PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Darmowy Wideorejestrator czy markowy tablet Lenovo za który nic nie zapłacisz? Sprawdzam, który z tych sprzętów odbierzesz szybciej łatwiej?

W ostatnim czasie rynek promocji bankowych bardzo się rozwinął, a na jego czele obecnie plasują się dwie promocje, w których do zdobycia są atrakcyjne, ale przede wszystkim darmowe gadżety. Obie promocje zorganizowane są przez Citibank i każda z nich zakłada nagrodzenie każdego nowego klienta, który spełni określone przez bank warunki – upominkiem. Liczba nagród jest nielimitowana, a same gadżety są zwolnione z podatku i objęte gwarancją co gwarantuje Ci, że uzyskujesz sprzęt jak z salonu za który nie musisz płacić!

W tym artykule dokonam szybkiej i dokładnej analizy dwóch równolegle obowiązujących promocji. Natomiast Ty sam zdecyduj, która bardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom. Spełnij minimum warunków i odbierz Wideo rejestrator lub zaangażuj się mocniej w promocję i zgarnij tablet Lenovo Tab 2.

MIO MI

Specyfika sprzętów

a) TABLET LENOVO TAB 2 A7-30

LENOVOJeżeli zdecydujesz się skorzystać z pierwszej promocji możesz liczyć na tablet Lenovo TAB 2 oparty na systemie Android z czterordzeniowym procesorem, pamięcią RAM – 1GB oraz pamięcią wewnętrzną aż 16 GB. Pamięć można rozszerzyć dzięki wejściu na karty microSD. Charakterystyczny dla tego modelu jest również 7 calowy ekran IPS Infinity MultiTouch, który pracuje w rozdzielczości 1024 x 600 pikseli. Na uwagę zasługuje również bateria litowo – jonowa, która pracuje do 8h. Tablet to również wiele kanałów łączności: Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0, modemu 3G oraz GPS.  W zestawie z tabletem uzyskujemy również stylowe etui.

Wartość sprzętu wraz z etui wyceniona została na 449 zł. W wielu sklepach cena tego tabletu waha się w granicach 400 – 430 zł, ale zwróć uwagę, że w tym przypadku uzyskujesz jeszcze gratis etui. Myślę zatem, że wycena jest w pełni adekwatna do tego co zyskujesz.

b) VIDEO REJESTRATOR MIO MiVue 600

VIDEOCzujne oko kamery video rejestratora może być dla Ciebie świetnym gadżetem do samochodu, dzięki któremu możesz nagrywać pokonaną przez siebie trasę w formie audio i video. Wideo rejestrator wyposażony został w funkcje nagrywania nocnego, automatycznego nagrywania, a także wyłączania wraz z zakończeniem pracy samochodu. Dodatkowy atut to czujnik ruchu, a także przekątną ekranu 2.3. Nie musisz martwić się również o zajęcie zbyt dużej ilości pamięci, a wszystko dlatego, że sprzęt został wyposażony w funkcję zapętlania czyli kasowania pierwszych filmów. Natomiast za sprawą złącza USB możemy bezproblemowo podłączyć urządzenie do ładowarki samochodowej czy komputera.

Adekwatna do funkcjonalności i przydatności sprzętu jest jego cena czyli 349 zł.

Co zrobić, aby jeden z tych sprzętów trafił w Twoje ręce?

W zależności od rodzaju wybranej nagrody, spełnić należy określone w regulaminach promocji warunki. Jak się okazuje, zdecydowanie prościej jest zdobyć wideo rejestrator niż tablet. Ale w gruncie rzeczy, sam oceń swoje możliwości gdyż tak naprawdę wszystko zależy od tego, jaką sumę pieniędzy jesteś w stanie wydać za pomocą karty kredytowej.

tabela 3

Co do rodzaju transakcji regulamin jednoznacznie określa, że mogą to być płatności kartą w punktach handlowo-usługowych oraz w internecie. Wszelkie opłaty za telefon, opłaty czesnego w szkole – wykonane kartą. Zmotoryzowani klienci, często kupują sobie bony na paliwo, niektórzy dokonują zakupu kart podarunkowych. Zdarzają się i tacy, którzy płacą kartą za doładowanie karty miejskiej, albo za bilety do kina czy też teatru, a nawet koszty naprawy czy też utrzymania samochodu oraz ubrania.

Czyli jedyne o czym musisz pamiętać to wykonywanie płatności za pomocą karty jeżeli robimy to fizycznie w sklepie lub przy użyciu kodu CCV karty gdy płatności wykonywane są w internecie. Reszta to kwestia Twojej inwencji podczas wydawania pieniędzy. 🙂

Kiedy należy dołączyć do promocji?

TABELKA CITI

Kto może z takiej promocji skorzystać?

Bez względu na to jaki sprzęt będziesz chciał uzyskać, musisz spełniać kryterium nowego klienta, okres karencji jest tu zależny od tego, na jakiej nagrodzie najbardziej Ci zależy.

citi tabela

Dodatkowo, w przypadku osób fizycznych konieczne jest spełnienie następujących warunków:

  • wiek: min. 21 lat, zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy: min. 3 miesiące, dochód w wysokości: min. 1 200 zł (netto)

Do promocji mogą również przystąpić osoby, które prowadzą własną działalność gospodarczą. Muszą one spełnić następujące kryteria:

  • wiek: min. 25 lat, firma powinna być prowadzona: min. 2 lata

Promocja została również przewidziana zarówno dla emerytów jak i rencistów.

Wszystkie osoby, które będą chciały odebrać tablet lub wideo rejestrator, będą zobligowane go okazania odpowiedniego dokumentu potwierdzającego dochody. Dokładny spis obowiązujących dokumentów, znajduje się w załączniku każdego regulaminu promocji.

Fragment Tabeli Dotyczącej Dokumentów Potwierdzających Dochody - więcej w regulaminie

Fragment Tabeli Dotyczącej Dokumentów Potwierdzających Dochody – więcej w regulaminie

Jak krok po kroku zdobyć darmowy gadżet?

Cała promocja, zamyka się w 3 prostych krokach. Ich prawidłowe wykonanie, gwarantuje Ci, że już niedługo w Twoje ręce wpadnie bardzo fajna i myślę, że przydatna nagroda. Przyjrzyjmy się zatem tej prostej instrukcji:

#1 KROK – Wybierz nagrodę, którą chcesz otrzymać i wypełnij odpowiedni formularz rejestracyjny

W zaledwie kilka chwil, wypełnisz formularz rejestracyjny, na jednej z dedykowanych stron promocji:

tabela 4

Wypełnij formularz prawdziwymi danymi, a także podaj poprawny numer telefonu kontaktowego, na który oddzwoni konsultant banku, aby dokończyć proces składania wniosku promocyjnego.

W ustalonym z konsultantem terminie przyjedzie kurier z umową, a do wniosku powinieneś dołączyć wtedy aktualny dokument, który potwierdzi Twoje dochody. Jakie dokumenty, przy jakiej formie zatrudnienia będą Ci potrzebne, przedstawia przejrzyście tabela zamieszczona na końcu regulaminu.

#2 KROK – Zaloguj się minimum 1 raz do bankowości on-line

Krok naprawdę dziecinnie prosty. Wystarczy, że po zdobyciu karty zalogujesz się do panelu bankowości internetowej – na https://www.citibankonline.pl lub do przez aplikację mobilną. Ważne jest w tym miejscy, abyś dokonał tego logowania w ciągu 30 dni kalendarzowych od podpisania przez bank umowy o kartę.

#3 KROK – Wykonaj transakcje przy użyciu nowej karty kredytowej

I teraz w zależności od tego na którą promocję się zdecydowałeś realizujesz jej główny warunek czyli transakcje bezgotówkowe. Przypomnę tylko, że jeżeli zdecydowałeś się na tablet to musisz wydać min. 3 000 zł w 3 kolejnych miesiącach. Przy czym wspomniane 3 000 zł należy wydać w ciągu 3 kolejnych miesięcy, ale licząc jako pierwszy miesiąc następujący po miesiącu, w którym została podpisana umowa.

Znaczy to, że jeśli umowę podpiszesz w maju, to za spełnianie warunku promocji weź się dopiero w czerwcu. Transakcje wykonane w maju nie będą zaliczone do „nabijania” limitu promocji.

Natomiast jeżeli starasz się o wideo rejestrator to wystarczy, że wykonasz transakcje na kwotę min. 1 000 zł w ciągu kolejnych 30 dni.

To wszystko!

Tak, dokładnie tylko takie warunki musisz spełnić, aby atrakcyjna nagroda wpadła w Twoje ręce. Kolejny krok należy już tylko do banku, który o przyznaniu tabletu poinformuje Cię do 14 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki, wyśle do Ciebie maila z potwierdzeniem zdobycia nagrody.

O przyznaniu wideo rejestratora dowiesz się z wiadomości wysłanej w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online. Taką wiadomość otrzymamy w ciągu jednego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym spełniliśmy warunki promocji.

Następnie w ciągu 30 dni zdobyty gadżet zostanie dostarczony Ci przez kuriera.

Podsumowanie czyli jak wybrać tę lepszą wersję promocji

W zależności od tego, którą wersje promocji wybierzesz musisz pamiętać, że po odebraniu nagrody możesz w dowolnym momencie rozwiązać umowę o kartę, ale z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia. Ponadto plusem promocji jest 56 dni okresu bezodsetkowego na spłatę karty (26 dni od daty wystawienia wyciągu przez bank) kartę możesz spłacić nawet przed otrzymaniem wyciągu i to bez konsekwencji.

W przypadku gdy wybierzesz za nagrodę tablet, nie musisz liczyć się z żadnymi dodatkowymi kosztami ponieważ tak jak wspominałam wybierając odpowiednią kartę nie będziesz musiał ponosić za nią żadnych opłat. Jeżeli wybierzesz wideo rejestrator będziesz musiał szykować się na miesięczną opłatę za kartę min. 8 zł/m-c.

Z drugiej jednak strony, w przypadku tabletu musisz wydać w sumie 3 000 zł w okresie 3 miesięcy natomiast wideo rejestrator może być Twój po wydaniu zaledwie 1 000 zł.

Patrząc na to obiektywnie, wydaje mi się, że bardziej korzystna jest jednak promocja z wideo rejestratorem. Przede wszystkim dlatego, że musisz wykonać transakcje kartą na mniejszą sumę i oczekiwanie na przyznanie gadżetu jest krótsze. Natomiast jeżeli komuś nie zależy na czasie i aktywnie korzysta z karty to jemu może przypaść do gusty promocja z tabletem, gdzie konieczność wykonania transakcji może rozłożyć sobie w czasie.