PROMOCJA ZAKOŃCZONA

3 proste kroki, aby dostać tablet Lenovo Tab 2 + etui o łącznej wartości 489 zł zakładając tę 1 kartę w wiosennej promocji Citbibanku

Citibank rozpoczął świetną akcję, w której rozdaje tablety Lenovo Tab 2 (+eleganckie etui) KAŻDEMU nowemu klientowi. Liczba tabletów jest nieograniczona.

Wystarczy podać swoje dane na tej stronie i wykonać 3 kroki, o których piszę w tym artykule.

Krok 1:
Zarejestruj się w promocji
[wykonaj do 1 lipca 2016]

Wykonaj pierwszy krok wypełniając formularz na tej stronie: https://www.online.citibank.pl/formularz/karta_kredytowa/tablet/.

W formularzu polecam zaznaczyć kartę „Citi Simplicity” bo jest DARMOWA. Wybierając kartę Mastercard World narażasz się na koszty 18 zł miesięcznie.

Do promocji możesz dołączyć, jeśli jesteś nowym klientem Citibanku. Nowy klient to taki, który nie miał u nich karty kredytowej po 1 stycznia 2014.

Oprócz tego, musisz spełniać jeden z tych warunków:

Osoba prywatna: Wiek minimum 21 lat, Zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy od minimum 3 miesiące. Dochód w wysokości minimum 1200 zł. Firma: Osoba prowadząca firmę powinna mieć minimum 25 lat i działać na rynku od minimum 2 lat.

Kilka dni po wypełnieniu formularza skontaktuje się z Tobą pracownik banku. Wspólnie dokończycie zakładanie karty. Następnie, uaktywnij ją i przejdź do realizacji kolejnych kroków promocji:

Krok 2:
Zaloguj się min. 1 raz do bankowości on-line
[wykonaj w 30 dni od zawarcia umowy]

Skorzystaj z informacji od banku i wejdź do swojej bankowości internetowej. Możesz to zrobić na stronie https://www.citibankonline.pl albo przez aplikację na telefon lub tablet (tutaj do pobrania).

Zajmie Ci to ze dwie minuty – tylko tyle trzeba, aby spełnić drugi krok promocji. Wykonaj go w 30 dni od daty widniejącej na umowie.

Krok 3:
Dokonaj transakcji kartą na kwotę min. 3000 zł
[wykonaj w 3 miesiące od miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy]

Po wykonaniu zakupów kartą na kwotę 3000 zł bank wyśle Ci potwierdzenie otrzymania tabletu. Otrzymasz je do 14-stego dnia miesiąca następującego po spełnieniu warunków. Później możesz spodziewać się kuriera z nowiutkim tabletem Lenovo Tab 2 i eleganckim Etui GRATIS.

Oczywiście zakupy kartą na 3000zł możesz wykonać szybciej niż w 3 miesiące. Wtedy szybciej dostaniesz tablet. W promocji liczą się zakupy internetowe wykonywane kartą i te normalne w sklepach.

3 haczyki, o których musisz wiedzieć:

Przeczytałem dokładnie wszystkie dokumenty. Znalazłem 3 haczyki, na które musisz zwrócić uwagę:

  1. Koniecznie wybierz kartę Citi Simplicity. Tylko ona jest w pełni darmowa. Pamiętaj też, aby rozmawiając z konsultantem nie włączać dodatkowych usług – mogą być płatne.
  2. Kartę możesz zamknąć w każdym momencie. Pamiętaj tylko o30 dniach okresu wypowiedzenia.
  3. Do promocji zaliczane są tylko transakcje z 3 miesięcy zaczynając od pierwszego pełnego miesiąca. Jeśli data na umowie to maj, zacznij robić transakcje dopiero w czerwcu.

Podsumowanie

Czy opłaca się skorzystać z tej promocji? Uważam, że zdecydowanie tak. Przejrzyste warunki promocji dają gwarancję, że otrzymasz nowiutki tablet Lenovo Tab 2. Musisz tylko zacząć płacić nową kartą od Citibanku i wydać 3000zł w 3 miesiące. Prościzna 🙂

Ocena promocji: 5star

Przypominam!: Promocja z Tabletem Lenovo Tab 2 obowiązuje tylko na specjalnej stronie. Skorzystaj z tej oferty klikając tutaj: >> ZAMÓW KARTĘ Z TABLETEM LENOVO <<.

Lista dokumentów obowiązujących w promocji: