PROMOCJA ZAKOŃCZONA

To najfajniejsza promocja banku jaką widziałem – dostaniesz tablet Lenovo za korzystanie z darmowej karty kredytowej

Najtrudniej jest dać coś za darmo, bo ludzie myślą, że to za proste i musi tam być jakichś haczyk. Jak to za darmo? NIE MOŻLIWE, nie ma nic za darmo, a banki to złodzieje!

To normalne, zachowałbym się tak samo. Ale teraz się w tym wstrzymaj, bo naprawdę możesz odebrać fajny tablet Lenovo Tab 2 o wartości 400 zł za wykonanie kilku prostych czynności, które i tak robisz na co dzień. Zaraz się o tym sam przekonasz. Czytaj dalej…

Co to dokładnie za tablet i czy warto?

Jest to tablet Lenovo Tab 2 A7-30 i w recenzjach dostaje oceny całkiem dobre oceny – 7 na 10 punktów. Jest to dobry tablet ze średniej półki. W sklepie internetowym można dostać go od 399 zł. Zobacz tu przykładową stronę sklepu, który sprzedaje taki tablet.

Klikając tutaj zobaczysz dokładną specyfikację tableta (plik PDF otworzy się w nowym oknie).

Moim zdaniem, bardzo fajny tablecik. 🙂 Można na nim czytać, przeglądać internet, oglądać filmy, dać dziecku do zabawy. Do tego gwarancja na 24 miesiące i etui gratis.

Według mnie warunki tej promocji są na tyle proste, że zdecydowanie warto wziąć w niej udział i zgarnąć taki tablet. W końcu nic to nas nie będzie kosztowało.

Co trzeba zrobić, aby dostać taki tablet od banku za darmo?

Robisz zakupy i za nie płacisz? To wystarczy, aby dostać tablet. Czytaj uważnie.

Pełna instrukcja znajduje się niżej, ale w uproszczeniu to co musisz zrobić to:

 1. Załóż bezpłatną kartę kredytową w Citibanku na specjalnej stronie promocyjnej. Nie ma żadnych opłat miesięcznych, czy rocznych, karta jest całkowicie darmowa.
 2. W ciągu 3 miesięcy wydaj tą kartą łącznie 3000 zł na jakiekolwiek zakupy. Mogą to być nawet codziennie zakupy spożywcze.
 3. To tyle – po spełnieniu tych kroków tablet o wartości 400 zł jest Twój.

A nie mówiłem, że proste? Praktycznie każdy kto się kwalifikuje do wydania karty kredytowej, jest w stanie wydać 3000 zł w ciągu 3 miesięcy, nawet na zwykłe codzienne zakupy w sklepie spożywczym.

Pamiętaj, że chodzi o łączną kwotę wydaną w ciągu 3 miesięcy, a nie pojedynczy zakup. Korzystaj z karty codziennie, a na pewno zakumulujesz te 3000 zł.

Jaki jest koszt używania karty kredytowej i co to za karta?

Jak pisałem wyżej – karta Citi Simplicity nie ma żadnych opłat.  Więc nie wydasz ani złotówki na jakiekolwiek opłaty związane z używaniem karty. Dlatego tablet jest praktycznie za darmo. Może to się wydawać trochę niewiarygodne, dlatego w następnym paragrafie napisałem dlaczego bank może sobie na coś takiego pozwolić.

Korzyści z karty Citi Simplicity:

 • Brak opłaty rocznej za kartę.
 • Bezpłatne powiadomienia SMS.
 • 56 dniowy okres bezodsetkowy.
 • Płatności zbliżeniowe.

Parę dokumentów jeśli chcesz się zgłębić w szczegóły:

Co ma z tego bank?

Bank ma nadzieję, że zostaniesz z nim na dłużej. Pamiętaj, że bank zarabia nawet jeśli nie pobierze od Ciebie żadnych opłat. Gdy płacisz kartą tego banku zarabia on drobny procent przy każdej transakcji. Te opłaty ponosi sklep w którym kupujesz, nie Ty.

Nawet jeśli nie będziesz korzystał dalej z karty kredytowej w tej promocji, to i tak wiele innych osób będzie korzystać dalej (sam posiadam kartę kredytową, z której często korzystam). To pozwala bankowi na rozdawanie takich gadżetów.

Jeśli jesteś fanem teorii spiskowych to muszę Cię zmartwić. Nie ma tu żadnych ukrytych haczyków. Więc śmiało możesz korzystać. 🙂 Możesz potwierdzić to sam w regulaminie promocji i dodatkowych dokumentach, który jest są załączone na końcu tego tekstu.

Nasi czytelnicy korzystali z poprzednich edycji, otrzymali gadżety i są zadowoleni. Nie dostaliśmy żadnych negatywnych sygnałów, tylko same pozytywne. Promocja jest sprawdzona.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja przygotowana została dla nowych klientów Citibanku. Zaliczają się do nich osoby, które od 1 stycznia 2014 roku nie posiadały żadnej Karty Citibanku. Ponadto, osoba zainteresowana promocją, powinna spełniać następujące kryteria:

 1. OSOBA PRYWATNA
  – 21 lat
  – zatrudnienie w obecnym zakładzie pracy, min. 3 miesiące
  – dochód w wysokości min. 1200 zł
 2. FIRMA
  – osoba prowadząca powinna mieć minimum 25 lat
  – firma, powinna być prowadzona min. 2 lata

Co dokładnie trzeba zrobić? Instrukcja krok po kroku

Sam zobacz jakie to proste, rozpisałem wszystko na kroki.

