PROMOCJA ZAKOŃCZONA

OKAZJA: Darmowy tablet Lenovo lub telefon Samsung za założenie BEZPŁATNEJ Karty Kredytowej w Citibanku. Prześwietlam 4 edycję kultowej promocji.

Wyobraź sobie, że zakładasz kartę kredytową, a za jej miesięczne utrzymanie nie zapłacisz, ani grosza. Dodatkowo, zupełnie za darmo, wybierasz jeden z 2 gadżetów:

 • nowoczesny Tablet Lonovo Tab 2 A7-30
 • wielofunkcyjny Telefon Samsung Galaxy J1.

Oferta na miarę możliwości każdego klienta, który aktywnie korzysta z karty przy okazji robienia codziennych zakupów. Zadowoleni z tego rozwiązania będą również Ci, którzy cenią sobie dobre, a przede wszystkim proste i uczciwe promocje.

Mowa to o 4 już edycji promocji “Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz swój gadżet” – tym razem jeszcze korzystniejsza, bo za kartę, która do tej pory była płatna 18 zł/m-c, teraz nie zapłacisz ani grosza. To kolejny potężny atut promocji…

darmowy tablet lub telrfon

Kiedy kończy się ta promocja?

Do promocji dołączyć można do 1.04.2016r. (edit 31.03.2016 g. 16.49: właśnie dostałem info, że promocja zostanie zakończona dziś o północy [~Robert]), a o udziale w promocji decyduje data wypełnienia formularza zgłoszeniowego na tej stronie promocyjnej.

Do końca promocji pozostało jeszcze:

A czy Ty skorzystasz z tej promocji?

Specyfika każdej promocji, w pierwszej kolejności nakierowuje na ocenienie tego, kto tak naprawdę będzie mógł z niej skorzystać. Jeżeli chodzi o tę promocję to udział może w niej wziąć każdy, kto nie posiadał głównej Karty Kredytowej w Citibanku od dnia 1 stycznia 2014 roku.

Znaczy to, że jeśli nigdy nie miałeś u nich karty, lub zamknąłeś ją przed 1 stycznia 2014 to możesz odebrać gadżet w tej promocji!

Każdy uczestnik musi także spełniać poniższe kryteria:

a) OSOBA PRYWATNA

 • minimum 21 lat
 • zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy – min. 3 miesiące
 • dochód w wysokości min. 1200 zł

b) FIRMA

 • osoba prowadząca powinna mieć min. 25 lat
 • firma, powinna być prowadzona min. 2 lata

Co więcej, również emeryci i renciści mogą składać wniosek o przyznanie tej karty. Natomiast swoje dochody udowodnią przedstawiając dokument z decyzją o przyznaniu/waloryzacji emerytury lub renty.

Co zrobić, abyś w prosty sposób odebrał odebrał swój TABLET Lenovo lub TELEFON Samsung? – szybka instrukcja

Cała promocja, zamyka się w 3 prostych krokach. Ich prawidłowe wykonanie, gwarantuje Ci, że już niedługo w Twoje ręce wpadnie bardzo fajna i myślę, że przydatna nagroda. Przyjrzyjmy się zatem tej prostej instrukcji:

#1 KROK – Wypełnij formularz i wybierz nagrodę, którą chcesz otrzymać

W zaledwie kilka chwil, wypełnisz formularz rejestracyjny, na tej, dedykowanej przez bank stronie internetowej:

Na stronie wybierz nagrodę, wypełnij formularz prawdziwymi danymi, a także podaj poprawny numer telefonu kontaktowego, na który oddzwoni konsultant banku, aby dokończyć proces składania wniosku promocyjnego. Konsultant, zaproponuje Ci 3 karty: Citibank World MasterCard, Citibank PremierMiles albo Citi Simplicity.

Osobiście od razu polecam wybrać kartę Citi Simplicity, ponieważ to ona będzie dla Ciebie w 100%, bezwarunkowo bezpłatna. A wydaje mi się, że nie warto płacić za kartę skoro śmiało możesz taką opłatę pominąć.

Pozostałe karty, czyli Citibank World MasterCard oraz Citibank PremierMiles to koszt 18 zł/m-c. Widząc taką różnicę, nie ma się co zastanawiać i wybrać tę kartę, która nie przyniesie Ci niechcianych opłat.

W ustalonym z konsultantem terminie przyjedzie kurier z umową, a do wniosku powinieneś dołączyć wtedy aktualny dokument, który potwierdzi Twoje dochody. Jakie dokumenty, przy jakiej formie zatrudnienia będą Ci potrzebne, przedstawia przejrzyście tabela zamieszczona na końcu regulaminu.

Podczas podpisywania umowy, niezbędne jest również podpisanie regulaminu promocji. Należy to zrobić, aby później nie było problemów z przyznaniem Ci nagrody.

Fragment Tabeli Dotyczącej Dokumentów Potwierdzających Dochody - więcej w regulaminie

Fragment Tabeli Dotyczącej Dokumentów Potwierdzających Dochody – więcej w regulaminie

#2 KROK – Zaloguj się minimum 1 raz do bankowości on-line

Krok naprawdę dziecinnie prosty. Wystarczy, że po zdobyciu karty zalogujesz się do panelu bankowości internetowej – na https://www.citibankonline.pl lub do przez aplikację mobilną. Ważne jest w tym miejscy, abyś dokonał tego logowania w ciągu 30 dni kalendarzowych od podpisania przez bank umowy o kartę.

#3 KROK – W ciągu 3 miesięcy, dokonaj transakcji kartą na kwotę min. 3 000 zł

Tak jak mówiłam, promocja przypadnie do gustu osobom, które aktywnie korzystają z karty np. przy robieniu codziennych zakupów. Nie trudno policzyć, że średnio, miesięcznie należy wydać kartą 1 000 zł, a jestem przekonana, że osoba, która ma swój własny budżet, jest w stanie wydać tyle, a nawet więcej.

WAŻNE: Wspomniane 3 000 zł należy wydać w ciągu 3 kolejnych miesięcy, ale licząc jako pierwszy miesiąc następujący po miesiącu, w którym została podpisana umowa. Znaczy to, że jeśli umowę podpiszesz w styczniu, to za spełnianie warunku promocji weź się dopiero w lutym. Transakcje wykonane w styczniu nie będą zaliczone do “nabijania” limitu promocji.

Trzeba tu również zwrócić uwagę na zapis regulaminu, który uściśla to, jakie transakcje NIE będą brane pod uwagę podczas rozliczania promocji. Dokładnie chodzi tu o transakcje, które:

citi_regulamin

Czyli przelewy z konta się nie liczą. Muszą to być płatności kartą w punktach handlowo-usługowych oraz w internecie. Wszelkie opłaty za telefon, opłaty czesnego w szkole – wykonane kartą. Zmotoryzowani klienci, często kupują sobie bony na paliwo, niektórzy dokonują zakupu kart podarunkowych. Zdarzają się i tacy, którzy płacą kartą za doładowanie karty miejskiej, albo za bilety do kina czy też teatru.

Niektórzy czytelnicy płacili kartą za naprawę samochodu, czy materiały na remont mieszkania. Jak widać, możliwości masz naprawdę bardzo dużo, a to świadczy o tym, że z łatwością spełnisz ten warunek promocji, a dzięki temu, zupełnie za darmo odbierzesz tablet lub telefon.

Możemy tu również opłacić rachunki za mieszkanie, ale musimy pamiętać, że transakcje muszą być wykonane kartą, przy użyciu kodu CCV. Paweł, jeden z naszych czytelników, podpowiedział nam, że świetnym instrumentem do wykonania takich transakcji będzie tzw. robot finansowy, czyli bm.pl.

To wszystko!

Tak, dokładnie tylko takie warunki musisz spełnić, aby atrakcyjna nagroda wpadła w Twoje ręce. Kolejny krok należy już tylko do banku, który do 10 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki, wyśle do Ciebie maila z potwierdzeniem zdobycia nagrody.

Następnie, do 30 dni później (zazwyczaj znacznie wczesniej) odwiedzi Cię kurier ze sprzętem. Przypomnę tylko, że otrzymasz jeden z dwóch upominków:

 • tablet Lenovo TAB 2 A7-30
 • telefon Samsung Galaxy J1 (Dual SIM)

Każdy z nich o wartości ok. 450 zł, widać zatem, że bank naprawdę chciał wynagrodzić swoich uczestników sensownymi nagrodami.

Zamiast haczyka, czyli…największe plusy promocji

 1. Standardowo, umowę podpisujesz na 12 miesięcy, ale możesz ją rozwiązać w dowolnym momencie z zachowaniem 30 dni okresu wypowiedzenia. Warto jednak rozwiązać umowę dopiero po odebraniu nagrody, tym bardziej, że nie płacisz za utrzymanie karty.
 2. Na spełnienie głównego warunku promocji, masz aż 3 miesiące. Możesz wydać te 3 000 zł w pierwszym tygodniu po odebraniu karty lub rozłożyć je na całe 3 miesiące.
 3. Nagroda, jest w pełni zwolniona z podatku, a dodatkowo jest obięta gwarancją na 24 miesiące, a ewentualne awarie serwisuje firma Regeneris.
 4. Karta Citi Simplicity jest dla Ciebie zupełnie bezpłatna, a co więcej masz do 56 dni okresu bezodsetkowego na spłatę karty (26 dni od daty wystawienia wyciągu przez bank).
 5. W łatwy sposób możesz odebrać kilka gadżetów, polecając promocję rodzinie i znajomym.

Praktyczne porady

 • Po aktywowaniu karty wyłącz usługę CitiPhone – to niepotrzebna strata 6 zł/m-c, wyłączysz ją w swoim panelu on-line – przyvkarcie Simplicity usługa jest od razu wyłączona.
 • Wyłącz usługę CitiAlerts – (jeżeli wybierzesz inną kartę niż Citi Simplicity) to kolejny zbędny koszt, wyłączysz ją od razu, podczas rozmowy z konsultantem
 • Pamiętaj, aby wybrać kartę Citi Simplicity – ona będzie w 100% bezpłatna. Za pozostałe płacisz 18zł/m-c.

Podsumowanie

Nic dziwnego, że oferta Citibanku określana jest mianem jednej z najkorzystniejszych promocji obecnie dostępnych na rynku. W łatwy sposób, każdy klient może, zupełnie za darmo odebrać markowy tablet Lenovo lub telefon Samsung. Każdy z upominków wart ok. 450 zł, Ty możesz mieć zupełnie za darmo, dzięki wykonaniu 3 dziecinnie prostych kroków.

Oferta, powinna być również doceniona za to, że wreszcie klienci nie będą musieli płacić za kartę kredytową. Przypomnę tylko, że do tej pory, przy każdej promocji, miesięczne utrzymanie karty kosztowało 18 zł. Natomiast Ty masz ją teraz zupełnie za darmo.

Aby utwierdzić Cię w przekonaniu, że oferta jest godna uwagi, prezentuję poniżej, opinie jednego z klientów, który skorzystał z wcześniejszej edycji promocji i wtedy zgarnął tablet Galaxy Tab 3:

2015-10-13_0830

Gwarancja Uczciwości! Możesz sam sprawdzić dokumenty z tej promocji:

Otrzymuj informacje o nowych promocjach - polub nas na FB:

komentarzy 100

 1. kamil pisze:
  cześć, a co jeśli nie udałoby się wykonać obrotu na kwote 3000zł przy Simply City ?
  czy wtedy jakieś koszty się ponosi, czy po prostu nie dostanie się tabletu.. ?
  Pytam dlatego że niezależnie od promocji z tabletem, chciałem Simply City założyć
  pozdrawiam Moniaków 😉
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Dziękujemy i również pozdrawiamy 😉 A co do Twojego pytania, to jedyną konsekwencją nie wykonania transakcji kartą na kwotę 3 000 zł jest to, że nie uzyskasz żadnego sprzętu. Karta będzie bezpłatna.

   Ale myślę, że może uda Ci się wydać za pośrednictwem karty 1 000 zł/m-c, wtedy wpadnie Ci w ręce fajny gadżet. 😉

 2. kamil pisze:
  let’s do this 😉
 3. Łukasz pisze:
  Witam. Czy jako transakcja kartą będzie brane pod uwagę np wykupienie żetonów w kasynie 🙂 . Kupujemy żetony na 3 tys, wykorzystujemy np 10 zł na ruletce, sprzedajemy żetony i spłacamy kartę 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Bardzo kreatywny, pomysł, ale zgodnie z regulaminem nie da się tego jednak obejść. Transakcja gotówkowa – wypłata gotówki w bankomatach, bankach lub w innych instytucjach finansowych, przy czym Transakcje w urzędzie pocztowym, kasynie i zakładzie bukmacherskim, w tym internetowych zakładach bukmacherskich, oraz przelew z Rachunku Karty są traktowane na potrzeby Regulaminu jak Transakcje gotówkowe.
   Chwilę wcześniej odpowiedziałam inaczej, ale doinformowano mnie, że tak się jednak nie da. Przepraszam za pomyłkę, czytając dokumenty z gorączką można coś ominąć. 🙂
 4. Paweł pisze:
  Przy karcie Simple nie ma opłaty za CityAlerts. Dodatkowo wydaje mi się, że jeśli chodzi o opłaty za czynsz, prąd itd. to zgodnie z regulaminem chodzi jedynie o przelewy – płatność kartą za pomocą kodu CCV na przykład przez robota finansowego bm.pl wchodzi w grę – co ułatwi zrealizowanie planu. Warto by to jeszcze potwierdzić na infolinii – ale na innym blogu autor potwierdził taką możliwość
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Dziękuję Pawle, jeżeli chodzi o usługę City Alerts to już naniosłam konieczne poprawki. A co do drugiej kwestii to kiedyś kontaktowałam się w tej sprawie z infolinią i powiedziano mi, że te transakcje nie będą się liczyć. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, abym ponowiła ten kontakt i dostarczyła potwierdzoną informację. Nie mniej, dziękuję, że zechciałeś podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami, które być może faktycznie ułatwią spełnienie wymaganych warunków promocji. 🙂 Miłego weekendu!
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Witaj ponownie Pawle. Zweryfikowałam informacje, jakie nam przekazałeś, a oto co udało mi się ustalić:
   Można spełnić warunek promocji w taki sposób jak Ty to opisałeś. Promocja nie wyklucza transakcji kartą, które są opłatą rachunków, ale należy tu pamiętać aby były one wykonane przy użyciu kodu CCV. Czyli opłacenie rachunków przy pomocy bm.pl powinno być honorowane przez bank.
 5. Kamil pisze:
  Witam Pani Dominiko i wszystkich Moniaków, mam kilka wątpliwości, bo choć regulamin jest dosyć czytelny, nie wiem skąd wynika opisywana tutaj kwota minimalnego dochodu 1200 zł. Ponadto, czy Bank będzie żądał tylko dokumentu podstawowego potwierdzającego dochody czy zażyczy sobie jeszcze dodatkowo tej całej listy dokumentów alternatywnych, bo wtedy na gromadzeniu tego wszystkiego może upłynąć sporo czasu. Nagrody do wyboru za udział w ofercie są bardzo kuszące chociaż opisane wątpliwości trochę mnie zniechęcają do “bujania” się z Bankiem w przypadku gdy jakiś dokument nie będzie mu pasował. Pozdrawiam serdecznie.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Witaj Kamil! Jeżeli chodzi o pierwsze pytanie to jest to każdorazowy wymóg Citibanku dotyczący osób, które chcą założyć w tym banku kartę kredytową. Na stronie banku, pod każdą promocją znajdziesz taką informację na samym dole strony. To jest dla banku pewnego rodzaju zabezpieczenie, że jeżeli weźmiesz kartę to będziesz miał ją z czego spłacić.

   Standardowo, bank prosi o dokument potwierdzający dochody i oczywiście trzeba go dołączyć. Ponad to, bank zastrzega sobie, że podczas weryfikacji wniosku, może poprosić uczestnika promocji o dodatkowy dokument potwierdzający zdolność kredytową. Czyli w ostateczności będzie to jeszcze jeden dodatkowy dokument. Aczkolwiek do tej pory nikt nam się nie skarżył, że musiał jeszcze dodatkowo coś dla banku przygotować.
   Więc jeżeli masz ochotę to złóż wniosek, w ostateczności jeżeli nie będziesz miał czasu dołączyć innych dokumentów to nie skorzystasz z promocji, ale przynajmniej spróbujesz 🙂

 6. Wojciech Biegalski pisze:
  Witam, Chyba moje poprzednie zapytanie nie dotarło. Można wydać te 3tys jednorazowo od razu po otrzymaniu karty?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak Wojciech, Twoje ostatnie pytanie nie dotarło do mnie. 🙂 A co do odpowiedzi to regulamin mówi, że transakcje mają być wykonane w ciągu 3 miesięcy więc możesz spełnić warunek w ciągu jednego miesiąca, a możesz to zrobić w ciągu dwóch miesięcy, kwestia Twojej decyzji. Ważne żebyś wydał 3 000 zł.
   Taka moja podpowiedź, pamiętaj, że bank liczy te transakcje, które wykonasz w miesiącu następującym po miesiącu w którym podpisałeś umowę o kartę. Czyli jeżeli podpiszesz umowę w styczniu to do promocji będą zaliczone transakcje wykonane w lutym.
 7. Monika pisze:
  Rozumiem, że skoro ja jestem pracownikiem konkurencyjnego banku to zgodnie z regulaminem- nie mogę skorzystać z tej promocji?
  Pozdrawiam
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Moim zdaniem to ograniczenie dotyczy tylko pracowników Citibanku. W regulaminie napisane jest, że “…z promocji wyłączone są osoby, które są pracownikami Banku” czyli tego konkretnego Banku. Co więcej, w punkcie regulaminu “Organizator”, czytamy: “Organizatorem oferty […] jest Bank Handlowy w Warszawie […] (“Bank”) co moim zdaniem również wskazuje na to, że wszędzie w regulaminie gdzie pojawi się słowo “Bank” napisane z dużej litery będzie się ono odnosiło do Citibanku.
   A co za tym idzie, pracownicy innych banków mogą śmiało skorzystać z promocji. 🙂
 8. Piotr pisze:
  Cześć,
  mam pytanie, czy Moniaki.pl zarabiają na tym wpisie? Oczywiście nie mam nic przeciwko 🙂 bo jeżeli ktoś może zyskać za darmo darmowy gażdzet, a wy na tym możecie dodatkowo zarobić, to czemu nie 🙂 Pytam z ciekawości, bo np. Klikając na link z ofertą jesteśmy przekierowani na zupełnie inny adres.
  Miłego dnia 🙂
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Cześć Piotrze! Jak możesz przeczytać w zakładce “o nas“, niektóre z promocji opisywanych na blogu zawierają linki afiliacyjne. Tak jest też w tym wypadku. Jeśli skorzystasz z promocji za pośrednictwem linku na naszym blogu to dostaniemy drobne wynagrodzenie od Citibanku. Możesz w ten sposób wynagrodzić nam wysiłek, jaki wkładamy w dokładne rozpisywanie najlepszych promocji 🙂 Tobie również miłego!
 9. Marek pisze:
  Witam, fajny art i serwis 🙂

  Karty kredytowej nie wydaje się bez konta w banku. Ile będzie kosztować takie konto miesięcznie i czy można je bez problemu zamknąć (czy nie ma powiązania promocja karty + jakieś ograniczenie, że trzeba mieć konto przez określony czas).

  Pozdrawiam

  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Witamy Marku! Po raz pierwszy u nas? 🙂 Karta jest oczywiście połączona z rachunkiem technicznym, ale nie jest to konto osobiste w ścisłym znaczeniu. Służy jedynie do spłaty limitu karty, który zostanie Ci przyznany. Nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi opłatami, ani ograniczeniami. Z karty (i rachunku technicznego) możesz zrezygnować od razu po odebraniu gadżetu. Bez żadnych dodatkowych konsekwencji i opłat. Musisz tylko wziąć pod uwagę 30-dni okresu wypowiedzenia umowy.
 10. Optik pisze:
  Dzień dobry, czy jeśli tą kartą zapłacę rachunek za usługi Allegro.pl to się to wlicza w pulę tych 3000 zł? I pozostałe opłaty firmowe opłacane poprzez systemy płatności online?
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Tak, tak, tak i tak 🙂 ale pod warunkiem że nie będzie to “przelew PayU” tylko internetowa płatność kartą, w której podajesz numer karty i kod CCV. Z tego co pamiętam to Allegro ma opcję zapłaty “prowizji od aukcji” przy pomocy karty, więc nie ma problemu.
 11. Kasia pisze:
  Jak to wygląda w praktyce? Wypełniam formularz, przyjeżdża kurier z umową i muszę mieć dla niego ksero dowodu i zaświadczenie o zatrudnieniu (lub dokument alternatywny np. ksero PIT 11).? Czy liczba nagród jest ograniczona? Tzn. czy może dojść do sytuacji, że wezmę kartę, spełnię warunki promocji, a nagrody nie otrzymam? Jakie jest % karty i ile wynosi okres bezodsetkowy? Z góry dziękuję za odpowiedź 🙂
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Witaj Kasiu! Dużo pytań, ale postaram się odpowiedzieć na wszystkie kolejno:

   1. Wygląda to tak, że wypełniasz formularz na podanej przez nas stronie, dzwoni Pan z Citibanku i składa z Tobą wniosek o kartę. Umawia kuriera, podpisujesz umowę i kurierowi przekazujesz dokumenty, które będą potrzebne dla potwierdzenia dochodu (jakie, to ustalisz z konsultantem na infolinii).

   2. Liczba nagród NIE jest ograniczona. Każdy kto spełni warunki promocji otrzyma gadżet.

   3. Oprocentowanie karty to 10% w skali roku.

   4. Okres bezodsetkowy to 26 dni od daty wystawienia wyciągu przez bank.

   Jeśli tylko jesteś w stanie wydać 3 tys. zł w 3 miesiące to zachęcam skorzystać, bo to fajna okazja bez haczyków. Dobrego dnia!

 12. Piotr pisze:
  Czy ta osoba prywatna ma miec minimum 21 lat? czy konkretnie 21?;]
 13. jacek pisze:
  Czy emeryt lat 80 z emeryturą powyżej 1200zł ma szanse załapać się na tą promocję ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Oczywiście, emeryci i renciści mogą składać wniosek o przyznanie tej karty. Natomiast swoje dochody udowodnią przedstawiając dokument z decyzją o przyznaniu/waloryzacji emerytury lub renty.
 14. Krzysztof pisze:
  Czy wiecie może czy ten dokładnie tablet z oferty banku posiada modem 3g? Bo są różne wersje a nie jest to sprecyzowane w regulaminie?
 15. Piotr pisze:
  To jeszcze jedno pytanie, odnosnie potrzebnych dokumentow. Czy wymagany jest ten wpisany jako dokument podstawowy (zaswiadczenie od pracodawcy) czy mozna skorzystac z alternatywnego ? (np. pit11)
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Gdybym była na Twoim miejscu i chciała skorzystać z tej promocji to przygotowałabym ten podstawowy dokument, po prostu po to żeby być pewną, że wszystko zrobię zgodnie z wymaganiem w regulaminie. Ale zawsze możesz dopytać konsultanta, który i tak będzie do Ciebie oddzwaniał w celu złożenia wniosku o kartę, czy możesz podać alternatywny dokument.
 16. Kasia pisze:
  Rozmawiałam w tej sprawie z konsultantką i można skorzystać z innego dokumentu. Jeśli chcesz skorzystać z PIT11 musi być to PIT za 2015 rok. Można też przedstawić potwierdzenia z rachunku bankowego dotyczące wpływów wynagrodzenia za 3 ostatnie miesiące.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Super Kasia! Dziękuję bardzo za dostarczenie dodatkowych informacji. 🙂
 17. Kasia pisze:
  Proszę bardzo 🙂 Dziś był kurier i zabrał dokumenty 🙂
 18. ZRYTY pisze:
  Witaj Dominiko no i też Robercie,
  Widzę brak haczyków macie w tej ofercie.
  Jednak mam pytanie, tek dla formalności,
  Bo jak już skorzystam, nie chcę mieć przykrości.
  Dochód tysiąc dwieście to ma być na łapkę?
  Pytam by nie złapać się w jakąś pułapkę.
  I czy bank wymaga przelewów z mej pracy?
  Czy tylko zaświadczenie o mej lichej płacy?
  Jeśli te warunki będą w mej możności.
  Z oferty skorzystam ja pełen radości 🙂
  Pozdro ja przesyłam wprost z Podkarpackiego,
  Miłego dzionka wszystkim od Zrytego 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Witaj Piotrze Drogi,
   tą ofertą nie chcemy kłaść Ci kłód pod nogi.
   Dochód 1 200 zł musi być na rękę,
   ale mam nadzieję, że to nie wpędzi Cię w jakąś udrękę.
   Konta żadnego zakładać nie trzeba
   więc i konieczności przelewów nie ma.
   Wystarczy tylko dokument z pracy
   udowadniający wysokość Twojej płacy.
   Liczę, że z tej promocji chętnie skorzystasz
   i atrakcyjny prezencik zyskasz.
   Rodzinę i znajomych zachęć do udziału,
   zdobędziecie upominki, wszyscy pomału.
   My również z uśmiechami na twarzach pozdrawiamy
   i na Twoją opinię o promocji z niecierpliwością czekamy! 🙂
 19. M pisze:
  Witam, jaki trzeba miec dochod zeby zostac pozytywnie zweryfikowany, ja podalem 1260 netto i mnie odrzucili.
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Witaj. Niestety nie mamy wpływu na to kogo bank odrzuca, a kogo nie. Czynników wpływających na wiarygodność kredytową wobec Citibanku jest wiele i nie jestem w stanie odpowiedzieć precyzyjnie nie będąc w środku. Możesz spróbować jeszcze raz, ale nie gwarantuję, że to się uda.
 20. M pisze:
  Dziękuje za odpowiedz:), kiedy moge ponownie wyslac wniosek?
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Hmmm… Nie wiem czy czas od ostatniej próby ma tutaj jakiekolwiek znaczenie. Może po prostu spróbuj teraz? 🙂 I tak niczym nie ryzykujesz 😛
 21. Artek pisze:
  Cześć wszystkim,
  Mam takie pytanie. Jeżeli kurier z wnioskiem przyjdzie dzisiaj lub jutro, to okres w którym muszę wydać te 3 tys zł. zaczyna się od lutego czy od marca? Bo wg tego co piszecie, liczy się miesiąc następny od tego, w którym została podpisana umowa. Tylko czy podpisana umowa oznacza podpisanie ją przeze mnie czy przez bank?

  Pozdrawiam.

  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Hej Artek! Na umowie będziesz miał wyraźnie napisaną datę zawarcia umowy i ona jest wiążąca. Zazwyczaj data na umowie jest kilka dni wcześniejsza niż termin przyjazdu kuriera, więc Twoje wydatki naliczałyby się wtedy od lutego.
 22. Artek pisze:
  To muszę dobrze przyjrzeć się umowie 🙂 Dziękuję bardzo za odpowiedź i pozdrawiam!
 23. Kasia pisze:
  Po jakim czasie od odebrania przez kuriera podpisanych dokumentów następuje weryfikacja danych i założenie karty lub ew. odrzucenie wniosku?
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Kasiu, to wewnętrzna procedura Citibanku i nie mam pojęcia ile może to u nich trwać. W tej sprawie najlepiej skontaktować się z obsługą Citibanku. No chyba, że któryś z naszych czytelników może podzieli się swoimi doświadczeniami? Wiemy, że sporo z Was brało udział w promocji Citibanku, podpowiedzcie Kasi 🙂
 24. Al Bundy ;-) pisze:
  Czyli generalnie wszelkie płatności kartą za zakupy w sklepie, czy np. w knajpie, będą liczone w poczet tych konkursowych 3000zł? 🙂
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak, dokładnie tak. Te rodzaje płatności które wymieniłeś, jak najbardziej liczą się do spełnienia warunku promocji.
 25. kamil pisze:
  coś jeszcze mnie zastanawia… a gdyby spłacić inną kartę kredytową, kartą city simplycity? np, przy okienku, przejdzie to jako jeden z warunków promocji czy niekoniecznie?
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Hej Kamil! Mam pewne wątpliwości, ale kto wie 🙂 Trudno powiedzieć, czy spłatę innej karty w okienku bank potraktuje jako transakcję w punkcie usługowo-handlowym (czyli zaliczy do promocji) czy jako wpłatę w “innych instytucjach finansowych” (wtedy nie zaliczy). Regulamin kart kredytowych tak definiuje transakcję gotówkową (taką która się nie liczy do promocji):

   Transakcja gotówkowa – wypłata gotówki w bankomatach, bankach lub w innych instytucjach finansowych, przy czym Transakcje w urzędzie
   pocztowym, kasynie i zakładzie bukmacherskim, w tym internetowych zakładach bukmacherskich, oraz przelew z Rachunku Karty są traktowane
   na potrzeby Regulaminu jak Transakcje gotówkowe;

 26. Łukasz pisze:
  Mam pytanko (wolę się upewnić) 🙂
  Kurier z dokumentami był u mnie 26.01.2016. Kartę dostałem dziś tj 05.02.2016.
  Czy mogę już wydać te 3000 czy dopiero w marcu?

  Proszę o odpowiedź

  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Łukasz, decyduje data na umowie. Podejrzewam, że jest ona nawet wcześniejsza niż 26.01.2016 i wtedy luty jest już dla Ciebie “miesiącem następującym po miesiącu zawarcia umowy” i zalicza się już do promocji.
 27. Mateusz pisze:
  czy są jakieś opłaty za zamknięcie karty i tym samym odstąpienie od uowy bo w umowa jest na 12 m-c?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Nie ma opłat. Każdy może odstąpić od umowy zachowując 30 dniowy okres wypowiedzenia.
 28. Magda pisze:
  Witam. Jak długo czeka się na kartę. W środę był u mnie kurier z umową i regulaminem i teraz czekam na kartę. Jak długo może to potrwać bo rozumiem, że loguje się po otrzymaniu karty? Dziękuje za odpowiedz.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Cześć Magda, nie mam pojęcia jak długo ta karta będzie szła do Ciebie. Tak dokładnie, po otrzymaniu karty logujesz się do panelu bankowości internetowej – na https://www.citibankonline.pl lub do przez aplikację mobilną.
   Pozdrawiam! 🙂
 29. Piotrek pisze:
  Witam, napisano : ,,Po aktywowaniu karty wyłącz usługę CitiPhone – to niepotrzebna strata 6 zł/m-c, wyłączysz ją w swoim panelu on-line” Nie mogę znaleźć tej opcji. Gdzie i czy mogę w serwisie internetowym banku wyłączyć tę usługę ? Dziękuję za informację.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Niestety ja nie mam karty w Citibanku więc nie mam możliwości zerknięcia w panel. Podsyłam tylko informację, jaką udało mi się znaleźć w regulaminie kart kredytowych:
   “Aktywacji lub modyfikacji ustawień usługi CitiAlerts można dokonać po zalogowaniu do Serwisu bankowości internetowej Citibank Online (z wyłączeniem Citi Mobile oraz Citi Handlowy for iPad) lub CitiPhone albo w Oddziałach Banku.”
   Ewentualnie spróbuj dopytać konsultanta na chacie – https://www.online.citibank.pl/polish/contact/Kontakt.htm
   Pozdrawiam! 🙂
 30. M pisze:
  Dzisiaj dostalem karte, i napisali mi smsa, ze mam ja aktywowac, ale nie mam nigdzie informacji od kiedy bedzie sie liczyc czas w ktorym musze wydac 3000 zł, czy to bedzie od marca?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli podpisałeś umowę w lutym to do promocji, będą zaliczane wszystkie transakcje wykonane od marca. 🙂
 31. M pisze:
  Kurier byl w lutym, wtedy byly podpisane dokumenty, a teraz doszla karta. A czy gdzies sprawdze, od ktorego dnia liczy sie umowa?
 32. Łukasz pisze:
  Ech z tym bankiem to same problemy. Dziś dostałem umowę na której widnieje data 03.02.2016. Kurier był u mnie 26.01.2016.
  Zrobiłem już ten limit 3000zł a tu się okazuje że powinien dopiero go zrobić w marcu. 🙁
 33. Paweł pisze:
  Czy jeśli do promocji przystąpię w marcu – to 3.000 obrotu w kwietniu będzie się liczyło i załapię się na prezent? Regulamin stanowi, że: Oferta trwa od 04.01.2016 r. do 01.04.2016. Z góry dzięki za odpowiedź 😉
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Tak Paweł, załapiesz się na prezent. Ta informacja, zamieszczona w regulaminie, mówi że do 1.04.2016 można przystąpi do promocji. 😉
 34. Hubert pisze:
  Witam,

  Czy jeżeli dokonuje opłat za prąd, ale nie za pomocą robota finansowego bm.pl, a strony rwe ebok, wybierając tam płatność kartą, podczas której muszę podać kod CCV, to mimo wszystko zalicza się to do wydatków na poczet promocji, czy też nie?
  Warunki dotyczące płatności za mieszkanie są niejasne, jeżeli możliwe jest płacenie przez np. bm.pl. Czy to samo tyczy się strony rwe?

  Będę wdzięczny za odpowiedź

  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   Hubert, jeśli podajesz kod CCV to powinno przejść, ale regulamin nie podaje na jakich stronach można korzystać z płatności kartą, a na jakich nie (co jest wydatkiem na mieszkanie, a co nie). Ja bym dla pewności zapytał jeszcze w supporcie Citibanku.
 35. Piotr pisze:
  A wiecie moze jak to jest teraz z tym poleceniem? (300zl dla polecajacego i tablet dla zakladajacego karte kredytowa) Przeswietlaliscie? 😉 Mozna polecac?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Witaj Piotr, właśnie analizuję regulamin i postaram się jeszcze dziś wrzucić naszą recenzję 🙂
 36. Hubert pisze:
  Moniaki – a co ze Skrillem?
  Skrill – przedsiębiorstwo umożliwiające płatności online i transfer pieniędzy przez Internet, będących elektroniczną alternatywą dla tradycyjnych papierowych metod, takich jak czeki i polecenia zapłaty (Wikipedia).

  Obciąża kartę normalnie, brak jest tytułu przelewu, wpisujesz kod CCV.
  Czy taka forma płatności (przelewu na konto) jest akceptowana ?

  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Moim zdaniem, jeżeli podajesz kod CCV to wszystko powinno być akceptowane. 🙂
 37. rymi pisze:
  co do usługi CitiPhone to chciałem wykonać to ,,Po aktywowaniu karty wyłącz usługę CitiPhone – to niepotrzebna strata 6 zł/m-c, wyłączysz ją w swoim panelu on-line” – on-line tego nie znalazłem za żadne skarby [przeszukałem zakładka po zakładce, opcja po opcji], więc zadzwoniłem do nich i poinformowali, że przy karcie Simplicity ta usługa jest wyłączona od razu [mam nadzieje, że tak właśnie jest – w razie czego zapisałem kiedy dzwoniłem i będę reklamował 6zł w przyszłym miesiącu ;-D ]
 38. Jakub pisze:
  Po zalogowaniu się na konto, przy posiadaniu karty city simplicity w którym miejscu online rezygnuje sie z usługi cityphone ? i czy przy posiadaniu tej karty nie płaci sie za city alerts ?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Przy posiadaniu tej karty, obie usługi są wyłączone. 😉
 39. Jakub pisze:
  Witam, czy po założeniu karty w promocji darmowy tablet mogę jednocześnie skorzystać z promocji poleć znajomego? Czy najpierw muszę w pełni wypełnić warunki tej pierwszej ?
 40. Jakub pisze:
  Wolalem sie upewnic bo w regulaminie promocji darmowy tablet jest napisane ze nie laczy sie z innymi promocjami 😉
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   A poczekaj, pomyliłam artykuły. Przy tej promocji faktycznie promocja się nie łączy z innymi. Czyli musisz odebrać najpierw nagrodę z tej promocji żeby później móc polecić kogoś w tej najnowszej promocji.
 41. Jakub pisze:
  Teraz wszystko jasne, dzieki 🙂
 42. Hubert pisze:
  Witam,

