Jesteś naszym priorytetem - sprawdź nasze standardy jakości oraz jak zarabiamy.

HIT! Zgarnij do 1120 zł w promocji Citi Handlowy! Tylko do 15 kwietnia

PROMOCJA ZAKOŃCZONA Citi Handlowynowy klientKarta kredytowa
Magda Kopiczko

+ Skrót promocji (← kliknij i rozwiń)

Co dostaniesz?

Nagroda nr 1: do wyboru: bon o wartości 400 zł do Lidl/Allegro/BP lub telefon LG K30.

Nagroda nr 2: Do 720 zł przez 36 miesięcy zwrotów za paliwo na stacjach BP (max. 20 zł miesięcznie).

Za co?

-Za założenie karty kredytowej Motokarta z dedykowanego linka oraz;

Nagroda nr 1: za zalogowanie się do bankowości internetowej do końca pierwszego miesiąca po podpisaniu umowy oraz wykonanie płatności kartą na łączną kwotę min. 500 zł do końca drugiego miesiąca po podpisaniu umowy;

– Nagroda nr 2: za wykonywanie płatności kartą na kwotę min. 500 zł w każdym okresie rozliczeniowym, z czego min. 250 zł będzie płatnościami na stacjach BP w Polsce.

Ile to kosztuje?

0 zł za wydanie karty; 0 zł opłaty miesięcznej za kartę; 0 zł za płatności bezgotówkowe; RRSO w przypadku niespłacenia karty w terminie 9,38%

Kiedy bonus?

Nagroda nr 1: do końca drugiego miesiąca po spełnieniu warunków.

Nagroda nr 2: Do 3 dni roboczych po zleceniu zaksięgowania bonusu w Citi Online.

Dla kogo?

Dla osób, które od 31 grudnia 2019 roku nie posiadały w Citi Banku żadnej karty kredytowej.

Do kiedy promocja?

Do 15 kwietnia 2020 roku.

Skorzystaj z tej promocji »

Uwaga uwaga – takiej promocji jeszcze nie było! I mówię to z pełną odpowiedzialnością za swoje czyny.

Co jest na rzeczy? Citi Handlowy zorganizował mega promocję swojej nowej Moto Karty – czyli karty kredytowej ze zwrotami za paliwo. Ale po kolei. Powiem Ci, dlaczego ta promocja jest taka świetna:

 • po pierwsze – wybierasz gwarantowaną nagrodę o wartości min. 400 zł. Możesz wybierać spośród bonów do Lidla (400 zł), bonu na Allegro (400 zł), karty paliwowej BP (400 zł) lub telefonu LG K30 – jest to NAGRODA NR 1
 • po drugie – zyskujesz do 720 zł zwrotów za tankowanie Moto Kartą na stacjach BP – jest to NAGRODA NR 2
 • po trzecie – okres karencji jest wyjątkowo krótki – tylko 3 miesiące!
 • po czwarte – warunki są bardzo proste.

Ale UWAGA! Promocja trwa tylko do 15 kwietnia! Pospiesz się, drugiej takiej może nie być.

Co mogę zyskać w tej promocji?

W promocji zakładasz kartę kredytową – tak zwaną Motokartę (która jest tak jak karta Simplicity również od Citi Handlowy, najtańszą dostępną na rynku kartą kredytową). Ta promocja łączy w sobie tak naprawdę dwie promocje i dwie nagrody. Omówimy je sobie teraz.

Promocja nr 1 – wybierz spośród czterech

Citibank daje możliwość wyboru nagrody w tej promocji. Do wzięcia jest:

 • voucher o wartości 400 zł na zakupy w Lidl
 • voucher o wartości 400 zł na zakupy na Allegro
 • karta podarunkowa BP SuperCard o wartości 400 zł – wykorzystasz ją na stacjach oznaczonych logo BP
 • telefon LG K30 Dual Sim

Wyboru nagrody dokonasz podczas wypełniania wniosku z pracownikiem banku (zadzwoni do Ciebie).

Składając wniosek o kartę z limitem powyżej 5000 zł pamiętaj, że konieczne będzie dostarczenie dokumentów dochodowych. Aby otrzymać nagrodę konieczne będzie wykonanie jednego, prostego warunku, o którym mowa będzie w dalszej części artykułu.

Promocja nr 2 – zwroty za paliwo

Podczas składania wniosku decydujesz, czy wybierasz ofertę karty bez dokumentów, czy też dostarczysz dokumenty dochodowe (najczęściej wyciągi z konta za 3 ostatnie miesiące). Jeśli doślesz dokumenty to przez 36 miesięcy co miesiąc, po spełnieniu prostych warunków (o których będzie dalej mowa) będziesz otrzymywał zwrot 20 zł na kartę kredytową – co daje łącznie aż 720 zł zwrotu. Jeśli zaś wybierzesz ofertę bez dokumentów, to zwroty będziesz dostawać przez 30 miesięcy. Powyżej limitu kredytowego 5000 zł dokumenty będą automatycznie wymagane.

Czy ta promocja jest dla mnie?

Mówiłam już, że okres karencji jest wyjątkowo krótki, prawda? I tak jest rzeczywiście. Wystarczy że nie miałeś w Citi Handlowym żadnej karty kredytowej od 31 grudnia 2019 roku – i możesz wziąć udział w obu promocjach. To tylko 3 miesiące!

Oprócz tego – ponieważ starasz się o kartę kredytową – również Twój dochód musi spełniać minimalne wymagania.

A więc:

 • musisz zarabiać min. 1200 zł netto (wynagrodzenie, emerytura, renta)
 • musisz być zatrudniony w obecnej firmie przez min. 3 miesiące

lub, jeżeli prowadzisz własną działalność gospodarczą

 • musisz prowadzić działalność gospodarczą od min. 2 lat i osiągać dochód netto min. 2500 zł.

Pamiętaj, że to bank podejmuje ostateczną decyzję kredytową.

Czy ta karta na pewno będzie dla mnie za darmo?

Kto z Was miał kartę Simplicity w Citibanku ten wie, że nie bez powodu jest ona nazywana najtańszą kartą kredytową na rynku – a wręcz kultową. Motokarta to tak naprawdę zmodyfikowana Simplicity – ale najważniejsze jej cechy, czyli bezpłatność zostały na szczęście zachowane. Czy karta jest używana, czy leży w portfelu czy szufladzie bezczynnie – i tak nie naliczy Ci się za nią żadna opłata za prowadzenie karty. Prześwietlmy razem opłaty, by się upewnić, że na pewno nic za kartę nie zapłacisz.

 • 0 zł – opłata roczna i miesięczna za kartę główną;
 • 0 zł – za transakcje bezgotówkowe;
 • 0 zł – za korzystanie z limitu karty;
 • 0 zł – za przypomnienie o spłacie karty;
 • 0 zł – za dostarczenie karty Pocztą Polską (możesz też skorzystać z przesyłki kurierskiej, ale wówczas opłata wyniesie 30 zł).
 • 5 zł – za naklejkę zbliżeniową – nie jest wymagana do promocji;
 • 6 zł – za korzystanie z usługi Citi Phone (wyłącz ją od razu podczas rozmowy w konsultantem lub na infolinii);
 • 9,38% – RRSO – naliczane TYLKO I WYŁĄCZNIE, gdy wykorzystasz przyznany limit i nie spłacisz go w okresie bezodsetkowym.

O czym musisz pamiętać posiadając kartę kredytową? Głównie o tym, by nie wypłacać gotówki z bankomatów i spłacać kartę w terminie. Poniżej przygotowałam krótkie przypomnienie, czego nie robić kartą – pamiętając o tych rzeczach masz pewność, że nie policzą Ci się żadne opłaty.

 • nie wypłacaj gotówki z bankomatu i nie rób przelewów z karty (opłata 8% kwoty transakcji, nie mniej niż 10 zł);
 • nie doładowuj Revoluta (opłata 8% kwoty transakcji, nie mniej niż 10 zł) ;
 • nie nadpłacaj karty – bank zażąda od Ciebie 20 zł za nadpłacenie karty (kwota nadpłaty min. 200 zł w okresie rozliczeniowym);
 • nie wykonuj transakcji u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych;
 • nie wykonuj transakcji kartą w urzędach pocztowych (jest to transakcja szczególna, za którą naliczy się prowizja);
 • spłacaj kartę w terminie – okres bez odsetkowy to do 56 dni, wtedy możesz spokojnie spłacić kwotę wygenerowaną na wyciągu i nie martwić się żadnymi odsetkami. Gdybyś nie spłacił karty w terminie, RRSO wyniesie 10,47%.

Jeśli czujesz się w temacie kart kredytowych nadal niepewnie, chciałbyś się doinformować, na czym dokładnie polega okres rozliczeniowy czy bezodsetkowy lub jak naliczane jest oprocentowanie w przypadku niespłacenia karty koniecznie zajrzyj do naszego uniwersalnego poradnika na temat kart kredytowych:

Jak zdobyć obie nagrody- instrukcja w trzech prostych krokach

#Krok 1 – zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o kartę kredytową Motokarta

Najpóźniej do dnia 15 kwietnia roku wejdź na dedykowaną stronę i wypełnij formularz kontaktowy. Następnie oddzwoni do Ciebie konsultant banku i razem wypełnicie wniosek o kartę. Umowa o kartę może zostać wysłana mailem lub kurierem.

UWAGA: Z powodu dużego zainteresowania promocją kontakt ze strony banku może być wydłużony. Dostaliśmy zapewnienie, że wystarczy, jeśli wypełnisz promocyjny formularz do 15 kwietnia, a konsultant może oddzwonić później – i weźmiesz udział w promocji.

UWAGA

Jeśli wnioskujesz o kartę z limitem wyższym niż 5 000 zł to dostarczenie dokumentów dochodowych jest wymagane w ciągu 10 dni roboczych od dnia złożenia wniosku.

#Krok 2 – aktywnie używaj karty

Masz już kartę w dłoni. Co teraz? Czas na to, byś z niej aktywnie korzystał!

Abyś otrzymał nagrodę nr 1

Aby otrzymać wybraną przez siebie nagrodę o wartości min. 400 zł wystarczy że wykonasz dwie, naprawdę proste czynności:

 • zalogujesz się do bankowości internetowej lub do aplikacji Citi Mobile przynajmniej raz do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.
 • zapłacisz kartą na sumę min. 500 zł. Masz na to czas do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy (datę znajdziesz na umowie o kartę)

Przykład

Umowę zawarłeś w kwietniu. Do końca maja przynajmniej raz zaloguj się do bankowości, a do końca czerwca wydaj kartą łącznie min. 500 zł.

Abyś otrzymał nagrodę nr 2

W każdym okresie rozliczeniowym (nie musi to być miesiąc kalendarzowy – sprawdź w Citi Online, jaki jest Twój okres) musisz:

 • zapłacić kartą na min. 500 zł w miesiącu;
 • minimum 250 zł z tych 500 zł będą to płatności na stacjach benzynowych BP w Polsce.

Czyli tankujesz samochód na stacjach BP na minimum 250 zł w miesiącu – ale możesz również na więcej, na przykład możesz zatankować na całe 500 zł i wtedy warunek masz z głowy. Jeśli zatankujesz przykładowo na 300 zł na BP to pozostaje Ci do wydania 200 zł w innych miejscach – na przykład w sklepach spożywczych.