Krok #1 – Wypełnij promocyjny formularz

Wypełnij formularz na stronie banku, aby wziąć udział w promocji:
PRZEJDŹ TUTAJ DO FORMULARZA I WEŹ UDZIAŁ W PROMOCJI >>

Uwaga!: Promocja obowiązuje tylko na podanej stronie. Nie zamawiaj karty Citi Simplicity przez stronę główną banku, wtedy promocja nie obowiązuje.

Wypełnij formularz najpóźniej do 1 lipca 2016 roku, do godziny 23:59. Ilość tabletów jest nieograniczona.

Będziesz miał do wyboru dwie karty, wybierz „Citi Simplicity” o której pisałem, bo jest zupełnie DARMOWA (bez haczyków!). Karta World Mastercard natomiast kosztuje 18 zł miesięcznie.

Krok #2 – Aktywuj kartę

Kilka dni po wypełnieniu formularza skontaktuje się z Tobą pracownik banku. Wspólnie dokończycie zakładanie karty. Następnie, uaktywnij ją i przejdź do realizacji kolejnych kroków promocji.

Pamiętaj, aby podczas rozmowy z konsultantem nie włączać dodatkowych usług, ponieważ mogą one być płatne.

Krok #3 – Zaloguj się jeden raz do bankowości on-line w ciągu 30 dni od podpisania umowy o kartę

Skorzystaj z informacji od banku i wejdź do swojej bankowości internetowej. Możesz to zrobić na stronie https://www.citibankonline.pl albo przez aplikację na telefon lub tablet (tutaj do pobrania).

Zajmie Ci to ze dwie minuty – tylko tyle trzeba, aby spełnić drugi krok promocji. Wykonaj go w 30 dni od daty widniejącej na umowie o kartę.

Krok #4 – Dokonaj transakcji kartą na kwotę co najmniej 3000 zł w ciągu 3 miesięcy lub szybciej

Ważne: Te 3 miesiące liczą się od od miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy. Czyli jeśli podpiszesz umowę o kartę w maju, to transakcje będą się liczyć w czerwcu, lipcu i sierpniu.

Po wykonaniu zakupów kartą na kwotę 3000 zł bank wyśle Ci potwierdzenie otrzymania tabletu. Otrzymasz je do 14-stego dnia miesiąca następującego po spełnieniu warunków. Później możesz spodziewać się kuriera z nowiutkim tabletem Lenovo Tab 2 i eleganckim Etui GRATIS.

Oczywiście zakupy kartą na 3000zł możesz wykonać szybciej niż w 3 miesiące. Wtedy szybciej dostaniesz tablet. W promocji liczą się zakupy internetowe wykonywane kartą i te normalne w sklepach.

Czy na pewno nie ma żadnych ukrytych opłat?

Nie ma. Możesz sam to potwierdzić w dokumentach dotyczących tej promocji na końcu tego artykułu.

Nadal temu nie ufam

Zapoznaj się z regulaminem promocji i sam się przekonaj, że wszystko jest w porządku.

Opisywaliśmy też poprzednie promocje Citibanku: edycja 4, edycja 3 i edycja 2.

Pierwsze osoby na naszej stronie Facebookowej piszą, że już otrzymały tablet – sprawdź tu.

Polecam też zapoznać się z działem pytań i odpowiedzi na temat promocji bankowych, naszym poradnikiem jak zarabiać na bankach oraz historiami sukcesów naszych czytelników.

Dodatkowo polecam też artykuł dedykowany hejterom i niedowiarkom promocji bankowych, którzy nie wierzą w promocje bankowe. – przeczytasz go tutaj.

Czy kartę mogę zamknąć po otrzymaniu nagrody?

Będzie krótko, tak! Ale i tak karta jest darmowa, więc może Ci się przydać.

Do kiedy trwa promocja?

Promocja trwa do 1 lipca 2016 roku, do godziny 23:59. O udziale w promocji decyduje data wypełnienia formularza zgłoszeniowego na tej specjalnej stronie.

Dlaczego skorzystać właśnie teraz?

Bo im wcześniej zaczniesz, tym szybciej dostaniesz tablet. 🙂 Masz dodatkowe pytania? Zadaj je w komentarzu.

Przypominam!: Promocja z Tabletem Lenovo Tab 2 obowiązuje tylko na specjalnej stronie. Skorzystaj z tej oferty klikając tutaj: >> ODBIERZ TABLET LENOVO ZA KARTE KREDYTOWĄ <<.

Lista dokumentów obowiązujących w promocji:

komentarze 2

 1. Teodor pisze:
  A czy do tych 3000 zł liczą się tylko transakcje w sklepie itp? Czy można też płacić w Internecie za zakupy, usługi, nawet na stronach zagranicznych?
  • Moniaki.pl - Robert pisze:
   W promocji uwzględnione są zarówno transakcje wykonywane fizycznie kartą jak i płatności internetowe. Możesz spokojnie płacić na stronach zagranicznych, tylko nie wiem jaki wtedy dadzą przelicznik ze złotówek na obcą walutę.

Napisz komentarz