  Czy ktokolwiek otrzymał już e-mail od Citi Banku o spełnieniu warunków umowy i przyznaniu nagrody?
  Pozdrawiam,

 43. Kamil pisze:
  Dziś jest 10.03 Umowa podpisana przez bank 30.01 W lutym transakcji na karcie miałem ponad 3,5 tys. Ale bank milczy. Brak mejla.
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Kamil, widzę że wszystkie warunki spełniłeś w lutym więc zgodnie z regulaminem, mail o przyznaniu nagrody powinien przyjść dziś do 23:59. Z doświadczenia wiem, że czasami taka wiadomość może przyjść nawet o 22:00, więc może poczekaj do jutra. Jeżeli nie będzia maila, nawet w spamie to wtedy skontaktuj się z bankiem. 😉
 44. KAMIL pisze:
  No i nikt nie dostał mejla. To była jedna wielka ściema Citibanku. Tak jak pewnie ta promocja z polecaniem karty.
 45. Marta pisze:
  A czy płatnośc kartą na 3 tyś pln można zrealizować tak że np. kupuję jedną rzecz w jakimś sklepie za 3 tyś płace kartą a jak tą rzecz oddam na drugi dzień do sklepu i oddzą i kasę to i tak transakcja będzie uznana?
  Naprawdę nikt nie dostał maila od banku po spełnieniu warunków że nagroda przyznana-?
 46. Marta pisze:
  ale bank by raczej nie wiedział, że zwróciłam towar za który zapłaciłam kartą kredytową ponieważ w sklepie zwracają gotówkę i tą gotówką spłacilabym zaległośc na karcie …
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Jeżeli uważasz, że dasz radę załatwić to w ten sposób to czemu nie. Ważne żebyś Ty była zadowolona z promocji i żebyś Ty na tym zarobiła.
 47. Kamil pisze:
  Dziś przyszedł tablet z promocji.
 48. Piotr pisze:
  Witam
  A czy jeśli jutro tj. 31.03.216 bym przystąpił do programu to uda się załapać i co muszę zrobić?!
  Pozdrowionka
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Witaj Piotrze, jak najbardziej możesz dziś przystąpić do promocji. 🙂 W dniu dzisiejszym, koniecznie wypełnij formularz rejestracyjny, do którego zostaniesz przekierowany po kliknięciu w link znajdujący się w Kroku#1 artykułu – musisz zrobić to do 23:59. Pozdrawiam! 🙂
 49. steve pisze:
  jak dla mnie to ściema. 31.03.16 oferta już nieaktualna. Pani z banku zdziwiona twierdziła,że nie ma dostępu do internetu żeby sprawdzić.
 50. rymi pisze:
  Dostałem wreszcie tablet – przerobiłem go softem z http://forum.android.com.pl/topic/266374-lenovo-tab-2-a7-30d-brak-3g/ i mam 7 calowy telefon :-))))
 51. Michu pisze:
  Kurier płatny 30zł, tak?
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Michu jeżeli chcesz otrzymać kartę kurierem to jest to płatne 30 zł. Standardowo karta przychodzi zwykłym listem i to jest zupełnie bezpłatne. 🙂
 52. Jurek pisze:
  Witam .
  Osoby ubezpieczone w KRUS czytaj dalej rolnicy (którzy są w stanie udokumentować wplywy na kontro) są wykluczeni z promocji czy nie ? Koleżanka po rozmowie z konsultantem uzyskala odpowiedz że nie spelnia wymagań .
  Pozdrawiam Jurek
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Osoby które opłacają KRUS nie zaliczają się do promocji, wyjątek jest wtedy kiedy Twoje gospodarstwo jest dla Ciebie działalnością gospodarczą.
 53. Artur pisze:
  Witam
  W regulaminie i w powyższych komentarzach podana jest kwota 3000 jako minimum obrotu by otrzymać sprzęt ,ja podczas rozmowy z konsultantka oferującą prom kartę otrzymałem informacje że wystarczy wydać 400 zł przez 2 miesiące.
  Proszę o i info
  • Moniaki.pl - Dominika pisze:
   Witaj, promocja pod którą komentujesz jest już niestety zakończona. Obowiązywała ona do 31 marca 2016 roku i wtedy obowiązywały warunki takie jak opisane w artykule.
   Zakładam, że odbyłeś rozmowę z konsultantką niedawno i ona prawdopodobnie zaprezentowała Ci jakąś inną, wewnętrzną promocję banku która obecnie obowiązuje u nich. Niestety ja tej promocji nie znam, nie znam jej regulaminu więc nie mogę wypowiedzieć się co do jej warunków. Przykro mi. :/
 54. Aga pisze:
  Reasumujac. Jesli dostane taka karte i wydam 3 tys zl zeby otrzymać gadżet to wiadomo że nie rozwiąże umowy od razu gdyż muszę spłacić te 3 tyś. A wielu z nas tego od razu nie zrobi bo po prostu nie bedzie miało takiej sumy. Druga spr …wydac 3 tyś zł aby otrzymać gadżet za 450zl? To dobre dla osób które tyle rzeczywiście wydają

Napisz komentarz