PROMOCJA ZAKOŃCZONA

[jeszcze aktualne] PKO dla młodych:
Odbierz 10 biletów do kina za założenie
1 darmowego konta

Ostatnia promocja banku PKO oraz portalu Comperia.pl cieszyła się tak dużą popularnością, że została zakończona przed czasem. Gratuluję tym, którzy zdążyli do niej dołączyć, zanim link przestał działać.

Wszystkich spóźnialskich zapraszam do odebrania zestawu 10 biletów do Cinamacity lub Helios (sam wybierasz). Wystarczy założyć „konto dla młodych” w banku PKO BP i wykonać jedną dowolną płatność kartą.

Nie ma żadnych dodatkowych warunków, gwiazdek i małego druczku. Aktualnie do odbioru zostało 5919 zestawów, po 10 biletów w każdym [stan na 24.09.2016r.]

kinojpg

W promocji możesz wziąć udział, jeśli masz skończone 18 lat i nie miałeś jeszcze 26. urodzin, oraz nie posiadałeś nigdy konta w PKO (ani Inteligo) lub zamknąłeś je przed 31.08.2016.

Promocja dotyczy konta „PKO Konto dla młodych”, które jest bardzo atrakcyjne biorąc pod uwagę rynkowe realia:

  • Otwarcie konta – 0 zł
  • Prowadzenie konta – 0 zł
  • Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce – 0 zł
  • Karta do konta – 0 zł (po wykonaniu dowolnych 5-ciu płatności, inaczej 5 zł)

Promocja trwa tylko do 16 października 2016r. do godziny 23:59 lub do wyczerpania puli 10 000 biletów.

Do końca promocji pozostało:

Kliknij tutaj i zarejestruj się w promocji >>
(załóż konto dla młodych, aby odebrać 10 biletów do kina)

Instrukcja, jak dostać 10 biletów do kina

Cała procedura na zdobycie 10 biletów do kina jest prosta jak drut:

  1. Kliknij tutaj i wypełnij wypełnij wniosek, aby otworzyć promocyjne „konto dla młodych”. Koniecznie otwórz konto z kartą!
  2. Zakładając konto wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i nie cofaj tej zgody aż do otrzymania biletów (wymaga tego regulamin!).
  3. Do 10 listopada 2016r. wykonaj minimum 1 dowolną płatność kartą.
  4. Do 10 listopada 2016r. zarejestruj się na pkobp.pl/kinoza0

I to wszystko! Pierwsze 10 000 osób otrzymuje pakiet 10 biletów. Liczy się data wykonania transakcji kartą.

Bilety będą przyznawane turami co 2 tygodnie od 30 września do 30 listopada. Dostaniesz je, jako wiadomość w bankowości internetowej iPKO w formie kodów, które możesz wykorzystać pokazując w kasie kina. Będą ważne przez 6 miesięcy od ich otrzymania.

Kliknij tutaj i zarejestruj się w promocji >>
(załóż konto dla młodych, aby odebrać 10 biletów do kina)

Zgodnie z regulaminem promocji, konto w PKO możesz zamknąć w dowolnym momencie (po odebraniu biletów). Nie ma żadnych zobowiązań

Podsumowanie tej dziecinnie prostej promocji

Szczerze? Nawet nie wyobrażam sobie, żeby któryś z naszych czytelników nie skorzystał z tej propozycji. To zdecydowanie jedna z najprostszych i najkorzystniejszych promocji w tym roku. Przebija wszystkie promocje dostępne obecnie na rynku.

Jedyny jej minus to dostępność tylko dla osób w wieku 18 – 26 lat. Sam chętnie bym skorzystał, ale jak widać „młody” to ja przestałem być już dawno temu i się nie łapię 🙂

10 biletów do kina o wartości 194 zł do odebrania za założenie konta i zrobienie 1 transakcji kartą! Bez zobowiązań i haczyków. Kosmos! Polecam 🙂

Moja ocena promocji: 5star

Aby odebrać 10 biletów do kina Cinamacity lub Helios (sam wybierasz) otwórz „konto dla młodych” w banku PKO BP. Zrobisz to w 5 minut wypełniając prosty wniosek na stronie banku: >> Odbierz 10 biletów za założenie konta dla młodych <<.

Lista dokumentów obowiązujących w promocji: