego banku. Dzięki temu nie musisz wychodzić z domu a Twoje konto w krótkim czasie będzie aktywne. Po pozytywnej weryfikacji Twojej tożsamości umowę oraz dane do logowania otrzymasz na podanego przez siebie maila.

Nowością jest zakładanie konta przez aplikację Moje ING i potwierdzenie tożsamości przez selfie. Pobierasz aplikację Moje ING z Goolge Play lub App Store i tam składasz wniosek o konto, a na koniec robisz sobie selfie, które potwierdza Twoją tożsamość.

Krok pierwszy masz już za sobą, teraz czas na kolejne 🙂

#Krok 2 – spełnij warunki aktywności

Nagroda jaką możesz otrzymać to 100 zł lub 160 zł. Zależy ona od tego, czy spełnisz jeden czy też dwa warunki aktywności. Pierwszy jest bardzo prosty, drugi wiąże się tak naprawdę z przelewaniem wynagrodzenia na Twoje konto. Omówimy je teraz szczegółowo.

⭐️  Spełniam pierwsze warunki aktywności i zgarniam 100 zł

Pierwszy warunek wiąże się tak naprawdę z zakupami. Wystarczy że 🗓 do 31 grudnia 2020 roku 🔎 zapłacisz kartą lub BLIKiem na łączną kwotę 1000 zł.

Na wykonanie tego kroku masz czas aż do końca grudnia, więc wystarczy, ze będziesz płacił kartą za zwykłe, codzienne zakupy. Ani się obejrzysz a kwota 1000 zł zostanie wydana. Możesz płacić za zakupy w Internecie oraz w tradycyjnych sklepach stacjonarnych. Może to być jedna duża płatność lub kilkadziesiąt małych.

Do promocji nie wliczają się jedynie:

 • wypłaty gotówki;
 • transakcje wycofane lub anulowane.

⭐️  Spełniam drugie warunki aktywności i zgarniam 160 zł (zamiast 100 zł)

Jeśli spełniłeś pierwszy warunek płatności to zgarnąłeś już gwarantowane 100 zł. Jeśli dodatkowo wykonasz jeszcze poniższe dwie aktywności to zamiast 100 zł otrzymasz od banku 160 zł. Co musisz zrobić?

🗓 Do 31 grudnia 2020 roku:

 • 🔎 wykonaj min. 3 transakcje bezgotówkowe BLIKIEM za zakupy w sklepach internetowych

ORAZ

 • 🔎 w każdym z trzech dowolnych miesięcy zapewnij wpływ wynagrodzenia od pracodawcy na konto w wysokości min. 1000 zł/m-c.

📄 Wpływ wynagrodzenia – sprawdzamy definicję

W 3 dowolnych miesiącach na Twoje konto musi wpłynąć min. 1000 zł od pracodawcy, z tytułu renty lub emerytury. Nie liczą się przelewy z kont prowadzonych dla osób indywidualnych oraz wpłaty gotówki.

Jeśli chcesz związać się z bankiem ING na dłużej (a śmiało i z czystym sumieniem mogę go polecić jako że mam konto i jestem zadowolona) to warto wykonać ten krok i przenieść wynagrodzenie. Dzięki temu zamiast 100 zł otrzymasz premię 160 zł.

Nagroda (100 lub 160 zł) zostanie Ci wypłacona na konto oszczędnościowe 🗓 do 15 stycznia 2021 roku.

UWAGA

Pamiętaj by nie zamykać kont oraz karty oraz nie odwoływać wyrażonych zgód marketingowych przynajmniej do momentu otrzymania nagrody.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji – POBIERZ

Podsumowanie

Pomarańczowy lew ma to do siebie że nie urządza promocji z nie wiadomo jak wysokimi nagrodami, tak jak robią to inne banki. Przyczyna jest prosta: oferuje on naprawdę wysokiej jakości obsługę oraz produkty. Wystarczy wejść do dowolnego oddziału banku by to autentycznie odczuć. Do tego oprócz konta masz tam naprawdę szeroki wachlarz innych produktów: od kredytów zwykłych i hipotecznych poprzez inwestycje na szerokiej gamie produktów firmowych skończywszy. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Gwarancja uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty dotyczące tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 6

 1. ania pisze:
  co oznacza ze jesli mam w banku jakis produkt(nie konto) i mam dostep do bankowosci elektronciznej to nie uda mi sie zalozyc konta? Warunkiem jest zalozenie przez aplikacje lub strone promocji. Rozumiec mam ze ta sciezka wylapie ze mam konto oszczednosciowe i zablokuje mi dostep do promocji?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Ania, niestety tak – potwierdzaliśmy to u pracowników banku i osoba, która ma dostęp do bankowości internetowej zostanie automatycznie przeniesiona do logowania, zamiast do złożenia wniosku. Ewentualnie możesz spróbować, może coś się od tamtej pory zmieniło (pytaliśmy jakieś 2 miesiące temu).
 2. Magda pisze:
  Witam. Czy jeżeli otworzę konto Direct wraz z kartą Visa i zablokuje ją przed spełnieniem warunku wykonania płatności na kwotę 1000 zł, równocześnie uruchamiając kartę mobilna MasterCard w telefonie to będzie należała mi się premia? Dodam, że wymagane transakcje opłacałabym by pomocy Blika. Proszę o odpowiedź.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Wg mnie kartę trzeba zachować do końca promocji, ponieważ regulamin mówi: „do dnia wypłaty nagrody posiadać Konto otwarte w ramach Promocji wraz z Kartą wydaną do tego Konta oraz OKO”
 3. Agnieszka pisze:
  A co jeśli wykonam tylko płatności na 1000 zł , a wynagrodzenie nie będzie wpływać na konto?

Napisz komentarz