Jeśli w którymś okresie nie zrobisz wymaganych obrotów kartą nie martw się. Po prostu za dany miesiąc nie otrzymasz zwrotu, ale jeśli zrobisz płatności kartą w kolejnym, to za kolejny już otrzymasz.

I tak co miesiąc – przez 36 lub 30 miesięcy.

UWAGA

Do promocji nie wliczają się transakcje szczególne (czyli na przykład wypłata gotówki, doładowanie Revoluta), przelewy z karty oraz transakcje zwrócone.

#Krok 3 – odbieraj nagrody

Dla promocji z nagrodą gwarantowaną

W zależności od tego, na jaką nagrodę się zdecydowałeś podczas zakładania karty może być ona przyznana na różne sposoby. Na początek dostaniesz wiadomość w bankowości internetowej o spełnieniu warunków promocji. Wiadomość dostaniesz nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki oferty. Nagrodę natomiast otrzymasz najpóźniej do końca drugiego miesiące następującego od daty otrzymania wiadomości w bankowości. A same nagrody otrzymasz:

 • Karta prezentowa do Lidla – pocztą. Karta jest ważna 6 miesięcy i jest wielokrotnego użytku.
 • Voucher na Allegro – w wiadomości w bankowości internetowej. Kod jest ważny 12 miesięcy i jest jednorazowego użytku.
 • Karta BP – pocztą. Karta jest ważna 24 miesiące i jest wielokrotnego użytku.
 • Telefon LG K30 – pocztą. Telefon posiada 24-miesięczną gwarancję producenta.

Dla promocji ze zwrotami za paliwo

Wykonujesz transakcje kartą, no a co ze zwrotem? Zlecasz jego odebranie w bankowości internetowej. Dzięki temu sam decydujesz, czy chcesz otrzymać zwrot co miesiąc, czy na przykład chcesz zsumować zwroty za kilka miesięcy na raz. Maksymalnie możesz jednorazowo odebrać zwroty za 12 miesięcy, czyli 240 zł.

Jak to zrobić?

 • płacisz kartą, spełniasz warunki;
 • na koniec okresu rozliczeniowego otrzymujesz wyciąg;
 • od momentu zakończenia okresu rozliczeniowego (czyli od wystawienia wyciągu) czekasz 3 dni robocze;
 • po 3 dniach możesz zlecić w bankowości zwrot 20 zł na rachunek karty kredytowej;
 • zwrot będzie zaksięgowany maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych od momentu, kiedy to zleciłeś.

I już! Pamiętaj, że zlecenie zwrotu jest możliwe przez maksymalnie 13 okresów rozliczeniowych następujących od daty ich przyznania – nie przegap tego, bo przepadnie.

Ogarniacz promocji❗️

Boisz się że zapomnisz o spełnieniu jakiegoś warunku promocji? Już nie musisz. Pobierz interaktywny PDF z warunkami do spełnienia i odhaczaj kolejne kroki do wykonania.

👉🏻 PDF z warunkami promocji zwroty za paliwo – pobierz

👉🏻 PDF z warunkami promocji Lidl/Allegro/BP/LG – pobierz

Podsumowanie

To jest totalny HIT dwie promocje w jednej a nagrody do wzięcia mają wartość aż do 1120 zł. Dodaj do tego, że dla udziału w promocji z nagrodą 1 okres karencji wynosi tylko 3 miesiące. A później dodaj jeszcze bardzo łatwe warunki do spełnienia. Korzystaj, naprawdę taka okazja może się więcej nie powtórzyć!

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 30

 1. Aga pisze:
  A mogę spełnić warunki tylko dla 1 nagrody, odebrać ja i zamknąć karte?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Aga, nie widzę przeciwwskazań – pamiętaj by karta była aktywna przynajmniej do momentu otrzymania nagrody.
 2. Maciej pisze:
  Dla zainteresowanych:) Dostajesz bon na allegro, kupujesz nim coś za 400, a później zwracasz towar bez podania przyczyny i dostajesz przelew gotóweczki na konto. Tak o to wymienia się bon na gotówkę:)
 3. Maciej pisze:
  Oczywiście, że testowałem. Ty płacisz voucherem a Sprzedawca dostaje od allegro gotówkę i gotówkę zwraca ale już na Twoje konto 😛 Kupiłem słuchawki, nie rozpakowałem i odesłałem, a że mam allegro smart to bez kosztów oddałem tego samego dnia do paczkomatu. Cebula level master:)
 4. Anita pisze:
  Chętnie bym spróbowała
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Anita, polecamy – sama korzystałam już z dwóch promocji od Citi i się nie zawiodłam 🙂 Jeśli chcesz złożyć wniosek to w artykule znajdziesz link do promocji – uzupełniasz tam swoje dane i czekasz na kontakt z banku (może to potrwać kilka dni, składaliśmy w redakcji w czwartek i na razie czekamy).
 5. Tomasz pisze:
  Ja juz tydzien czekam na odpowiedz z Citi…czy wystarczylo ze do 15.04 wyslane jest zgloszenie czy do 15.04 musi ktos zadzwonic?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tomasz, wg konsultanta banku wniosek musi być złożony do 15 kwietnia. Można samemu zadzwonić na nr 222386566 i tam konsultant wypełnia z Tobą wniosek.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tomasz, skontaktowaliśmy się jeszcze dodatkowo z osobą odpowiedzialną za promocję i dostaliśmy zapewnienie, że do 15 wystarczy złożyć formularz – pracownik z wnioskiem może oddzwonić później.
 6. Krzysztof pisze:
  Musze zalogować się do bankowości internetowej ? czyli muszę posadać rachunek ? jeśli nie mam muszę zakładać konto ?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Krzysztof, nie, nie musisz posiadać konta. Wraz z umową karty kredytowej dostajesz dostęp do bankowości. W ten sposób możesz w każdej chwili sprawdzić, ile na przykład wydałeś już kartą.
 7. Alozno pisze:
  Czy promocja jest również dla osób które mają negatywną historie kredytową i widnieją z długami w KRD/BIK?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Obawiam się że nie, BIK jest sprawdzany raczej za każdym razem w bankach przy zobowiązaniach kredytowych, a tu mówimy o karcie kredytowej.
 8. Adam pisze:
  Czy póżniejsza rezygnacja z karty jest prosta i darmowa?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Adam, tak, jak najbardziej – składasz dyspozycję zamknięcia w bankowości internetowej i karta po okresie wypowiedzenia się zamyka – na koniec powinieneś otrzymać maila od banku 🙂
 9. Monika pisze:
  Czy mieliście jakieś problemy z płatnością karta citi? Nigdzie nie mogę znaleźć info o limitach zwykłych transakcji wykonywanych karta z użyciem pinu i włożeniem do terminala a odrzuciło mi transakcje na 100 zł do tego aplikacja i strona banku raz przyjmuje raz odrzuca moje logowania. Wie ktoś czy to chwilowe czy już się zdarzało?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Monika, a czy to była pierwsza transakcja kartą? Pierwszy raz zawsze trzeba zapłacić z użyciem PINu.
  • Monika pisze:
   Magdo nie była pierwsza, chyba 10-ta i każdą wykonuje z użyciem pinu bo szybciej się autoryzują od tych wykonanych zbliżeniowo. Udało mi się skontaktować z bankiem i uzyskałam dziwaczną odpowiedź, że nie zdarzają im sytuacje gdzie karta nie działa ale u mnie faktycznie się zdarzyło. Przyczyna to najprawdopodobniej brak połączenia z bankiem akurat w chwili prób płatności( były 3 oni widzą tylko 2), finalnie zapłaciłam z innego konta. Generalnie rozkładają ręce a pani mi na infolinii powiedziała, że nie muszę się nikomu tłumaczyć w sklepie jak mi karta nie zadziała..
   Złożyłam reklamację bo trochę to powinno inaczej wyglądać, poza tym może uzyskam informację czy są sklepy w których nie da się karta Citi płacić?
   Jakby co płaciłam w tesco, na poprzednich zakupach w innych sklepach nie było problemu.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Monika, być może to faktycznie wina terminala płatniczego, takie sytuacje się zdarzają, chociaż na szczęście coraz rzadziej. Albo bank miał chwilowe problemy u siebie ale o tym nie mówi. Karty Citi są bardzo popularne i nie spotkałam się do tej pory z tym, by jakiś sklep nie akceptował płatności nimi.
  • Monika pisze:
   No niestety karta nie zadziałała mi znowu, nie polecam nikomu bo nie warte to zachodu. Kontakt z bankiem też poziom dna i żenada, nie widzą problemu i skoro miałam pieniądze żeby zapłacić w inny sposób to nie poniosłam żadnej straty ale tego, że musiałam szukać bankomatu dla świętego spokoju to już nie biorą pod uwagę.
   W artykule widzę też wzmiankę o citi phone, który jest płatny – konsultant namawiał mnie a wręcz sugerował, że bez tego nie da sie załatwić mojej sprawy – udało się niemniej jak widać bank tylko chce żerować na klientach. Masakra, karta która miała być bezproblemowa tylko stresu mi przyniosła.
 10. Wincent pisze:
  Czy podpinając kartę do Google Pay i płacąc telefonem przez NFC transakcje będą naliczane tak jak w przypadku klasycznej karty?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Wincent, nie widzę w regulaminach żadnych przeciwwskazań do takich transakcji 🙂
 11. Paweł pisze:
  Czy transakcje kartą za zakupy w internecie będą wliczane jako spełnianie warunku?
 12. Tobiasz pisze:
  Hej
  W końcu dostałem dwie karty po 200 zł do Lidla, lecz mam problem bo przy próbie zakupu to sprzedawczyni powiedziała mi że karta jest nie aktywna, czy spotkaliście się z taką sytuacją?
  Czekam też za odpowiedzią z banku
  • Tobiasz pisze:
   Otrzymałem wiadomość dziś od banku o następującej treści;

   ” Uprzejmie informuję,że na podstawie ostatniego raportu nie spełnił Pan warunku dostarczenia dokumentu dochodowego prezentowanego w regulaminie powyższej promocji. Dlatego nagroda nie mogła być przyznana.”

   Co jest nie prawdą bo dzwoniłem na infolinie i dokumenty są podpięte. A co najlepsze Panie na infolinie powiedziała, że bez tych dokumentów nie ma możliwości otworzenia rachunku hehehe.

   Tak więc nie wiem o co chodzi, ale mam wrażenie, że nie chcą jakoś mi przyznać nagrody

  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tobiasz, a w jakim terminie dostarczałeś dokumenty dochodowe do banku? Od razu podczas składania wniosku?
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Tobiasz, z reguły kart prezentowych się nie aktywuje – po prostu informujesz że chcesz nią zapłacić i już. Znalazłam tylko takie informacje: „Emisja Karty następuje z chwilą jej aktywacji przez Lidl.” oraz „14. Lidl ma prawo odmówić rozliczenia Transakcji Kartą w przypadku: (…)d. gdy Karta nie została aktywowana”. Spróbuj napisać z tym pytaniem do Lidla: [email protected], niech sprawdzą Twoją kartę.
 13. Marcin pisze:
  Gdzie szukać czy bonus 20zł za paliwo przyznany czy nie? Nie mam takiej informacji.
  • Moniaki.pl - Magda pisze:
   Marcin, w ciągu 3 dni roboczych po wystawieniu wyciągu powinieneś mieć możliwość zlecenia odbioru nagrody w bankowości internetowej.Z egulaminu wynika, że samej informacji nie otrzymujesz.

Napisz komentarz